Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
22. máj 2008

no to je fakt teraz este z toho nemaju takmer nic ale ked si uz povedia ze co chcu na narodeniny a potom si to najdu bude naozaj pekne ich sledovat 🙂 ale teraz ti tie detvaky robia aj tak radost vies ako bolo v tej reklame ked sa deti len tak usmeju. 😀 😀

plostica2502
23. máj 2008

ahojte zienky...pisem po menej,lebo odkedy je mrzke pocAsie ide mi zle net,mame orange a byvame v stosiciach,t.j. velmi zla kombinacia a taky drahy... 😠

zuzana24
23. máj 2008

plosti a iny sa vam neda dat?a zeny vobec kde bambu ma odpustene ta oslavuje ale ostatok?dnes nas ockovali a sme to zvladli super iba trosku sme plackali len ked do nas dobli 😀 😀

zuzana24
23. máj 2008

chcela som sa opytat ze kde ste 😀 a co s tym stretkom august sa blizi 😀

alinka76
23. máj 2008

achojte, tak my síce nebývame v stošiciach, ale vypadáva nám tiež net, nejako je zblbnutá skrinka a tak som bola dva dni skoro bez netu. strašné 😠 😠 😠 ináč sa máme ok, malý spinká najradšej v našej posteli na vankúši a vtedy vydrží aj 2 hodinky si zdriemnuť.

zuzi, stretko bude, ale však do augusta ešte času dosť hádam, nie? 🙂

zuzana24
24. máj 2008

to je pravda,len pri drobcoch to tak straaaaaaaaaaasne leti 😀 😀 😉

bambulka026
autor
24. máj 2008

Zuzi, to je pravda,ze to uteka.

Ja som zas kukala fotky ked bol Martinko maly, a az sa mi slzy tisli do oci, ako to ubehlo...

Zuzi, ja chodim kolo 20.00 ukladat Matka do postele, ten zaspi len prituleny pri mne, takze niekedy zaspim s nim a zobudi ma az muz ked lezie do postele.
Vtedy vstanem,sadnem za comp a piratim po nete, aspon mam klud vtedy... 😀 😀 😀

Ali, aj nasmu drobcovi sa lepsie spi v nasej posteli ako v jeho postielke.... 🙂
Kedysi som sa snazila naucit ho, aby zaspaval vo svojej, no iba zbytocne plakal, tak som sa na to vykaslala a spi v nasej. Len v noci ho prelozim, aby som sa mohla trosku roztiahnut a vyspat.
Ja sa spolieham na to, ze ked bude vacsi, hadam bude chciet mat svoj priestor a bude spavat sam.

Plosti, a v Stosiciach nemate Imafex? Ved je to blizko na Podbrezky a nejaky vysielac tam je.

putyna
24. máj 2008

baby to mate blbe timik zaspi v poho aj bezomna len si musi pozriet snami panelak

heh inac zuzka uz nam stavaju 2poschodie v pribiline takze v decembri sa mozno budeme stahovat

putyna
24. máj 2008

inac v piatok sme boli zase na cviceni a bol aj mangel tak nas fotil a kameroval ked budete chciet tak poslem video mailom

bambulka026
autor
24. máj 2008

Put, kuk IP.

bambulka026
autor
24. máj 2008

Put, a to idete do bytovky v Pribyline?

My sme sa stahovali v januari a horsie obdobie uz byt ani nemoze.

putyna
25. máj 2008

ano do bytovky a preco nemoze byt horsie obdobie??? my sme sa rozhodli ze sa budeme stahovat az po zime ked namteda odovzdaju byt dakedy v decembri alebo januari hmmm sice niesom moc nadsena ze do pribiliny ale aspon daco hmmm

bambulka026
autor
25. máj 2008

V zime je nafigu stahovat, to ti treba stale vetrat z tej farby, este budes mat smrad dobre dlho...
Okrem toho, ten byt nebudes mat hned vykureny, a ked zacnes kurit, zacnu sa ti rosit okna a vsetko plesniet.
Ved uvidis... bodaj by ste vy tieto problemy nemali, no zatial ich mali vsade i v Podturni i v Petre...

zuzana24
25. máj 2008

ahojte babule mamule ja len an skok caka ma zehlenie 😝 put drzim palce tento tyzden a co sa tyka stahovania neboj ta budeme s bambu navstevovat co ty na to bambu?je to sice dalej ako na podbrezky ale budete vo svojom.

bambulka026
autor
26. máj 2008

Jasne ze ju pojdeme kuk 🙂 ,pomozeme kym sa nam drobci pohraju 😀

Put ako si dopadla na maturach?
Brasko zvladol slovencinu na 2 a v stredu ho cakaju odborne a nemcina 😖

putyna
26. máj 2008

no ja mam zajtra sjl v stredu nj a vo stvrtok odborne no hej viem ze stymto su problemi ked si to nevies vykurit aspon znami co si to vedeli poriadne vykurit tak nemali problemi hadam poradia cmuk lubkam vas

bambulka026
autor
26. máj 2008

A mate tam plynove kurenie ci elektriku?
My mame el. kurenie a ked je vysec tak je okamzite zima, som zvedava kolko ideme doplacat tento rok, lebo koli malemu sme kurili i ohrievacom 😖
Tak to ti od zajtra budem drzat palce....

zuzana24
27. máj 2008

bambu vy kde chodite na prechadzky?len po porubke?

bambulka026
autor
27. máj 2008

Nie, aj do LH chodime, mame tam starkych.
No teraz mi uz nechce dlho sediet v kociku, tak sa drzime tu v okoli.
Preco?

zuzana24
27. máj 2008

len tak ze teraz ked je tak pekne a som ta nevidela este v LH 😉 ani mne moc uz nechce sediet len nezvladam s nou chodit aj kocik talcit 😀 😉

bambulka026
autor
27. máj 2008

Ved prave, vcera som s nim bola v LH a niesla som ho celou cestou domou na rukach, co reval v kociku ako taky tur.
On by uz len behat po svojich,ani v pavuku uz nechce byt... 😖

zuzana24
28. máj 2008

to poznam len ja som na kociku rucku prehodila dozadu tak ze kuka po svete bo kym kukala na mna tak nechcela sediet v kociku len a len chodit a takto mi vydrzi sediet.ktovie ako put dopadla.

zrzuska
28. máj 2008

ahojte.

ja nic nestiham. mala uz vyzaduje moju pozornost. no posledne tri dni mi cele dni place. len take chvilky je kludna. neviem co je s nou ☹ ale teplotu nema. podla mna ju boli brusko. a ked nie to tak sa chce nosit. hroza. uz ma boli chrbat. necham ju aj poplackat ale nie dlho. nemoze jej to ublizit ked tolko place? nejaky pruh nedostane alebo co? 😔
a neviem ako casto ju mam krmit. v nemocke ked sme boli mi kazali ze nie castejsie ako dve hodky medzi krmeniami. ale teraz ked je horuco tak sa pyta castejsie na prsnik. davam jej aj vodu a cajik. dnes vypila 100ml cajiku a 40ml vody. ale neviem ci jej to prave nerobi zle na brusko 😖
cez den mi uz skoro vobec nespi. som utahana ako kon. vecer padam do postele a hned zaspim. 🙄

vam nechcu sediet v kociku. he. mne sa mala taha do sedu. a az 5teho bude mat tri mesiace. nie je to skoro? a nechce mi lezat v kociku. chce vsetko vidiet. tak kolkokrat ju musim mat na rukach. uz som normalne rozmyslala ze ju dam do autosedacky a tak ju nakliknem na kocik a tak pojdem na prechadzku 😅

bambulka026
autor
29. máj 2008

Zrzus a nemas klokanku?
Ja som Matka nosila v nej a tak som si sem-tam i nieco urobila.
A aj doma som si ho dala do lehatka v kuchyni, a tam bol pri mne a pozoroval co robim, alebo sa hral s hrackami.
Na sedenie je este priskoro,skus ju dat do tej autosedacky ked sa ti to da klik na kocik.

Ak ti pyta papat castejsie tak jej daj, ja som mu tiez davala kedy chcel, a z cajiku alebo vody ak nie je moc studena by jej byt zle nemalo.
Mozno ju trapi kolika, skus ju nechat rozbalenu len tak a trosku s nou pocvic.
Mato miloval a aj teraz ma rad ked je rozbaleny a vyvaluje sa bez plienky... 🙂

zrzuska
29. máj 2008

bambu zistila som ze ten feniklovy caj jej robi zle. dnes ju iba kojim tak casto ako chce a je spokojna. dokonca mi uz druhykrat spinka 🙂
a boli sme v obchode v klokanke. to ste mali vidiet aka spokojnost 😅

bambulka026
autor
29. máj 2008

zrzus 😀 , aj my sme kupili ten turisticky nosic a chodime s nim von.
Strasne sa mu to paci a nemusim so sebou trepat kocik 🙂

putyna
29. máj 2008

No tak baby kedy ideme na prechadzku????? zmaturovala som dako hmmm niejeto bohvie co ale co som cakala pri Timkovi???

zruska ked mala place moze byt aj urieknuty
moj timko reve ako divy

bambulka026
autor
29. máj 2008

Put, myslela som na Teba, neckalo sa Ti?
Gratulujem, uz to mas za sebou, bracha tiez zmaturoval- nastastie 😀
Mala by som ist na vikend na Podbrezky, takze ak pojdem ozvem sa ti ok?
😉

zuzana24
29. máj 2008

ahoj put tiez gratulujem vykasli sa na to ako si zmaturovala hlavne ze si a to ta naozaj obdivujem popri malom este raz velka gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacia 😀 tiez by som mala ist cez vikend k nasim tak sa ozvem.

zrzi plac malej ozaj neublizi ved ju nenechas plakat dlho.inak co sa tyka toho caju tak ani saske nerobil dobre ja som jej kupila taky detsky bylinny caj obal ma taky cerveny a je tam taky chlapcek zobrazeny.chod do lekarne a pytaj si nejaky cajik od troch mesiacov oni ti poradia.a co sa tyka sedenia je to naozaj skoro ako pise bambu,nemas taky polohovtelny kocik?ja som malej trosku nadvihla o jednu polohu cize ani nesedela ale ani nelezala a kukala na svet a bola spokojna.

zrzuska
29. máj 2008

put gratulujem. to je uzasny pocit ked uz je po tom, ze? 🙂

a ako sa to urieknutie odklaje? ja viem taku riekanku co sa palcom a ukazovakom ukazuje na tvaricku na celo a bradu a potom na spanky a ze sa hovori ani 1 ani 3 ani 5 ani 7 ani 9, ani 9 ani 7 ani 5 ani 3 ani 1. tak volako. a potom ze sa kupe v byline cistec. ale neviem ju nikde zohnat 😖

baby ja mozno budem zaciatkom tyzdna na podbrezkach (aj ked mozno bude mamina v robote) lebo ideme klast podlahu a mozno sa to nestihne za jedno poobedie. tak by som sa tiez ozvala. zuzke, lebo len na nu mam t.c.
ak teda budem na podbrezkach.

zuzka vo vanicke sa mi da polohovat opierka az do sedu, takze jej to mozem zdvihat ale aj tak sa jej nepaci. najlepsie je kukat cez mamino plece 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre