Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

bambulka026
autor
2. aug 2008

Plosti, pockaj ked Ti zacne behat.
Nas Mato uz sam rajzuje po byte, len sem tam sa niecoho chyti.
Ja som si ani neuvedomila co to obnasa, furt behat za nim .... 😖 😀
Ale je zlaty ked tak cupitka... 🙂

plostica2502
2. aug 2008

hej bambu,oni maju strasnu radost,lebo to maju taku,sice nami obmedzenu 😀 ,ale volnost 😅

bambulka026
autor
3. aug 2008

Baby co s tym tretkom?
Uz je august...
Kedy sa to dohodneme? Kedy by Vam tak vyhovovalo?

zuzana24
3. aug 2008

ahojte baby bambu ma pravdu uz by sme sa mali dohodnut 😉

denis strasne ma to mrzi uz dozrievam tak nevidim 😀 😀

inak bambu uz aj ja za malou stale beham a to este k tomu pridala ze vie vyliezt uz na sedacku vlastne na vsetko na co dosiahne 😀

bambulka026
autor
3. aug 2008

Juj Zuzi, tak to Ti nezavidim.
Mne zas lezie pod vsetko co sa da, a niekedy ked sa zasekne tak reve odusu.
Uz sa naucil prechadzat po nozkach i cez prahy, doteraz si pekne klukol na 4 a to ho chvilku zdrzalo... 😖

lila794
4. aug 2008

Babenky, no, mate to vesele s utekajucimi drobcami 😀 nas to vsetko este len caka 😝 ale sa velmi na to tesim.
Inak, drobec uz ide mat styri mesiace a furt sa este nevie pretocit - z bruska na chrbatik vobec a z chrbatika na brusko sa pokusa, ale zastane tak v tristvrtine cesty 😀 nie je uz dost stary na to, aby to vedel? Ale on je aj tazky, mam pocit, ze nevladze zdvihnut tu svoju vahu 😝 no, hadam sa to nauci.

Vcera sme boli na Neznamej, bolo super - dala som fotky do noveho albumu 😉

A to stretko? Navrhnite a skusim sa prisposobit. Baby, o mesiac sa stahujeme a budeme konecneeee samiiiii 😀

bambulka026
autor
5. aug 2008

Lila, neboj Davidko ma cas.
Kazde dieta je ine.
Pozrela som foto, je to taky maly skerko... 😀
Ma nadherny usmev.
My sme ani nemali uvitanie do zivota. Vobec nas nevolali... ☹

Joj, stahovanie Ti nezavidim, ale byvat sami je fajn.
Neviem si predstavit byvat s rodicmi, asi by sme mali stale vykopanu vojnovu sekeru... 😀

putyna
5. aug 2008

bambu no my byvame s nasimi a nemame sa vobedz na co stazovat

no jasne stretko by mohlo byt dakde v meste dakedy okolo 20 alebo co ja viem kedy napisme navrhy a uvidime

putyna
5. aug 2008

bambu to volaju len tych co byvaju v LM.a v primeskej casti

inac baby ideme chodit na plavanie s plosticou od septembra kto chce moze sa pridat je to od 6 mesiacov do 3rokov

zuzana24
5. aug 2008

bambu a my sme mali uvitanie do zivota v LH mi prisla pozvanka domov. navrhnite ja sa tiez prisposobim.

lila inak nerob si starosti moja mala osem mesiacov a nevedela sa sama posadit ale vsetko to dohnala,ale zasa kamaratkin syn bol tiez tazky a on este v osmych mesiacoch neudrzal rovnovahu tak ho poslali na neuro vysetrenie nastastie bol v poriadku po rozumovej stranke ale nemal spevnenu chrbticu preto sa nedvihal tak mu predpisali svalove injekcie a teraz rajzuje o 106 😀 😀 a tiez ma rok aj dva mesiace.

lila794
5. aug 2008

My sme mali to uvitanie v Mikulasi, lebo maly je zatial napisany na moj trvaly pobyt - u nasich 😀 byvala som na Nabrezi.

Uvidime, ale dnes sa m skoro podarilo na brusko - stale sa chce pretocit, uz je na boku, hlavu vykrutenu, zarytu v podlozke, cerveny ako rak, co sa tak snazi - sranda. 😀

Put, mne by asi tiez nevadilo, keby sme byvali s nasimi, ale so svokrovcami sa to jednoducho neda. Svokrova zena (po smrti manzelovej maminy sa na stare kolena ozenil) je taky typ, s ktorou si nesadnem. Nie je zla, ale je taka prilis spolocenska, by furt bola so mnou, rozpravala sa, take somariny dookola rozoberala. A ja som taky tichsi typ, potrebujem mat pokoj, sukromie, klud, ticho - ved mi furt vravi, ze som ako krtko zasita v izbe. 😠 A mangel ju nejako nemusi - opak jeho maminy. Tak preto utekame. Najhorsie je, ze nemozem len tak v gatkach vybehnut z izby, v kuchyni som si stale nezvykla, atd.....ved co vam budem vraviet 😝

Bambu, dakujeme, hej, je to nas krtko furt vyskereny 😀

lila794
5. aug 2008

Ozaj, pochvalim sa, dnes mame 4 mesiace 😀

putyna
5. aug 2008

lila gratulujem heh

no nas zase svokra nechcela heh ale ani ja by som tak asi moc nechcela ist hmm a aj mangel je rad ze tam niesme staci mu na navstevu a tu u nasich sa fakt nemame naco stazovat ani sa nevadime ani nic zatial. tak v poho este aj na vylety chodime snimi dokonca sa asi zrejme ani bez nich nevieme pohnut.vsade s nimmi ci na vylet ci na navstevu.

bambulka026
autor
5. aug 2008

Aj my by sme sli plavat, len neviem ci nam to doktorka uz povoli koli tomu srdiecku... ☹

Lila gratulujeme... 🙂

Put, to je dobre ze tak vychadzas s rodicmi.
My sme teraz tiez zadobre ked tam chodim iba na navstevy.
No uz ked som tam 3-4 dni a zacnu sa mi starat do toho co ako robim,tak zbalim maleho a idem prec. 😅

Zuzi, a boli ste to i niekde hlasit?
My len na obecnom urade povedat.

alinka76
6. aug 2008

baby, tak čo s tým stretkom? a vy to chcete večer? som myslela, že hodíme dajako cez deň, čo tak budúci pondelok okolo 2-hej? niekto to musí rozbehnúť, keď každá sa len prispôsobuje. a samozrejme s deťmi pred cukrárňou Včela pri Bille???

Ináč, Klinko došla z Irska a ešte sa mi neozvala 😠 😠 😠 😠 😠 sa hnevám 😠 😠 😠 😵 😵 😵

bambulka026
autor
6. aug 2008

Ali, my spime az do nejakej 15.00hod.
Sice nie je to presne tak kazdy den, no vacsinou nam to tak vyjde.
No my by sme potom ked sa zobudi dosli. Myslim ze sa to neorganizuje len na hodinku.

zuzana24
6. aug 2008

ali ja sa musim prisposobit bo mame vzdy nejaky program chodime stale na kupko ked je tak teplo teraz v sobotu ak nam to vyjde tak pojdeme do bojnic 😀 takze mne sa musi oznamit a ja sa zariadim.

bambu my sme boli na mestskom urade v hradku sa zahlasit ako novy obcan 😀

bambulka026
autor
6. aug 2008

Zuzi, musim sa tam ist spytat, mozno nas zavolaju. 😀
To by tam bol najstarsi z tych deti asi... 😀
Ktovie ci by tam uz aj vydrzal, uz len beha a beha.
Neviem kde sa mu vypinaju tie baterky, ja som z neho uz vystavena a on ako sa blizi vecer ma coraz viac energie... 😖
Okrem toho sa nam deru 2 vrchne zuby, a oba naraz, tak je urevanyyyy...
Som total vystavena, idem spat. 😖

zuzana24
6. aug 2008

to ti verim nemusis my rozpravat.inak kuk album pridala som foto z kupaliska 😉

alinka76
7. aug 2008

no tak to dáme na 3-tiu, nebude hádam tak teplo.

vejinka
7. aug 2008

zuzi..no mala je podarena...cela maminka 😉

putyna
7. aug 2008

zuzi to aj my sa musime prisposobit lebo my chodime kazdy den na ylety dakde ta ta

heh my uz mame 8 zubov

zuzana24
7. aug 2008

diky veji 😀

zrzuska
8. aug 2008

ahojte.

tak ako? zuzi dakedy sa ozvi rada sa s tebou stretnem. dnes ma prist ku nam jastericka tak sa teskam 😅
no vcera mi malu ockovali a mala mi aj dnes teplotu. rano o 5tej aj dost vysoku ale uz o 10tej nemala tak hadam uz bude oki 🙂

ja som nepostrehla ako bolo v anglicku ci kde si to bola? na ako dlho ste sli? a lietadlom ako bolo? 🙂

minule som bola chvilku aj s lossikom. no a uz som sa odvazila cestovat busom kedze nemam inu moznost a v pohode. tak sa tesim ze konecneeeeeeeee mozem s malou vypadnut z dediny kedy sa mi zachce 😀 😀 😀
len zatial som sa odvazila len na priamy spoj a ten ide iba 2x cez den aj to iba cez prazdniny 😠
hej a mala (mam pocit) si zacina zvykat na kocik. uz bolo na case lebo je hrozne tazka 😒

ja nevie mne sa aj tak vzdy zdaju deticky taky mix oboch rodicov 😕

veji ale kukam ze tebe sa to uz blizi. konecne ze? este mam dve kamosky co idu rodit priblizne ako ty 😅

lila794
8. aug 2008

Ahojte!!! My sme stale niekde, tak ani nemam casu sem prist.
No, maly sa uz otaca a tym zacal aj kakat - ale nestiham plienky vymienat. 😝 mozno aj tie probiotika zabrali , ale asi viacej to, ze sa hybe.

Baby, ja by som ten pondelok hadam aj mohla. Pojdem k nasim do LM a potom sa uz da.

Zrzuska, az teraz som si vsimla, ze si z Pribyliny. 😀 Ja som tam donedavna - do materskej, ucila 😀 a casto tam chodievame, lebo manzelka mojho svokra tam mala dom (pri ciganoch - velky mlyn), ale teraz to uz predali. Manzel tam vsak robi spravcu, tak ked ide napr. kosit, sme tam. Je tam super, maly mi vzdy v Pribyline tooolko vyspi - sa smejeme, ze dobre na neho posobi vzduch. A pozdravuj Jastericku - maly si Martinku vybral za frajerku 😀 A k tomu, ze deti su mix rodicov- neviem, skus pozriet na nas - krpec zo mna nema absolutne nic 😝

bambulka026
autor
8. aug 2008

Zuzi, zlata je s tou zmrzkou...
Vidno ze chutila... 😀 😀 😀

A kde ste boli na kupku?

Ideme teraz 20-teho na kardio tak sa opytam o to plavanie.
Urcite by sa mu to pacilo, ked mu vecer poviem ze sa ideme kupat, len tak upaluje do kupelne. 🙂

Ja uvidim ci prideme na to stretko, lebo ma takmer 40-tky horucky uz druhy den.
Tak sa iba varujeme a placeme.
Tie zuby nepodarene... 😠

loss
8. aug 2008

cauky maminy
bambulka kedy konecne dojdete? 😠

vejinka
8. aug 2008

zrzuzka..no hej pomaly sa mi to krati...hadam mi vo stvrtok uz da termin sekcie..nexcem dlho cakat..

lila794
8. aug 2008

Veji a chces niekoho konkretneho, co by ti urobil tu sekciu?

bambulka026
autor
8. aug 2008

Veji, preco sekciu?

Loosik, uz dojdeme, len teraz tie zubky.... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre