Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
2. nov 2009

babul...aka teta? to by som aj ja uz chcela dat malej nausnicky

Emka mi uz dve hodky mrnci na rukach....dobre sa vyspala, tak co bude...idem s nou do BA

babulka123
2. nov 2009

lulu u nas to robi nejaka zdrv. sestra v samorine.. mozem ti dat cislo zavolas jej a pridete ku mne a nastreli..

a mala je tiez nejaka nic ju nebavi .. len huci a huci..

bagaja
2. nov 2009

babul u nás hnisanie prešlo alpou, do dna aj 5 krát som jej to vyčistila, tak pripav

kolka1
2. nov 2009

No tak tak.

Baby koncim, Borko sa po 5 hodinach zobudil 😉.

Vlasy - zinok + panthenol.

lulu73
2. nov 2009

babul, este sa k tomu vratim, teraz uz musim bezat

rene82
2. nov 2009

ja som čistila tým liehom na pupček. po zlate jej to neprešlo ani za tri týťdne, po chirurgickej ocele, či čo to je to prešlo hneď bez čistenia

babulka123
2. nov 2009

no ja mam tiez alergiu tak preto chirurgicka ocel a uvidime co to spravi..

bagaja
2. nov 2009

babul, lulu, fac poslala som vám ponuku na proateľstvo na FB, ostatných nepoznám podľa mena ☹

zuzujan
2. nov 2009

kocky ahojte som tu len na skok
chcem sa podelit so skusenostou, dost nasa mala vrackala......niekedy az prudom, bola hrozne nesvoja, v noci nespavala...pila kazdu hodinu az dve v noci....no proste horor, ja nevyspata .....a doktorka mi poradila nasadit homeopatika GASTROCYNESINE a probiotika.
Takze pred kazdym krmenim jej popucim polovicu tabletky v troske vody,pekne to z lyzicky spapa a ideme kojit.
Potom vobec nevracka, maximalne si trosicku odgrcne. Ked jej zabudnem liek dat tak trochu aj povracka, ale to sa mi stalo len ked som bola cely den na navsteve a lieky som zabudla doma.

Tak mozete skusit, nam to paradne pomohlo, dokonca od piatku malicka spinka od 7 - 2 v noci a potom do 6 rano. Je to obrovsky rozdiel.....tak potom dajte vediet ci to aj vam pomohlo.

papa zatial 😉

babulka123
2. nov 2009

zuzu zastav sa castejsie. vsak nevieme co je s tebpou

zuzujan
2. nov 2009

no nelka mi cez den spava len po 30 minut tak nemam cas.........spi len vonku v kociku, kde potialhne aj 3 hodiny, ja premrznuta, uz mam aj sople......neviem co budem robit v zime 😒
takze nestiham cez den prispievat a vecer chodim spat s malou, lebo mam stale spankovy deficit, kedze som posledne tyzdne spavala v noci len hodinku - dve.....
ale uz sa to lepsi...tuk tuk teda dufam

inak musim sa pochvalit, manzel nam kupil malu dovolenku, predlzeny vikend v horach v super hoteli s wellnes, masazami, kozmetikou....aby som si oddychla
ideme aj s malou, no to som zvedava ako to bude prebiehat, ale aj tak sa tesim, hlavne na tie masaze
chcem sa spytat, myslite si ze ked kojim mozem masaze a saunu???? asi sa spytam este annag, ale ja to uz potrebujem ako sol

babulka ked citam ako tvoj poklad krasne spinka fakt ticho zavidim, tak to tu rradsej ani necitam 🙂 ale zo srdca ti to prajem, vsak obe vieme ako bolo tazke sa k tym pokladikom dopracovat....
bezim cmuk

babulka123
2. nov 2009

zuzuu .. cmuuky drz sa.. a hlavne si uzi vikedn.. ja by som tiez isla.. \

a p.s. spime.. heheheeh aj teraz..

kolka1
2. nov 2009

Ahojte, tak zase spinkame 😲 😉.

Zuzi, sauna inac zaujima aj mna 😉. A vidis to mi nenapadlo, ze zacal vstavat tak casto v noci kvoli refluxu, predtym tahal dlho. A mas zlateho muza 🙂.

rene82
2. nov 2009

papa, idem sa naobedovať, lebo dnes som v kuse od rána za pc, aj malú som tu kojila a jedným prštekom ťukala ako ďateľ 😀

bagaja
2. nov 2009

zuzi tie masáže ticho závidím, hned by som šla šak ja už kríže necítim z toho kojenia 😠

aj ja chcem aby mala spala a neviem ju uspať 😠 už už už a v tom začnu buchať oteplovači a zas oči jak vrana

missy97231
2. nov 2009

ahojte.
no - dnes ste teda pokecali dost 🙂 inak, my mame dost problem byt na brusku - akonahle ho polozim na brucho, tak mi grca... a stale. ja uz mam celu sedaciu poznackovanu 😒 je to fakt des to jeho grcanie,,, ale hadam to prejde prinajhorsom ked prejdeme na tuhu stravu.
a tiez spanie - dnes veeelky problem. vobec mi nespi ☹ chudatko, ocka ma uz sice male ale akoby sa bal zaspat 😀

babulka123
2. nov 2009

no ja som ju dala spat o 4 lebo mrncala a nevedela co so sebou , o pol 5 bola hore, ale este som ju uspala a necham ju spat aspon pol hodku este lebo dnes malo spala.. teda v noci dost ale cez den max tahala hodinku a bola hore.. a to je malo na nu..

babulka123
2. nov 2009

tuto stranku som se uz raz davala ale dam este raz.. su tam fajn veci aj na vecer ked sa chcete zahrat..

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1062/ch...

lely29
2. nov 2009

Ahojte Babul super stránka st tam napísané dobre veci.

lulu73
2. nov 2009

zuzu....super manzela mas....ze ho to tak sameho napadlo...a v damskom magazine nejaky profesor rozpraval o saunovani...tehotne nie, dojciace matky ano...dokonca to doporucoval...aj masaze aj welnes...len v tej saune aby ti mlieko nezacalo striekat hore dole 😀 ....to si nevsimaj, to ti zavidim

lely29
2. nov 2009

Lulu to je super lebo aj ja chcem ist v sobotu na Sliač na masaz a do bazéna a este kojim

martinex
2. nov 2009

cafte....tak sa snazim maleho uspat...resp som ho supla do postielke a uvidime kto bude vitaz...zatial je ticho..klop klop

inak musim sa priznat... ja velky odporca monitorov dychu uz ho mam tiez 😀 ale spavam teda ovela kludnejsie,to je pravda 😉

rene beriem centrum materna,je to mix vitaminov

zuzu a ten vikend zavidim...ale musim aj ja mojho pochvalit,vcera sme sa bavili o tom,ze na nase vyrocie sobasa by sme sli do prahy na predlzeny vikend...tak sa moc tesim a dufam,ze nam to vyjde...

bagaja
2. nov 2009

babul bombová stránka, už aj idem praktizovať, lebo popri pc zanedbávam dieťaťa 😝

aaa nám znova pindal monitor v noci 😠

mati Praha je moj sen už dávnejšie, supiš, len chodte a užite si

aj ja musím isť už do toho aquacity, do sauny a do víriviek, len či oblečiem plavky a ako bude vidno ranu po CS musím skúsiť 😖

martinex
2. nov 2009

baga mm v prahe este nebol,tak to by bolo fajn...len sa trosku bojim,ako to bude s malym,ale tak nejak to zmakneme hadam 🙂

babul sak v senci v aqua si dame aj my saunu,nie? a popripade aj masaz,ked tam uz budeme 😀

eviqa
2. nov 2009

mati, aj mne sa včera zachcelo Prahy. Včera v telke dávali film, ktorý sa točil v prahe. Malý podrastie a určite ideme.

martinex
2. nov 2009

eviq no praha je uzasna...

martinex
2. nov 2009

inak baby vyhrala som!!! maly zaspal 😀

lely29
2. nov 2009

Super aj moja mala zaspala Matka ja tiez uvažujem o tom monitore

martinex
2. nov 2009

lely ja som ho dostala a bola by som blba,ho nedat malemu do postielky ked ho mam doma...takze preto... inak by som ho nekupovala

eviqa
2. nov 2009

no a môj vstal. začína hodina otzok a odpovedí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre