Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

vejinka
3. aug 2009

baby neporadite mi co mam kupit malemu na rok?? uz som zufala tie hracky v draciku su brutalne ceny..a na mmb hladam ale nenachadzam nic 😢

vejinka
3. aug 2009

pripadne ak mate nejake hracky na rok z ktorych uz vase deti vyrasti a je vam to luto vyhodit..kupim 😉

paskova
3. aug 2009

Ahojte babenky, co sa tyka toho stretka ja mozem aj zajtra aj v piatok, mozem aj o tej tretej. Mne Sophi spi niekedy od druhej, niekedy neskor, takze je to jedno kedy sa stretneme. Takze v piatok o tretej? 😵 😵 😵 😵

vejinka ja uz tiez teraz rozmyslam nad darcekmi na narodky. Ja mam kartu do Dracika, je tam zlava tusim 10%, vsetko kupujem tam. Ked chces kludne ti tu karticku poziciam ked sa stretneme. 😉 😉 😉

vejinka
3. aug 2009

paskova jeeej si zlata ze pozicias...ja som xcela interaktivny stolik ale je to svinsky drahe 🙄

vejinka
3. aug 2009

a teraz beham po nete a kukam...co by som..ineeee ale ozaj neviem ma toho vela ma hojdacku konika na odrazadlo ma motorku joj .. 😖

vejinka
3. aug 2009

v kazdom pripade sme sa s muzom dohodli ze treba hladat nieco co hra a svieti..lebo take nic nema a ked sme boli na navsteve tak sa za tych isiel zabit 😉

lila794
3. aug 2009

Aj my sme maleho uz druhykrat vystrihali, tentokrat masinkou a cuskal.

Doobedu by vyhovovalo aj nam, lebo maly mi tiez niekedy spi aj do pol 4 a to just vtedy, ked niekde chceme ist a kym sa napapa, tak to trva. Ale skusime sa prisposobit.

Veji, nejake auto alebo traktor, vlacik, co hra, svieti. Nas je z takych veci hotovy.

zrepka
3. aug 2009

no ja by som tiez bola za tu alternativu bud skoro doobeda alebo podvecer aby sme sa neprazili v horucave.Ale vlastne nam je to sum a fuk kedy to bude mne maly zaspi tak v kociku ako aj v postielke.

Vejinka my sme mali rok vcera bola velka oslava a malemu sme tiez nevedeli co kupit tak sme ho zobrali do dracika a tam si vybral sam.Okrem toho kazdy gratulant doniesol nejaku hracku aby sa mu ratalo a obalocku s penizkami. Tak si kupime sedacku na bicykel a asi mu necham ostatok na kurz plavania v septembri. Ak chces mala by som pre teba v ponuke choditko ale take co babo len tlaci pred sabou a kraca za nim. ma to aj take somarinky v predu na hranie ale neydava to zvuky a nesvieti to.odfotim a supnem do albumu aby si videla.
ak chces

vejinka
3. aug 2009

zrepka si zlata dakujem..ale choditko mame od little tikes..a to ho bavi brutalne...ten stolcek interaktivny je dobra vec no draha ..priliz draha 😖

vejinka
3. aug 2009

a vlaciky ma zatial dva a to mu podla mna bohate staci...a on by si nevedel vybrat v draciku ...len by prstekom ukazoval na kazdu hracku a tolko penazi nemam aby som mu kupila cely dracik 😀

vejinka
3. aug 2009

zrepka dodatocne velka gratulacia a bozk matkovi 😉

vejinka
3. aug 2009

dobre babulky tak teda sa dohodnime ze v piatok o 9:00
kurnik ale azsa na druhej strane my spavame aj doobedu aj poobede...a ked vybocime zo stereotipu je zle...sakra prace no ale nezabije ho ked doobedu spat enbdue potom nech poobede spi aj tri hodiny..a ked bdue unaveny zaspi aj v kociku...takze???? 😉

vejinka
3. aug 2009

zraz by mohol byt v meste pri dome sluzieb...co vy na 😉 to???

vejinka
3. aug 2009

musim ist 😒

zrepka
3. aug 2009

v piatok doobeda o 9 pred domom sluzieb moze byt ak to vyhovuje aj ostatnym my kludne prideme

ewusiklm
3. aug 2009

🙂 🙂 no tak sa dohodneme na 9 v piatok pred domom služieb...súhlasím....pridala som pár foto 🙂

paskova
3. aug 2009

Ok, takze v piatok o 9:00 pred domom sluzieb.

ewusik super fotos 😵 😵 😵

vejinka
3. aug 2009

ewus..krasne fotky..a putynu som videla vcera v kaufiku. 😉

vejinka
3. aug 2009

ok tak sme dohodnuteeee..v piatok o deviatej pred domom sluzieb 😉

a neviete co je s jasterickou?? a loss? dlho predlho tu neboli

lila794
3. aug 2009

Ok, pokusime sa aj my dojst, zatial nemame nic ine v plane, takze super!!! Dam este vediet Lenocke.

Matko, vsetko najlepsie k rociku, chrobacik! To vsetko taaaaak leti!!!!!

rencalm
3. aug 2009

Ahojte dievcence, vidim ze stretko nabera konkretnu podobu, velmi sa tesim aj ja. Tiez by som rada prisla, ale mne maly tiez chodi o 9tej spavat a neviem, ci by nebol velmi mrzuty, keby som ho nedala. V kociku mi uz nezaspi a idu mu teraz zasa zubky, tak mu nechcem este zbytocne pritazovat. Ale ak by nam to dako vyslo a bol by v dobrej nalade, mozno sa dotrepkame aj my, rada by som Vas vsetky spoznala aj osobne, aj Vasich drobcekov 🙂

Zuzka malemu Matkovi vsetko najlepsie, nech je stastnucky, zdravucky, vysmiaty a nech Vam robi radost tak ako doteraz a este viac 😀 😀 😀

Veji tiez riesim podobny problem, co za darcek. Zistila som, ze maleho uz ani tak nezaujimaju normalne kupne hracky ako kadejake veci z domacnosti-ja mu asi kupim kosik stipcov, dva velke hrnce a varechu a malu kosacku, aby neposkuloval stale po dedkovej 😀 😀 😀

lila794
3. aug 2009

Babule a nebolo by to predsa lepsie nejak podvecer? Ked vela deticiek rano este buva? 😖

porubenka
3. aug 2009

Baby ja by som to tiez brala radsej v piatok poobede ako rano. My sice spavame aj doobedu aj poobede. No ale ak to viacerym vyhovuje rano, tak sa dako prisposobime.

paskova
3. aug 2009

Aby som sa aj ja pripojila, tak Matkovi vsetko naj. 😀 😀 😀
Co sa tyka stretka, tak mne tiez Sophi doobedu spinka, po tej tretej by bolo aj pre mna lepsie, takze kto je za stretko po tej 15:00?

vejinka
3. aug 2009

my do 15:00 budeme urcite spat...ale ak ne tak tam teda budeme 😉

inak toto sa mi uz davno nestalo..maly spal len doobedu do pol dvanastej a potom sme isli poobede do tesca aj do draka v idey a celu cestu cumakoval..doma ked sme dosli nexcel spat a teraz po kupani hladny mi odkvecol tu pri pc...ja som myslela ze len zaspava a rychlo som s nim sla do izby posadila ho..a iba vidim ako mu hlava klesa..hovorim mu este nespi ...este musime dat papat a tym som ho asi zobudila a zacal straaasne revat..ani utisit som ho nemohla..chudatko moje on uz spal a ja som ho musela asi zobudit 😔 a teraz je napapany a spinka

zrepka
3. aug 2009

Dakujeme Babky za gratulacie!!!

Tak teda v piatok o 15 pred DS hadam je to uz posledny termin 😀.Zatial asi najuspesnejsi.Rozmyslam ze by sme isli pesi neprida sa niekto z Podbrezin?

zrepka
3. aug 2009

dnes sme boli ockovat 😖 ☹ Drobec to znasa takzle ako este nikdy.telotu zatial mal len zvysenu ale taky bol uboleny a tolko plakal ze som mu dala nurofen.Na pa hodin sa mu polepsilo ale teraz sa m zda zas taky horuci.Akurat ze spi a nechcem ho budit aby som mu merala teplotu.Chudiatko stale sa prehadzuje kruti strhava zo spania.Bude asi tazka noc.Zajtra napisem ako sme zvladli.tak dobru noc!

komu dobru komu zlu ☹ 😢

lila794
4. aug 2009

Zuzi, chuda maly!!!! Davidka iba trosku bolela jedna nozicka, stale robil au-au, ale bolo super. Ale teraz sme ockovali 4kombinaciou v 15mesiacoch a to mal 40horucky, skoro som umrela od strachu. Trvalo to tri noci a dva dni. Ja som myslela, ze pojdem autom, ale mozno sa pridame, len neviem, ci mi krpec vydrzi, ale ak bude mat pri sebe Matka, bude hadam cusat. Len tam prideme asi neskor, lebo spava do 3tej a kym sa napap, oblecieme.... Ale skusim ho dat skor spinkat a uvidime. Ok? Tesime sa!

lila794
4. aug 2009

A inak, navrhovala by som ist do Janosika, je tam super detsky kutik, tam by sa vyhrali deturence!!!! Co vy na to?

vejinka
4. aug 2009

lila vonku pred janosikom??? ja to len privitam lebo to mam blizsie ako dom sluzieb kedze byvam v paludzkej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre