Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
12. máj 2010

ránko....

to čo je za počko.....preboha šak už dosť bolo toho dažďa nie????? už ma to fakt nebaví....

a tie recepty sú super ja väčšinou podľa nich....idem kuk čo dnes....mám škroby....

blazka24
12. máj 2010

marti tak fajny začíname od pondelka..........asi začnej aj chodiť na cvičenie, neviem schudnúť a už ma to fakt se.ie 😠

baga u vás prší? u nás svieti slnko, len pofukuje, ale aj tak budem musieť ísť s týmto čertom von lebo skáče ako stepná koza........

ozaj začal mi častejšie grckať, síce len tak máličko ale stále, včera sme sa vrátili z vonku a to sme vyšli len pred vchod hodil mi šablu do kočíka 😒
neviem či predsa len nepôjdeme na to gastro.........

pomoooooooooooooc riško tu šibrinkuje tak padám 😉

martinex
12. máj 2010

baby slahne ma...dado vstaval rano o 5tej! a este furt je hore....uz dve hodiny sa vala v postielke,vykecava si,mrnka a spat ani toho krista 😠

blazka ja budem doma cvicit,DVDcko uz mam nazhavene 😀

baga u nas detto slnko,sice ziadne teplisko,ale je aspon pekne

bagaja
12. máj 2010

tak to snád dorazí aj k nám....lebo tento dážď mi ničí krásnú MD... 😉

zuzkamilko
12. máj 2010

ahojteeee
hlasim sa ku dietujucim,ja som zacala od pondelka,dnes mam UH,nuz uvidimeeee 😉

blazka24
12. máj 2010

marti tak to je asi prespaný Davidko xixixi ja som krpca akurát hodila do duchen a už drichme aj s tatom, ten je po nočnej 😅

inak slnko zašlo a taký vietor tu začal, dnes idem rýchlo niečo malému ukluchniť, ved už nemám nič do zásoby, uvažujem že mu niečo normálne už začnem dávať a nie tieto varené hovadiny, inak strácam inšpiráciu na varenie pre hnedoočka 😕

zuzkamilko
12. máj 2010

blazka,ja malemu robim tak,ze co robim pre nas,jemu len dopredu odoberiem neslane,nekorenene a mam

blazka24
12. máj 2010

zuzi ked u nás ide len mäso tak to nejde.........

inakuž ste dávali rajčinu????

bagaja
12. máj 2010

zuzi čo si mala včera na škroby? daj tip 😉

zuzkamilko
12. máj 2010

blazka,ja este take nedavam

zuzkamilko
12. máj 2010

bagi,kapustova polievka so zemiakmi a pridavam sa k evke,ved si chuda,tebe netreba chudnut 😉

bagaja
12. máj 2010

rajčinu ani ja...hoci v tých receptoch minule už bola taká polievka....no neviem 😒

zuzi dik...nemám doma kapustu, čiže musím niečo iné vymyslieť

blazka24
12. máj 2010

baga nechápem či chceš zhodiť z kostí, ved ty si chudá........

zuzka tak rajčinu som sa len pýtala, teraz som našla kalerábovú kašu so žltkom tak to idem robiť malému na dnes a nám? nechce sa mi variť takže v chladničke je klobása nech sa starý dotlačí a ja si dám len niečo narýchlo 😎

bagaja
12. máj 2010

baby z brucha a z riti 😀 a to len kvôli šatám na svadbu aby som sa tam mohla najesť 😝 , lebo sú mi LTT....a to mi na promóciach boli akože volnejšie 😔 no to ja chcem len tak 2-3 kg dole viac nie, a ktovie či vydržím dietovať aspon týždeň 😉

zuzkamilko
12. máj 2010

bagi,alebo ryza so zeleninkou al. opekane zemiacky -mnam mnam,ja som hladnaaaa 😀

zuzkamilko
12. máj 2010

keby ja som sa chcela vopchat do siat z promocii 😀 😀 😀 😀

emily3
12. máj 2010

maritinex gratulujeeem k titulu, si sikovna...a tajne zavidim ze to mas za sebou ...ja sa este trapim s ucenim, uz mi z toho hrabe, nic neleze do hlavy a deti stale vymyslaju,,,, 🙄

zuzkamilko
12. máj 2010

emily,vela sil a nervov do ucenia

blazka24
12. máj 2010

hehehe zuzi, baga ja v tomto oproti vám vyhrávam do šiat z promocii sa natrepem hocikedy, bola som v ôsmom mesiaci tehotenstva 😀

emily3
12. máj 2010

zuzka dik....na fb bola skupina ze vymenim chut do jedenia za chiut do ucenia 😀 😀 ...zislo by sa, lebo teraz by som len vsetko srotovala,...aby som sa nemusela ucit....
Lucka je sikovnica, ma dva zubky ( necakala som to tak skoro, lebo nase detvaky ich mali neskor....) a uz chodi za ruky a nechce ani za svet na zem...vzdy dolezie ku mne, chyti sa ma a sup na nohy a mama chod so mnou....

blazka24
12. máj 2010

emily tak gratuľujeme, malá je teda trochen skorej ako ostatné deti 😀

iveta6384
12. máj 2010

Ahoj baby nestiham. Vcera som ani nenakukla... Uz to zacina, som zvedava kedy vas budem docitavat. Balime, vybavujeme veci, ohladom odchodu z Irska...atd, atd stale cosi. Inak vcera sme zabookovali letenky do Australie na 5.8. no takze to znamena ze fakt idem... 😕 😕 😕 😅 Stale mi to akosi nedochadzalo. Neviem si predstavit to lucenie s nasimi atd, to bude hrozne po tom co stravime na svk 2,5 mesiaca. Inak vcera prvykrat v zivote hrozna noc s malym. On chodi spavat okolo 19:00 a vcera do 23:30 sme ho nevedeli uspat zaspal na 5 minut a place, place. Ide mu zub, ale neviem ci to z toho ci ako. Vcera som mu dala prvykrat kalerab v polievke, tak neviem ci to aj s tym nemalo cosi spolocne. Ale zasa netlacil, neprdel neviem. Dufam ze dnes bude lepsie. A este som chcela davam malemu chlebik zo vsetliakymi zrnieckami a semiackami a ani som nepozerala ci to mozu, myslite ze je to ok??? Nechcem ho pchat bielym chlebom aj ked na zaciatku papal len ten.

Inak ak su nejake vymesacia velka gratulka a Leri drzim palce, ale sak ty uz to mas asi aj za sebou...
🙂

blazka24
12. máj 2010

ivet ja som dala malému kaleráb a skoro dostal infarkt čo mu pučilo oči a prdy ho tlačili na zreničkách 😝
zuby to môžu byť, náš malý tiež chudák sa prevracia celú noc, skús dať niečo na zuby mastičku a potom ak by nešlo skús pocvičiť nožičkami náš malý ako som mu pocvičila tak si uťal že mať parochňu mi určite uletí 😀

martinex
12. máj 2010

no u nas je uz ticho....nemam odvahu sa ist pozriet ci spi,ale tak hadam hej 🙂

ivet ja by som sa bala dat taky chlieb,ako zareaguje na tie zrna vsetky.. sestrin maly na dva roky a taku brutal alergicku reakciu dostal z arasidov ze skoncil v nemocke na infuzkach...
a biely chlieb je pre nich ok,pripadne kup zemiakovy miesto psenicneho ci razneho... ja by som urcite zatial nevymyslala...

my sme obedovali hrasok,takze zajtra z plienky budu hrasky skakat 😀 😀 😀

blazka24
12. máj 2010

marti ja sa ani neodvažujem povedať že je tu ticho, predtým som to povedala a malý vstal, teraz spí na chodbe, polonahý len v body a pančuškách - prikryla som ho dekou lebo čo vymýšľal so mnou na postely, mala som ho chuť niečím ovaliť 😒

ivet s tým chlebom by som tiež nevymýšľala - okrem toho sú to také zrniečka ktoré ešte môže vdýchnuť, preto sa bojím to dávať.......

marti tá alergia môže byť až taká hrozná?

martinex
12. máj 2010

blazka no tak asi ano ked tam maly skoncil.... ja proste chcem opatrne skusat, nerada by som malemu ublizila,len preto ze som sa nevedal doskat aby uz jedol to co mi...predsa len je to este babo,aj ked sa tvari ze nie 😀

blazka24
12. máj 2010

martinex ja skúšam tiež pomaly, ale to nikdy nevieš kedy príde reakcia, ak je na niečo alergický tak to nezmeníš, ja sa bojím dať južné ovocie lebo mám z neho atopický ekzem takže aj banán dávam len sem-tam v živej forme, ale vo výžive sa ideme za ním zažrať 😀

martinex
12. máj 2010

tak mi nikto nie sme na nic alergicky,takze verim ze ani dado nebude..ale aj tak...

idem upratovat kym spi... paa 😉

blazka24
12. máj 2010

martinex si mi vnukla nápad, idem upratať tiež, aj keď ešte pobehujem v pyžame 😉

iveta6384
12. máj 2010

Diky baby... Ja tiez pridavam nove suroviny pomalicky. Malemu varim zvlast, nikdy nepapa to co my. Len som si blba myslela, ze ten chleba v poho, tak som si to ani nestudovala. To ze zrniecka moze vdychnut ma napadlo, ale zasa on ma vsetko uz len popucene vidlickou, nic nemixujem. Ved aj cestoviny su malilinke kusocky. Ale pre istotu dostane zasa len biely chlebik. Diky baby 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre