Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
15. jan 2010

aj dadik prave zaspal.... babul balkon?

babulka123
15. jan 2010

idem

reginetta01
15. jan 2010

Aj Natálka. ale tipujem to na 10 min.

bagaja
15. jan 2010

joj baby ja už plačem jak blbá...malá my už 20 krát zaspala a vtom sa zobudí s takým plačom, už som na nerv...len sa prehadzuje, hruza...

babulka123
15. jan 2010

baga.. neplaaaac.. drz sa..
musis to nejako zvladnut lebo mala je nervna z teba potom ..

eviqa
15. jan 2010

no tak malý teraz vstal, od ôsmej, celkom dobre. Ale má nejaké červené líca, a zdá sa mi, alebo zle vidím, jakeby popraskané žilky na lícach. no ta dúfam, že nie 😒

reginetta01
15. jan 2010

baga, drž sa. A ked chces si poplac. aj ja som si uz parkrat a pomohlo 🙂

eviqa
15. jan 2010

bagaja a nebudú to zúbky? vieš, to musí strašne ich bolieť.

...no a my máme málo železa, takže treba dávať pirydoxin, či ako sa to píše, a vigantol v pondelok až v piatok tri kvapky a víkend vynechať. no ja mu asi uvarím teľacie mäso a bude mať železa dosť.

eviqa
15. jan 2010

baga, skús jej dať len na skúšku nejaký gélik na dasienka a uvidíš.

z.vrablova
15. jan 2010

ZUzu.... definitivne k dr...!
A ma teda napuchnute dasienka?
Babul, nemozem z Ninky... neverim, 5mes babo chce lozit... herecka... Nas lenivec o brusku ani pocut a pretacat sa este tiez nehrozi...Kolko Ninka vazi?? Sa mi zda, ze su s nasou Kristinkou nejako podobne na tom... (aj ked je mesiac medzi nimi rozdiel)..
Vysielacka nam tiez rusi... hlavne reaguje na PC, telku... ale to je proste v obvode,... nejako sa tym nezaoberam, uz sme vystriedali vsetky 3 zastrcky v obyvacke a ziadna zmena... niekedy naozaj pomoze prepnut na inu frekvenciu.

reginetta01
15. jan 2010

baga, vyskusaj ten mundisal. vraj rychlo zabera.

z.vrablova
15. jan 2010

Eviga, v novej Mama a ja je clanok, kde dr. radi, ze podla novsich vyskumov sa Vigantol moze podavat denne 2-4 kvapky.
Skusali si uz spenat? Telacie masko je na zelezo super... len u nas v PO o nom ani slychu... tak som minule kupila hotovy polotovar.

missy97231
15. jan 2010

s tou inou frekvenciou na vysielacke... prepla som, a je ticho. ale myslim, ze to preto lebo tato frekvencia mi nefunguje 😀 uz som to skusala na Morave, a tam vysielacka bola ticho a Davidko v kociku krical na mamu ale nepocula som... tak uvidim 😉

eviqa
15. jan 2010

tak my s vysielačkami našťastie žiaden problém. Tu bývajú dôchodcovia a my. 😀
zuzi, ja viem, že sa môže, len mali sme čakať na výsledky krvi, kvôli vítamínu D. Doteraz sme dávali 2 kvapky denne. a špenát? ten vraj môžu už pripravený, polotovar, že? ja plánujem kúpiť teľacie, ale ešte len pol mesiaca papkáme zeleninu, tak som ešte s mäso chcela trošku počkať.
bagaja, regi má pravdu, aj my máme mudisal

...a inak, bola som v hypertescu, tak sú akcie na tie polotovary dojčenské aj na kašičky.

bagaja
15. jan 2010

joj nič, už už to vyzeralo že bude spať a nič, znova sa hrá v postieľke čakám plače každú chvíľu ☹ už som sa vyplakala a ona so mnou, aspon jej to spustilo soplíky...
a nemám nič ale vidím že budem musieť isť do lekárne a dajte typy na tie géliky skúsime potrieť

reginetta01
15. jan 2010

ja mám dentinox a mundisal. zatiaľ dávam len sem-tam ten dentinox, ale nám sa ešte ani dasienka nenalievajú. to len ked je mrzutá a hryzie si pästičku a nemôže zaspať. ale keď sa nám naejú dasienka, tak určite dám mundisal, lebo ten je vraj najlepší.

reginetta01
15. jan 2010

kočky, idem von s malou, lebo tu mi spí len 20 minút. papa zatiaľ
baga, drž sa!

eviqa
15. jan 2010

baga, ja mám mundisal a tiež nedávam každú chviľu, ale len ked naozaj vidím,že je zle

martinex
15. jan 2010

ja mam dentinox ale nemam pocit,ze by nam pomahal....

bagaja
15. jan 2010

no dobre tak pojdeme kupiť ten mundisal...

a inak herečka leží v postieľke hrajká sa kecá rozpráva, akoby sa práve zobudila, nechápem 😖

bambi02
15. jan 2010

ajojte! ja som dneska zase na nervy z uradu prace. bola som zaniest uz druhy krat papiere na rodicovsku dovolenku na ten prispevok - prvy krat som bola v decembri a poslali ma, ze mam prist az v januari a dnes mi teta papiere konecne zobrala a zarvala, ze: "keby sme vam nevolali do konca januara, pripomente sa zaciatkom februara, mame toho moc....takze ja sa mam pripominat ze mam dostat peniaze...hm...a aj tak ich dostanem spatne mesiac dozadu a vyplatny termin je az 20-teho..takze dva mesiace nezaplatena hypoteka....hm...idem nieco vymysliet...kurna 😖 ..ako co by ste na to povedali? uz ste boli na urade???

martinex
15. jan 2010

bambi ja som poslala muza,ale jemu nic take nevraveli... tak neviem..

babulka123
15. jan 2010

ten dentinox je ozaj super.. ak nepomaha tak to nebudu zuby.. skus si ho dat.. je nechutny ale nebudes citit ani lolo.. hehehe

z.. ninka mala naposledy pred tyzdnom 6840g.. takze tak akurat si myslim..

a mimohocdom uz hodinu spi ... som zvedava ci si to zas nepomylila s obednym spankom tak ako vcera.. na balkone potom spala len pol hod.. no uvidime.. heheheh

bagaja
15. jan 2010

babmbi, ako nechápem, ked ona má raz tvoje papiere na termín, tak to do uzavierky pustiť musí, aspon u nás to tak bolo, tak a ty sa máš pripomínať? to je riadne rafnutá žena, ja som si robotu brala domov a vikendovala pri nej len aby ludom išli peniažky, koho to ma zaujímať že ona má veľa 😠 😠 😠 😠 😠 som sa normálne vytočila

bambi02
15. jan 2010

bagaja: tak to fakt netusim..... ani mi nehovor ja som robila to iste ved by ma v praci zozrali, keby nemali peniaze nacas - ved tiez potrebuju platit ucty...😒

marti: tak to mate stastie na tety uradnicky....nechapem to...ale co uz...a inak nechapem na co mi maju volat..a preco si mam chodit pre tie peniaze osobne, ked som si uviedla, ze ich maju posielat na ucet....esteze to v tych papieroch dali na vyber...hm

eviqa
15. jan 2010

no tie úrady sú fakt skvelé. Kamoška bola teraz v stredu,lebo niesla podklady ohľadom preplatenia škôlky a jej povedali, že kedže menili ľudí (ju má na starosti niekto už iný), on nemá jej spis, taknech si ho ide hľadať. No som jej povedla, že či mala chodiť z kancelárie do kancelárie a po skriniach hľadať spis? Ja by som mu povedala, že pôjdem, ale rovno za riaditeľom. No chápete? 😒

babulka123
15. jan 2010

bambi mne zobrala teta papier a hotovo..
a vcera mi dosli peniaze.. ale to mi doslo este za december.. takze to bolo este super.. bud. mesiac to uz bude horsie.. sakra.. teda az v marci , bud. mesiac mam este prepaltenu dovolenku tusim 15 dni takze sa pruuudko nabalim .. heheheheh

zuzujan
15. jan 2010

ahojte kocky
mna urad prace este len caka....najskor este musim skocit na socialku pre potvrdenie, tak dufam ze bude vsetko OK
v stredu nas ockovali, au au....mali sme v noci aj vcera teplotky, ale dnes uz je mala OK, len na lavej nozicke ma hrcku a okolo zacervenane, davam studene obklady nepomaha to, ale mala spinkala posledne dve noci vyborne, aj cez den, pekne sa hra, vobec neplace, tak ju tie nozicky asi nebolia

inak rozmyslam, od ockovania nam vecer sama zaspi krasne v postielke, bez placu, alebo hojdania, teraz neviem ci to je tym ockoanim, alebo ryzovym odvarom co jej davam, lebo sme mali miernu hnacku
vzdy vecer pred kojenim, dam malej do flasky este tak 50ml toho ryzoveho hustejsieho odvaru a v noci papame sice 2x, ale az o 2 a o 5:30....vzdy pytala skor, tak dnes skusim bez ryze, som zvedava

a vazime 7400g a mame 69cm....kocka velka 😉

lenka_66
15. jan 2010

ahojte,
potrebujem napisat do roboty ziadost o rodicovsku dovolenku.ako je spravne? ak sa narodil 11.8. tak budem doma do 11.8 alebo 11 uz akoze nastup?

zuzkamilko
15. jan 2010

mamulky,
poradte,ked mi 21.1. konci materska a potom idem na dovolenku (mam starej 22 dni) staci odniest papiere ohladom rodicovskej az po dovolenke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre