Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
28. apr 2010

perla tak veľká pusinka a gratulácia.......my oslavujeme zajtra.........
to dokakanie čo sa týka aj komplet oblečka poznám, som to raz chcela vyzliecť opatrne a urobila som mu pásik od riti až po vrch hlavy 😀

bagaja
28. apr 2010

jej Simči všetko naj k 9 m. 😉
Bože baby šak to fakt o chvílu oslavujeme prvý rôčik a onedlho aj 18-ku 😝

eviqa
28. apr 2010

tak ahojte, ja som sa práve vrátila z gyndy, tak ma dr. jemne sprdol, že trošku meškám s návštevou, zobral vzorky, našiel nejaký vredík, tak uvidíme, čo z toho bude.

ivi, perla, všetko naj, naj, naj

eviqa
28. apr 2010

kde ste všetci? von? u nás zatiahnuté a v mojej hlave treští parádne, ☹

martinex
28. apr 2010

eviq ja som tu,len sa snazim ucit...aj ked teraz si spravim free,pojdem obedovat a dat si kavicku 😉

eviqa
28. apr 2010

o,o,o, tak len sa pekne uč. Kedy to máš?

zuzanakarolinka
28. apr 2010

jáj marti, tak len nech ti to odsýpa

perla200
28. apr 2010

čaute my sme sa vrátili z vonku boli sme sa prechádzat v obchode a tak....u nás je krásne len fučí samozrejme

smejkaa
28. apr 2010

Ahojte. Prepacte, ze vam tu vstupujem, no chcela by som poprosit o radu. Moje dvojcata su tiez narodene v auguste. Pol roka boli kojene, a odvtedy sme na UM. Ale este raz v noci vstavaju, cca okolo 4.00 na papanie. Vstavju aj vase deti este v noci papat, (myslim tie ktore nie su kojene, ale na UM)? Ako ste ich odnaucili? Dakujem, za rady.

eviqa
28. apr 2010

ahoj smejka, u nás to prišlo samo od seba. Ale skús im dať na noc namiesto mliečka nejakú kašičku, to by ich malo viac zasýtiť.

perla, aj tu fučí 😝

smejkaa
28. apr 2010

Sme skusali, s kasami to bolo horsie, sa castejsie budili v noci. Asi brusko . Neviem. :(

eviqa
28. apr 2010

smejka, môže aj bruško, lebo sú ťažšie. Tak potom asi neporadím. 😔 už asi len vydržať.

smejkaa
28. apr 2010

WSkusim este znizovat davky mliecka. Oni pekne zaspinkaju v postielke o 19.30 sami po vypiti mliecka, al ev noci est eraz chcu flasu. :( Dakujem za radu.

eviqa
28. apr 2010

smejka, nedakuj, však som ti vôbec neporadila. 😒 😉

martinex
28. apr 2010

eviq podla vsetkeho 10.5.

smejak moj maly tiez vstava raz za noc, okolo 4tej... neviem preco ich to chces odnaucit,sak sa ti nebudia kazdu hodinu... ja to vobec neriesim

eviqa
28. apr 2010

marti, tak len sa učiť. Síce moja mama mi hovorila, že čo som sa za 5 rokov nenaučila, tak to za týždeň nedoženiem. Určite zvládneš to. 😉

babulka123
28. apr 2010

smejka.. gratulujem k dvojickam..
a ninka tiez vstava ale prestala som jej davat mlieko v noci { hlavne ak ma na veceru chlebik alebo zeleninovu kasu} ale davam jej len caj.. skus.. mozno to pomoze..

babulka123
28. apr 2010

ahojte, no my spime.. troska kludu.. spravila som marekovi smotanovu tortu tak snad sa bude tesit.. heheh
chcel zeleninove rizoto ale snad na vyrocie svadby nebude len take obycajne jedlo tak som spravila take grilovane masko a ryzu a kompotik k tomu..no uvidime ci bude smakovat..
doobeda som bola v obchode, troska sa poprechadzat s ninkou , je sice krasne ale dost fuci.. poobede maju dojst nasi tak sa aj tesim ..

martinex
28. apr 2010

eviq sak to uz je len take opakovanie a pripominanie si toho vsetkeho 🙂

smejkaa
28. apr 2010

Dakujem babulka123. A kolkokrat ti pije ten cajik v noci a priblizne cca kolko toho vypije? Dakujem.

babulka123
28. apr 2010

smejka.. tak cca 2x.. ked sa zobudi tak jej ho vzdy ponuknem a za noc vypije max 50ml... v podstate len od smedu.. berem to tak ze ja ked sa zobudim tak sa tiez napijem takze jej dam cucnut a dudel a hotovo..

smejkaa
28. apr 2010

Aha. Dakujem. No hej, s tym smadom to moze byt pravda, ja by som tiez chcela, aby prestali papat. Ide mi hlavne o to, aby si oddychol aj zaludok v noci. O mna nejde, oni vstanu raz v noci spolu, sa napapaju a hned spia, cize to je pohoda. Ale citala som, aj pediatrick ami hovorila a suhlasim s nazorom, ze take babetka, hlavne ked uz jedia skoro vsetko cez den, by v noci papat nemali, aby si uz oddychol aj zaludocek. Dakujem este raz.

babulka123
28. apr 2010

smejka.. nooo asi ano.. mne to poradila kamoska lebo mi hovorila ze ona to robila takto ze cca od 6steho meisaca davala uz len caj , jej svagrinka davala mlieko a maly budemat teraz 2 roky a stale v noci ziada mlieko a ked ho nedostane tak revy neskutocne..
a presne ako hovoris , osobne si myslim ze ak dobre papaju cez den tak by im to malo stacit.. ty tiez nechodis v noci do ladnicky { teda .. si myslim hehhe}
ale skus im to teraz postupne znizovat.. daj im ja neviem ak pili 120ml tak im daj len 90 alebo tak .. neviem ake davky mali v noci.. a postupne prejdi na caj .. uvidis .. bude to ok..

daniela33
28. apr 2010

jani, simonke všetko naj a veľký cmuk 🙂
evi, ja som ešte na gynde nebola, moja doktorka má asi odstrelí, ona má poriadnu hubu nevymáchanú 😀
a v noci nedávam mliečko už ani ja, len čajík, asi dvakrát, trikrát kedy ako. Ale to len trocha pocucká, otočí sa na bok a spinká ďalej. Nám napr. kaše na noc nepomohli, ale začala piť viac mliečka z 120 ml, teraz vypije 200 ml.

z.vrablova
28. apr 2010

Ahojte... Danka a ty uz nekojis??
Smejka... my sme uz asi 5-6 noc prespali celu, teda od 19,30 do 6,30 bez caju, bez mlieka... a pomohlo mi, ze som malej nedavala na noc mliecko (lepsie povedane zacala ho odmietat) tak sme presli na zeleninove kase (nie tie instantne)- napr. zemiakova kasa s brokolicou, ryzova kasa s mrkvou, karfiol s brokolicou.... vsetko mixujem na kasicku, ked je to velmi huste pridam max 30ml UM na zriedenie. Davam aj napr. stred z chlebika s cajom, alebo s maslom, piskotky rozpustene v UM, alebo stred rozteka v riedkej ovocnej kasicke.... proste to u nas funguje.... skus...
Baby, chcem sa pytat, citala som, ze v 10. mesiaci sa moze zacat so strukovinami okrem soje, skusali ste uz niekto aj skor? Kedy mate v plane zacat?

z.vrablova
28. apr 2010

Zabudla som vsetko najnajnaj Marekovi a Anicke k dnesnemu vyrociu.
Simonke k dnesnej 8.cke... a ostatne som uz zabudla 😀

daniela33
28. apr 2010

Zuzi kojila som do šiesteho mesiaca, odvtedy pije UM. Kým som kojila v noci bola hore každú jednu hodku, pocucala a zaspala ...

daniela33
28. apr 2010

ja som zatiaľ chlebík nedávala, ale zato rohlík, keď jej dám do ručky, zmizne veľmi rýchlo 😀 ,
a strukoviny neviem, ja asi skúsim až neskôr, lebo mňa osobne veľmi nafukujú, tak radšej počkám. Ale červená šošovica nenafukuje, tak tu určite skúsim, máme ju veľmi radi.

smejkaa
28. apr 2010

Dakujem za rady. Vyskusame tu zeleninku este na vecer.

babulka123
28. apr 2010

no ninka mala dnes 1x hrasok, ale davala som jej do toho aj fenikel pre istotu...
a prdi o 106, ale na noc pre istotu fasne aj espumisan.. uvidime..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre