• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

28. apríla 2016 
autor
Ahojte, my dojdeme, len uvidim ako sa Matko zobudi.
Niekde si Vas vsak najdeme ak by sme prisli neskor... :grinning:
18. aug 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez prideme len asi o 10min neskor
18. aug 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prídeme, platí to dúfam stále na 3tiu.
18. aug 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako bolo fajne co heh dufam ze aj nabuduce spravime a pride nas viac :grinning:
18. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata: ja som bola dnes na ultrazvuku, vsetko je nastastie ako ma byt. Len moja Natalka mala zapal zvukovodu, tak este s nou beham po doktoroch, ale hadam to do konca leta nejako vyliecime. Nabuduce na stretko by som sa aj ja pridala k Vam, ak mozem. Pekny vecer. :slight_smile:
18. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tiez sa pridavam ze bolo super i ked som nemohla ostat dlhsie ale aspon som niektore spoznala :wink: a dufam ze nabuduce naozaj nas pride viac :grinning:
18. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej ahojte už mi to ide :slight_smile: Dnes so bola na stretnutí s vami a bolo to super len škoda že som nemohla ostať dlhšie.
18. aug 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej super som rada ze si tu
18. aug 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja sa pridávam, že bolo super, akurát som ukazovala mužovi fotky zo stretka, idem ich dať do albumíka :slight_smile: hoďte aj vy, nech povymieňame.
18. aug 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne nejde vytvorit albumy :(
18. aug 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej urobila som album z dnesneho stretka :slight_smile:
18. aug 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewusik, už som kukla :slight_smile: no zlaté sú tie naše deti a jeden ako druhý, akoby ich jedna mama mala, takí sú podobní :slight_smile:
18. aug 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka,aj ja som si kukla tvoje albumy...no mas pravdu naozaj ako keby ich jedna mamina mala,no zlatucky su
18. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, prave som pozerala vase fotecky zo stretka. Tie deticky su nadherne!!!!!! Normalne vam zavidim, ze to tehotenstvo a hlavne porod mate za sebou.Ja sa uz mojej babiky neidem dockat, v jednom kuse obzeram vecicky na mimi, uz som si aj nieco poobjednavala. I ked som poverciva, ze sa veci nemaju kupovat dopredu ale uz neviem odolat. :slight_smile: Pekny dnicek vsetkym. :slight_smile:
19. aug 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paskova, tak to ťa obdivujem, že si ešte nič nekúpila, ja som už v 4. mesiaci mala kočík, ale to len preto, že presne ten typ, čo som chcela a aj farbu predávala jedna pani na MMB a chcela som ho. Ináč som takto dajako v lete už začínala kupovať, keď sa mi dačo páčilo. a každý deň som to vyťahovala a voňala a obzerala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proste psycho, ale mne sa tie vecičky tak páčli :sunglasses:
19. aug 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paskova-tiež sa čudujem,že si ešte nič nekúpila.Tiež mi všetci vraveli že to sa nekupujú tie veci tak skoro ale keď som videla tie krásne vecičky nemohla som odolať a kupila som ich ich pár.a keď som si ich potom doma obzerala tak som si už v nich predstavovala drobčeka.A stale som si ich obzerala a premiestnovala z miesta na miesto,si všetci mysleli,že mi už z toho šibe...ale tak no bolo to moje prvé tehotenstvo a strašne som sa tešila... :wink:
19. aug 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,sa ospravedlnujem,ze som nedosla,bola som dohodnuta s nasou slavkou,co ma samka,ale minus zaspal ...mno,ale chystame sa v utorok do jana na kupalisko,aj slavka so samkom pojde,tak by sme mohli ist vseeetky maminky tam.... :grinning:
19. aug 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata: no tak som dala na vas a uz zopar veci som si objednala z mimibazaru. Objednavam iba 62 velkost, dufam, ze to vystaci do 3 mesiacov. Je to ako choroba, teraz sa tam stale pozeram ci nemaju nejake dalsie pekne veci! :grinning:
20. aug 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, nesiel nam net, tak az teraz. Aj ja som rada, ze som vas aspon videla, ked sme boli tak kratko :slight_smile:
Dnes sme boli ockovat, tak som zvedava, ci nebudu teploty. Inak uz vazime 8850g -pomoooooc!
20. aug 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lila,ty to ma maly davidko riadnu vahu na 4mesiaciky,no skoro5....moj minko ma okolo 8:slight_smile:)...mas teda co nosit,ti poviem,mna uz teraz bolia ruky a chrbat :grinning:

paskova...ja som uz v 4mesi mala podedene veci poprate,kocik som mala uz rok :slight_smile:)))a tak :grinning:
20. aug 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ja som len na skok, ozvem sa ked uz budem mat len svoje dieta. :grinning: :grinning: :grinning:

Ali, obdivujem Ta ako zvladas tie 2 deturence, ja vecer padam do postele mrtva...

Put, to druhe dieta musim prehodnotit, neviem ci by som zvladla naraz dve... :confounded: :grinning:
20. aug 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plosti, no poviem ti, mam co robit, manzel mi musi kazdy vecer poriadne vymasirovat chrbat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bambu, jaj, som zabudla, ze mas teraz tu holku u seba. No, len trenuj :grinning: :grinning:

Paskova, ja som este ani tehotna nebola a uz som sliedila po detskych obchodoch :grinning:

Zuzi, dnes som ta videla :slight_smile: bola si so Saskou v cukrarni, ze? Ja som len narychlo z auta vyskocila do obchodu, lebo maleho sme mali doma so svokrou.

Inak, maly uz ma teplotu, ale spinka, tak dufam, ze bude ok :frowning2:
20. aug 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, viete mi poradiť či sa môže z dovolenky v zamestnaní (čerpám, lebo nepreplatia :sweat_smile: )prejsť rovno na materskú? môže sa to spojiť? nemusí byť medzitým ani jeden deň, že musím ísť do práce? neovplyvní to materskú?
a mám strach z vybavovačiek (papierov) po pôrode, je toho strašne vela, ked som videla všetky tlačivá, ved ani neviem, či ich správne vyplním :frowning2:
nie aby mamičky odbremenili od takých vecí, ked sa musí starať o bábätko, ale naválajú toho až až...dúfam, že potom poradíte.
20. aug 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paskova no ja som zase tiez poverciva a tiez sa nic nekupovalo okrem toho co bolo treba do nemocnice este aj kocik bol mangel kupovat sam ked som uz porodila na 3 den

alinka189 nemas sa coho bat tie papiere zvladnes su uplne v pohode to pojdes iba na metsky a na urad socialnych veci a rodiny a popistonu si vybavys neviem do kolkych mesiacov takze to je uplne v poho
20. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alinka, myslim, ze to by nemalo ovplyvnit matersku. A tie papiere zvladnes :grinning: nech ti to vybeha manzel, ty iba vypises a pojdes zaniest. Ked som to zvladla ja, este k tomu ubolena po cisari, tak to zvladne kazda, to mi ver. A teraz sa tym ani vobec netrap, este mas na to cas :wink:
20. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko a Timinko, gratulujeme k 11. mesiacikom :grinning: o chvilu uz rocik :grinning:
20. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila, hej ešte čas, ale ja nerada všetko na poslednú chvílu, síce kým neporodím, ani skôr nič zanášať nemôžem :sweat_smile:
ale dakujem vám :wink:
21. aug 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamuse...

bambu,ty mas teraz dakoho na prazdninach,to dake male dalsie...

ali189,kludne cerpaj dovolenku,neovplyvnuje to matersku...

inak aj ja sa pridavam ku gratulacii matkovi a timkovi.. :astonished:

aaaaa ozaj,asi ste prehliadli,som pisala,ze ci by ste nesli v utorok daktore do jana na kupko...ja sa chystam so slavkou a samkom... :wink: :wink: :wink:
21. aug 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky: ja som uuuuplne podlahla Mimibazaru a kazdy den si nieco objednavam. Vacsinou 62 velkosti, dufam, ze to nebude velke. Su tam fakt krasne kusky, a to este ani moc neponukaju zimne veci. Ozaj, latkove plienky ste kupovali aj male aj velke? :slight_smile:
21. aug 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, trošku sa medzi Vás zamiešam :sweat_smile: , fotky z Vašej stretávky sú super, deťúrence krásnučké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok