Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

vejinka
7. aug 2009

alinka kdeze...ani nelozi ani nestvornozkuje...len sedi ako taka knedla...ale ekd ho postavim tak stoji a aj kroky dava za dve ruky...ale sam to je este na dlhe trate 😖

vejinka
7. aug 2009

alinka ved aj v albume mam ako chodi...celkom pekne ale sam bude mozno v puberte 😀 zrepka tvoje dietko je sikovne aj za Erika 😉

vejinka
7. aug 2009

joj veru leti..len pri detoch to vidiet ako leti...ved my uz koncom mesiaca oslavujeme rok 😕

vejinka
7. aug 2009

alinka moje dieta je neskutocne lenive...aby si sam dociahol hracku to nie...naco ked ho svokrovci naucili ze vsetko dostane...ale uz som im to vytkla a zakazala mu vsetko davat do ruk...nech sa posnazi aj sam...ale mlady pan najprv hodinu reve a krici mama mama a potom ked zisti ze asi nic z toho tak sa pokusi aj po styroch..inak nie

vejinka
7. aug 2009

alinka vy sa este kojite??

ewusiklm
7. aug 2009

alinka---no vy ste ale uz velky ..a ten zlaty usmev 🙂

vejinka
7. aug 2009

alinka po kom je maly blondacik?? ved ty nie blondinka 😉

vejinka
7. aug 2009

no nic kocendy musim ist...treba spat lebo v noci som sto krat hore...bru nocku a zorganizujeme dalsie stretko v co nablizzsom case..slubujem.. len aby bola hojna ucast aspom tak ako dnes..papik 😉

ewusiklm
7. aug 2009

dobru nocku Vejinka a suhlasim s tym stretkom 🙂

vejinka
7. aug 2009

a ozaj velmi rada som vas spoznala 😉

vejinka
7. aug 2009

alinka aty musis castejsie chodit aby si vedela ze sa nieco chysta... 😉 bru noc kocky 😉

alinka189
7. aug 2009

veji...my sme začali "plaziť" v 8.-mich mes...štvornožky nechce ísť ani bohovi...vyhovuje mu to takto...ked mal 9, tak vstal na kolienka a do týždňa na nohy...odvtedy sa len vrtí a dvíha všade...a áno...kojíme...ale len ráno, doobedu a sem-tam poobede. a vy?a blondáčik? no neviem...ja veru nie som...smejú sa, že je poštárov a ja sa smejem, že k nám chodí poštárka 😀
ale ten môj bol tiež blondáčik, ked bol malý...a potom sa mu zmenili...tak uvidíme...mne sa zdá, že má také svetlučko hnedé

alinka189
7. aug 2009

veji, musíš mi dať číslo alebo mailik...ak by som sem zase nemala čas...
a prečo stokrát hore??? to Eriček tak v noci vystrája? nechce sa mu búvať?
tak utekaj, dobrú noc

ewusiklm
7. aug 2009

no nic babenky...idem aj ja uz spat bo mi oci nejako taha nadol 😀
dobru nocku a tiez som rada ze som vas spoznala osobne 🙂

putyna
7. aug 2009

alinka ja som ta videla na vychodnej heh no naozajste narastli

No na stretkuu bolo uplne super a tiez sa my viac pacilo vonku ako dnuka ale v poho krpci boli zlaty

putyna
7. aug 2009

baby no super fotky heh

alinka189
8. aug 2009

putyna...my sme na východnej neboli 😒

vejinka
8. aug 2009

dobre ranko 😉

lila794
8. aug 2009

baby, ja hodim foto tiez, ale az ked mi maly dovoli, dnes ked bude buvat, tak musim riadit a varit a potom ideme prec, ale urcite ich tam dam, su velmi pekne 😉

lila794
8. aug 2009

Hotovo, podarilo sa, fotky su v albume 😉

vejinka
8. aug 2009

lila..kraasne fotecky...hlavne ten moj synator s tym jazykom 😀 😝

lila794
8. aug 2009

😀 to sa podarilo 😀 😀 😀

vejinka
8. aug 2009

videla si aj tie od nas?? si tam sexi hlavne ked ukazujes tu knizku s tym vystrihom..povodne som to xcela zrusit no ale manzel povedal ze kazda je pekna.. 😉

lila794
8. aug 2009

no nazdar!!!!!

vejinka
8. aug 2009

ved nic nevidiet len ked sa nahodou nadivas 😅

vejinka
8. aug 2009

zadivas som xcela napisat 😀

lila794
8. aug 2009

😝

vejinka
8. aug 2009

no ale fotecky sa nam kazdej vydarili..este mal niekto fotak okrem nas co sme uz dali fotky? tusim zrepka pobehovala s fotakom 😉

lila794
8. aug 2009

inak, my s lenkou sme uz museli padat, lebo uz sme mali chlapov nalozenych v kocaroch a keby sme ich vybrali, bolo by veeeelmi tazko dostat ich naspat, museli sme este do Hyperky.

vejinka
8. aug 2009

ach preco to mojoe dieta nexce spat a len reve...vrrrr musim ist za nim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre