Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
11. júl 2008

lila my sme boli v Manchesteri a asi tam pojdeme na dlhsie no uvidime ale asi si zoberiem aj laptop aby som mala s vami nejake spojenie 😀 😀 joj malinky musi to byt strasne pre neho ale hlavne aj pre teba drzim palec nech to zvladnete.

klinko ja som problem s malou nemala ona mi skoro cely let prespala a pak sa bavila s pasmi 😀 takze bolo to ok no kazdy to zvlada inak ale neboj urcite bude statocny aj maly aj ty drzim palec.

zuzana24
12. júl 2008

putynka my zatial tiez behame stvornozky okolo nabytku prechodime jedna basen aj okolo vsetkeho co je pevne dokonca aj za jednu ruku ale sami sa volako bojime pustit ☹

putyna
13. júl 2008

zuzi neboj sa aj to raz bude hmmm

lila794
14. júl 2008

Ahojte babenky! Dakujeme, ze na nas myslite. Maly bol statocny, sice plakal o 106, ale primarka ma uistila, ze ho to neboli - mu to umrtvili. Ale este to nema uplne priechodne a ma tam aj nejake zrasty, tak dnes ideme znova ☹ Cely vikend mu tie ocka slzili, hnisali a krvave slzicky mu vytekali z jedneho 😢 ale vraj to tak ma byt. No som zvedava, ako dlho ho budu trapit. Ale ak sa inak neda, tak nech mu to spravia poriadne.

lila794
14. júl 2008

Klinko, uz sa ti to krati.... 🙂

bambulka026
autor
14. júl 2008

Lila, chuda Davidko, mi zimomriavky behaju ked to citam.
Drzim Vam palce nech je to uz dnes naposledy, chudatko...

Zuzi, ja som myslela ze mala Ti uz chodi sama...

Martinko mi doma spadol na holy zadocek, a odvtedy uz tiez iba za ruku.

klinko
14. júl 2008

ahojte babenky. ako ste vikendovali?tu stale rovnako, sest tyzdnov som uz nevidela slnko. Lila, veru sa nam to krati. este 2,5 tyzdna a letime. hurrra 😎 vo stvrtok nas este caka Dublin, tri hod. cesty vlakom, dufam, ze ho prespime. chudatko Davidko, co si musi vytrpiet ☹

lila794
14. júl 2008

Ahojte, tak sa podarilo spriechodnit iba jedno ocko. Druhe zas v stredu. Chuda. Som sa pytala primarky, ze co, ak sa to nepodari. Ze nas asi posle do BB na vysetrenie a nech to tam skusia inym sposobom. Ze mozno to vyzera, ze tam ma nejaku vrodenu anomaliu. Ak je to tak, tak sa to da urobit iba v dospelosti. Dovtedy furt prepichovat, aby sa to tam uvolnovalo, lebo aby nevznikali caste zapaly a pod. Tak sa len modlim, aby sa to v stredu podarilo. Ale inak, Davidko je statocny. 🙂

zuzana24
14. júl 2008

joj lilus aj mne behaju po chrbte zimomriavky ale super ze je davidko taky statocny 😉

bambu kdeze my sme mali bojkovia sama stat vydrzi a ani ten nabytok nieje problem len sa bojkame ale co uz snad to raz pride ved ked zacne hned sa to dozviete 😀

bambulka026
autor
15. júl 2008

Zuzi, neboj, este mozeme byt radi ze nechodia sami.
To sa potom za nimi nabehame... 😀

Lila, chuda Davidko, co si to tie deturence musia vsetko vytrpiet.

Ja by som tiez zobrala vsetky Martinkove choroby najradsej na seba, aby sa tolko netrapil.
My uz uzivame liekov ako stary 80 rocny clovek, si myslim ze pre taky organizmus je to tiez obrovska zataz, no co uz? 😖

putyna
15. júl 2008

bambu ja sa uz nabeham teraz on beha po 4 nozky ako by po vlastnych a este aj okoli nabytku uz ani neviem kam odkladat tie veci.

zuzana24
15. júl 2008

no ved to bambu a ako to robis v tej hpn a co a kto ti maleho strazi?

alinka76
15. júl 2008

ahojte, aj my sa hlásime z upršaného dňa

Liluš, je mi vás ľúto, čo musíte absolvovať. Chúďatko, keby sa to dalo aspoň robiť v narkóze, však ten stres, to musí byť hrozné ☹ ☹ ☹

klinko, už sa na vás tešíme, ako sa naši dvaja sumovia spoznajú 😀 😀

zuzana24
15. júl 2008

baby dnes sa mi dieta pustilo chodit jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀

lila794
15. júl 2008

Zuzi, to je super!!!!! 😀 😀 To my sme tu najmladsi, co? My zatial len lezime, pretocime sa na bok a krasne drzime hlavicku, driapeme mame vlasy, buchame do hraciek, hrkutame a rehoceme sa.

Baby, tak sa bojim zajtra na to ocne, hadam sa to podari spriechodnit ☹

lila794
15. júl 2008

Ozaj, vedeli by ste mi poradit? Maly sa stale skriabe po tvaricke, nechtiky mu stale striham. Rano na neho pozriem a na licku 3cm skrabanec. Ved si budu mysliet, ze ho tyram. Neviem, mam mu tie nechtiky aj pilnikom zatupit? Ale ako?

zuzana24
15. júl 2008

lila neboj nic to je normalne mojej kmotry syn robil to iste nechtiky mu ostrihala a rano bol poskriabany a moja mala to iste kym bola taka ako davidko.

ozaj baby a plostica tu dlho nebola maju sa ok?

lila794
15. júl 2008

Zuzi, dik, ja ze uz ma nejaku neurologicku poruchu 😀

zuzana24
15. júl 2008

ja som si tiez myslela neboj nic.ach my mami 😀 😀 😀

lila794
15. júl 2008

😀 😝

zuzana24
15. júl 2008

baby hodila som foto do alba z UK tak si kuk.este pridam len musim povyberat,aby nahodou som niektorej ocnu ujmu nesposobila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka026
autor
16. júl 2008

Lila, drzim Vam palce.

Zuzi, tak blahozelam, vidis len pred par dnami sa o tom bavime, a ona uz cupka sama 🙂
Inak je zlatunka, taky anjelik...

Do tej HPN som robit, nesla, lebo ja som chcela len cez vikend a brigadnici robia len 4hod, takze sa mi to neoplati.
To by som viac precestovala ako zarobila, kedze by som maleho musela vozit k nasim.
Vcera mi volali i z Tesca ci nemam zaujem, no tam sa zas chodi zaucat 2tt do RBK, a to ja ho na 2tt naozaj nemam kde dat, i ked ponuka to bola velmi zaujimava...
...co uz?... 😖

lila794
16. júl 2008

Zuzi, ste zlatucki - mala je rozkosna!!! 🙂

Tak babky, dakujeme, ze ste na nas mysleli. Dopadlo to dobre, podarilo sa im spriechodnit aj ten druhy kanalik. Takze uz iba v piatok na preplach toho ocenka a koniec. Taka som Bohu vdacna. Som sa bala, ze to bude nieco horsie.

putyna
16. júl 2008

bambu a co tam chcu zaucat ved nas brigadnikov v ba za pokladnu zaucili za par minut a uz sme robili hmmm

lila mozes aj jzapilnikovat ale niektore maminy kupuju detomm rukavicky aby sa neposkriabali
take latkove

lila794
16. júl 2008

putyna, skusim radsej pilnikovat. Ved mu ten skrabanec vidno aj na najnovsich fotkach 😒 inak, skrabe sa aj po hlavicke, asi ho svrbia tie supinky, co tam ma. Tak mu to len vycesavam.

zuzana24
17. júl 2008

inak lilka ak ti ma lupinky to sme mali aj my a nam dokina poradila po okupani natriet hlavicku olejcekom ale tak poriadne a potom vycesat,alebo,nam dokonca predpisala olivovy olej ak by si chcela mohla by som ti ho dorucit a nam to naozaj pomohlo.v priebehu tyzdna nam to zmizlo.

lila794
17. júl 2008

Dakujem moja, si zlata! Davam mu to presne tak - olivovy olejcek po kupani

pizicek
17. júl 2008

lila794 ked jej budes davat ten olejcek tak mu ten olejcek riadne vmasiruj a nechaj par minut posobit a potom poriadne vycesat 😉

bambulka026
autor
17. júl 2008

Aj ja som davala Martinkovi olivovy olej... 🙂

Put, to netusim no 2tt zaucat a dochadzat na vlastne naklady...to je dost.

Lila, to je super ze ho uz viac nebudu trapit...
Chuda taky malicky a tolko si vytrpiet.

lila794
17. júl 2008

No ved, chuda, ale dufam, ze zajtra to bude posledny raz. Potom pojdeme do Tesca kupit nejake bodiky a pyzamka - akosi nam rychlo vyrasta 😒

Pridali sme nove foto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre