Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
6. máj 2010

tak máme za sebou desiatu. Dúfam, že zaspí, aby som mohla čo to porobiť.
...mi je smiešno, že všetky už niekoľko mesiacov čakáme na tie zuby a ked sú deti umrnčané a zlé, tak si hovoríme, že to na tuty budú zuby. A možno sa len nudia 😅

z.vrablova
6. máj 2010

ahojte... aj my mame okolo 8kg...
Noc strasna, otrasna... od 22,30 do 01,00 len rev, na rukach... sople,... a potom od 02,30 do 4,30 REPETE.... som uz nevladala... tak sme dokonale vyspati vsetci... nakoniec zaspala u nas v posteli, nemala som odvahu ju prekladat a spala az do 8,30 a teraz opat lomi... dobieha noc...
Verim, ze to bolo zubami, lebo sme vsetky teorie vyskusali...
A my ideme na kravske mlieko definitivne pocitam, ze okolo pondelka, utorka, ked dojde Beba.
Pauli, drzim palce, nech vydrzi drobec, co najdlhsie v brusku... a hlavne, aby si mohla byt doma... o tomto case pred rokom som od 13.5 lezala v nemocnici, som bola 27+1tt.... ☹ uz rok od vtedy, sa mi zda, akoby to bolo v minulom storoci, tak davno...

z.vrablova
6. máj 2010

jeeej a dnes ma Kristinka presne 10 mesiacov... hehe.. az teraz som si vsimla v pase..

perla200
6. máj 2010

čaute kočeny....vidím že sa zase prejavujú nejaké tie samovražedné sklony🙂)))))))) ale nie aj my noc na prd od pol 3 do pol 5 hore vkuse...dala som jej panadol a zaspala do 7.h....ale poviem vám my mame tiež tie zuby naklonené.... chuda tak si vsetko brutalne pchá do pusy a chodí s tým ako havino....po stvornožky a v ústach hocičo...ale dala som jej klasickú lyžičku kovovú tak tú ma vkuse v puse, lebo asi ju to chladí tak jej to robí dobre.....

držte sa babulky.....

martinex
6. máj 2010

zuzi tak Kike vsetko naj naj naj... boze ako to leti,mam pocit ze je to vcera co tu babul online rodila a vobec vsetky... 😵

perla200
6. máj 2010

ozaj zuzi gratulka k 10🙂

eviqa
6. máj 2010

a som zabudla pochváliť malého, sám sa postaví v postieľke, no samozrejme, myslí si, že to dokáže už dva dni, takže je veľký frajer a chytá kolotoč a samozrejme, že sa pustí. Už som kolotoč odmontovala a dnes je to už tretí pád v posteiľke. Tak už asi ani postieľka nie je bezpečné miesto. 😒

eviqa
6. máj 2010

zuzi, kike všetko len to naj. 😉 už má 10, už je veľká slečna 😉

lulu73
6. máj 2010

ahojte

nasa noc des a hroza .... do pol jednej plac, smiech, vypinacky, sople,kasle....a potom kazdu hodinu hore do siedmej ...potom zaspala a vsatal o pol desiatej, cize cely den mame teraz rozhadzany

kychame, soplime a aj kasleme, zatial ziadna teplota, tak nejdem ani k dr. a budem ju sledovat...nasadila som jej Sinupret

inak je vesela, vyzera ze je vyspana do ruzova....zato keby ste videli mna, tak mi hodite par centov ze na chudera

eviqa
6. máj 2010

lulu, skoré uzdravenie emmke a tebe veľa sily

lulu73
6. máj 2010

evi...dakujem a Marosko je sikovnik veliky 🙂

citam ze aj Zuzka a Janka sa v noci potesili zo svojimi ratolestami...hned mi je lepsie🙂))) ale nie, u vas aspon viete ze zuby, ale u nas po zuboch ani chyru ani slychu...a slinta, v puse ma stale nieco strcene a sprava sa akoby jej zuby sli uz 5 mesiacov ☹ 🙄

lulu73
6. máj 2010

so svojimi ...chyru a slychu je tvrde y? nejak divno to vyzera...je tu nasa pani ucitelka? 😉 nech mi urobi opravu, ale nech ma neznamkuje 🙂

perla200
6. máj 2010

lulu....ale aspon ti nechýba zmysel pre humor a to je dobre

lizatko1009
6. máj 2010

baga nasla si to na tej stranke kd to je?

lulu73
6. máj 2010

perla...to nie, to je taky zufaly humor

teraz ideme na prechadzku rychlo, lebo vykuklo slnko, nech jej tie sople vylieci, tomu ja verim.... a kedze nema rada kocik, bude to narocna prechadzka

pa ozvem sa ked po obede zaspi

drzte sa vsetky

z.vrablova
6. máj 2010

Lulu, nedrazdi so slnkom... u nas leje od vecera vkuse... v byte rozsvietene, inac by som ani na klavesnicu nevidela... 😉

blazka24
6. máj 2010

ahojte babule,
ráno som nebola schopná vstať z postele a priznávam sa dobrovoľne - malý sa už teší kedy dojde ocino lebo ja len ziapem, vrčím a malý plače, soplí a nervačí, v postieľke som ho nechala tak si nabil minimálne 5x kokos a čaká kedy ho vezmem a ukľudním........
teraz som ho dala že akože po obede spať, či spí? stojí v postieľke, kričí,,k vrčí, búcha rukov a čaká kedy ho prídem zobrať 😠

inak chcem sa spýtať, kašu dávate malým aj do fľaše? môj malý reve večer keď ho chcem v stoličke nakrmiť kašou 😕
včera ani kašu nezjedol a o dvanástej vypil 360 ml mlieka a spal až do piatej 😢

eviqa
6. máj 2010

zuzi, u nás podobne. Tiež nič nevidno. ☹
som začala robiť veľké upratovania po skriniach, no dá sa pri malom? Nedá 😝 lozí tam, kde nemá, berie to, čo nemôže, ach jaj. Ale i tak ho ľúbim.

martinex
6. máj 2010

no baby,tak som prave tomu mojmu zlobrovi kukla do ust,tak lava horna dvojka skoro prerezana, prava dvojka ma este tak 2dni a prereze sa tiez.... prave sa najedol,tak hadam zaspi,lebo inak ma porazi...mam nervy v kybli, zacinam stresovat na pondelok a to som ja teda flegmos.... no velmi som zvedava ako toto cele dopadne 😒

eviqa
6. máj 2010

blazka, aj u nás je to rovnako s tým spaním. Zlý je ako čett, ale dnes zistil, že sa vie sám postaviť v postieľke, tak tam stál asi hodinu 😀 samozrejme, asi šesťkrát sa tresol o postieľku a teraz tu vykrikuje v ohrádke, lebo zrejme chce odmontovať radiátor a nejde mu to. Však ide leto, tak čo by nie?

a kašu? ja na noc ešte mlieko, ale sú aj dudle s veľkým prietokom na hustú kašu, tak skús

eviqa
6. máj 2010

marti, dobre to dopadne, držíme palce.

...ma porazí, malý sa asi rozhodol, že si zlomí väzy. Robí stojku a kotúľ, ale spať ani za toho tam 😒

martinex
6. máj 2010

blazka ja davam kasu vecer do flase,lebo ked som davala lyzickou tak sa nervacil,ze mi to dlho trva.... mam tu flasu s tym sosacikom...

inak bud rada,ze maly trieska len rukou,lebo ten moj ked chyti hysak,tak si hlavu trieska....ja pridem a on cervene cele celo otlcene,slzy jak hrachy ale usmev na perach...zjavne sa mu to paci,ked si ju tak bucha 😖

blazka24
6. máj 2010

teraz k téme:
kravské mlieko nedávame, ešte pijeme nutrilon........
sopel zdieľame s vami, nervy tiež a zubač jeden nie a nie spávať 😠

marti nenervač pohoda klídek to zmákneš..........
my pijeme nutráč AR kvôli refluxu takže predpokladám že kaša tadiaľ prejde a čo sa týka fľaše s nádstavcom, jediné na čo homáme je že doňho kušeme, segra len kukala si myslela aký to bude inteligent a začne piť hneď 😀

teraz stojíme v postieľke už asi pol hodinu a dostali sme štikútku 😠

martinex
6. máj 2010

blazka tak skusaj,mozno pochopi casom ze sa z toho ma pit a nie to hryzt....

a ten moj uz zaspal, neskutocne ticho tu je..hotovy balzam na dusu 😀 tak sa idem rychlo ucit,kym mam cas...

blazka24
6. máj 2010

no dúfam, že to spanie u nás je už trvalé, zaspal v postieľke, síce s mojou pomocou ale zaspal........konečne sa idem najesť........
inak prišla som na dôvod mojich nervačení, majú mi začať krámy, takže hryziem, vrčím a keby sa dalo dám si náhubok a injekciu proti besnote 😠

lulu73
6. máj 2010

my uz po prechadzke, smerom na prechadzku Emka pekne sedela v kociku, cestou domov uz place, tak sedela hore na kociku na tych rukovetiach...tam sa jej strasne paci, odtial vsetko vidi...musime posobit velmi komicky

zuzi...nuz je to tak, svieti nam slnko, ale aj mraky su...celkovo je vsak teplo a prijemne

a Emma vobec nechce jest...ani desiatu ani obed nezjedla a len plac a plac...fakt by som povedala ze zuby 🙂))))) ale dasienka nema ani len napuchnute

blazka24
6. máj 2010

tak ja som pred spaním malému dávala gél a celú hubu som mu prelustrovala prstom, veru hore nám ide zúbok a na druhej strane sú ďasná voľné tak neviem či zase nepôjde len jeden a potom o týždeň ďalší..........
u nás doteraz svietilo slnko,ale už sú tu mraky a aj fúka vietor taký ten tesne pred dažďom........

lulu73
6. máj 2010

u nas zacal teraz fukat taky vietor ze dovi dopo, ale slnko je stale

blazka24
6. máj 2010

lulu a čo si to poslala do Nitry? normál mi ťahá na kríže a to mám len malé okno otvorené - že vetračka 😝

lulu73
6. máj 2010

blazka.....tak ho zavri a nebude ti tahat 😝 ...... pozerala som si predpoved a zda sa ze u nas bude slnko az do vecera a prsat nebude, ale vietor bude silny...na shmu je taka zalozka ze predpoved Aladin, da sa tam zadat presne mesto a predpoved je skoro sto percentna, rozdelena podla hodin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre