Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
17. júl 2008

drzim palce lila nech to je posledny krat.

plostica2502
18. júl 2008

ahojte maminky🙂))uz som tu dlho nebola,lebo z neznamich dovodou nam nesiel net,tak sa teraz hlasim🙂))...zeeee sa mame dobre,rastieme,stavame sa na stiri,aj sa posuvame,len hlavicku zabara do zeme,asi to je lepsie v pavuku 😀 ,zubky este nemame a papame uz kadeco,vselico....teda,len tak po kuskoch,stale ma minko najradsej mamine mliecko🙂)...a vieme aj tak kusok,ked sa chce povedat,ze ma ma,ba ba a tak....bozkavam vsetkych drobcekov...

zuzana24
18. júl 2008

ahoj plosti uz sme sa bali ze co je s tebou 😀 tak je super ze rastietie do krasy.

ozaj baby a co s tym stretkom?

lila794
18. júl 2008

Ahojte, tak my ideme v pondelok este raz - asi som sa tesila predcasne! ☹ Vraj tam ma este dva zrasty. Ale dnes sme boli na vylete v Presove - maly bol super, zboznuje cestovanie. Celou cestou bud spal, alebo rozpraval, alebo sa smial. No, sranda s nim.

plostica2502
18. júl 2008

ahoj zuzi 😀 ...ked mi ti mame cez orange net a oni somarikovia nas odpojil,ze nejaky poplatok sme nemali zaplateny 80korun a hlavne,ze ani sek,ani nic neprislo..strasne...a ako bolo v anglii...

zuzana24
18. júl 2008

no my tiez pojdeme na vylet do bojnic sa tiez tesakujem 😀 tiez milujem cestovanie.

gemerka
19. júl 2008

ahojte mamimy z LM. Ja som tu nova, prestahovali sme sa v maji z BA 🙂 manzel je ruzombercan no nikoho tu nepozname. Byvame na Pobrezinach a paci sa nam tu. Ste niektora tiez z Podbrezin? nas maly ma 8,5 mesiaca vola sa po tatovi Palko no volame ho ani neviem preco Bobo. Rada by som s vami pokecala ak ma prijmete do party 🙂

vejinka
19. júl 2008

gemerka..ja som byvala na podbrezinach..ale akosi som skoncila na druhej strane mikulasa..pri kauflande 😔

gemerka
19. júl 2008

a ako sa tam byva? budeme kupovat byt a nevieme sa rozhodnut ktora lokalita. Podbreziny su sice trochu od ruky ale je tu pekne, priroda je hned za rohom a sluzby sa tiez daju. ake mas babo?

bambulka026
autor
19. júl 2008

Gemerka, vitaj, a kludne sa pridaj... 🙂

Ja som byvala na Podbrezkach, no teraz som zakotvila v LH 🙂
Byva tam Put, no ja, aj Zuzka sme tam tiez dost casto, ze Zuzi?

Gemerka, teraz ste tam v prenajme, ked pises ze idete kupovat byt?

Plosti, no ahoj... 🙂
Minko je teda sikovny ked sa uz aj na 4 stavia.

Inak dievcence, fakt by sme sa mali dohodnut o tom stretku.
August je tu za chvilku...

plostica2502
19. júl 2008

ahojte maminky 😀 ..pridala som fotky do alba nase brusko,mozte si kuk🙂)

vytaj gemerka,aj ja som byvala na podbreze,teraz sme kusok od tial,za jurky bendzinkou je mini dedinka,vraj primestska cast stosice...pozdrav palka 😉

ahoj bambu🙂)jane treba sa dohodnut a kam by sme sli... 🙂

lila794
19. júl 2008

Ahojte!!! My sa tiez ideme stahovat na Podbrezky. Momentalne sme v LH, Bambu, kedy ta uvidim?? Sa tesim, ze v septembri vypadneme a budeme konecne samiiii! Ale inak, ak by sa dalo kupila by som byt na Nabrezi, tam sa zije super. Nasi tam byvaju, vyrastla som tam a nelutujem. Len tie byty su tam o nieco drahsie.

zuzana24
19. júl 2008

lila ty byvas v lh lebo aj ja tu byvam hned za parkom.

vitaj gemerka medzi nami,a ako vravela bambu aj som casto na podbrezinach a neboj tam sa rychlo zoznamis s niekym.ja som tam vyrastla.

plosti bolo tak neskutocne super ze sa mi ani odist nechcelo.
baby kedy bude to streeeeeeeeeeeeeeeeeetko uz by som niekam sla aj?nove maminy dufam ze sa pridate na stretko?

lila794
19. júl 2008

Zuzi, chcela by som ist, dufam, ze to vyjde! Byvam na Belanskej - v jedinej kolmej bytovke na cestu popri garazach.

Klinko, kde si? A Ali?

bambulka026
autor
20. júl 2008

Lila, Plosti, maly su zlatucky, a zrejme sa radi fotia ze? 😀
Ja sa hadam uz tiez dostanem k tomu pridat nove foto... 😖

zuzana24
20. júl 2008

xxxxxxxxxxxxxxx vxfvfbfvfffcdcfvg bbbbbbb bgv b bvbb bbbn c
tak toto pisalo moje dieta a znamena to pozdravujem vsetky maminy mojich buducich frajerov 😀 😀 😀

naozaj su drobci zlatucky lila,plosti maly jej cely tato 😉

lila794
20. júl 2008

jej, zuzi, tak ten moj je ale najmladsi 😀 , no a? ved aj ja som starsia od muza 😀

ano, ano, rad sa foti - je to maska!a je naozaj cely otec, zo mna nema nic ☹

Zajtra ideme zase na to ocne, dufam, ze uz mu odstrania aj tie dva posledne zrasty. Tento tyzden by sme mali ist na kontrolu s klbikmi, ale uz od 6 tyzdnov nemusime balit.

Zuzi, Bambu - ako drobci a dalsie krocky?

zuzana24
20. júl 2008

ahoj lili no my chodime o 106 ale este opatrne,bojime sa rychlejsie to zatial mame stale po styroch 😀

zuzana24
20. júl 2008

berkyca mame sa fajn a prikrmovar som zacala v siedmom mesiaci.ale do 7mes.sme uz papali presnidavky.

berkyca
20. júl 2008

az v siedmom?a to ti kazala doktorka zacat presnedavky?

zuzana24
20. júl 2008

ano doktorka mi povedala,ku komu chodis?

berkyca
20. júl 2008

lebo ja pri Nike som zacala v 4 a tusim mrkvickou ale teraz som dopletena lebo mi vravia ze este ma cas na dokrmovanie

zuzana24
20. júl 2008

no ak ho kojis tak mas cas bo ja som ju kojila 13mesiacov a plne bola kojena 7 mesiacov.ale take ako mrkvicku a zemiaky alebo presnidavku mu mozes dat.

berkyca
20. júl 2008

si zabudla ja mam ju a nie jeho

berkyca
20. júl 2008

ale dik za radu

berkyca
20. júl 2008

kmetonyova

berkyca
20. júl 2008

o tyzden idem do poradne tak uvidim co mi povie ale asi ju uz zacnem lebo sa trha za jedlom

zuzana24
20. júl 2008

prepac,a prepac ale my sa pozname?

berkyca
20. júl 2008

Denisa

gemerka
21. júl 2008

ahojte maminy, akosi som nestihala netovat cez vikend. Prisli nasi na vikend a priniesli asi 20 litrov kuriatok, tak sme mali doma male konzervarne 🙂 uz sa mi aj snivalo

bambulka: ano sme zatial na podnajme

Lila: kupili sme si bytik? a kde konkretne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre