Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
14. apr 2008

ja myslela ze ho das ak tak vasim na podbrezky.ja to poznam ja som s malou sama od 6 tyzdnov.tak prid daktory vikend vlastne aj cez tyzden ak by sati dalo k vasim a pojdeme do fitka na pivko aj s put poslem ti cez IP cislo hm co ty na to?

zuzana24
14. apr 2008

ajojky bambu pocuj ak ta mozem poprosit posli mi sms na m.t.bo zajtra pojdem domov a tam este zarial nemam net.co sa dohodneme na tu sobotu ak tak.

plostica2502
15. apr 2008

inak s tou oslavou dobry napad 😉 😀 ale na nealku...

bambulka026
autor
15. apr 2008

ok Zuzi,
ja Ti dam vediet ci prideme na Podbrezky alebo nie, lebo zajtra ideme do Martina na vysetrenie s malym, a neviem co nam tam povedia...

zuzana24
15. apr 2008

jeednoznacne na nealku plosti mozno aj nejaky ten kofein k tomu 😀 😀

aaale bambu co mate nejake problemy ☹ ?dufam ze nic vazne?

putyna
15. apr 2008

zuzi vcera sme zjedli tvojho brumika co sme dostali od teba a mooooc nam chutil heh sme boli taky krasny ked sme ho papali a taky spinavucky hehe

inac ja som zabudla ze ja mam este aj v auguste dokonca meniny hehe

putyna
15. apr 2008

zruska kuk som album ale ste krasny hehe

alinka76
15. apr 2008

hehe baby a to ja mám 9.8. narodky 😀 proste to je osud, musíme sa stretnúť.

zrzuska
15. apr 2008

put dakujeme 🙂

zuzka chystam sa dohodnut s maminou, ze by som sla ku nej na dva dni ked bude doma 😉 tak sa ti ozvem a jasne ze sa mozeme stretnut. aj dadu mozeme zavolat 🙂

inak sme mali zaparenu ritku. az take pluzgieriky a od vcera jej davam sudocrem a od dnes umyvam zinkou a mydielkom a uz je to ovela ovela lepsie. takmer zahojene. lebo my mame taku chladnu chodbu do kupelky tak sa bojim aby mi neprechladla. inak by som ju umyvala v umyvadle.
a mala mi zacala "rozpravat" take mile je to 😅

putyna
15. apr 2008

baby mne sa timko dnes zrypal s postele az som revala ty kokso taky hnusny pocit bue.

bambulka026
autor
15. apr 2008

😅 Put,mne spadol z gauca,a odvredy je vohradke i ked sa mu to velmi nepaci.

Zuzka, my chodime na kontroly so srdieckom...

zuzana24
16. apr 2008

dievcatka mne tiez spadla mala z gauca ale v zivote sa este poudieraju nemyslite? 😀 ale kym sa vydaju ci ozenia budu zahojeni 😀 😀

zuzana24
16. apr 2008

zrzi ale daj mi znat ma mobil pak kedy dojdes k mamine bo ja v lh zatial nemam net.

zuzana24
17. apr 2008

ajojte maminky ako sa mate?my nie moc dobre vcera sme dostali vysoke horucky ☹ sice nam uz klesli no uvidime do vecera.

putynka som rada ze vam chutilo musel byt naozaj zlatunky ked dopapal,cely zababrany 🙂

bambulka026
autor
17. apr 2008

Zuzi, co ste chory?
My sme sa dnes vratili od lekara, a tiez nas nepotesil, malemu sa to srdiecko zhorsilo, tak ideme papat lieky ☹

zuzana24
17. apr 2008

neviem bambu co nam je z nicoho nic sme dostali teploty ☹.takze asi nepridete vsak?a vy co mate so srdieckom?
na mna sa poslednou dobou smola lepi ☹ a este do toho sa svokra urazila ked som jej oznamila ze neprideme..ale inak fajn.

plostica2502
17. apr 2008

joj zuzi,bambu...co to je s tymi detickami 😢 ...anjeliky male,boze take chudatka a najhorsie,ze nevie povedat co hp trapi...

zuzana24
17. apr 2008

mas pravdu plosti a ako rychlo im vie teplota vyskocit cely den nic a zrazu bum 40....

putyna
18. apr 2008

no ja nemam rada ked len timko chyti sopliky a nie este aby vol inak chory

bambulka026
autor
18. apr 2008

Zuzi,na Podbrezky veru nepojdeme,aspon zatial, lebo maly zacal soplikovat a kaslat, tak sa ideme liecit.
Inak ma selest a arytmiu,chodime na kontroly do Martina a kazde 3 mesiace mu davaju Holtera.
Okrem toho som mu nasla hrcku pod pazuskou a nevedia co to je.
Najhorsie je, ze koli to mu srdiecku mu s tym nemozu nic robit...

Plosti,naozaj su to chudatka, este len chvilku na svete a uz sa na nich lepi kadeco.
Ja som z toho mojho taka nestastna, tak by som chcela aby bol zdravy a stastny, vsetko by som to vzala na seba keby som mohla ☹

plostica2502
18. apr 2008

veru zienky moje...

joj bambu,slavka spominala,ze mate daco so srdieckom,ale to vazne take male babo a co to uz ma,joj a ta hrcka,ved to mu musia dako zistit co to ma,boze tu su raz neschopny doktory....bambu,ze volade v pribyline je dobry ludovy liecitel,zistim ti cislo,alebo meno,len kedy presne neviem...ale ak chces,zistim ti....

jani,mino hra tusim v sobotu,este ti napisem...

zuzana24
18. apr 2008

no veru keby sa to dalo preniest na seba len aby boli satstni ti nasi milacikovia.bambu to mi je luto s malym urcite to nebude nic vazne mozno to ma len nejaky podkozny tuk.neboj bude dobre.a my tiez soplavy hned po horuckach sa nam pustili sopliky ach jo.zuzi a nevadi pivko si dame inokedy 😉 nech sa rychlo uzdravia ti nasi drobci.

nadka01
18. apr 2008

Ahojte mamicky.Tak aj ja sa k vam pripajam ako novopecena mamicka Sofinky.

putyna
18. apr 2008

nadka tak vytaj teda 😀

zuzana24
19. apr 2008

nadka tiez ta vitam a blahozelam ku krasnej dcerke urobila som kuk na albumcek 😀

inak ahojte babenky moje 😀 ako sa mate?my uz trosku lepsie teploty uz nemame len sopliky nam ostali 🙂 a som si vsimal ze alinka nas trosku zanedbava dufam ze su ok.alinka haaaaaaaaaaaaaalooooooooooooooooo? 🙂
putynka vy sa ako mate tiez vas trapia este sopliky?

plostica2502
19. apr 2008

ahoj nadka....vytaj medzi nami🙂)....kocka riadna,no

zuzi,veeela roboty,tak sa mam teda ja...robime ploty a strechu...ta vyvaram jak diabol 😀

putyna
19. apr 2008

zuzka no zatial nie musim poklopat a dufam ze ani nebudu nemam ich moc v laske

bambulka026
autor
20. apr 2008

nadka, vitaj a Sofinka je zlatucka...

Plosti, vola sa Betusiak a bola som pri nom ked som zistila ze som tehu, lebo som sa bala aby som zase nepotratila.
Tiez som uz uvazovala,ci mu nezavolam.

Zuzi,mas tu odsavacku na vysavac? Ta je super a za par dni je po soplikoch,super to vytiahne.

Ali,ozvi sa ako sa mate.

Put, blahozelam k 7 mesiacikom. 🙂

plostica2502
20. apr 2008

bambu a vazne je taky dobry ,ako ludia vravia...tak chod ved zato nic nedas,len mu mozes pomoct... 😉

ozaj,vse naj k 7mim mesiacikom vam prajeme

putyna
21. apr 2008

bambu dakujem a aj vam hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre