Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

vejinka
3. jún 2009

ahojte kocky tak nam sa prerezal piaty zub 😉

arieska
4. jún 2009

😀 Reni, ja mám len také ohraničené informácie. Nepoznám tam žiadne mamičky, ktorým tam chodia detičky, takže ja môžem byť nadšená a niekto iný má možné iné skúsenosti. Ani s rodičmi z nášho oddelenia sa veľmi nestretávam. Ale ja osobne za seba hovorím, že som spokojná a som rada, že tam chodí

vejinka, gratulujem 😀 dúfam, že to bolo bez teplôt a iných trápení. My už máme nejakých 15-16 zúbkov, tak sme si to odbili celkom rýchlo a celkom naraz, ale každý jeden nás poriadne vytrápil

zrepka
4. jún 2009

juuj Reni my mame kociky dva jeden taky sedomodry a kde tu ma oranzovy pasik a druhymame zlto -sedy karovany golfac od svagrinej pozicany to ked nejdem do terenu ale len tak po ulici, alebo do mesta to sa tak dobre sklada do auta.Ale skoro vzdy je s nami taky maly biely pes( vola sa Muska tak ked budes pocut ze niekto na ulici vykrykuje : "Muska pod sem" 😀 😉 to sme urcite my.to ti bude asi najlepsie poznavacie znamenie.
A vy mate aky kocik? ja tiez sa obzeram kade tade po podbrezkach...
A na to ihrisko sa uz teraz tesim aj ja. To je take spestrenie pre deticky aj pre mamicky.Len este Matko nie je az taky profik to by ho tam este deticky asi prevalili... 😀 Aj ked po byte uz lieta ako sarkan ale vonku mu to este tak nejde.Tam si nie je az taky isty este stale sa ma pridrza.

Zubacikovi Erikovi gratulujeme tak uz mate o dalsie trapenie menej. 😀

vejinka
4. jún 2009

nooo uz len 16 zubov a bdue mat cely chrup 😀 😀 😀
dakujeme bol sice nervny a slinta o dusu ale chvalabohu bez teploty

arieska
4. jún 2009

baby, ja som raz celá šťastná keď sa trošku oteplilo zobrala môjho syna na piesok na to ihrisko pri Veronike. vydržal sa s pieskom hrať asi 5 sekúnd a potom ho zaujímalo všetko ostatné - šmýkačka, hojdačky, hračky iných detí...takže asi tak 😀

paskova
4. jún 2009

vejinka aj my gratulujeme k zubku 🙂 My este stale nemame ani jeden, dokonca sa mi zda, ze menej slinta ako predtym. Z toho hnusneho pocasia ma ide porazit. 😠 Najprv soplikovala Natalka, teraz to chyta aj Sophi, chudatko tak zle dychala v noci, ale nic s jej neda z nosteka odsat, len jej vyteka soplik ked lezi na brusku. Dufam, ze to nebude horsie. 😒
Natalka zajtra maju galaprogram v DK, ideme ju z muzom pozriet, aspon trocha kultury si uzijem. 😉 😉

rencalm
4. jún 2009

Ahojte, aj ja gratulujem Veji k novému zúbku, aj nás sa asi zasa daco tisne, lebo zasa sa mi zdá troska nekludnejsí, a furt si tým prstekom tam sprtá, asi tam daco bude.

Zuzka nás urcite neprehliadnes my máme teký cerveno-oranzový kocík, dost je nápadný. Tak ked pojdeme budem sa obzerat po nejakom "káre a Muske" 🙂 🙂 🙂

No toto pocasie je fakt o nicom, ale zasa mi malý ovela lepsie spáva, ked je takto chladnejsie ako ked boli tie teplá, tak aspon dáke pozitívum.

arieska
4. jún 2009

my máme aj v bytoch takú strašnú zimu, že ma škriabe v krku. o 2 týždne ideme do Chorvátska, tak dúfam, že sa oteplí

vejinka
4. jún 2009

my ideme teraz von a tak dufam ze nas dazd nechyti 😖

porubenka
5. jún 2009

Baby, nepapa niektory vas drobcek mliecko Hami? Lebo mam krabicu mliecko Hami 2, my ju nevyuzijeme, tak ju rada niekomu podarujem. Tak dajte vediet ak by bol zaujem.

My uz mame 6 zubkov 🙂 . A v pondelok sa pridavame ku plavajucim mamickam a detickam v Janosiku. Juuuuj tesim sa.

rencalm
6. jún 2009

Ahoj Zuzka-Porubenka, som rada, ze som vas stretla, maly je krasne, pokojne babatko s naaaaaaaaaadhernymi ockami 🙂 🙂 🙂 Len sa drzkajte. Zatial papa.

ewusiklm
6. jún 2009

ahojte,takže my máme dnes presne pol roka 😉 bože ale to ubieha ten čas...a hlavne pri tomto mojom drobcovi to vnímam..
joj bože aj s takým počasím,už mi lezie na nervy takéto hrozné počasie.Tak čo babenky,keď sa oteplí,bude dáke stretko????mohlo by byť veru,chcem vidieť vaše bába ako rastú a pokecať konečne aj na živo s Vami 😉 😀

ewusiklm
6. jún 2009

oprava-pol druha roka 😀

vejinka
7. jún 2009

ewusik sak kukam ze pol roka??? 😀

paskova
10. jún 2009

Ahojte baby 🙂

Kde ste sa vsetky stratili? Hadam uz nedovolenkujete? My sa akurat rozhodujeme s muzom kam s nasimi babenkami. Chceli sme za sestrou do Spanielska, ale muz by radsej do Chorvatska na aute.Je to predsa len blizsie. Tak neviem co si vyberieme. Sophi je to vlastne jedno, chceme to koli Natalke aby nebola cele leto len pri bytovke. Vy sa chystate niekde?
A to stretko by uz fakt mohlo byt ked sa uz konecne oteplilo. 🙂 🙂 🙂

vejinka
12. jún 2009

nooo ze otelilo...ale ten dazd sa mi vobec nepaci no aspom porastie zeleninka na zahrade 😀

vejinka
12. jún 2009

a my mame 6. zub

paskova
12. jún 2009

Ahojte, konecne niekto sa ohlasil 🙂 🙂 , stale pozeram, ale vas nikde. Aj my uz mame dva zubky vonku. Sice len kusok trci, ale aspon, ze su prerezane. 😵 😵 😵 😵 Mame aj zaplatenu dovcu v Chorvatsku. Vybrali sme si hotel all inclusive, aspon nebudem musiet varit, malej beriem Hippky, vyzivky, Bebu, hadam to zvladneme. Budeme mat apartman, aby mala od nas pokoj ked bude spinkat, my mozme s Natalkou bavit sa na druhej izbe. A hlavne je pri hoteli bazen, lebo si neviem predstavit ako by som Sophi namocila do slanej vody 😉 i ked nozky jej urcite aspon omocim. Najviac sa bojim cesty, ale pojdeme najprv k mojej mame, ta byva blizko Madarskych hranic. Tam prespime a pojdeme na noc, ked babulky spia. Odchadzame 4.7. ale este dovtedy napisem.

Dnes ale je hroza vonku ☹ Ani sme na prechajde neboli, doma sa nudime.

vejinka gratulujem k zubkom. 😉 😉

vejinka
12. jún 2009

paskova dakujeme.. 😉

zrepka
12. jún 2009

Cau mamky! My sme boli vo stvrtok na vylete v Kvacianskej a bolo super. Pri mlynoch sme si spravili piknik a slapali sme naspat. No parada to bola. 😵 😵 😎 🙂 😀
Aj album som novy zalozila je tam par foto z vyletu

vejinka
12. jún 2009

zrepka zlaty je maly 😉

porubenka
12. jún 2009

Regi,
fuuuuuu obdivujem Ta, ze ste sa rozhodli ist na dovolenku. Akurat som sa vcera o tom rozpravala s tictactoe - Zuzkou, ze si to neviem predstavit ist s takym malym babom k moru. Ta dlha cesta, tie horucavy, papanie - veru len na kupnych vyzivkach... Zuzka bola opacneho nazoru - ze takto to je veru este najjednoduchsie, kym babo nebeha. A aha, vy idete. Tak Vam drzim palceky, nech vam vsetko dobre dopadne. Potom zreferujes ako bolo, a mozno ma nalakas a pojdeme aj my 😉

Veji, gratulujem ku zubkom. Nam sa uz prerezava 7.-my 😎

vejinka
14. jún 2009

porubenka..dakujem aj nam len este nieje vonku.. 😉

paskova
15. jún 2009

porubenka ako sa vam paci na plavani? Pozdrav Zuzku s malym, dufam, ze sa drzia. Co sa tyka tej dovci, pojdeme den skor ku mojej mame, tam prespime a do Chorvatska vyrazime vecer, ked uz mala chodi spat. Takze dufam, ze v aute prespi. Ked nie, spravime si prestavky a uvidim ako to bude.Vlastne najviac sa bojim tej cesty, ale ide kopa bab co si s nimi pisem v novembrovkach, takze dufam, ze to zvladneme, dam vediet. Este stale aj kojim k tomu dokrmujem, ideme do Vodic, tam aj ta klima je podobna nasej, nie su tam extremne horucvy. No uvidime. 😉 😉 😉

arieska
16. jún 2009

paskova, my tiez cestujeme do Chorvatska, ale uz tento piatok...som zvedava...tiez sa trosku bojim cesty. cestovali sme zatial iba raz a to do Trencina a to cestu tam zvladol maly bravurne (celu ju prespal) ale naspat to bolo horsie...stale nieco vymyslal, musela som si k nemu preliezt dozadu a hrat sa s nim (citat knizky, ukazovat hracky)...tiez chceme ist na noc...tak uvidime

rencalm
16. jún 2009

Ahojte mamule, no aj my plánujeme tento rok do Chorvátska, ale az niekedy v septembri a presne tiez mám najväcsí des z tej cesty, ako ju zvládneme. Zatial sme robili len 2 hodinové trasy a vacsinu z nich bud prespal, alebo sa celkom pekne prehral, výnimocne poplakal, ale ked zistil, ze zo sedacky sa aj tak nedostane, tak sa ukludnil. Ale toto je iné, predsa len 10-12 hodín v aute bude asi riadny zaberák. Tiez pojdeme na noc ale isto nevydrzí spat v kuse 8 hodín, to nespí ani doma. Dajte potom vediet, ako ste to zvládli, som strasne zvedavá, prípadne, comu sa vyvarovat a tak.

My sme inak chorí, malý soplí, kasle, do toho zuby, vysypal sa nevieme z coho, aj ja som uz nachcípaná aj manzel, takze taká rodinka "úzasných" je z nás. No dúfam, ze sa z toho co najskor vylízeme, lebo je to o drzku ☹

Tak sa vsetky drzkajte, uzite si dovolenky s bábätkami 🙂

loss
17. jún 2009

caute tak teda tu sa popisalo

takze my stale mame 2zubky 😀
a na dovolenku chceme tiez ist do Chorvatska ale ku koncu leta tiez sa obavam cesty mala nechce v aute sediet vobec tak asi pojdeme na noc a dufam ze aj mne uz prestane byt zle 😉
inak nik sa neprida s dalsim babetkom? 😵

porubenka
17. jún 2009

Regi, joooooj to plavanie. Strasne prestrasne som sa na to plavanie tesila, a verila som ze to malemu pomoze na svaly a trosku viac sa rozhybe. Boli sme uz 3x plavat, a maly mi skoro cely cas tam preplace. Najskor som myslela ze studena voda, no on place iba tam prideme. Ja neviem ci sa zlakne ze co sa ide diat, je tam hluk, pritmie... ☹ ja neviem. No place a place a neviem ho utisit. Aj v bazene ked sme 😢 Zajtra ideme zas a vobec nemam chut. ☹ Tak asi tak. Chodi s nami aj Zuzka s Domcom. A Domco je pravy opak - uziva si to tam plnymi duskami 😎. No rozkosny je.

porubenka
18. jún 2009

Ja len, ze dnes sme boli opat plavat a Lukasko 1x neplakal v bazene. 🙂 🙂 🙂 Hadam uz bude dobre a uz sa bude z tej vodicky tesit.

paskova
19. jún 2009

Ahojte baby 🙂
No to som velmi rada, ze okrem nas ste sa iacere rozhodli ist na dovcu. Kamoska odchadzaju s rodinkou tuto sobotu, ale hlasia zle pocasie aj tam, tak maju mindraky co tam budu robit. Ja len dufam, ze uz 4.7. ked pojdeme my bude kraaasne.

porubenka s nami chodila na plavanie jedna babenka so syncekom, maly tak jacal vo vode, ze musela tam prestat chodit. Ale ked Lukimu sa uz zapacilo, hadam budes moct pokracovat. Ja sa uz teraz tesim ako tam budem chodit od septembra s vami. 😵 😵 😵 Stretla som Zuzku uz 2x v meste, akosi na seba mame stastie 😀 Dominik je zlatunky a riadne sidielko.

Tak sa vsetky drzkajte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre