Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
29. máj 2008

to je vzdy najlepsie kukat cez mamu alebo ked je mame na rukach 😀 zrzi inak co sa tyka toho urieknutia vzdy ked pojdete von daj jej nieco naopak alebo nieco cervene ja tak malej do pol roka robila 😅 a nam sa tak zadarilo ze ked malej prepichli uska tak doktorke sa podarilo jednu nausnicku vopchat naopak tak uz sme nic nemuseli davat naopak 😀

zuzana24
29. máj 2008

baby inak ako vam drobci znasaju tieto horucky?

bambulka026
autor
30. máj 2008

Ahojte, no mne Mato vobec nechce jest a on je strasny jedak.
Dnes ho i kusok pripieklo, tak od zajtra beha v dlhom bodinku a kupila som mu 30faktor.
Budem ho kremovat a kremovat 😀 ...a on to chuda tak neznasa... 😖 😀

Zrzus, aj pocikanou plienkou staci 3x pretriet ocka, taku osmicku sprav.
Je to sice nechutne, no nam to zabralo,a tiez mu davam daco cervene, alebo ked ho niekto chvali, tak si pomyslim bozaj ho v r.. 😀 😀 😀
Inak je tu na koniku o tom tema skus kuknut.

zuzana24
30. máj 2008

ahoj bambu akurat som sa chcela opytat ci aj vam drobci cez den dako nechcu papat ked su tie horucky bo mne mala zje ale ako vrabec a stale by len pila.inak aj nas dnes priskvrklo ale len an tvaricke bo inak sa natierame len dnes sme nejako tvaricku zabudli.inak ja som tiez dobre specena ale nohy nic 😠

zuzana24
30. máj 2008

zuzi a este sa ta chcela opytat co varis malemu?

putyna
30. máj 2008

no mi papame v pohode a len vecer na dobru noc uz nechceme mlieko takze chodime spavat hladny hmmm ale v poho

bambulka026
autor
31. máj 2008

Ja mu uz davam to co jeme my, no najradsej ma cestoviny so syrom a ja mu tam este masko nakrajam. 🙂
Ale uz aj mne dochadzaju napady co varit, uz mi nic nechuti... 😖

Put, a potom ti v noci dobre spi, ci mu davas jest v noci?

plostica2502
31. máj 2008

ahojte zienky..uz som davno nebola minko ma riadne zaneprazdnuje...dnes bola kmotricka nasa ho pokocikovat,co som aspon poriadila a poprala...

inak aj ja kremujem 35...astrid...v bille za 200...lebo su drahe tie kremi...v lekarni najlacnejsie dvojbalenie aj s poopalovacim za 600 v akcii 😖 ....

a tiez strasne znasa...zle spi cez den...a stale chce cajik,nie cicku,ked dam,ale caj...mno...chudatka 😢

putyna
31. máj 2008

spime az do rana a dakedy vstaneme o 1 aspime dalej ale kasu zje dakedy . no ja mu nedavam vsetko zjest iba to co doktorka povoli ja mam na to taky nazor ze sa mu to potom v neskorsom veku odrazi na zdravi tak asi tak

hmmm baby co detom davate na ritku mi pitiol ale mame ju az taku zaparenu ze az take pupenceky a nic nepomaha len striekam aloe vera na to hmmm no uvidime

bambulka026
autor
1. jún 2008

Put, skus IMAZOL, nam zatial vzdy pomohol. 🙂

Ja som mu varila extra pre neho, no to mi jest nechcel.
Takto sme sa trapili zo 2 mesiace, a potom som mu skusila dat to co papame my, a zjedol to s chutou.
Takze ja ho trapit nemienim neochutenymi gebuzinami ...
Solim a korenim menej, no tak, aby to nejaku tu chut malo, a tak sa vzdy riadne napapa 😀

Put, a co mu potom davas jest? Take normalne jedla...

Plosti, my sme kupili Bubchen opalovaci sprej 30F a 391 sk za 200ml.
Riadna cena, no neriskujem ze mi ho spali... 😖

bambulka026
autor
1. jún 2008

kuknite mame nove foto 😀

alinka76
2. jún 2008

ahojte dievčatá, flákam vás, ja viem, ale sme skoro stále vonku. a keď som dnu, tak sa nestíham aj koňovi venovať 😵

malý v tieto horúčavy tiež nejako nechce jesť, napije sa síce z prsíka, ale strašne krátko, potom pýta za hodinu až dve zase, ale čo už narobím., keď čajík nechce. ale zase mi sestrička z nemocnice vravela, že mu ani nemám dávať, pokiaľ sa len kojíme, lebo mu čajíkom len žalúdok roztiahnem a bude pýtať viac mliečka potom.

tiež sa natierame, mám 50 OF od avonu detský, stál nehorázne, ale zase je kvalitný, lebo táto detská pokožka je strašne náchylná. trošku mu trčali nožičky z kočíka a už mu ich opieklo.

idem si kupovať detskú vysielačku, lebo v tieto dni začíname vonku grilovať a keď mi malý spí, tak musím behať dnu, aby som ho počula, či neplače. stalo sa mi v sobotu, že 2x plakal a nepočula som ho hneď.

putyna
2. jún 2008

bambu no vsetko co nam dovoli doktorka nejeme biele pecivo syri ryby .... a nesolime nekorenime

putyna
2. jún 2008

jasne baby uz vieme po štvornožky

bambulka026
autor
2. jún 2008

Timko je sikulka, Mato sa skor plazi, aj ked sa stavia na kolienka.
Asi ma tazky zadocek 😀

bambulka026
autor
2. jún 2008

my papame biel pecivo i syrcek mu kupujem mali sibali, ten mu najviac chuti...
A aky mu kupujes chlebik?

zuzana24
2. jún 2008

ahojte baby ja som do roka tiez nedavala vsetko papat len to co nam dokina povedala ale teraz po roku uz jej tiez davam skoro vsetko kupila som vegetu bez glutamanu a to jej pridavam ci do polievok alebo ked masko varim tak tak do toho vyvaru to dam.a co sa kremu tyka tak tiez mame bubchen ale 25F a zatial nam to staci.baby je to na kazdej co mu date papat ale suhlasim s put ze neskor samto moze prejavit na zdravy.ale vravim je to na kazdom ja som sa jej bala dat papat hocico.´mam kamaratku ktora bola pri znamej a bolo tam 4 mesacne babo ktore napchavali klobasami a slaninou a neviem cim vsetkym povedala ze take skarede dieta este nevidela ze tulenie mlada oproti tomu dietatu bolo nic.vravela ze to dieta bude mat take problemy v buducnosti ze az.

ja som len priklad uviedla ze naozaj sa niektore maminy neboja dat hocico.nechcela som ziadnu urazit ak nahodou to niektora tak zobrala.

bambulka026
autor
2. jún 2008

Zuzi, ja tiez pouzivam tu vegetu bez glutamanu uz od tehu... 🙂

zuzana24
3. jún 2008

caute baby kde ste?

vejinka
3. jún 2008

ja som tu 😉 😉

zuzana24
3. jún 2008

uz vies veronika co budete mat?ozaj a pata ti bola na tej svadbe?

vejinka
3. jún 2008

zuzi veru nebola..asi jej do toho nieco voslo..bola som dost sklamana ale co uz..aj tak bolo dost ludi. no a pohlavie nevieme na 100% furt..mozno az v 34tt. vtedy mam posledny ultrazvuk. ale ja som si ista ze to bdue baba 😉 a ty inak ako mas???

zuzana24
3. jún 2008

ja celkom fajn o dva tyzdne letime na dovcu do anglicka tak sa celkom tesim.inak nic nove.mne tiez povedali az 34tt lebo som mala hrube brusne steny tak mi nemohli skor povedat.a skolu uz si skoncila?

vejinka
3. jún 2008

skolu som nechala..uvidime co bude ..zatial sa pripravujem na rolu matky..potom uvidim..a ty a skola?

zuzana24
3. jún 2008

Co ja a skola?ja po vyske netuzim a nemam na to ani cas bo som s malou sama takze ma zamestnava naplno a popri tom musim stihat ine veci.

vejinka
3. jún 2008

chapem ta... 😉 ja som teraz doma na podpore a o necely mesiac zacinam matersku..ale roboty mam ako na kostole..nielen s pripravou ale aj celkovo varim obedy a take domace prace..vies byvam so svokrovcami. 😉

vejinka
3. jún 2008

zuzi inak ty teraz byvas sama?? uplne sama? no ja by som sa asi bala..a nielen to..neviem co by som si bez muza pocala..dako som na neho dost naviazana 😀

zuzana24
3. jún 2008

no byvam uplne sama,to si zvyknes na to keby si mala byt od narodenia s malou sama.a momentalne mi to tak vyhovuje.

vejinka
3. jún 2008

a kedy sa ti ma vratit manzel?? pokial by som nebola uplne sama..tak by nebol problem..ale samota mi vadi. 😔

zuzana24
3. jún 2008

ja nemam manzela.a sama niesom furt nas chodi niekto navstevovat a mam auto k dispozicii tak si rajzujeme ppo svete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre