Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
29. jan 2010

babulka....gratulka k sedeniu 😵 ,urcite by si videla na ninke,ze je apaticka a taka ina.....

babulka123
29. jan 2010

zuzka dakujeeem ..

nie je v pohode len je urevana.. ale hovorim ze to bude zo zubov..

blazka24
29. jan 2010

babulka už som napísala gratuláciu aj na FB - človeče tak sa teším že to bude robiť aj Riško, vy ste sa prevrátili na bruško a my o nejaké tri týždne po vás 😅

babulka123
29. jan 2010

nooo o chvilku..neboooj

este ze som rano dala postielku dole.. heheheh

mala by som jej tam prichystat nejaky rezen a mozno do rana aj zuby budu aby ho mala cim zuzlat.. hehehe

perla200
29. jan 2010

mame zub...už som myslela že sa toho nedožijem, mala neukáže za toho pána fera, ale cinká lyžička.... 😀

babulka123
29. jan 2010

perla.. paraaada.. ja dufam ze sa ich tiez uz konecne dockame.. lebo je to fakt na trafenie.. a to nas este zopar caka..

blazka24
29. jan 2010

perla gratuľujem, tak vidiš že ste sa dočkali 😀

martinex
29. jan 2010

caute kocky...
takze najprv perla gratulujem k zubu...
babul parada ze sedi, dobru frajerku sme si vybrali 😉 posielame boztek

a teraz k nasmu dnu,poobede tu bola sestra,isli sme von,maly spal krasne hodku v kocari..potom sme sa doma hrali,sli sme k mame na kafco a ked sme sa vratili akurat co si dal kasu,trochu prsa... a islo sa spat... bola som tvrda, tak ako som si predsavzala ze nebude mat vecne prso...sak je prebaleny,najedeney,nic mu neni... to sme v zivote nepoculi taky krik..mm ho ulozil do postielky a on 40minut! reval jak tur,cestoval po posteli.... a potom zaspal !!! 😀 verim ze to bude este dlho trvat kym sa nauci,ale je to uspech a moc sa tesim...aj ked mi ho bolo luto,ale musim byt tvrda, inak by som o nervy prisla...

martinex
29. jan 2010

a idem spat,lebo som tak unavena ze neviem ci vobec zajtra z postele vyleziem...

dobru noc mamicky a babatka 🙂

livia1
29. jan 2010

Babul gratulujem šikulke malej 🙂

blazka24
29. jan 2010

tak ja som zlyhala, malý mi zaspal na rukách, síce sa skoro vo vaničke utopil lebo som neodhadla množstvo vody a malý bol tak rozbláznený (moja chyba) tak vrieskal, trieskal do vody - no proste chaos a panika, mám nehoráznu svalovicu na rukách........
teraz zaspal nenajedený - čakám že o hodinu bude hore 😠

z.vrablova
30. jan 2010

Dobre ranko... my sme uz od siedmej klasika hore... spinkala od pol deviatej (mama ju priniesla az o pol osmej) a vsatavala o polnoci, totalne posr..ta... napapala sa a spinkala doteraz... Teraz sa hrajka na deke... zatial v tichosti...
Vcera som jej odlepila tu prepichnutu ranku po TBC a vyreza to super... sa tesim, dufam, ze teraz sa jej to uz konecne zahoji... (len neviem na co sa vyhovorime, ked nas bude dr. chciet zaockovat... 😀... nieco vymyslim)
Dnes ide mm s malou k svokrovcom na pol dna, tak si oddychnem a poupratujem cely byt...
V pondelok ma caka 1. vodny den (pre tie co drzia dietku)... dufam, ze to zvladnem a po mesiaci bude aspon 10kg dole... 🙂
A u nas inac perinbaba sype od rana...

z.vrablova
30. jan 2010

Az teraz pozeram... ved ja som dnes prva!!!! 😀

martinex
30. jan 2010

ahojte...
tak u nas sa stal zazrak, v noci papal len 2x.... zaspal o 20.10, 20.55 uz mrncal,tak som k nemu poslala mm nech ho utisi ....a potom papal 22.30 a o 3.00...a o 6tej definitvne hore...ale teda uplne som nadsena 😀

z.vrablova
30. jan 2010

Matka super... takze tvrdy rezim funguje?? Sa tesim...
Dnes to tu viazne... kazdy v posteli... ci co?

perla200
30. jan 2010

my prebdená noc:( už nevládzem....ale dala som jej sedaliu, lekárnička hovorila že 1/2 dávka a potom ste mali vidiet to spanie....3,5 hodiny vkuse hore....skoro ma vykotilo 😠

martinex
30. jan 2010

zuzi no snad to bolo tym,ale som si povedala ze nepovolim... sak vsetko ma svoje hranice

daniela33
30. jan 2010

bré ránko, my noc o ničom, v noci od štvrtej do šiestej sme sa bavkali a prechádzali po byte 😀 , ešte teraz mám zalepené oči ako by som spala...
Tami sa v noci nevedela vyprdkať, snažila som sa jej dať feniklový čajík, ale ona strašne nechce čaje, to dávam stále na silu a polku z toho aj tak jej vytečie z pusy...

ozaj včera mala len štvrtý deň od začiatku príkrmov a zbaštila celú fľašku mrkvičky so zemiakom, ked som odtiahla lyžičku, taký krik spustila, ocka sme mali za sebou a ten len daj jej a daj ... potom som si aj vyčítala, či to nebola záťaž pre jej žalúdok... tak neviem ako dnes, asi jej napriek kriku dám len pol fľaše

daniela33
30. jan 2010

Mati super a čo za režím si nastolila he he?
Jani nám tiež takto funguje tie oblbováky na spanie, opačne ešte väčšiu energiu má a nechce zaspať, nám doktorka na spanie dala homeo od boironu sedatif pc, dve tabletky rozpustiť, nemám pocit že by zaberalo. Teraz posledné noci dávam viburcol čípky a zdá sa mi, že je od nich trocha kľudnejšia aj lepšie spinká, aj ked ideál to zdaleka nie je, tak čo už, dúfam, že z toho raz vyrastie...
Zuzi super, to už máš mesiac za sebou, tak to si šikula, že si tak dlho vydržala, ja som to vzdala, ale dnešný pohľad na váhu a skoro ma vystrelo ...

martinex
30. jan 2010

dani a ty jej davas kupovane?

lenka_66
30. jan 2010

dobre ranko,

bebe tv bude vysielat len marca .tak ak chcete sup si nahrat .bo bude nedobre

lulu73
30. jan 2010

dobre ranecko

lenka to ake Jobove zvesti prinasas? 🙂 skoncili sa TV casy? 😉

nasa noc des a hroza.....raz som skusala ze ved v noci nevstanem, iba ju pohladkam a necham tak, ved je prebalena a napapana...o 5 minut plac o 10 minut hysak a dve hodiny som ju davala dokopy a odvtedy som si povedala ze lahsia cesta je zobrat ju hned ako ju zacujem, dam jej prso, naje sa a spi dalsiu hodinu

daniela33
30. jan 2010

mati hej, prvé príkrmy som chcela kupovalé, ale len ten týždeň, dva, potom varíme, nebudem vyhadzovať toľko peňazí, však to je také drahé .... 😒

lulu, poznám to, u nás platí detto, keď sa rozreve, už ju ťažko ukľudniť a už mi určite skôr ako o dve hodiny nezaspí

no leni, vy kukáte? moja na minútu dve sa zapozerá, a potom koniec ...

lenka_66
30. jan 2010

lulu, darmo emusik ta musi citit.skus jej dat do postielky svoje tricko.blbe prirovnanie ale tak neako ako ked beru steniatko od maminy

nepozerame pravidelne, no su cvhile ked mu zapnem a som happy tomu vynalezu.takze tatkoma za ulohu nahrat 😉

lenka_66
30. jan 2010

dani dnes co ma tami na obed?
zeleninka nam vobec ale vobec nechuti

martinex
30. jan 2010

david si prave upratuje postielku...dala som ho spat a miesto toho z nej vyhadzuje veci... uz letel cumel a nufkac... este tam ma vankus a plysaka...som zvedava co pojde skor 😀
a inak sa dnes sam posadil... dlho tak sice nevydrzal,zacal rozhadzovat rukami jak bol v euforii a potom padol 😉

lenka_66
30. jan 2010

mati , sak mu daj metlicku nech si tam pozameta 😀

lulu73
30. jan 2010

lenka...skusala som jej dat aj tricko...ja som skusala uz asi vsetko mozne, okrem takeho toho tvrdeho vyplakania

lenka_66
30. jan 2010

baby zajtra poobede pisem stonozke kolko nas bude na cviceni .tak ak ....

martinex
30. jan 2010

lulu no to mozno bude asi jedina cesta...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre