Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
23. máj 2010

lulu vy stale do niecoho padnete ked uz je relativne dobre... 😠

no ina novy konicek mojej dcery...dokoncuje pracu po zajacovi...para mi koberec a uzasne sa na tom bavi...len na chvilu vytiahnem paty z izby a uz pocujem ako fuci a potom ticho....to uz viem ze tam smatra tym malym prstom a taha kym len ide... jedneho dna pridem do izby a bude koberec len v polke... 😅 musim uz mm dokopat aby tam dal listy....

perla200
23. máj 2010

ano lulu styri dni tri dni horúčka a na stvrtý den vyrážky a fajront.......
no aden - minule som varila a pozerám čo je tak ticho čo nevestilo nič dobré a čo mam taký box na vlhké servitky pekne jednu po druhom povytahovala....celý pakel....kopa utierok na ritku na zemi....tak sup naspät....no parada

lulu73
23. máj 2010

zuzi....no uz by to mohli byt aj zubky, ale podla mna ju dobre vcera ofuklo v Zoo...raz bolo teplo, raz zima, raz sa potila, raz studene ruky....ine som nerobila, len som ju obliekala a vyzliekala...potom zaspala na 10 minut v aute a sli sme este do tesca na nakup a nejako ju to zmohlo.....tak som poobede isla do lekarne ze kupim ten Cebion C na posilnenie imunity a Viburcol cipky....a lekarnik bol nejaky divny, ktovie co si v zakulisy lekarne namiesal, lebo bol neskutocne roztrzity......dvakrat sa ma pytal kolko mesiacov ma mala a tvrdil mi ze na horucku ma iba panadol cipky, vsetko ostatne je od 2 rokov....tak som zobrala tie homeopaticke.....no a dojdem domov a ten debil mi dal Cebion sirup multivitaminovy od jedneho roka a nie tie kvapky pre novorodencov....takze sirup mame na pilici v lekarnicke 🙂

zuzanakarolinka
23. máj 2010

moja malá zase všade hladá nejaké nitky

lulu73
23. máj 2010

perla...dik, uvidime co bude...mozno aj ta 6-tka

adi...ako ze relativne dobre...akoze dobre pocasie ? 🙂

adenka
23. máj 2010

lulu ale vsak sa vam tie noci trocha napravili nie?

lulu73
23. máj 2010

jaaaaj, som vymleta....no ano, tie boli do vcera super 🙂

lulu73
23. máj 2010

teraz dojedla banan a energie ma na rozdavanie....to po tom nurofene

adenka
23. máj 2010

vsak uvidis, mozno bude po tych cipkoch dobre spat

lulu73
23. máj 2010

inak dnes som mala ist do kina....emma zmenila celodenne plany 🙂

perla200
23. máj 2010

lulu a ty si nevedela že do nurofenu primiesavajú redbull? 🙂

martinex
23. máj 2010

ahojte kocky,

lulu emuske posiela dadik pusku na horuce cielko,nech sa polepsi...

my sme cele poobedie boli vonku,u nasich na zahrade,dado tam lietal za jednu ruku jak utrhnuty z retaze, za cely den spal len 30 minut,lebo sak ma kopec inej dolezitejsej roboty.... ale uz spi 🙂

babulka123
23. máj 2010

no ahojte ja som treraz ulozila ninku, ci spi netusim ale je tam ticho tak neriesim ..
dnes si doobeda dala hodinku a poobede 2 , vstala az o 4 tak som sa aj bala ale v pohode..

a musim sa pochvalit, ninka uz stale viac a viac chodi sama.. dnes sa ma vonku pustila a davaj za psom , este ze mala take tie popruhy co som jej kupila tak som ju stihla chytit..

a mimochodom vybabrala som s nou ... teda s jej narokmi na chodenie verzus moje krize.. dala som jej porpuhy, zobrala som von to choditko co ma co tlaci pred sebou a vzajomna spokojnost, ona vybehana a ja vystreta.. ze aka parada..

babulka123
23. máj 2010

spime... baby .. nechapem..

martinex
23. máj 2010

babul no ja sa uz hrbit nemusim..neviem ci on podrastol,alebo ja sa scvrkavam,ale ked mu dam ruky dole tak ho v pohode drzim bez toho aby som bola zohnuta...to je jaka parada 🙂

babulka123
23. máj 2010

matka heheh alebo sa ti natiahli uz ?
ja som rada ze sa konecne pustila mojho prsta.. teda nie kvoli tomu ze by som jej nechcela byt oporou ale kvoli tomu ze je uz odvaznejsia alebo silnejsia alebo ako to mam napisat.. ze to uz az tak nepotrebuje a dnes to bolo teda aj patricne vidno vonku.. tie popruhy som mala len na istenie, v podstate chodila upolne sama.. taka som bola happy.. uz to dhlo nepotrva..

livia1
23. máj 2010

babul tie popruhy si kde kupila, nemám ani šajnu kde by som to mala hladat?

babulka123
23. máj 2010

livi normalne v detskom obchode.. u nas v samorine to maju.. ale predpokladam ze ked pojdes do avionu alebo tak niekde to budu mat, ak nie tak ti mozem kupit a doniest alebo poslat.. ty si BA ze?

martinex
23. máj 2010

no sak ja my sme kukali na dada,ze aky je sikovny,este par dni dozadu ak nemal aj druhu ruku,tak nechcel chodit a furt ho tocilo a padal a dnes celkom isto kracal...tak sa tesim...

inak to maju v kazdom detskom obchode tie popruhy,aj z netu sa daju objednat,za par eur

babulka123
23. máj 2010

matka .. to pojde teraz rycghlo ..

lulu73
23. máj 2010

mati...dakujeme 🙂 uz spinkame

martinex
23. máj 2010

no sak aj ja si myslim....tesim sa..

martinex
23. máj 2010

lulu tak hadam bude lepsie... 😵

babulka123
23. máj 2010

no babulky idem ja do hajan.. zajtra dalsi pekny den pred nami a ja asi idem znova k zubarke.. stale nevie preco ale stale ma boli ten zub.. teda ani nie zub ale cela lava strana.. a chce mi ho cely otvorit. uz teraz sa strasne bojim..

fac idem v tvojich slapajach.. verim krstnej ze to urobi co najmenej bolestivo.. ak to bude zle tak ostanem spat u nasich nech nemusim soferovat este s bolestami domov..

bojim bojim bojim

martinex
23. máj 2010

babul tak sa zajtra drz 😉 nech to bude co najmenej boliet

perla200
23. máj 2010

nie babul...livi je z prievidze🙂))))))))) no jasné drž sa...ja by som asi tolko odvahy nenabrala ....ja sa strasne bojím zubára

lulu - nech ste rýchlo fit....

livia1
23. máj 2010

Babul 😀 ako píše Perla, som z PD. U nás je dost obchodov s detskými vecami, ale nevedela som že aj niečo také tam maju, teda zajtra idem do centra tak pozhánam. už 2 týždne neviem zohnat Kukovi kefku na vlasky od campol babies. maju to v jednom baleni aj s hrebienkom do 3 eur. ešte mi zostávaju 2 detské obchody, tak snad to zoženiem.

facovka
24. máj 2010

bre ranko, vidim ze sme asi poslali chorobu dalej, bo fifo od predvcera vecera nema horucky, vcera sme uz malo odsavali,aj ked huhne ale santi a jasi sa ako zdravy tak ja verim ze bude dobre...tuto noc celu prespal ako vzdy, tesiiiiiiiiiiiiiiiim......lulu, nech to rychlo prejde, vyzera na 6tku.... ☹
babul, no tak sa drz, to ti otvori necha otvorene, a potom sa cistia kanaliky a zavre sa zub...no ale ja som do tej fazy bohuzial nedosla, ked mi ten zapal presiel az na kost,ale uz je mi ok,atb dobrane, ale tak stale boli, krater jak hovado, uz sa mi to pomaly zacalo zatvarat... 🙂
ja som dovysavala, vydrhla kupelku, kuchynu, okolo 9h sa dojdu pozriet na byt, boze nech uz sa to preda, nieco mame vo vyyhlade 🙂

eviqa
24. máj 2010

pekné ránko, my všetko o.k., len mi je furt blbo 😝

lulu, fac, skoré uzdravenie

marti, krásne torty

facovka
24. máj 2010

bre ranko eviq, rpozmyslam z coho ti je zle, ci viroza, a potom mi doslo ze to taka 9mesacna 😉 🙂 kedy si zmennis vizitku??? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre