Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
16. máj 2010

zuzu....do Talianska ideme na par dni...uz to tam pozname a ideme taka vacsia partia ... a inak Hippky su podla mna uplne ok co sa tyka zlozenia a vyvazenosti vsetkeho toho co nase deti teraz potrebuju.....to ze sa na nich pise bio je hovadina a uplne tak bio to nie je ( na nasej planete uz nic nie je bio) ale aspon mi to dava dobry pocit ze tie suroviny z ktorych sa tie hippky varia su kontrolovane a to prisne kontrolovane...a este, kupujem ich v rakusku...chvalabohu to mam z domu rovnako daleko ako keby som sla do akehokolvek nakupneho centra....po prve su tam lacnejsie a po druhe kvalitnejsie...kupujem tam malej aj maso, vajicka a zeleninu, pretoze aj varim 🙂
teraz ma napadlo ze sme sa dnes s mm smiali na jednom aute , ktore malo taku cedulku s napisom ze " .. no a? ani varit neviem ... "

lulu73
16. máj 2010

perla.....preco ma byt rad? ze budem varit? 🙂 ale ved to nie jemu, ale malej...my tam mame stravu

lulu73
16. máj 2010

bara.......vitaj medzi nami 🙂

leri
16. máj 2010

a ja som zacala hippkami a postupne som davala vzdy polovicu hippky a doplnala varenym a teraz ako sa mi chce, niekedy ma uvarene doma niekedy kombinovane.............a zje vsetko, podla mna su tiez ok, myslim si ze varena strava a zelenina z domacej zahradky je suepr, ale hippky tomu minimalne konkuruju a je to take pestrejsie, to co robim doma mi pripada stale o tom istom s mensimi obmenami
a aj tak ma najradsej chlieb s maslom 😀

perla200
16. máj 2010

nie preto - preto rád že budes mat mrchu🙂)))))))))))))))) kriste na poslednej dovolenke sme boli v croatii dva týždne a mala som aj plodné dni aj vsetko....a MM som skoro zodrala a prídeme z dovolenky a??? mrcha...to bolo na porazenie....
možno sú ok ja neviem....tie hippky.... my diétujeme tak nam je to teraz jedno ☹

leri
16. máj 2010

a my mozeme ist na dovolenku akurat tak na maltu, ideme robit strechu konecne na dome, takze nebude kedy ☹

martinex
16. máj 2010

ahojte,
tak my sme mali dnes na kazdej navsteve otvorene usta od uzasu ako nam rodicia chcu pomoct s byvanim. nakoniec to asi dopadne tak,ze pojdeme na nejaky cas byvat k mojmu otcovi a sestre,maju velky dom tak tam budeme mat miesta aj s malym. Je to vyhoda,ze mozeme odkladat peniaze a setrit si,zaroven pomoze otcovi,ked mu budeme par korun mesacne davat.Takze obojstranne vyhodne to bude. A ked nam to nebude vyhovovat,tak mozeme este stale uskutocnit nas plan s kupou bytu na hypoteku.Ale takto by sme vedeli cast nasetrit a nemuseli by sme brat tolko,resp. na tak dlho,tak myslim ze to bude fajn riesenie.

Takze dovolenka asi ziadna,ked tak pojdeme do Tatier,tam ma krsny chatu,tak budeme chodit na tury a opekat spekacky 😀 ale ked sa nepodari,tak budeme na Seneckych jazerach opalovat sunky a tlacit langose a kofolu 😀 😀 😀

babulka123
16. máj 2010

ahojte,..
fac.. juuuuj zlaticko.. to mi je luto.. zuby su svine..

perla .. no dovolenka.. heheh co to je.. a le nie chystame sa na par dni niekam len tu na sk, ale asi to budem riesit bud hippkami alebo ... no sak uvidime kedy pojdeme , ved okolo roka aj tak deticky uz jedia v podstate vsetko, takze ryza, zemiaky, masko nejaka zeleninka.. zvladneme to nejako ..

ninka dnes zas krasne zaspala sama, ale ... idem riesit.. heheh trva jej to min. hodinu.. ona tam este lieta a neviem co , ma strasne vela roboty .. neplace co je zaklad, chvilkami tam idem zas ju polozim a odidem ale aj tak .. min. hodina.. neviete nieco poradit? ozaj lulu vy ako? zlepsilo sa vam to ?
kua teraz som nieco chcela a neviem co.. sakra..
jaaaaj, a sme def. len na jednom spanku, dnes od 12 do 14:45.. a je to docela fajn..

babulka123
16. máj 2010

matka.. nooo nie ze by som bola nadsena.. hehehe ale super ste to vymysleli.. my sme tak byvali po svadbe 1.5 roka s nasimi a 1.5 roka so svokrovcami, vseeeeetko sme pchali do pancuchy a ked myslim vsetko tak vsetko , na mesiac sme mali kazdy tak max 2000sk , a dalo sa to .. obcas som sice mala na to hrooozne nervy { hlavne ked dosli 1/2 rocne odmeny } a len som pocuvala ze ta si kupila to , henta hento .. ale po 3 rokoch som mala neeeeskutocne dobry pocit... takze drzim palce.. cmuk

martinex
16. máj 2010

babul sak uvidime ako to pojde, mozno si budeme po pol roku skakat do vlasov a budeme utekat...ale presne chceme aj my tak,vsetko odkladat,uskromnit sa a co najviac nasetrit... k tomu este svokrovci predaja barak,tak slubili ze nam daju nejake peniaze ked predaju,tak budeme mat na zaciatok 🙂

martinex
16. máj 2010

inak mareka mas uz doma?

perla200
16. máj 2010

no marti nex aj my sme tak boli 3 roky po svadbe sme bývali u nasich, šetrili a šetrili a nakoniec bývame vo vlastnom dome a nelutujem vôbec že sme to tak urobili....hoci ku koncu sme sa riadne tískali aj so simčou...ale stalo to za to....

martinex
16. máj 2010

myslim ze to tak bude lepsie ako hned teraz ist do hypo,takto budeme mat nejaky vklad vlastny a pripadne budeme moct kupit aj nieco vacsie,ci blizsie BA..sak uvidime...inak podla vsetkeho do 2tt sa stahujeme...nastastie len o dedinu vedla 😀

zuzujan
16. máj 2010

babulka zaspavanie nespominaj, uz dva tyzdne zaspava mala vzdy minimalne hodinu, alebo hodinu a pol....je to horor, napriklad zaspala az teraz, co vzdy do 15 min bola tvrda
robi v postielke stojky na hlave, chodi stale stvornozky alebo sa dviha, uplna divocina
skusala som ju nechat samu, vyplakat, skusala som aj jeden spanok za den a nic nepomohlo...... 😝 😝
nechapem preco sa to takto pokazilo, mne sa zda ze ja len pol dna uspavam, je to onicom
ale modlim sa, aby sa to cim skor zmenilo, lebo na dovolenke to bude brutal a nedokaze ju uspat nikto, len ja a to len v postielke, ziadny kocik vonku
takze ja ti neporadim moja

zuzujan
16. máj 2010

a zabudla som, ze v noci 3x hore a to vzdy kym znova zaspi, zas hodina.....kojim 2x za noc, zvysok dudel
mne este nikdy neprespala viac ako 4 hodiny v kuse cez noc, ale snaaaaaaaaad nieekeeedyyy.... 😀

babulka123
16. máj 2010

zuzu aha.. no tak nic.. hehehe , inak to ze teraz lozi a tak ,, ona objavila uz aj inu casts postielky tym ze sa vie pohybovat tak je to pre nu zaujimavae.. toto sme s matkou riesili ked nase deti zacali lozit alebo sa stavat.. ale aj to prejde neboooj
mne ninka spala dnes v noci 11 hod. ale nechcem provokovat..

inak u ani u nas kocine neexist.. este ak idem v dajakom rozumnom case tak v aute ale inak vobec.. ale nevadi .. vzdy ju nejako do tej 12 udrzim pri zivote..
inak s tym vyplakanim , u nas to trvalo 3 dni asi a je pokoj.. len to ze jej trva kym zaspi ale snad aj to sa zmeni.. a v noci je to o to lepsie lebo vie zaspat naspat sama a nepotrebuje aby niekto bol pri nej , len dnes som ju zobrala k sebe , lebo veeela fucalo a mame pred detskou akurat stromy co su tak blizko ze nam to udieralo do okien a mala som vyslovene pocit ze sa boji...

babulka123
16. máj 2010

matka ano uz je a sa tesim , az na to ze je nejaky nachcypany tak sa tesim..
ale hlavne z toho ze nam zajtra pridu robit vonkajsie zaluziel.. to bude parada.. juuuj

martinex
16. máj 2010

babul tie zaluzie budu super...

inak mate niektora nejake poistenie pre deti? akurat riesim ake malemu dat? ci stavebne alebo zivotne..viete poradit?

babulka123
16. máj 2010

matka.. my mame.. ninka ma urazove, a sporiace , a plus ma este urazovne nejako na nasej poistke.. takze poistena je do aleleluja..

martinex
16. máj 2010

anka a kde to mate? v akej poistovni?

babulka123
16. máj 2010

matka myslim ze v generali.. som leniva to ist teraz hladat do papierov.. prepac.. hehehe
robila mi to kamoska, taka zlata pani.. ak by si chcela dam ti na nu kontakt..

lizatko1009
16. máj 2010

my mame v kooperative sporenie s poistenim v jednom

martinex
16. máj 2010

dakujem dievcata,sak nieco poriesime.... musim pokukat co sa nam najviac oplati a co je pre nas najvhodnejsie

lizatko1009
16. máj 2010

marti daj si urobit ponuky a kde budu mat najlepsiu ponuku aj urok tak tam dajte, ale najlepsie je hned sporenie aj s poistenim.

leri
16. máj 2010

alex ma axa 🙂

z.vrablova
17. máj 2010

Ahojte... vikend straveny doma, pocasie nieco strasne... ani vonku sme neboli... mala len v kociari na balkone... prave neprsi, tak snad dnes niekam vyrazime...
Noci super, max 1 krmenie...
Matka, Blazka... idemeeeeeeeeee!!!! Idem stupit na vahu, len musim nabrat odvahu... 😀

martinex
17. máj 2010

ranecko....

lizatko sak tak to aj chcem,aby sme mu nieco sporili a bol aj poisteny..

zuzi idem aj ja na vahu a pomerat sa....a potom spravit malemu vyzivu,tak si rovno dam ranajky-jablko 😀

inak noc ok,vstavali sme o 6tej,takze pohodka celkom 😉

facovka
17. máj 2010

bre ranecko, my deti mame poistene v allianzi, take kapitalove investicne, trochu risken, ale vyyynosne...bol tu financny poradca a chvalil ze ake paradne poistky, ze keby taku mal tak zakope, v 55vyhrabe a ide do dochodku...tak hadam dobre...je to vlastne sporenie a poistka v jednom.......aj ked nas sprdol trochu, ze deticky az "naposledy" ak obaja robia rodicia a podobne, zaklad je aby oni boli chraneni, rodicia, a este v nasej fin, siuttuacii, ale ze ked uz sme poistili tak ok....je to na vas...
moj zub stale na prd, ja neviem kedy to zacne zaberat, je to normalne aby to stale bolelo??nehovorim o tom ze hubu riadne neotvorim,ale boli aj ked nehybem sankou a tak, proste ako keby som dostala po papuli riadnu ☹ no des, svinske svine...tie zuby.....dnes na 16h k dr. ked mi do toho zase zabrdne tak ho aj ogrciam asi...... 😒
a spraaavicka, oli lomil od 19.45h do 5h napapal a do 7h, ze aka parada...asi vedel ze ma boli 😔 ....tak uvidime co nas dalej caka....mne spapa aj navarene aj hipp, ako kedy, nieco chuti,nieco nechuti ani odo mna, a tak...

zuzkamilko
17. máj 2010

ranko 🙂
mati,maly ma stavebne sporenie a tam je aj poistka v pripade umrtia rodica,ze dosporia polovicu z cielovej sumy
pocasie...o nicom!!!!!!!!!!! 😖

martinex
17. máj 2010

zuzka to som presne vcera kukala,tak som si od nich nechala poslat ponuku konkretnu...

fac allianz som prave pozerala,tiez som si nechala blizsie info poslat,premyslam totiz ze by som sa ja suplna s malym na jednu poistku,teda ja by som tam bola len pripoistena a muz by mal zvlast,ako zivitel rodiny a este s rizikovym povolanim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre