Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zmajerikova
3. jún 2011

@estanis jasne ked pojdete tak sa ozvi mozme sa stretnut, budem rada, ze spoznam dalsiu maminku 😉

estanis
3. jún 2011

@zmajerikova super...teším sa 😉

lubina2
6. jún 2011

ahojte maminky, a je tu nejaka maminka s LH. Ja som tu nova, teda v meste a nemám s kým chodiť kočikovať a strášna nuda, keď som celý deň sama doma 😖

chrumen
6. jún 2011

@lubina2 ahoj ja som z Liptovskej Porubky 🙂 je to dost blízko tak sa možme niekedy stretnut. kde bývaš? 🙂

lubina2
6. jún 2011

ahoj chrumen, byvam na vysnych fabrikach, alebo vahostave ako chces 🙂

chrumen
7. jún 2011

@lubina2 hehe tam mi býva moja mamina, v tej čo ju akurát zatepluju 🙂 tak to máme na skok 😉

lubina2
7. jún 2011

aj ja byvam v tej co zatepluju, a v ktorom vchode? mi byvame v prvom 🙂)

chrumen
7. jún 2011

v druhom ..... a nepozname sa aj nahodou? nechodili sme spolu do poradne ku kantikovi? v tej bytovke býva totiž jedna čo so mnou chodila do poradne, v januari porodila a ma dievcatko .... niesi to nahodou ty? 🙂

lubina2
7. jún 2011

asi nie, ja som chodila k andreanskemu a mala sa narodila v marci 🙂, a ty mas ake stare babo?

chrumen
7. jún 2011

@lubina2 naša sa mala narodiť v januári ale stihla sa už v decembri 🙂 tak niekedy zbúchame stretko 😀 a tu co ja spomínam nevidas?

adupal
7. jún 2011

Ahoj. Aj ja sa k Vám môžem pridať? Som z LM a mám 5 ročného Patrika a 5 mesačnú Dianku.

lubina2
8. jún 2011

Ahoj adupal, jasne, že sa možeš pridať 🙂

lubina2
8. jún 2011

pravdepodobne ano, lebo niekedy stretavam taku paniu so zltym kocikom, tak mozno to bude ona.

waitinka7
9. jún 2011

@gina333
To fakt vas nezobrali do Bublinky? Pocula som, ze tam sa hlasi strasne vela deticiek....Nas nastastie vzali do Zirafky. Ja mam Stonozku takisto pod nosom, bolo by to pre mna vyhodne, co sa tyka vzdialenosti, ale je velmi draha...teda aspon pre mna, myslim, ze skolne je nejakych 100 Eur.

chrumen
9. jún 2011

@lubina2 pridam si ta medzi priatelov a niekedy sa dohodneme sa pokocikujeme spolu 🙂

lubina2
9. jún 2011

ok, aj ja si teba dam do priatelov, a ked budes niekedy poblizko tak sa ozvi 🙂

zuzkapin
14. jún 2011

Ahojte maminky z LM... aj ja som kedysi byvala v LM, ale mam tam este rodicov. Ideme k nim na prazdniny, a chalani radi chodia na ihriska (tu v ZA na sidlisku o ne nie je nudza...) ... a neviem, kde by som s deckami mohla chodit na preliezky... Byvame v Paludzke, tak aby to nebolo nejak daleko...viete mi niekto poradit? Dakujem 🙂

kaara1980
14. jún 2011

@zuzkapin v Palúdzke je veru len jedno jediné ihrisko,čo je dosť smutné.Tam ako postavili nové bytovky,tak za jednou tou ,sociálnou, je ,nové, ihrisko.Inak my sme sa odsťahovali do Petržalky a tu je pri každom ,bloku, nové oplotené ihrisko.Vždy,keď prídem domov k mame,tak nemáme ani kam ísť.Je to smutné,že v LM nemyslia na deti.A ak aj áno,tak sú to len Podbreziny alebo Nábrežie

zuzkapin
14. jún 2011

@kaara1980 Dakujem za info 🙂 tak aspon raz za cas pojdeme tam 🙂

vejinka
14. jún 2011

@zuzkapin ja som v paludzke a pri kaufiku je take miny preliezky jedna lavicka alebo dve smykalka dost znicene ale lepsie ako nic.

vejinka
14. jún 2011

my teraz sme len na dvore maly v pieskovisku alebo na hojdacke pripadne biku a staci mu.druhy zatial len pozoruje z kocika.

zuzkapin
14. jún 2011

ved to, ze ja uz mam chalanov 3 a 1,5 roka, tak uz lietaju... zatial na stacil tiez dvor a nejaka prechadzka k Demanovke - krmanie kaciciek... len som chcela este aj nejake osviezenie 🙂

kaara1980
15. jún 2011

@zuzkapin aj my chodíme kačky krmiť k mostíku 😀

kloti
16. jún 2011

podla vypoctov uz len 9 dni a budeme si moct vsetci traja vyobjimat nase milovane slniecko 😀

lenocka80
16. jún 2011

@kloti jeeeeeeeeeeminko, to uuuuz??? Ale to leti...Pozeram, ze pohlavie nieje stale zname 😉 Drobcek chysta prekvapko, co? Mne zasa nakazali lezat a co najmenej sa hybat, som sa zacala otvarat... ☹ tak sa troska bojime ako to dopadne. No najhorsie je, ze to lezanie nieje moc mozne...no dufam, ze malu presvedcim, ze v brusku je lepsie zatial 😀 Drzkaj sa a velmi drzim palce, nech je porod co najlepsi 😵 🤐

kloti
17. jún 2011

@lenocka80 moje zlato, tak sa držkajte pokope čo najdlhšie 😉 Verím, že ležať sa moc nedá, no určite to s Marečkom nejako zvládnete 🙂 U nás Jakubka začalo baviť stavať kopce - pod koberec napchá kadečo - a púšťať si po nich autíčka - takže túto hru v polohe ležmo zvládam 😀 Joooj, už sa nevieme dočkať malinkého usmievavého batôžteka...určite sa ozvem 🙂 Maj sa dobruško a užívajte si leto a slniečko 🤐

vejinka
17. jún 2011

@kloti waw drzim palce ako to uletelo

lila794
29. jún 2011

Viete nieco o Zuzke - kloti??? Porodila uz?

lenocka80
29. jún 2011

@lila794 vcera som so Zuzkou pisala, este stale je ''cela'' 🙂 Drobciatku je dobre v brusku 😉

lila794
29. jún 2011

@lenocka80 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre