Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
23. mar 2010

oki budem tesit..

babulka123
24. mar 2010

ahojte. no tusim moje dieta vyriesilo problem posunu casu za mna... pred 3 dnami vstala o 6 , vcera o pol 6 a dnes o 5 hore a spat ani za svet...
takze v sobotu bude 6 hodin a tak vstavala pravidelne no co narobim.. az na to ze vcera zaspala o skoro pol 10....

no nic, dnes to vidim ze o 7 v postielke aj keby sa mala na hlavu postavit..

babulka123
24. mar 2010

ahojte. no tusim moje dieta vyriesilo problem posunu casu za mna... pred 3 dnami vstala o 6 , vcera o pol 6 a dnes o 5 hore a spat ani za svet...
takze v sobotu bude 6 hodin a tak vstavala pravidelne no co narobim.. az na to ze vcera zaspala o skoro pol 10....

no nic, dnes to vidim ze o 7 v postielke aj keby sa mala na hlavu postavit..

babulka123
24. mar 2010

ozaj pridala som nejake foto a na FB video..

zuzkamilko
24. mar 2010

ahojteee
baby kosicanky,v HM su akcie na detske jarne bundy, 5 eur dole,celkom slusna zlava 🙂
inac dnes cestujeme na tyzden prec,musim kopec balit a zehlitttt,ale tesim sa 🙂

eviqa
24. mar 2010

pekné ránko, my noc v pohode, síce nie až tak ako sme zvyknutí, ale občas zaplakal, asi tie zuby čo nemáme.

babulka, aj náš začal vstávať nejako skôr, dnes bol hore už o pol šiestej.

zuzkamilko, dík za tip, pôjdeme mrknúť a príjemné balenie a žehlenie

babulka123
24. mar 2010

evig nooo a teraz sa u nas uz spiii

rene82
24. mar 2010

ahojte. toto som dnes dostala mailom:

Hrozné!

Přeposílám. Možná to není pro každého aktuální, ale může být za pár let.
Nebo máte někoho známého s malými dětmi, tak je upozorněte na toto nebezpečí.J.
O víkendu jsem se viděla se ségrou a vyprávěla mi docela příšernou příhodu.
Myslím, že je dobrý, aby se o tom vědělo, co se tu děje. Takže se s vama musím podělit. Moje mamka má kamarádku, který se to stalo. Jela s rodičema a 3-letou dcerou do Prahy, do Ikey. Procházeli ji a malou hlídali na střídačku s rodičema,najednou se sešli a zjistili, že malá tam není.Máma myslela, že ji maj rodiče a rodiče, že ji má máma.... Tak ji chvíli hledali a nic, tak šli za ostrahou, která tam stála. Chlapík je okamžitě seřval a hned nařídil zavřít celou Ikeu vč.nouzáku. Bylo jim to dost divný,že takhle jedná, ale tím líp. Malou našli na záchodě nadopovanou a uspanou, měla oholený vlásky (měla dlouhý blonďatý) a byla převlečená za chlapečka!!! Zní to příšerně co? Ale bohužel je to tak. Měli veliký štěstí, že se vše semlelo včas. No je naprosto jasný, že už se tam něco podobného muselo stát, když okamžitě zavřeli celou Ikeu. Takže to všude rozhlaste lidem, co tam chodí i s detma, protože to asi není jen tak. Mně teda z toho běhá mráz po zádech. Nevím jakou to mělo dohru, vím jen to co jsem napsala.
Ing. Gabriela Zítková

Tato příhoda není žádnou novinkou.Podobná situace se odehrává ve všech větších obchodních centrech. V Plzni se tato událost stala před rokem také.
Maminka dávala synka do baby koutku. Malý si sundával boty a ona vypisovala lístek k přijetí. Než se ohlédla syn tam již nebyl. Zalarmovala duchapřítomně ostrahu a ta nechala ihned celé Tesco uzavřít.Malého našli také na dámském WC, kompletně převlečeného a ostříhaného.Omámený nebyl, ale vyděšený byl k smrti. Není to opravdu žádný výmysl a trapné přeposílání čehosi. Toto je realita a ročně se takto ztratí v nenávratnu stovky dětí. Pouze se o tom v médiích nemluví. Děti tak končí jistě v organizacích s dětskou prostitucí a v rukou pedofilů. Proto je opravdu nezbytně nutné děti střežit, obvzláště v takovýchto místech! Díky vaší nepozornosti, byť jen chvilkové, tyto organizace využívají ve svůj prospěch. Dnes je hranice otevřená a tak než dojde policií k pátrání, dítě je již dávno v zahraničí! Není to blud! Je to skutečnost!

babulka123
24. mar 2010

rene zimomriavky mam aj na takych miestach ze nebudem o tom pisat.. deees..

eviqa
24. mar 2010

babulka, aj u nás 😉

rene, hrozné ☹ takýchto primitívov čo toto stvárajú by som povesila za g.le do prievanu

babulka123
24. mar 2010

evig.. kolko krat denne spavate? este 3x alebo 2?

eviqa
24. mar 2010

babulka, ked je normálny stav, tak len dvakrát.. Ale občas sa ten normálny stav pototo a spí aj trikrát. Zvykne mi pospať teraz, potom sa nadesiatuje, potom sa hráme, má obed a zasa spí, potom olovrant a už je hore až do kúpania
a vy?

zuzkamilko
24. mar 2010

rene.......hrozaaaa!!!!!
a aj my sme dnes vstali o pol siestej,sranda a tiez uz spime 🙂

babulka123
24. mar 2010

nooo ja ti neviem dnes ako to bude... ale vcsinouo je to tak ze doobeda spi hod, {za normalneho stavu od 9-10} a potom od 13-15.30... a potom ideme von alebo sa hrame a uz ide spat az vecer..
ale dnes to vidim na to ze pojde spat vecer uz okolo pol 7.. sak co .. bud. tyzden to bude pol 8 takze sme tam kde sme boli.. pohoda..

eviqa
24. mar 2010

inteligentné sú tie naše deti, predstihli ešte aj posun času a posunuli sa samy 😉

babulka123
24. mar 2010

no to hej ale dnes si pripadam ako pekar.. kua.. o 5 hore.. sak to sa zle cita a nie to este vstava.. heheheh

martinex
24. mar 2010

caute...

rene to je hrozne... boze ☹

my sme vstavali o6tej,takze to sa da...v podstate mi v noci potiahne tych 11hodin...takze sa nestazujem
ina jeden zub uz je vonku a druhy na pol ceste... mrncime este stale,tak dufam,ze ked vylezie aj ten druhy tak bude konecne klud

babulka123
24. mar 2010

kua po pol hod hore.... ja ju dnes asi roztrhnem

babulka123
24. mar 2010

no nina nejako dava v noci len 8 hod.. nejako sa to celou tou chorobou posralo.

zuzkamilko
24. mar 2010

marti..ty kojis,chcem sa ta opytat,ked dadik nemal este zubky,nekusal ta,totiz moj maly nema zuby,ale niecim ma vie pri kojeni tak hryznut 😝

martinex
24. mar 2010

zuzi hej,stisol dasna a prislo mu to strasne vtipne...ale to som vedela,ze uz ma dost a ze sa uz len hra... aj zubami ma par krat kusok 🙂

leri
24. mar 2010

zuzkamilko, aj ja kojim a tiez niekedy tak zatlaci ze az...........ved skus mu tam dat prst ake to je tvrde, mna to boli aj ked nema zuby............najnovsie ma rano budi tak ze bradavka medzi dva prsty a tahaaaaaaaaaa, to je tiez velmi prijemne 😀
a ten mail..............blby pocit mam z toho, alex dostane obojok a voditko asi ☹

zuzkamilko
24. mar 2010

leri...ked sa bude dat,tak sa ti v pd ozvem,uvidime,kedze manzel je z pd a nechodime tam casto,zvacsa mame nabity program 🙂

z.vrablova
24. mar 2010

Ren... no dovi-dopo... to je fakt na obojok a voditko.... alebo nakupovat v mensich obchodikoch...
Kristinka vstavala o 23ej, 4ej a o 7ej... teraz zase lomi... neviem, co sa porobilo, ale 3x naposledy vstavala snad pred 2-3 mesiacmi.
Lulu pisala na FB, ze ani nevedela, ze sa posuva cas... uuuprimne, ani ja som nevedela 😀

z.vrablova
24. mar 2010

baby, hadzte mi tipy na nejaky hotelik, ci penzion v Tatrach (Smokovce, T. Lomnica, alebo Strbske)... chceme ist s mm a malou po Velkej noci na vikend sa zrelaxovat

perla200
24. mar 2010

rene -ako normalne ma striaslo....fuj....

ani ja som nevedela že sa posúva čas...a je mi to úprimne jedno....ako bude tak bude....

perla200
24. mar 2010

a sme od piatej hore dnes.....🙂))))))))))))))))))))))))))) a mame nové slovo - kde je tata? to mam za tú starostlivost🙂))))))))

facovka
24. mar 2010

marti,ze 11,babul ze 8...snivam dalej 😀 a babul sa stazuje??? 😅

lulu73
24. mar 2010

nam keby sa chcelo, tak spime aj 24 hodin, ale teraz mame obdobie ze sa nam proste nechce 😎

eviqa
24. mar 2010

no, tak máme za sebou polhodinový spánok a odvtedy len mrnčíme a všetko kušeme. 😠 je to na šľak trafenie s tými zubmi. 😠
babulka, takže práve dnes máme deň, ked nespíme tak ako spíme

perla200
24. mar 2010

eviq - no neni každý den nedela🙂))))))))))))) ale zato je krásne ráno, mala zaspala reku idem na nasu krásnu terasu plnú slnka vychutnať si kafé....a v tom sused začal orat s traktorom čo hučí ako debil záhradu....ako na slak trafenie 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre