Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

sisulka7
31. jan 2010

mne sa s cajom alebo vodou vo flaske len hra, hryzie do toho. No musim skusat davat viac tekutin. Som si myslela, ze nie je smadna, ale potom ju to zapeka.

martinex
31. jan 2010

to aj mne robil dado,ale casom zacal pit..teba skusat,stale do blba

sisulka7
31. jan 2010

inak moj muz uplne zalomil v obyvacke, to lyzovanie ho riadne zmorilo, ja som prave dokoncila jeden preklad (zacina obdobie abstraktov k diplomovkam) a idem si tiez dat sprchu a odsat mliecko, inak uz to riadne flakam, neodsavam vobec kazde tri hodiny, ale zistila som, ze ono je to jedno kolko odsavam, mliecka viac nie je po tych troch hodinach a po 6 hod odsajem rovnako mlieka ako 2 x po 3, tak ked nemam cas, tak uz nestresujem. Aj dnes sme boli lyzovat a odsavala som az po 5 hodinach. A to nam vyslo este materske aj na kasu, lebo cez den jedla ako vrabec.

martinex
31. jan 2010

sisul prekladas abstrakty? aj ja by som potrebovala potom...prelozila by si mi ho?

idem spinkat,kym spi aj dadik...hadam sa dnes vyspim...ta bru noc

lizatko1009
31. jan 2010

marti babatku bije rychle srdiecko, nie? prave ma mama postrasila ze nejak malemu rychlo bije a vo mne uz panika. 😠

sisulka7
31. jan 2010

pokial to nie je moc odborne tak v pohode. Robila som vsetkym kamosom minuly rok a niektori koncia az tento, tak popri odsavani prekladam 🙂
tak dobru nocku. Kristinka nastastie spinkava dobre aj ked uz nam skoncili tie zlate casy kedy tahala do pol desiatej.

martinex
31. jan 2010

lizatko hej...aj dadikovi,je to ok 🙂 neboj

sisul neni to moc odborne....tak potom ked to bude aktualne ti to poslem..dakujem 😉

lizatko1009
31. jan 2010

lebo viem ze to aj 160uderov maju oni za minutu pamatam si ked som bola na odozvy tak mal stale 149 a viac, tak dufam ze ok, ale tak oni mu pustia pesnicky a on skace jak zdivety, a co este nespis? rano budes pisat ze nevladzes nic, moj exot este nespi, neodbilo pol 12-tej. 😠

z.vrablova
31. jan 2010

pekny vecer.... este tu niekto ostal??

lizatko1009
31. jan 2010

z. no a jak ty co nespis?

z.vrablova
31. jan 2010

este sa mi nechce,... ja pred polnocou malokedy...

sisulka7
31. jan 2010

ja som tu, odsavam 🙂

z.vrablova
31. jan 2010

Sisulka 😵

lizatko1009
31. jan 2010

a kristinka uz spinka?

z.vrablova
31. jan 2010

cia??? Nasa uz od siedmej

sisulka7
31. jan 2010

hej, zaspala pri krmeni kasou, potom sa za hodinku zobudilo, lebo jej doslo, ze slabo papala a dufam, ze tak do druhej potiahne.

zuzkamilko
1. feb 2010

ranko,prvaaaaa 🙂
takze seria navstev za nami-manzel mal meniny a dnes sa ide na kozne ☹ ☹ ☹ -potompodam hlasenie

z.vrablova
1. feb 2010

dobre ranko... nasa noc skvela... od siedmej do siedmej s jednou prestavkou o pol jednej... a uz zase spinka...
O 10ej ideme na gastro... a ked vidim tie chodniky!!!
Hlasim dnesny vodny den (29.)... drzte palce...

babulka123
1. feb 2010

ahojte, musim vam napisat u nas chamomila definitvine zabera... ninka spala do rana do pol 7, s jednou prestavnkou okolo 4, ale len som dala dudlik a pohladkala a spala dalej

idem do BA takze budem az vecer.. cmuuk

perla200
1. feb 2010

no čaute....aj ja hlásim konečne v pohode noc....od pol 8 do pol druhej na papanie potom do siestej papanie a do pol 8.....

babul - ale asi sa treba zmierit s tým, že sú väčšie detičky a nepotrebujú tolko spat.... aj my dame 4x45min a to je vlastne 3 hodiny....

martinex
1. feb 2010

ahojte...

unas noc v pohode,papali sme 3x...

zuzi drzim palce aby si to zvladla 😉

babul pekny den 🙂

bagaja
1. feb 2010

no snažila som sa dočítať vás, ale je to ťažké 😀

idem spať lebo mi klipkajú oči , na chate som spánku veľmi neublížila... 😕

ale čítam že kilá vám pekne lezú dole, tak prosím pošilte mi to IP k tej diete a od zajtra idem do toho...
inak kojacie maminky ako ste na tom s mliekom ked diétujete, Dá SA TO?

hej a super šikovné deturence máte že samé hopinkaju, no u nás to ani zdaleka tak nevyzerá, ale za to sme sa začali kotúľať do oboch strána a v kuse, čiže sama na posteli vôbec nehrozí a na zemi ju potom hladám až u susedov pomaly 😀

martinex
1. feb 2010

baga v pohode... mlieka mam dost 😉

wenka
1. feb 2010

Ahojte, pekný začiatok nového týždňa želám..

KE, takže dnes necvičíme? ja už auto odhrabané, ale samej sa mi nexce.. a aj soplíme, tak sa aspoň trocha preliečime,,

..a aj my chudneme.. teda nie ja, ale Maťko 😠 za týždeň -90g
Veeľmi málo papá ale nevyzerá, že mu niečo chýba, tak neviem.. 😒

inak sa netočíme, takže ani nesedíme, nechodíme 😀 , zuby nemáme.. ale už ani ekzém 🙂

gratulka Emkám k ich sviatku, Ninke a Dadikovi k sedeniu a ostaným k zúbkom a ďalším pokrokom..

martinex
1. feb 2010

dik wenka 🙂

lenka_66
1. feb 2010

pekny den

janka vitaj

wenka, no ja by som aj sla uz to vyzera lepsie ako vcera (aspon z okna).no viem si pedstavit ze vsetok odhrnuty sneh je na krajoch a s kocikom by bol horor.
uz prikrmujes?
ekzem fajn porieseny .fyzicke aktivity a zuby dojdu az budes chciet tento stav zas😀

sisulka7
1. feb 2010

dobre ranko, tak nasa princezna bola hore o pol druhej a o siestej a spinkala do pol desiatej, som skoro odpadla ked som pozrela na hodinky, som sa fakt vyspala do ruzova. 🙂

bagaja
1. feb 2010

oooo vyspatá do ružova tak taký výraz ja ešte dlho nepoužijem ☹

daniela33
1. feb 2010

dobré ránko,

perla, babulka super, takže ste sa konečne lepšie vyspali 🙂 , ja to nemôžem povedať, Tami zaspala o jednenástej, o druhej hore, spať ani za toho, zaspala nakoniec o pol štvrtej na rukách, potom bola hore o pol šiestej na papkanie a potiahla ešte do pol ôsmej, takže ked spočítam nočný spánok tak je to sedem hodín, našťastie o pol ôsmej ju zobral ocko a ja som ešte dve hodinky hodila šlofíka 😀 .
Sisul inak aj ja mám pocit, že Tami bolí bruško z príkrmov, ale ked ona aj na začiatok dosť veľa spapká, skoro celú dávku. Kaká každý deň aj dvakrát, statočne pri tom tlačí a s čajíkm tiež bieda, dávam jej striekačkou, ale dnes ráno pekne z fľaše potiahla 30 ml, čo som rada.

bag, super oddýchla si si že, takže diétuješ od zajtra, ja som si dala záväzok tiež od februára ... chcem dať aspon tie štyri kilá dole kým príde jar, ostatné 2-3 kilá pôjdu samé, ked budem mať viac pohybu, kedže budeme stále lopzovať po vonku, to má doma nikto neudrží 😀

janka vitaj

wenka ja som včera zvažovala ísť, ale nikto sa neozval a tak sme urobili náhradný program, inak Tami má od soboty nie zvýšenú teplotu, ale len 37,1 asi zo zúbkov, ktoré potvorky nie a nie von....

daniela33
1. feb 2010

leni dávaš už Marekovi zeleninku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre