Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkalenka
8. jan 2010

manžel príde o 15:00 s práce a neviem čo variť polievku mám ale čo ďalej? ☹

lizatko1009
8. jan 2010

zuzkalenka poveat ti moj recept co som prvy x vcera skusala? nieje to vobec zlozite a brutalne to chuti.

zuzkalenka
8. jan 2010

lizatko sem s ním 🙂

eviqa
8. jan 2010

zuzkalenka, ja robím toto
http://www.mimibazar.sk/tisk_receptu.php?id=21843
nemám tú actifru, ale normálne v teflonovej panvici

lizatko1009
8. jan 2010

das rozmrazit bravcove kare narezes normalne ako na rezne vyklepes a osolis, potom ich obalis v struhanke a znova vyklepes, potom tie obalene v struhanke vyklepane rezne este obalis do rozslahanych posolenych vajec a na rychlo opecies z jednej a druhej strany potom poukladas na plech vedla seba, tak das do hrnca 2PL preprazit maslo potom ked sa ti preprazi das do toho 2PL oleja, 2 a polPL kecupu a to ise aj horcice, troska soli, a jeden strucok cesnaku len tak na chut vsetko premiesaj a to masko cele s tou omackou polej, potom iba prikryjes cely plech a pecies 30minut na 210stupnou a potom albobal das dole a nechas dopiect uz len 1Ominut najlepsia je k tomu ryza, alebo hranolky, alebo oboje skus, su perfektne,a ani priprava nieje zlozita. 😀

bagaja
8. jan 2010

lizátko to my robievame často a voláme to obrátené rezne 😉 a je to fakt fajnotka

no a idem kus lahnuť kým drobec hajka

lizatko1009
8. jan 2010

bagaja a robite iba z bravcoveho masa? ci aj z kuracieho? moj oco nieco podobne robi z kuracieho ale na maso da sunku syr, broskynu, alebo vloske oko a tiez je to brutalne. aj moj spi uz hodinu.

reginetta01
8. jan 2010

Ahojky, kocky.
Ja sa dnes mam, nemusim varit, mamina mi donesie zemiakove placky. mnamky!
Ako sa dnes mate?

lizatko1009
8. jan 2010

reginetta celkom fajn az nato pocasie maly teraz spi tak cakame kym sa zobudi a ideme s mamcou trosku po obchodoch pobehat a ty ako?

reginetta01
8. jan 2010

lizatko, ja sa mam celkom fajn, akurat, ze sme doobedu nesli von a mala zasa spala len pol hodku. no co uz s nou. ale vcera zaspala relativne skoro - o pol 11 a spinkala do 5. takze fajn. Ale pocko je nadherne 🙂 . Len musime pockat dokedy odhrnu sneh, lebo sa zasa narobim ako kon, ked sa budem prebarat cez ten sneh s kocikom.

zuzkalenka
8. jan 2010

super idem to aj hneď spraviť ešte že mám mäsko. Tak ďakujem. 😉

martinex
8. jan 2010

ahojte...

lizatko aj ja to robievam ale v hrnci dusim s omackou 🙂

tato prave krmi dadina, dnes mame 1x aj zemiacik,tak som zvedava ci bude chutit 😉

babulka123
8. jan 2010

evig.. no asi ano. aj ked od vcera vecera nic.. klop klop.. ale uz vidno aj na spodnom dasne obrysy zubkov..

zuzka.. neviem este som jej ho nedavala len dnes. ale kukala na mna ze mama co robis ved je to kysle ako slak.. ale zjedla cca 10 lyziciek.. tak uvidime co bude zajtra.. kupila som v DM milder apfel.. je to len ciste jablko.. s hruskou a bananom az neskor, ked si zvykne na chut..

a este jedna vec, dr. mi dnes vravela ze aj ked kupim jablko normlane, tak ho nemam varit ale len narajbat an tom najemnejsom struhadle {najlepsie na plastovom} a dat jej to tak.. hlavne kvoli tomu ze je tam C vitamin..

martinex
8. jan 2010

babul ani naparit sa nema?to jablko..

babulka123
8. jan 2010

ee, surove postruhat na tom nie take tie male sliziky co sa tvoria ale take jak kasicka ti z toho vznikne.. chapes neeee???

zuzkalenka
8. jan 2010

ja som malej dala jablkovú výživu od 4 mesiacov. A potom kakala také zelené tak viac som jej to už nedala keď pôjdeme do poradne tak sa spýtam dr.

martinex
8. jan 2010

chapem, len mi je divne davat to neuvarene.... no,sak na ovocie mame este cas...

akurat zaspal,tak idem zohriat obed,nech sa aj my najeme 😉

babulka123
8. jan 2010

mmatka.. vy mate cas este minimalne mesiac ...
inak aj mne to pride divne ale zober to tak .. ked sme my boli male tak sme dostavali tiez len jablko s mrkvou..

inak ako mi je dobre, ninka spi klop klop a mamina zehli.. a ja .. nohy vylozene a erdzim... to je kraasny den

eviqa
8. jan 2010

babulka 😀 niekto si to vie zariadiť, tak si to pekne uži.
no náš beťárik spal ráno 20 min a teraz poobede necelú hodinu a už ho počujem. Ja dám výpoved zo života

babulka123
8. jan 2010

evig... mojee..
inak mamina kukala ako puk .. jednoducho som povedala ze ninka ide spat a hotovo.. a ze este nieje unavena a ja neviem co .. hovorim nie u nas nekompromisne po 2 max 2.5 hod sa ide spat.. a tak aj bolo za 5min bola tvrda.. tak sa jej to pacilo ze mame nejaky ten rezim a ze to dodrzujem...

babulka123
8. jan 2010

ale to sa ninka len dnes predvadzala aka je suprova.. hehehe
vcera bola fakt ako 10000000 certov

reginetta01
8. jan 2010

babul, máš to dobre zariadené. Ja si poviem, že ideme spať a bez cicíka je tvrdá málokedy. no a doma spí tak polhodku. ešte, že sú kočíky.

babulka123
8. jan 2010

no ja na balkon nedam dopustit..

missy97231
8. jan 2010

ahojte.
babul, tak ta ninka so spanim stale boduje. to je dobre.
nas didi, ako sme sa vratili opat do mesta z dediny na Morave, tak znova spanie len po 15min najviac. To je divne.. na Morave drichmal 3hodky kazdy den , a niekedy aj 3hodky doobeda, a 3hodky poobede. A bum, sme spat, a s tym aj jeho nespavost 😠 a este - naucil sa na ruky. 😠 😠 😠 neviete si ani predstavit, co robi, ked ho nevezmeme na ruky!!! ja to proste nechapem. a to som mala tak super dieta... neplakalo vobec, a teraz ??? furt len huci od nedele 🙂 dufam, ze sa to ustali. 😉

eviqa
8. jan 2010

babulka, ta je lepší ako včera, to nemôžem povedať, len keby tak nekričal veľmi. to nie je plač, ani rev, ale taký zvláštny pyskot, či čo. ani to neviem opísať. A toto robil celé dobedu. TEraz tu leží pri mne, ideme vyčesávať lupinky, bo zasa ich máme ☹
a balkon, aj ja som rada, že ho máme, len my nemáme kočík hore, lebo nevojde do výťahu. Aj by som išla s ním von, ale do tej čapanice sa mi vôbec nechce.

reginetta01
8. jan 2010

kočky, idem s malou von, lebo sa chúda trápi. zatím pa.

lizatko1009
8. jan 2010

juuuuuuuuuuuuuuj ja som zabudla ze este do tej omacky okolo cca 4dcl vody.

babulka123
8. jan 2010

evig.. a nerozlmyslala si nad tym kupit nejaky starsi a nechat ho na balkjkone?
ja tam mam napr staruuucku libertu este po marekovej sestre.. naj kocik..

a ten krik to poznam.. ninka sa nastastie dnes uz len usmievala..

eviqa
8. jan 2010

babulka, aj ten čo máme nebol úplne podľa mojich predstáv, ale podľa prepočtov manžela mal vojsť do výťahu. ...a nevošiel. Tak neviem. Ja ho zvyknem dávať v sedačke na stoličku, čo máme na balkone, ja si urobím kafčo a vegetíme.

henrieta76
8. jan 2010

ahojte

mati mohla by si prosim hodit este raz link na ten parny zazrak co mas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre