Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
7. máj 2010

No Blazka netusim, prekonala som samu seba... ked vidim to pradlo na zehlenie, az ma mrakoty obchadzaju 😖 ... ale ...

blazka24
7. máj 2010

zuzka ja to riešim tak že žiadne prádlo nežehlím aj košele starého vešiam tak aby neboli dokrkvané 😀 som zlenivela na materskej, ledva stíham zvesiť prádlo, apropo musím ísť dať dole prádlo lebo bude už ako naškrobené 😀

facovka
7. máj 2010

baby ked vam poviem ze ja vobec nezehlim.....len total krave z pysku, inak rovno skladam z balkona....ani periny, proste nist 😉

facovka
7. máj 2010

ale nebojte zehlievala som,dokonca ja to milujem,len proste neni cas, ked vecer uz spia,ja proste nevladzem a nevidim v tom zmysel sa zase nadrapovat pri zehleni,ked sama ledva stojim 😉

blazka24
7. máj 2010

fac ja som sa od segri naučila ako vešať prádlo aby nebolo dokrčené a minimalizovala som straty krčenia 😀
len moje nohavice po tehu čo ešte stále nosím sú baloňákové a terazky som ich vytiahla zo skrine, že z kravskej ri.ti som to fakt ťahala? 😕
a nechala som prádlo tak dlho na balkone že si budem pripadať pri spodnom prádle ako keby bolo naškrobené, ešteže riško nosí plienku, aspoň sa mu nebude pod body pariť zadok 😉

perla200
7. máj 2010

čaute kočeny tak sa hlásim predsa len dnes....tá pohánka to sa kde kúpit zuzi???🙂 lebo poznam len pohánkové mlieko.
ja a žehlenie? no ako operiem hned poskladám a niečo ožehlím....lebo keby vidím zväčšujúcu sa kopu tak na no nemam naladu a kopilo by sa dalej......najviac ma stvú ponožky...u nás sa asi žerú teda jedna z nich, minule som malej napočítala 8 párov teda iba jedna z páru....no kde sú ostatné netuším?????? slak ma z toho ide trafit!!!!
inak noc horor! ale už spíme na noc...tak uvidíme čo bude....
zajtra idem žúrovat....mame stretávku zo strednej po 11 rokoch tak som upozornila MM že prídem ráno a celú nedelu spím🙂

babulka123
7. máj 2010

ahojte my sme poobede zas spali 2 hod, no proste dnes bola super..
potom sme boli vonku a teraz kupeme, za chvilku snad bude spat..
poriadne sa nachalovala kasou tak uvidime co bude noci...

a zehlenie.. nooo jkedze marek ma oblekovu robotu tak kosele musim aj ked to viac ako nenavidim, a obcas aj tricka co nosi ale ked nemusim nezehlim.. nemam to ani troska rada.. beleeeeee

martinex
7. máj 2010

caute...
tak u nas sa poobede vobc nespalo,tak si viete asi predstavit aky bol David prijemny 😠 boli sme este nakupit,tak to v kociku bolo dobre,v aute klasika zaspal,tak sme sa len prezliekli do pyzama,vypil 200mlieka a uz lomi...

inak v hypernove maju akciu na orchidey-7€ kus..
a ja mam v plane zurovat buduci tyzden..bud doma spraviem zase akciu,alebo pojdeme s mm do BA a babka bude strazit 😉

perla200
7. máj 2010

marti - nie že tam bude tarantula v tej orchideii🙂))))

babulka123
7. máj 2010

baby u nas sa zaspalo do 5 min od ulozenia do postielky.. sice s mojou pomocou ale aj tak .. za 4 dni sme posunuli zaspavanie o hodinu ze aka paraaada..

matka nezavidim..

martinex
7. máj 2010

perla moze byt,kupila som ich pre komisiu statnicovu na pondelok 😀

babul a kto by mi zavidel? 🙂

babulka123
7. máj 2010

matka sak to to .. hehehe
ale zajtra bude lepsie.. inak mam pocit ze sa chysta nejaka burkavica alebo co vonku..

rozmyslam ze co budeme robit zajtra... no uvidime , podla pocasia ale je dost mozne ze pojdeme na tu milu pre mamu do lozorna.. Lulu ak by sme isli tak ti zavolam

martinex
7. máj 2010

milacik zajtra bude najlepsie, rano si pride mama pre maleho a donesie mi ho az vecer! jak sa ja tesiiim... 😅

babulka123
7. máj 2010

hehhehehe ako ti je dobreeeee

martinex
7. máj 2010

juuj ani nehovor,cely den som sa tym utesovala,ze zajtra bude dobre...vyvalim sa na zahradu a len sa budem otacat jak kura,aby som sa nepripiekla...

babulka123
7. máj 2010

heheh pridem ta popolievat?? hehehe

perla200
7. máj 2010

ano zajtra bude dobre....ja idem konečne vonnnnnnnnnn

perla200
7. máj 2010

babul aj ja chcem ten zubatý dudlík.......kde to zoženiem?

babulka123
7. máj 2010

ja vobec netusim ze co zajtra..
len viem ze sa mi zosmutnieva.. marek ide od stredy prec az do nedele { uzivat si .. aj zavidim ale v dobrom } ale zas pride sestra sem tak sa aj tesim ..

babulka123
7. máj 2010

perla mozem ti dat stranku ale priznam sa ze mi s tym velmi pomohla z.vrablova, aj mi to objednala aj zaplatila a ja som jej len poslala peniazky..

skus kuk sem http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m570&...

lenka_66
7. máj 2010

ahojte,

gratulka vsetkym oslavencom aj k pokrokom drobcekov
😉

zehlenie - staci ak napisem ze minule som sla zehlit a zehlicka normal zaprasena 😠

perla , pohanku kupis aj v bille , tesco

marek ma doma body kr.rukav a puncosky . ma sice studene ruky no zima mu nie je.sak v kuse s nimi nieco robi 😀 beriem podla seba

sisulka7
7. máj 2010

tak baby, ked uz o zehleni, ja tiez maloco zehlim, mala je ako na baterky a ked o pol desiatej odkvacne, tak ja ju do 10 minut nasledujem 🙂
Inak dnes sme boli v klube na vystupeni ku knu matiek a mala bola uplne uzasna, potom so mnou absolvovala hodinu anglictiny, vratili sme sa do klubu a dorazili sme domov asi o 8.45 vecer, nachalovala sa kase a o pol desiatej bez reptania zalahla, ani si nepamatam kedy sme naposledy zaspavali bez boja. A dnes sme aj bez boja jedli, bola uplne ukazkova, rano vyzivka, na obed krasne zeleninku s maskom a zemiacikom, tak si pripadam akoby mi niekto vymenil dieta.
A mimochodom mne sa zda, ze nam lezie stolicka, je to mozne? inak ziaden iny zub nemame. Ale hnackovali sme skoro tyzden a ked jej tam prejdem prsom, tak uz to ma normalne ostre, ale vidiet jej tam nevidim a ani lyzickou sa nedostanem, tak neviem.

lenka_66
7. máj 2010

sisul , aj u nas to vyzeralo ako na stolicku opuchnute a vsetko vzadu hryzal no a vysli normal spodne.asi nevedia lokalizovat bolest

sisulka7
7. máj 2010

no uvidime, lebo momentalne ma fakt vsetko v puse a pusu zatial prazdnu 🙂

z.vrablova
8. máj 2010

raaanecko... noc ako tak.. jedno budenie, aj ju mmm nakrmil.... a spala do 7ej.
Ja zehlim vylucne len Kristinkine veci, nase normalka naskladam... ja zehlenie nemusim, vcera som 2 hod pri tom sedela, pri filme Duch, co sa mi zo styroch praciek naskladalo a Kika nemala uz ani pyzamko ciste...
Dnes bude spat u nasich znamych, 1x, som zvedava ako to zvladne, ci nebudeme v noci pre nu utekat.. 😀
A pohanku kupujem v Tescu. (das do vriacej vody na 1min, potom odstavis a necham zabalenu v utierke pod pokrievkou 15-20 min, potom zlejem vodu)...

perla200
8. máj 2010

ahojte....my noc konečne ok....nam asi zle robia kase a noc sú jej tazké preto mala také zlé sny....takže ostávame na mlieku....
zuzi - ty sa zabav dnes poriadne! 🙂

z.vrablova
8. máj 2010

Janka dakujem.... beriem si tvoju radu k srdcu... 😎
My tiez kase instantne na noc nemozeme.... tak robievam ja sama... vcera mala napriklad ryzu s jablkom a bananom a prichutila som trosku so skoricou... mnamka...

martinex
8. máj 2010

ahojte,
nasa noc ok, maly teraz spi..o chvilu pride mama a zoberie si ho,tak som rada...pustim sa do ucenia...dnes musim aspon polku preopakovat,tak mi drzte palce

zuzi ty si to dnes uzi,zavidim ti ale v dobrom 😉

facovka
8. máj 2010

no halooo,hlasim 4ty zubok,prava horna jednotka, inak peklo ciste,len mrnci a tak dokola, zabavim ho len na chvilku a fnukoty ☹ vecer reval asi 2hodky kym zaspinkal,chuda,ale noc relat.dobra,aj horsie sme mali 😉 takze horne jednotky von ale len kulinceky, takze ratam este taky tyzden zloby bude, dufam ze dvojky nam daju chvilu pokoj,ach jaj 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre