Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

plostica2502
19. jan 2008

ozaj a kupkate deti kazdy den,lebo ja som ano,ale mama mi povedala,ze aspon raz do tyzdna ho nemam koli imunite.... 😖 😅

putyna
19. jan 2008

zuzi ja kupem zatial kazdy den aby si zvykol na rezim kedy ma ist hajat a potom od toho 1 roka hadam uz menej ale deti vraj by sa mali kupavat kazdy druhy den no mne iba ked sa nachce tak ho neokupem

putyna
19. jan 2008

alenecham ho pchat si doustocietk vsetky hracky co ma heh

putyna
19. jan 2008

vejka akosa drzite??

putyna
20. jan 2008

zuzi kedy mozeme prist kuk drobca????

plostica2502
20. jan 2008

heh jani buduci tyzden sa mi ozvite cez tyzden dakedy,lebo na vikend ideme mat perno...na icq mi potom napis,alebo tak 😀 ...ja som sa rozhodla,ze ho nebudem kazdu sobotu,inak kupeme vzdy okolo siedmej.... 😀

alinka76
20. jan 2008

my sa kupeme každý deň, máme to rituál a tiež z neho cítim mliečko, keď občas grcne,t ak ho vyumývam aspoň a tiež vlásky má každý večer také polepené, tak ich aspoň vyumývame a zase krásne vonia. ale umývam ho len detským mydlom, nič viac. nám to vychádza väčšinou kúpať okolo pol ôsmej.

put, ja som práve dala vyvolať fotky vo www.happy-foto.sk a stáli ma 1,45 Sk tuším/fotka. je to super cena, objednala som to cez internet a prišli mi na dobierku domov. myslím že lepšiu cenu ani nenájdeš v meste. tiež máme už dosť fotiek malého a to má len 3 týždne, ale keď je taký zlatunký. dcéru sme toľko nefotili, to sme nemali ešte digitálny a veľa fotiek sa pokazilo pri fotení.

bambulka026
autor
20. jan 2008

Ahoj Put, no ja sa pokusim, len akosi nemam cas cez den a vecer ma uz muz za pc nepusti.
My sa kupkame okolo 18.30-19.00 a potom papame . Uz je to taky ritual, aby vedel ze ma spinkat.... 🙂

putyna
21. jan 2008

alinka to je fakt super cena inac poznam happy foto tam sme davali robit foto zo svadby 😀 hmm este stale som nepovyberala vsetky

bambu heh a co sa musis angelovi venovat??

zuzi no ok

putyna
21. jan 2008

ali ale ste fakt krasny heh

alinka76
21. jan 2008

Put, díky, aj vy ste krásni, a hlavne rastiete rýchlo 🙂 Počuj put, práve som spoznala na fotke môjho kolegu, tvojho svokra 😀 , aj podľa toho vášho priezviska mi to je už jasné. Však aj spomínal, že ide byť starý otec, ten svet je ale malý 😀 pozdrav ho odo mňa (Alena z dopravy, už bude vedieť kto som 🙂 )

plostica2502
21. jan 2008

ahojte zienky,uz dnes hadam dam aj normalne fotky z fotaku do pc🙂)tie su take krajsie(kvalitnejsie),tak si potom zmensim a vlozim🙂)...

ahoj bambu🙂..slavkyn maly samko ma v nedelu krstiny,uz je tiez riadne veliky 😀 😅 ...tiez nam tak vychadza kupkanie,ale dakedy sa to kusok pretiahne par minut po siedmej a tiez potom papame,grgame a buvame🙂))))) 😀 ...tak jani,uz sa tesime na vas 😉

pani ali,to idem kuknut,dobra cena za tie fotky.... 🙂

bambulka026
autor
22. jan 2008

Put, keby som sa jemu venovala, no on sa zacina vecer hrat s partiou a my mame ritual uspavania... 😀

Ali, idem i ja kuknut, tiez nam treba vyvolat foto

Plosti, my to uz mame trosku posunute dozadu, lebo sa mi potom dost budil, asi sa mu zas meni spankovy rezim 😅

plostica2502
22. jan 2008

😀 no ved to bambu...setko sa meni,ja vidim aj podla fotiek,ze kazdym dnom sme iny🙂 😅 😀 ...

ta aj vam su drobci koro cele doobedie hore🙂

bambulka026
autor
22. jan 2008

No my vsavame kolo 7.00 a potom ide spat o 9.00 a potom zas az o 12.00...
Ale ten jeho 20min spanok je nic...

vejinka
22. jan 2008

putyna..ahojcek aaale dobre celkom ..len keby mi tak zle obcas nebyvalo 😔

plostica2502
22. jan 2008

bambu,to mas pravdu,20minut je nic,ja som aj rada,ze doobeda je hore a poobede pekne spinka,len papame medzi casom a mozem si riadit a varit a tak,skoda len,ze v noci tak casto papkame 😖

ahoj vejka,to ti prejde,maxi do tretieho mesiaca ti bude,ja som len raz vracala,ale nic mi nechutilo,tak som schudla tiez a palila ma aj zaha,nemohla som ani ovocie,ani zeleninu,ani dzusy,len mineralku a klasicke jedlo,ani sladke mi nechutilo,az koncom tehu som secko papala🙂 😀 ...ale oznam to gynekologovy

vejinka
22. jan 2008

vykonam sefe 😀

vejinka
22. jan 2008

takze to nieje take zle? lebo sa mi zda ze som aj schudla..a nebude to len kilecko no verim tomu ze coskoro sa to zlepsi..ved ja som bola u dokiho aj som vravela ze mi byva velmi zle a dal mi na to magnezium..tak ho uzivam a prave z neho ma dost napina ked to rano sa snazim do seba dostat ale dnes som urobila vynimku a spapala som to poobede..slo to lepsie ako rano 😅

vejinka
22. jan 2008

plostica..no mne nechuti skoro nic..akurat dnes vecer som konecne dostala na nieco chut..a to na varene vajicka na makko kedze chovame sliepky nebala som sa..ale inak by som si nikdy takto vajcia nerobila.a co sa tyka sladkeho ..absolutne nic este jablko denne spapam mozno aj pomaranc ..aj ovocie len to hlavne jedlo jem na etapy 😅

vilkakatka
22. jan 2008

Ahojte 😉
Mozem sa pridat? Sice sme momentalne este v UK, ale na jar uz budeme na Liptove 😵

vilkakatka
22. jan 2008

Vejinka ... gratulujem k tehulkovstvu 😉
Drzim paluchy, nech ta nevolnosti az tak nevysiluju ... ja som si nemala ziadne, ale zato som v kuse spala aj po stojacky 😔

putyna
22. jan 2008

heh zuzi no ale daktore baby vracaju aj pocas celeho tehotenstva mna to teda po 3 nepreslo heh

ali jasne pozdravim

vilkakatka jasne pridaj sa aspon bude veselsie heh

baby zajtra idem do mesta kupit tu stolicku na papnie umelohmotnu timkovi lebo vo stvrtok uz mame svoje prve meniny heh uz sa tesim

bambulka026
autor
23. jan 2008

Ahojte,
Vejinka, to ti po case prejde, ja som vracala tak 4 mesiace, no ale snazila som sa papat, aby mal maly vyzivu.
Vikakatka, jasne ze sa mozes pridat... 🙂

Put, a uz Timko sedka? Nas sa uz snazi no este ho trosku vala 😀

Plosti, tak ti zavidim ze ti tak spinka, ja som vdacna i za tych par minut ked zavrie ocka, aby som sa stihla aspon najest.
Uz sme celkom zdravi tak zavolam Slavke a mohli by sme sa tam u nich stretnut ak chces...
Uz som taka zvedava na Samka.. 🙂

plostica2502
23. jan 2008

ahoj bambulik 😀 no jasnacka,dohodnite sa dako,pripadne mozete aj ku mne prist 😀 😀 ...no,ale len poobede,aspon si coto navarim,idem ho uz zobudit na kupkani,sme ho dali dnes starej mame a sli sme si konecne nakupit a minuli sme hriesnych 3000 😖

Vikakatka 😀 to nemame moc velky vekovy rozdiel 😀

vejinka 😀 neboj,pomaly si papaj a ked papas magnesko,nepi 2hod.pred a po mlieko a nic mliecne nejec a po nom je najlepsie zdriemnut si.....

bambulka026
autor
23. jan 2008

Ahoj Plosti, ja to poznam, my tak chodime na tyzdnove nakupy, a tiez pri tom padne pekna sumicka... 😀

Put, uz som dala nove foto, kuknite ako rastieme. A kde su vase najnovsie? Stale mas tie iste... 😠
Ja som tiez zvedava na Timka...

Vilkakatka, ale ste zlatunky. A kolko mate vlasov. No aj nam uz pomalicky zacinaju rast...

Vejinka, neboj ten drobec ti za tu trosku nepohodlia stoji. Ked ho budes drzat v naruci na vsetko zle zabudnes.

alinka76
24. jan 2008

vejinka mne dala doktorka cipky, ale ja som aj vracala. a preslo mi to po nich.

my sme dnes v noci trhli rekord, maly spal 5 hodin, ale prsia mi isli prasknut 😝 teraz zase na mne visi a nic nemozem robit, lebo ked ho polozim, tak vresti. tak aspon takto tukam 🙂

plostica2502
24. jan 2008

ahoj ali🙂))no mne konecne kusok zaspal,tak idem robit srnci chrbat🙂)a ked mi pride stary 😀 mino domov bude prazit rezne a ja urobim zemiaky 😀 polievku som si vcera poobede varila....musim si tiez secko rozhadzovat,no papat musime 😀 ...som malemu stiahla mp3 enyu...31skladieb,vies ako to pocuva a kuka a potom zabuva 😉

ahoj bambu,no my nastastastie len raz do mesiaca,narobit zasoby a potom len somarinky co chybaju dokupujeme(ak daco dojde),ale vatsinou,len chlieb,maslo a mlieko,pripadne salamu 😀

putyna
24. jan 2008

bambu heh ale ja mam ovela viac foto ako ty

ali svokor ta pozravuje 🙂

no sedkalme ale len tak ze sme oprety 😀 heh bambu a vy uz blabocete tiez vo velkom???heh vcera som sakupala s timkomm vo vani a mali sme aj hracky v nej co sme dostali do vanicky 😀

putyna
24. jan 2008

heh bambu ale ste krasny inac nam uz vlasky aj povypadavali a aj uz rastu znova

heh ako ti zavidim ze tebe sa maleho podari odfotit ked sa smeje lebo moj ako nahlezbada fotak tak sa uz neusmieva iba obzera vo velkom ze co to mam a najradsej citame noviny tie by cital cely den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre