Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

rencalm
27. júl 2009

Vejinka ste kraaaaaasni, blahozelam k velkym pokrokom 🙂 🙂 🙂

zrepka
27. júl 2009

Mars tak ak budes niekdy moc osamela kludne napis mozme dat stretko ja som tiez z Podbrezin.Tak prajeme aby muzik nasiel daku dobru pracu.A kludne sa ozvi keby nieco poradime pomozeme. 😉

Veji aky ste spokojny stastna rodinka 😀 😎 !ta fotka v posteli ty a Erik je straaaasne zlata!!
Tak vidis Erik sa teraz rozbehne zacne robit pokroky takym tempom ze nebudes stihat ani sledovat😀.

vejinka
27. júl 2009

renca ahoj a dakujeeeme teda velke ako velke...ale pre mna su obrovske..a vy sa ako drzkate? 😉

vejinka
27. júl 2009

zrepka..dakuejme pekne...no dnes sme mu na prve krociky kupili aj topanocky v avicene tieto: http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_zoo... 😉

vejinka
27. júl 2009

mars boda je cislo jeden u mna...teda na jednotku su uplne vsetci vcetne tych v nemocke..zatial som nemala problem s nikym..asi preto ze som nekonfliktny tip..teda niekedy 😀
ja byvam v paludzkej tak ked sa niekto najde z mojho okruhu nech sa ozve rada sa stretnem 😉

paskova
28. júl 2009

Ahojte baby, konecne to tu trocha ozilo, kazdy den som pozerala, ci niekto nieco nenapisal, ale stale nic 😀 😀 asi si vsetky uzivate slniecka.
vejinka krasne fotecky ako vzdy 🙂 🙂

mars, zase dalsia ktora byva na Podbrezkach, ako je vam fajne baby, ze ste tam vsetky, mozte si dat hocikedy stretko. Ja stale chodim do mesta kocikovat, obcas na Nabrezie, ale malokedy sa s niekym stretnem. Keby ste nahodou mali cestu do mesta kludne sa mi ozvite.

lila794
28. júl 2009

Ahojte, mame sa fajn 😉 Zuzi, Loss, ako sa maju brusenka?

vejinka
28. júl 2009

ahojte kocky..dnes som v meste videla teba paskova..ale akurat si sa zohybala k sofi tak som nexcela rusit a tielila som do DM a ozaj dpstala som kupon na 15% zlavu...kto xce moze si pre to prist ku mne domov este dnes...teda ak viete dke byvam 😀 nexcem za to nic len mi je luto to prepadnut akcia trva do konca tohto mesiaca...tak nevahajteeeee my sme dnes kupili uplne vsetko co sme xceli a uplatnili sme si 15% zlavu z minuleho nakupu a oni mi dali dalsi kupon...takze posuvam dalej kto sa prvy ozve ten ho maaaaaaa 😉

rencalm
28. júl 2009

Ahoj Veji, dakujem za opytanie 🙂 mame sa vyborne, maly je zo dna na den chutnejsi, uz je z neho taky maly herec, stale robi dake nove ksichtiky, hlavne ked mame daku navstevu tak sa doslova predvadza, pisti, krika, dokonca ked pocuje pesnicku tak "spieva" asi tak ako ked zavija psik 😀 Co sa tyka motorickych pokrokov tak uz sa stale driape hore a chodi za jednu rucku, ale este to ma daleko od samostatneho chodenia. Ale coraz castejsie sa stava, ze sa pozabudne a par sekund normalne sam stoji bez opory, ale hned ako na to pride smari sa na kolena-pre istotu 🙂 Tiez uz robi take zlate destske tap-tap, opakuje rozne gesta, no zlaty je. Zubky mame zatial stale len 4, neviem, co je s tymi ostatnymi, ale ani ma to netrapi, ved oni raz vykuknu. Tak sa drzkajte aj vy, nech je Erik zdravy, krasny, stastny 🙂 🙂 🙂

Ahoj Lila 😉 Hadam sa nabuduce stretneme tak, ze prehodime aj slovko-dve, dnes to moc neslo 🙂

paskova
29. júl 2009

Ahojky 🙂
vejinka kludne si ma mohla oslovit, snad nabuduce si polecame. 🙂 My ideme v piatok na krv a prvykrat aj do nefrologickej ambulancie. Moc mala nastastie v poriadku, ale chcem sa dokiny opytat, ci mozme chodit od septembra zase plavat. Sophi sa strasne stavia na nohy, sediet nechce ani za svet, furt by stale alebo stvornozkovala. Ja nechapem odkial berie to dieta tolko energie, cely den je v pohybe. Clovek by cakal, ze v noci bude spat ako zarezana, ale opak je pravda. 😉 😉 Za noc je hore aj 5-6 razy, no stale je to o nicom. Uz ani neverim, ze sa to niekedy zmeni. Uspavam ju na rukach, lebo ked si ju dam lahnut, okamzite je na bruchu a vstane. Vobec si neviem rady, poradte mi ako vy uspavate vasich drobcov.
Pekny dnik. 😵 😵

ewusiklm
29. júl 2009

ahojte babenkz,tak co,urobime to stretko kym je este teplo?bolo by to super,nie?pridala som pár foto 🙂

vejinka
29. júl 2009

ja som za... 😉 ew krasne fotecky 😉

ewusiklm
29. júl 2009

vejinka...aj ty mas peknucke foto,maly rastie ako z vody.Nebolo ti luto ostrihat mu tie krasne vlasky? 😵 no tak uz sme dve co sme za stretko 🙂 hadam sa ešte daktorá maminka prida 🙂

zrepka
29. júl 2009

ewusik a vejinka pridavame sa aj my!hurrraaa konecne by sa nam to mohlo vydarit nie? Kto sa este prida? zienkyy vschopme sa konecne!!!uz by sa patrilo nieco podniknut ked o tom tolko rozpravame!

paskova
29. júl 2009

No koooonecne stretko 🙂 🙂 🙂 aj ja chcem a mozem hocikedy a hocikde. 😀 😀 😀 😀

ewusiklm
30. júl 2009

ahojte...jeeeeej konečne sa to rozbehlo 🙂
čo tak niekedy na budúci týždeň a niekde v meste,hm??? 🙂

paskova
30. júl 2009

Baby ja buduci tyzden mozem ktorykolvek den. Poobede som stale v meste, kocikujem tu moju opicu 😀 takze navrhnite cas a miesto.
My sme dnes boli v Jane, bolo tam paradne. Sophi som zatial do vody nedavala, lebo este sa bojim koli tomu zapalu, ale zajtra sa opytam dokiny aky ma nato nazor, ze by sa mala kupala v bazene.

putyna
31. júl 2009

caute baby aj ja chcem stretkooooooooooooooooooooo.a na bud tyzden by to tiez bolo v pohode.

zrepka
1. aug 2009

Aj my by sme mohli buduci tyzden!!!. Uz len navrhnut termin Ewus ty si zacala prva o stretku ta navrhni! 😉
Uz sa tesime!

ewusiklm
2. aug 2009

no ja neviem,ja môžem hocikedy.Navrhnite niekto termin. 🙂

paskova
2. aug 2009

Ahojte, takze to stretko si dajme poobede okole tej druhej. Co vy nato? Niekde v meste, kde sa zmestime s kocikmi, sice teraz su terasy otvorne, takze niekde kde je zmrzka. Neviem ake pocko hlasia, ale dufam, ze bude pekne aj buduci tyzden. Ktory den vam vyhovuje? Joj, uz sa na vas moooooc tesim. 😵 😵 😵

porubenka
2. aug 2009

Ahojte. Aj my by sme mohli buduci tyzden, okrem stredy. Okolo tej druhej by bolo fajn. Tak napiste niektora datum a miesto. Zmrzku s terasou maju v dome sluzieb a potom Veronika, ze.

putyna
2. aug 2009

No ja navrhujem tam kde bolo prve stretko cize v Cafecku pri bille.a zvysok nechavam na niekoho ineho.

ewusiklm
3. aug 2009

no ahojte babenky a co tak stretko zajtra?som objednana u zubara na 11 a o dakej 2 by to veru slo v tom cafecku pri bille,co vy na to?

lila794
3. aug 2009

Baby, my by sme mozno tiez prisli, len ked mne Dado spava do 3tej

vejinka
3. aug 2009

ahojte kocky a co tak tento tyzden v piatok okolo 15:00??? miesto vyberieme ked zistime kolko nas pride..a ked nas bdue vela budeme sa len prechadzat po meste 😉

ale kludne aj zajtra...ale hlasili poriadne burky...tak neviem

vejinka
3. aug 2009

lila aj Erik spava do tretej...teda ako kedy..niekedy aj do pol stvrtej..no ale hadam by sme vas stihli aspom na zaverecnuuu 😅

vejinka
3. aug 2009

ewus...no maly ani neplakal ked sme ho strihlai to skor ja som mala slzy na krajicku..ale bolo to nutne kedze sa velmi potil na hlavicke..a sak dorastie.. 😉

vejinka
3. aug 2009

baby tak rozmyslam nemohli by sme to zbuchat doobedu?? aspom na ten den nemusite varit..a rozchod by sme dali o nejakej jedenastej...kedze byvaju tieto ohromne horucavy ..co vy nato?

vejinka
3. aug 2009

alebo potom po tej tretej to uz tak velmi neprazi slnko...sup sup vyjadrite sa..lebo sama nic nezmozem ak tu nikoho nebudeee 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre