Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
26. nov 2009

no tak už sme doma, kupíla som si len jedny nohavice nič viac na moj zadok nemali 😠

a my sme už znova nekakali tri dni 😠 to zas bude až to príde, a idem asi umyť linku, ale tak sa mi nechce

lenka_66
26. nov 2009

blazka to je to fischer P.lehatko do 18kg. este ze mam v kuchyni dlazbu bo inac .no aroma neskutocna.este sme aj tykovali.ani som nevedela ako ho umyt bo cely chrbat mal komplet ... aj lopatky.no a vyzlec take body aby si hlavu nezaspinila.no zmakla som to.

lenka_66
26. nov 2009

zuzi v. , no som si spomenula ze mas silnu volu.taak vidim ze si ako ja .dokojene a jedlo nema konca kraja 😀

lulu, najviac chvalia to francuzke mlieko.

blazka24
26. nov 2009

chrustik tak čo sa týka priberanie nerob si starosti to je v pohode ak malý nie je hladný........

spanie sa upraví, inak nervozny bol aj môj malý po očkovaní a rozhádzalo sa nám spanie nakomplet, teraz ak zaspíme o pol jedenástej a spávame cez deň 30-45 minút tak je veľa......
v perinke tiež malý nechcel spávať ale zo začiatku to bolo aj to rozhádzané spanie, uviazané ručičky alebo nožičky v jednom smere a bábätino teraz už potrebuje kopkať........
tvrdšie je to miesto? tak ho mierne masíruj a ak je teplé tak studený obklad........

lulu73
26. nov 2009

mati, babul,aden.....ja pridem, okolo 14:00 som na detskom ihrisku za auparkom, telefon budem mat pri sebe...vidime sa

lenka_66
26. nov 2009

chrustik a kolko sa narodil? nemozno porovnavat ak 2,5 kg s 4kg

chrustik1
26. nov 2009

blazka no dúfam, že nám sa teda to spanie upraví späť, fakt nezávidím maminám, ktoré takto vstávali od pôrodu.
Na to miesto mu dávam octanovú masť, tak nám to radila dr. ale skúsim aj tú masáž, lebo mám pocit, že ho to bolí.
lenka_66 on sa narodil s hmotnosťou 3180g, prvý mesiac ale pribral 1240g, vyzeralo, že dohnal svoju pôrodnú hmotnosť

blazka24
26. nov 2009

leni tak to lehátko chcem aj ja, nakázala som ježiškovi, ale tatino ten kúpil od fishera toho hovoriaceho psa, tak teraz sa dedo musí činiť 😀

blazka24
26. nov 2009

chrustik tak my sme mali 3150 g aj keď nám písali 3100 takže my sme boli slabší odvar s Riškom 😀
to masírovanie možno malý príjme a možno nie, uvidíš sama či sa mu to bude pozdávať a to vstávanie to je jasné, ja budem hore aj do jednej rána ale v noci sa potrebujem vyspať inak som nevrlá .................

blazka24
26. nov 2009

mám to ja ale pech, malému zase niečo je a dokyna tam nie je, ešteže sestrička nám vybaví lekárku odvedľa ak neustúpi to slzenie očka, tak idem do lekárne s krpcom, to zas bude plaču pri obliekaní 😲

zuzkamilko
26. nov 2009

ahojte mamičky,tak keďže môj drobec ma dnes 3 mesiace rozhodla som sa pridať k vašej partičke🙂po poslednej poradni mame 7200g a 67cm

zuzkamilko
26. nov 2009

musím vám povedať,že mi veľmi pomohlo prečítať si o vašich detičkách,keďže som prvorodička,mala som veľa nezodpovedaných otázok a tiež strachu:( a keď som sa dočítala,že nie som v tom sama,tak som sa uspokojila

bay
26. nov 2009

Ahojte,
potrebujeme vasu pomoc, aby Misko ziskal peknu hru :D Prosim zahlasujte za nas
😵
http://www.nipa.sk/fotosutaz.php?sid=11

Keby ste nas nespoznali, tak sme cislo 6. A nevahajte zapojit dalsich a dalsich ludi.
Dakujeme.
Bay a Misko

eviqa
26. nov 2009

ahojky, tak sme doma z kontroly na FRO. som z toho jeleň. Predvčerom nám fyzioterapeutka nám povedala, že máme cvičiť, lebo maroško ked leží na bruchu, tak má hore zadoček a ostatné je všetko v poriadku. Dnes sme boli u lekárky, tak tá povedala, že zadoček má tak, ako má mať, ale rúčky ešte potrebuje precvičiť. Potom som sa malazastaviť za tou fyzioterapetukou, som jej povedala čo a ako a samozrejme sa nasrdila, tak nech cvičíme doma, ked nám ukázala. No som z toho blbá. Nakoniec zistím, že maroškovi nič nie je. No nebudem to asi s cvičením preháňať.

zuzkamilko, vitaj 😉

perla200
26. nov 2009

eviq to sú tí doktori....mne jedna povedala že dieta si na nové mliečko zvyka mesiac a druhá doktorka povedala že týžden tak si vyber????🙂

bagaja
26. nov 2009

bay zahlasované!!!!!!!!!!! 🙂 dúfam že vyhráte 😉
och doktori doktori, to je neskutočné ☹

no a my sme spali skoro dve hodiny ale aj tak mám pocit že ešte by som potiahla raz toľko som akási oťapená 😔

bagaja
26. nov 2009

zuzkamilko vitaj u nás, kdesbyla doteraz???? 😉

bay
26. nov 2009

Zuzi vitaj.
Baby, ja som mrtva 😔 Maly v noci bol hore kazdu hodinu, dnes je akcny a do toho mam doma chlapa so seknutym chrbtom - aby som nemala malo starosti a nestarala sa len o jedneho 😀 😠

bagaja
26. nov 2009

baby čo sa to porobilo tým bábetkam ja mám pocit že všetky nám začali nejako horšie spať v noci a častejšie vstávať 😢

bay
26. nov 2009

No mojmu nesadla vecera ☹ Bola v nej trocha kukurice, tak prdeeeeeeeeeeeel. Len neviem ci sa budil na tie zvuky co z neho vychadzali alebo na to bolenie bruska 😅 🤐 😔

eviqa
26. nov 2009

no musím vám napísať, asi som blbá. dnes čakáme návštevu, tak cestou od dokyne sme zašli s mm na obedík a na taký rýchly nákup. No v tej rýchlosti, teda ja nviem... Proste chýbajú mi veci, čo som kúpila. ja neviem, či som ich nechala v košíku, alebo mi vypadli. Akože dosť podstatná vec na misu, že šunka, klobáska, syr. No ja na tej materskej asi blbnem. už som prehľadala aj tašky, kde odkladáme, aj do koša som mrkla, aj či som náhodou neodložila medzi sladké do barového pultu a nič. 😅
ale dnes mi ide celkovo. Nakladala som veci do košíka a omylom som zobrala jednej pani košík. Mm mi potom hovorí, to toto si dávala do košíka? tak som sa vrátila, pani hľadala košík a môj tam stál sám opustený. No som ja normálna? 😅 😅 😅

blazka24
26. nov 2009

bagaja mám taký dojem, že bábätká asi zistili že si spolu píšeme a preto začali byť také strašné 😀

eviqa tak máš fakt svoj deň 😀 no škoda tých vecí čo si mala na misu, aj si to platila? máš blok? či si to náhoodou nešlahla tej pani do košíka ........

no my sme sa vrátili z vonka, spali sme v pohode dve hodky, teraz sme sa hrali a zase spíme - síce neviem dokedy, tak idem rýchlo spratať lebo v byte to vypadá ako po odpálení dynamitu 😀

bagaja
26. nov 2009

jooj evi som sa chuti zarehlila 😀 😀 😀 😀 že nie som sama 😝

bagaja
26. nov 2009

a inak som krkavčia mať ked idem teraz s malou na prechádzku? ale ked ona cez obed spí na balkóne dve hodky a teraz už doma nezaspí iba v kočiari 😒

blazka24
26. nov 2009

bagaja tiež som uvažovala že pôjdeme po najedení znova von ale krpec nečakane zaspal 😖

eviqa
26. nov 2009

...do kelu a akoby to nestačilo, povolil sifon v linke, všetko pláva, návšteva pred dverami a polka linky vonku. Porazí ma

uankab
26. nov 2009

ahojte babenky, som tu len na skok... Magdalenka mi spinka v kociariku, dufam ze este nieco potiahne... pridavam sa neprespanym nociam, posledne dva dni ju zasa bolelo brusko, tak som bola hore snad kazdu hodinu... este aj mm je 2 dni na sluzobke, dnes v noci by mal prist domov, tak sa tesiiim !!! inak sa v noci budi kazde 3az4 hodiny na kojenie...
a bojujeme uz vyse mesiaca s ekzemikom 😒

blazka24
26. nov 2009

eviqa ty si nestretla čiernu mačku dnes? to je horor čo sa tebe porobilo........

uankab tak to ma mrzí že sa vám takto deje s tým ekzémikom..........

uankab
26. nov 2009

blazka, je to na nervy... vsetky zahybceky na tele ma zapalen... najhorsie je to pod krkom, cervene zapalene, no fakt hruza... kortikoidna masticka nam pomohla na par dni, akonahle som ju vysadila je to tam opat ☹ ... chudatko, 3x denne ju celu natieram, tie cervene oblasti aj castejsie a musi ju to boliet lebo vzdy pri tom placka...

blazka24
26. nov 2009

uankab tak pod krkom to máme aj my zapálené ale to asi každé bábätino čo je tlstejšie 😀
uankab nebolí ju to ale svrbí ver mi - kortikoidy používam od detstva, potom to trošku zaštipká ale ukľudní to pokožku tak to preto plačká.........neboj to sa zlepší.......skúšala si aj pozrieť prášok na pranie iný?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre