Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzanakarolinka
23. apr 2010

blazka neboj, aj ja tak dávam malej, buď jej ho natrhám na kúsky a poukladám pred ňu po jednom a ona si sama dáva do pusy, alebo jej dám kôrku, ale tá je potom po celej kuchyni

perla200
23. apr 2010

ano zuzkakarolinka....mame hrad aj zámok na konci dediny....🙂)))

puding - hotový sojový kupujem malej....karamelováý a vanilkový.....

zuzanakarolinka
23. apr 2010

aj ja si myslím, že ten lekvár je dosť skoro, predsa len tam sa priháva dosť cukru

a tie pády ani nehovorte, my máme za sebou asi 4, ale vždy padla inteligentne, že sa nebuchla a tak ani neplakala

martinex
23. apr 2010

blazka nakrajam ho na kocky a papame o dusu..strasne mu chuti...

vcera som mu dovolila aby ho jedol sam,no nevedel co s rukami,len s nimi do toho chleba trieskal,maslo bolo vsade,ale nevedel si chytit kusok a papat...jedoval sa,usta otvorene..tak sme sa opat krmili...ale sak on na to pride naco tie prsty ma 😀

blazka24
23. apr 2010

zuzana ja kupujem puding hotový takže som ešte neskúšala robiť normálny........

lizatko1009
23. apr 2010

blazka, este len prvy, ale to bol taky, ze spal so mnou na posteli, ja som spala a on spal aj sa stale posuval do predu, kym nespadol, len naraz buuuuuum a ja kuknem a maly jak zaba rozpucena na zemi 😖

blazka24
23. apr 2010

lizatko tak to mi je úprimne ľúto ale tie detičky sú strašné, sekunda a je na zemi, to aby vkuse za zadkom im človek bol 😕

martinex
23. apr 2010

lizatko nic si z toho nerob...tych padov este bude 😎

zuzanakarolinka
23. apr 2010

ja ešte nedávam žiadny, preto sa pýtam a aký kupujete?

perla200
23. apr 2010

blazka a kde si zmizla?????🙂))

baby a dávali ste už aj ovsené vločky???

zuzanakarolinka
23. apr 2010

ja nie a na aký spôsob ?

blazka24
23. apr 2010

zuzi ja som dnes dala prvý krát zvolenský vanilkový a chutil mu ten pudinček a ešte mi aj nechal tri lyžičky 😀

perla musela som malého nakrmiť a potom sebe urobiť jesť, som už mala sto chutí zhltnúť klávesnicu 😀
ovsené vločky som ešte nedávala - nenašla som čisté len samé ochutené tak neviem či to mu dať............

ja by som ovsenné normál uvarila do rozvarenia a dala do zemiačkov alebo do mrkvy to čo proste pozná s mliekom alebo tak alebo dokonca bez tej zeleniny len s mliekom - musím skúsiť aj ja

blazka24
23. apr 2010

hľadám kočár pre krpca ale to je sila, také ceny hádžu že ma ide rozdrapiť.............
musím aj boty do roboty krpcovi kúpiť lebo tie čo má sú mu ešte veľké a už chce chodiť tak musí mať presne ale mm mi nedovolí kúpiť hocijaké vraj musí mať aj členok fixovaný tak behám po nete a nič iné nerobím len brázdim vyhľadávačom 😀

zuzkamilko
23. apr 2010

tak sme spat z prechadzky,vonku je fantastickyyyyyyyyyyyy 😵

martinex
23. apr 2010

ja som dala vlocky,ale moc mu nechutili...ale mam v plane mu ich zakamuflovat do obedu

blazka a aky kocar chces?

blazka24
23. apr 2010

zuzkamilko tak vonku je krásne? u nás je tak všelijak, ako hovorievala babka visia tomu nohy na dážď - u nás včera nádhera boli sme do siedmej vonku 😝

marti tažko povedať, videla som trojlkolku gracco a totál som bola unesená ale čo za to chcú ma skoro ohlo, teraz pozerám aj štvorkolesové ale mám svojské požiadavky a v obchode stál 145 a teraz na nete som našla aj lacnejšie aj drahšie tak neviem.........

blazka24
23. apr 2010

kriste malý rozobral puzzle, som myslela že bude lepšie ak bude mať číslivovú a písmenkovú a on to vyberá vkuse 😠

blazka24
23. apr 2010

bože čo ja to mám dnes za deň, som jedla cestoviny s morcadelou - najskôr som si šlahla na tričko a potom som si namočila rukáv.....
teraz som ošúpala malému jablčko a natrela mu ďasná calgelom a časť som dala na kúsok jablčka čo sa mi odtrhol reku dám to riškovi a ja som to omylom zhltla? ešteže mám všetky zuby a ďasná ma nebolia 😠

bagaja
23. apr 2010

ja vločky klasika varím s mäaskom so zleninkou....a ja som kúpila ovsene jemné a to stáči chvílku povariť a sú mäkké...

a puding aký kupujete? ja som zatial len jogurt, ale mohli by sme skúsiť aj puding....

zuzkamilko u nás svieti slnko, ale mám pocit že veľmi fujda vietor 😠 už mi ide na nervy

blazka24
23. apr 2010

baga ja som skúsila kúpiť teraz ten zvolenský je hustejší a chutí mne tak som ho dala aj riškovi a chutí - len je aj karamelový ale ten sa trochen bojím dať ale bol zlacnený v nitráči ako vraví môj muž - no nekúpiš ???? 😀

martinex
23. apr 2010

blazka sak ja mam graco...odporucam 😉

blazka24
23. apr 2010

marti mne sa tento strašne páči.............
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

blazka24
23. apr 2010

idem uspať krpca nejak zase plače 😠

martinex
23. apr 2010

uzjzhh jrhzhugj h ghgnj gjvk gv g vgtujggggh hhk , hkh x yw mn b hbbb fd esrčewxdddš

dadik praje pekny den

martinex
23. apr 2010

blazka ten mam,len v modrej farbe 😀

bagaja
23. apr 2010

baby a a ko sa vám na kočíku davaju polohovať opierky? ide vám to až do úplneho sedu? nám to nejde a potom je malá nervózna som na to nasraná 😠

martinex
23. apr 2010

baga moj ma asi 4 polohy a aj uplny lah...bez toho by som kocik nekupovala

blazka24
23. apr 2010

tak a sme po spánku, malý sa potreboval blázniť 😀
marti ten kočík chcem v čiernej farbe, teraz mám hlboký modrý a už by som bola total mimo .........

baga ja mám štyri polohy aj v hlbokom ale zalomila som kolieska tak sa rúčka dá otočiť aj na športový ale nehrozí s ním chodiť lebo by som zostala niekde s kočárom bez kolieska takže som nasratá a preto idem kupovať ďalší 😔

blazka24
23. apr 2010

marti a tak tvoj syn nás zdravil? šikovníček 😀 ten môj postláča aj maru bečkovú a mne napíše komp že chcete vypnúť? ide ma vystrieť z neho 😕

martinex
23. apr 2010

blazka hej sikovny jak fras...este teraz utieram sliny z klavesnice a povytrhaval mi z nej aj nejake pismenka,tak som mala co robit aby som ich dala spat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre