Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
22. feb 2010

blazka nemliecnu nestle? ja som nechcene kupila mliecnu a u nas v lekarni maju teraz taku akciu na tie nestle 1+1 zdarma a stola dohromady 2€ aj vam uz prisiel balicek? nejake cerealne tycinky mi prisli, minule ryzova kasa nutrilon.

blazka24
22. feb 2010

marti s tými liekmi to je pravda, mňa aj z antibiotík natlakuje a nehrozí von 😠
no a čo s tým ovocím budem robiť neviem - proste nie a nie jesť vrrrrrrrrrrrr

martinex
22. feb 2010

blazka a neskusala si doma len tak nastruhat jablko? bo mne sa po nom ide utlct...

blazka24
22. feb 2010

lizatko veru žiaden balíček nám ešte nedošiel - no asi nie som balíčková 😀 tie kaše to je veľmi dobrá cena, to by som brala na kvantá 😀

marti najskôr sme skúšali len jablko uvarené, potom s mrkvou, potom s trochou mliečka, potom so sušienkami ani prd nezabralo..........malý proste jablko nie a nie 😖

bagaja
22. feb 2010

no práve so rozmrazujem dobrou kávičkou so šlahačkou...haha že kde je tá diéta 😝

blažka ani surové jabko postruhane nechce? lebo to moja malá lubi...

a ja davám mliečne kaše s vodou a malá ich hltá...ta ked kojím nebudem ešte kupovať aj nutrilon, kurna šak som rada že šetrím....Mati ty prečo robíš s Nutračom? či už nekojíš, mi ušlo dačo?

eviqa
22. feb 2010

blazka, nejde o cenu, ked treba, tak kúpim. Len dnes sme sa von nedostali, doobedu spal, svietilo slnko a ked sa nadesiatoval, tak sa rozsnežilo a sneží doteraz. 😠

...a k tomu ovociu, náš napr. dnes odmietol jahodovú výživu a mrkvu nechce vôbec 😝

eviqa
22. feb 2010

...a marti, bude to asi fakt z tých liekov. Ja som po pôrode brala na železo a je pravda, že som mala čo robiť na wc.

zuzkamilko
22. feb 2010

ahojteeeeee 🙂
ked tak vas citam normalne som popletena-mliecna,nemliecna-nestle,sunar,zapekanieeee....az mam strach z toho prikrmovania,co nas konkretne od piatku caka 😵 ,inac som mu vcera dala trochen uvarenej a popucenej mrkvicky a hltallll a ked nebolo rozplakal sa 😵 😵 😵 ,tak som mu sla este troska popucit

zuzkamilko
22. feb 2010

dnes sme mali ocka doma,tak boli s drobcom 2 hodinky na prechadzke 😵 a mamka sa venovala pisaniu prace-nuz moc mi to neslo 😒

perla200
22. feb 2010

ahojte....no blazka ani ja moja simona nechcela ovocie tak som urobila na nu fintu🙂 zamiesala som jej to do ryžovej kase a zbastila jedna radost.... no musíme tie deti nejako oklamat nech papajú vitamíny🙂))))))))

čo sa týka nás? pripájame sa dnes k nevrlým a mračiacim sa detom.....asi jej vypíšem tú prihlášku k Lakatošovým čo jej stale slubujem🙂)))))))))))))))

baby kde kúpim plávajúcu čapicu?

bagaja
22. feb 2010

perla v športov om isto kupiš...

a my sme práve zjedli celé jabko aj šťavu z neho tak by sa mohli tie kaky pohnúť 😝

karin.
22. feb 2010

Ahojte baby,

poraďte a vyjadrite svoj názor. Chcem kúpiť autosedačku Romer Britax Evolva 123, najlacnejšiu som ju našla v internetovom obchode biga za 187 Eur. Čo hovoríte na túto značku, prípadne páči sa vám iná značka, viete o niekom kto je s ňou spokojný/nespokojný? Budem rada za každý názor. Inak tá sedačka je od 9 - 36kg ja by som už chcela mať pokoj keď teraz kúpim sedačku aby som potom nemusela kupovať zas inú....

perla200
22. feb 2010

jaj karin - v tomto sa ja nevyznám:( tot môj názor🙂))

bagaja - ozaj opýtaj sa sestry či pozna usmevakov z nitry....to je moja rodná hruda čo sa týka úsmevu ako dar🙂))))))))

zuzujan
22. feb 2010

karin aj ja budem kupovat romerku, kamaratka ma romer king a je hrozne spokojna, ma 9 - 18 kg
http://autosedacky.heureka.sk/britax-romer-king...

citala som, ze tie od 9-36 kg maju slabe polohovanie, ze ked ti dieta zaspi na dlhsie, tak pohodlnejsia je ta 9-18kg. Ma tri polohovania a ked dieta zaspi, potiahnes packou medzi nohami a babo pekne lezi.
Je tu inak na konikovi aj tema o autosedackach, precitaj si....

samozrejme, je najlepsie autosedacku vyskusat priamo s babom, lebo v niektorych typoch bude hrozne utopene a opierka hlavy moze byt nizko az pri krku a to nie je pohodlne

eviqa
22. feb 2010

karin, ja som zasa čítala, že najlepšie je, ak deti sedia do 1 roka vo vajíčku, je to pre nich najbezpečnejšie. Píšu to aj v tých témach tu na koníku

karin.
22. feb 2010

ďakujem 🙂 ešte musím pokukať

zuzujan
22. feb 2010

akonahle trci hlavicka z vajicka na dva palce treba kvoli bezpecnosti menit autosedacku, nam uz trcia nohy, hlavicka este nie, ale za mesiac to bude urcite.....

martinex
22. feb 2010

ahojte...nam prisiel tatik skorej z prace,tak sme boli vonku spolu...

karin ja mam romer,ale starsi model 9-18kg a maly tam je spokojny. ale mne pridu zbytocne drahe,tato je este po Ninke... co sme kupovali jej novu,tak ta nas stala 60€ a nemam pocit,ze by bola menej bezpecna ako ta Romer... ale je to na kazdom,kolko chce a moze investovat 😉

daniela33
22. feb 2010

ahojte, no den o ničom, malá kašle, spala dokopy asi hodinu, teraz už síce spinká v postielke ale dokedy som zvedavá... Von sme neboli, lebo ako ráno bolo krásne, tak teraz od obeda stále sneží .... však čo by nie 😠
Malá mi dnes štyrikrát kakala, celú riťku má červenú, tak teraz neviem, keďže doteraz som riešila, že sa nevie vykakať, či to bude tým infant dophilus probiotikami, čo mi odporúčala doktorka z gastra alebo zubami... ktoré nie a nie von... lebo synovi, keď šli zuby, neskutočne často kakal a mal zaparenú riťku až bol z toho celý deň urevaný.

Auto nemáme, aj ked už uvažujeme, že kúpime.... len teraz s tými financiami je to viac než bieda.... Ja mám vodičkák už 12 rokov a sedela som za volantom až raz ... ale ja som taký stresmen, tak ani neviem, či vlastne by som vôbec mala skúšať...

baby z ke, boli ste dnes cvičiť? ako bolo?

perla200
22. feb 2010

dani a kolko už dávas infants ? lebo výsledky sa prejavujú tak do týždna....aspon u nás to tak bolo my to berieme odnarodenia....ale nasa kaka už pekne, ráno a samozrejme po kúpaní 😠 😠 😠 😠 ved čo by sa nevykadila krásna vonavá a do novej plienky????🙂
ale aj my spíme...dnes tiež spánky nič moc:( a nejako zúrime v autosedačke....nestáva sa vám to baby?

daniela33
22. feb 2010

jani len tretí deň, predtým brala biogaia, potom asi dva mesiace nič a teraz ten infants dophilus, mám pocit, že asi zuby....

bagaja
22. feb 2010

perli naša včera prvý krát také nervy v autosedačke že šľak...ona inak mliuje cestu autom tak som nechápala, ale po 5 minutách spala 😉

a ja neviem akú ešte musím pokukať...ale isto pojdeme do Pl lebo tam su lacnejšie

no a my sme zaspali pri cicke

perla200
22. feb 2010

no bagaja aj u nás vždy pozerala a zaspala po 5 minutách, teraz nervy, rev ale taký že som ju musela vybrat aj tak nepomohlo....ani ked očkovali tak nereevala...kua a v sobotu ideme na to plávanie...no zbohom rodina:(

z.vrablova
22. feb 2010

Dani, aj moja mala 2 dni kakala do kazdej plienky par dni predtym, co sa jej predral zubak...
Boli sme dnes u dr... takze Pamykon, Stoptussin... liecime sa... a spravila nam rovno aj poradnu... mame 7045g/70cm... (len 230g pribrala za posledny mesiac a vyrastla 1 cm 😨 )
A neuverite, co som dnes vytrelila... som sa vymkla, kluce znutra, nastastie Kristinku som nezabudla... tak sme mali chaoss, nakoniec som musela volat firmu, nech ma odomkne, tak som "zarobila" dvacku...
A este aj Beba a flase ostali vnutri.... no ciste A je to! Potom som utekala do Tesca do lekarne, kedze vsetky uz na sidlisku zavreli, kym sme maturovali s dverami.... prisla som domov o siestej, ruky po kolena, mala nervozna... ale nastastie uz spinka... Uz sa tesim, co mi na to povie mm, ked pride z prace... 😀
A este k tomu ma boli cely clovek, asi na mna tiez nieco lezie... 😝

blazka24
22. feb 2010

baby dávate k tomu surovému jablku aj nejaké kekse? a to len nastrúhate na drobnom struháku jablko? ak nezaberie ani to už to kašlem a budem mu to tam dávať trakarom 😀

bagaja
22. feb 2010

zuzi no pekne ja hocikedy na to myslím že preboha keby som sa vymkla 😲 ale hlavne že to dobre dopadlo 😝

a inak teraz nám už budú malo priberať deturence...moja malá za dva mesiace iba750 g, ale to ešte pred polrokom....

daniela33
22. feb 2010

presne bag, teraz sa zastaví priberanie

zuzi, tak som zvedavá, či dokonca týždňa bude von zúbok, ale mám pocit, že hej, bodaj by 😀 aspon jeden zkrku 🙂
blazka ja som zatial surové nedávala, ale ked jem, tak malá sa ide za ním pretrhnúť... len sa bojím, lebo s tými svojimi dasienkami už vie poriadny kúsok zobrať a potom sa mi dusí ... ja mám pocit tiež, že ovocie jej moc nejde, aj ked zje, ale... asi bude po ockovi, lebo mamka by zjedla celý zelovoc, keby mohla...

bagaja
22. feb 2010

blažka ja nestrúham keksy, len čisté, ešte nechcem dávať kedže vo väčšine je lepok, a ja to šucham na takom umelom šuchadle to som ešte "ukradla" mamke čo nam ona šuchala na tom 😅

facovka
22. feb 2010

no haloo,hlasi sa nova mamina,konecne trocha skulturnena,bola som u kadernika, radiklalny strih, polovica vlasov dole+ melir,fesanda.. 😵 .bo ak to takto dalej pojde do polroka som plesata,take chumace mi padali 😠 ocino zatial oboch pokupal,nakrmil,uspal,ze aka parada 🙂

daniela33
22. feb 2010

blažka prepáč nestíhačka dnes internetovať ... ale ako sa máme? bolo aj lepšie, hlavne to počasie ma dnes dorazilo, ja už vyčkávam jar... a slnko, ten sneh ma dosť rozladil.... a díííík za cd, už len sa odhodlať, idem na čokoládu, lebo si musím obaliť nervy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre