Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
28. jan 2010

tak to pripis laktacnej krize.. bude dobre neboooj

babulka123
28. jan 2010

skara ninka zacina pokasliavat.. no tesim sa..

martinex
28. jan 2010

dufam...nic ine mi neostava 😒

babulka123
28. jan 2010

nooo...
inak sledujes to pocasie vonku... aj to co som mala ist do BA som zrusila..

martinex
28. jan 2010

ani nehovor,sa z domu nikam nedostanem,sak kocikom neprejdem po tom snehu a neodhrnutych chodnikoch 😠

lulu73
28. jan 2010

ahojte

mati...chapem ako ti je, nasa emma tiez dnes stale hore a o pol siestej som ju odniesla mm do postele, ze ja sa musim vyspat aspon chvilku...spala som do 7:15 lebo odchadzal do prace a ked mi ju priniesol, tak som nevedela kde je sever...akoze ja som nevedela kde som, kolko je hodin, aky je den 🙂 a to som spala iba vyse hodinu neprerusovane a bola som z toho uplne mimo....ja si ani neviem predstavit spat napr. 8 hodin...ktovie co by to so mnou porobilo 😀

lulu73
28. jan 2010

a ja sa tiez nedostanem dnes nikam...a to som sa chystala do BA...ja budem mat dnes ako najvacsi vylet,aktivitu a zazitok v jednom, ked pojdem okolo obeda odhrnat sneh na chodniku pred domom

babulka123
28. jan 2010

hehehe vidim ze materska nieje stereotyp len pre mna..
ale ked skonci sneh {ktory za inych okolnosti priam milujem} tak budem aj docela rada..

lulu inak tych 8 hodin by s tebou robilo zazraky... az mi je to je blbe pisat...

martinex
28. jan 2010

lulu tak to aj ja... uz sa na to tesim, len pada takym tempom,ze po hodine mozem ist znova 🙂

a ten spanok, no keby som prespala celu noc, citila by som sa ako keby som si slahla nejaku dobru drogu- na naladicku 🙂 a to mas stastie ze tvoj mm malu zobral,to mne by sa stat nemohlo...

zuzkamilko
28. jan 2010

hlasim,ze som telefonovala s dr.,tak musime ist na kozne,aj ked mi odporucila do pondelka skusit dalej natierat s infadolanom,3x denne vodou z dubovej kory a 2x1/4 dithiadenu na skludnenie-ked toto nezaberie,tak v pondelok kozne 😢

babulka123
28. jan 2010

juuuj zuzka.. drzim palce..

inak nezlakni sa ked bude po ditihiadene nejaky ospaly.. to je dobry oblbovak..

martinex
28. jan 2010

zuzi to ma mrzi....ale treba dufam ze sa to spravi...a ked nie,na koznom vam urcite pomozu...

babul je to stereotyp, sak kazda noc nafigu 😀

perla200
28. jan 2010

pripájam sa k hrozným nociam....ja už včera okolo jedenástej večer som plakala od únavy tak nastúpil MM ktorý isiel ráno na skúsku tak spal nejaké tri hodiny? a o pol 5 ráno finito vyspatá....ja neviem baby čo to je. ale lulu chápem ta, ja som snívala o troch hodinách nepretržitého spánku....tak dnes som spala 4,5 hodiny vkuse...ako boží zázrak.....

inakmame 6 mesiacov.....dnes

martinex
28. jan 2010

perla gratulujem...aj k polroku aj tvojmu spanku 😀

babulka123
28. jan 2010

perla.. gratulujeme...

boze baby zacinam mat vycitky ze ja v noci spim... teda aspon dnes..
ale zistila som ze to vazne bude tym ze ninka je naucena spat sama.. lebo ked je tu sestra a spala som s malou tak bola v noci hore.. no snad jej nevadim .. bosorka mala.. hehehe
ale nie.. vcera hlavne dooobre spala cez den, takze u nas je to tak .. cim lepsie cez den tym lepsie v noci..
a nechcem byt hnusna ale teraz uz znova spi..

eviqa
28. jan 2010

pekné ránko, tak ja sa pripájam k babulke s tými výčitkami. a tak ako píše babulka, ked sa dobre vyspí cez deň, spí aj v noci dobre. Síce náš spí v noci, aj ked cez deň nespí. no, ale klop-klop

zuzka, tak sa držte

perla, gratulation

eviqa
28. jan 2010

...no a to počasie 😝 ja mám rada zimu, ale nie v KE, kde stále fúka a teraz ešte aj snežilo. Asi sa presťahujem 😀 mm mal ísť do BA, tak som rada, že nešiel. A neviem, či ho vôbec v pondelok niekam pustím

babulka123
28. jan 2010

evig.. tu snezi ako najate.. a mame tu kooopec snehu..

ak by to tak bolo bud. rok tak budem happy vytiahneme snaky a bude super.. ale teraz.. overal, fusak, kocik, deka, nanoznik,... a pol hod vonku a potom domov sa rozmrazit..

eviqa
28. jan 2010

babul 😀 no v tom vetre ani nikde nejdem. však to treba so sebou nosiť prenosný radiátor

babulka123
28. jan 2010

sak to .. vcera som bola vonku ze svieti slniecko a tak .. no prd.. zima ako v ruskom filme.. taka kosa mi bola..
ninka dobre vymrzla a zalomila to potom doma v teplucku pod dekou na hodinu a pol.. heheheh

deina2005
28. jan 2010

no baby to co za pocasie vonku.fuka snezi no katastrofa 😠

deina2005
28. jan 2010

marti ti verim ze si nevyspata ja som uz 8 rokov poriadne nespala 😀

martinex
28. jan 2010

babul,eviq ja vam ten spanok prajem.... 🙂

inak prave som vonku odhrnula sneh ale ani nemam pocit,ze to vidno...sak znova nakydalo 😒

eviqa
28. jan 2010

marti, aj ja ho prajem všetkým maminkám. a to ani nevieš ako 🙂

lenka_66
28. jan 2010

dobre ranko,
do slaka to cvo je von brrrrrrrrrrr

z.vrablova
28. jan 2010

Dobre ranko... tak to len v Presove nesnezi??? Fuka o stosest, ale po vlockach ani chyru... Nieze by mi chybali 😅 My mame za sebou noc klasika o 3,30 krmenie a spala do 8,30... teraz uz zase driemka v obyvacke. Vonku ani my asi dnes nejdeme, pride babka o druhej, tak ju prevetra, kym budem na anglictine.

martinex
28. jan 2010

lenka sniezik 😀

eviq verim ti 😉 sak snad coskoro aspon jedna noc sa zadari...

z.vrablova
28. jan 2010

Perla, blahozelame k polrocku... a Zuzu verim, ze vam tie fliaciky co najskor ustupia. Ja natieram Infadolanom 3. den a vidim zmenu...

lenka_66
28. jan 2010

perli vsetko naj ...

zuzka , no aby ta pliaga zmizla

babul , ak mas vycitky ze spis tak spravime rozpis a kazdu 1/2 hodku ti niektora zavola 😀 .ver za ta ta solidarita prejde

lulu , sever je hore 😀 😀 😀

lenka_66
28. jan 2010

zuz.v. ty byvas na stanici ?

mati keby snezik tak prezijem ale fuka.100% by ma aj odfuklo hoc mam zopar kg naviac (ze zopar 😀 😀 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre