Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

ewusiklm
26. okt 2008

ahojte babenky,inak uz ani nam nejak nazabera ten sirup,bude to asi tym,ze mi maly strasne prechladol,ma strasny kaslik a plny nostek a nechce mi jedavat...a je cele dni nejaky nesvoj,nikdy mi taky nebol...a v noci sa mi kazdu chvilku budi...este ze zajtra ideme k tej doktorke...ale strasne sa bojim ako to dopadne s tou hrckou,,,dufam,že dobre...držte nám palce...potom dam vediet ako to dopadlo 😖

lenocka80
27. okt 2008

Jastericka, tie nase deti asi od seba odkukavaju alebo co. Nas je uz asi tretiu noc hore kazdu hodinu 😝 Ja uz neviem kedy sa to nauci prespat celu noc...

putyna
27. okt 2008

ahojky ewusik no ako bolo dufam ze dobre no my tiez este soplikujeme heh ale hadam uz aj prestaneme cmuk

ewusiklm
27. okt 2008

ahojky babenky...tak uz to mame sa sebou a dopadlo to chvalabohu dobre,ta hrcka je vraj normalny vajickovod ci co to doktorka vravela len je trosku vacsi ako na druhej strane preto sa to sestricke nezdalo...juj taka som bola stastna ze to nieje nic vazne...a dostali sme antibiotika na kaslik a soplik tak mu to hadam prejde..

put-chvalabohu to dopadlo dobre...a ako sa inak mate????ani sa neozves

bambulka026
autor
27. okt 2008

Ewi, mne ma taku hrcku pod pazuskou uz od 3-4 mesiacov a nic mu s tym nerobia iba pozoruju ci sa to nezvacsi.

bambulka026
autor
27. okt 2008

Zuzi, my sme boli v kostole az 10 minut, a na hostine zo 2 hodinky, lebo Mato cez den tiez nespal.
Zato sa tam vytancoval, az som bola prekvapena ako siel ku kazdemu na ruky... 🙂
Ked budem mat cas tak hodim i foto.

Baby, mne Mato zase zacal spavat.
Dnes spal az do 8,30 rano a teraz uz spi 3 hodiny.
Aj muz ho chodi kukat ci este zije... 😀

bambulka026
autor
27. okt 2008

Ahojte, viem ze to tu nepatri, no tie co mate muzov v zahranici, isli tam cez agenturu?
Ak hej tak poradte, aj moj by chcel ist von zarobit par koruniek.. 🙂

paskova
27. okt 2008

ewusik ja fajn, ze ste v poriadku. 🙂

bambulka moj muz je vonku uz 7 rokov. Prvykrat isiel von cez agenturu a potom si uz pracu zhanal sam. Vlastne chodi stale ku tomu istemu zamestnavatelovi. Teraz je prvykrat inde v lete ako obvykle, v Taliansku cez jednu Bystricku agenturu. Treba si davat velky pozor ked bude zhanat agenturu, je vela sviniarov, ktori peniaze zoberu a oklamu ludi. Neviem tvoj muzik co by chcel robit, moj zacinal ako casnik, ak chces dam kontakt na tu Bystricu. 😉

bambulka026
autor
27. okt 2008

Ahoj, tak ak mozes, posli mi ten kontakt, on by sa uz potom s nimi dohodol podla toho, co by sprostretkovali za pracovne miesta.
Pozeral cez profesiu, a nejake moznosti tam nasiel, len i ja som pocula o problemoch s agenturami, a tak by som bola radsej keby siel cez overenu.
Zatial dakujem...
A vcera som Ta videla v Tescu, len som bola o 3 pokladne dalej tak som nechcela vykrikovat. 🙂

paskova
27. okt 2008

Je to personálna agentúra ESPOR. tel.: 048 414 62 30, mobil: 0905 834 796, stránka na internete: www.espor.sk. Tá pani sa volá Ing. Silvia Kánová. Muz cez nu isiel aj pred 7 rokmi do Nemecka aj teraz do Talianska. Dobre je hlvane to, ze plati sa za sprostredkovanie az ked ma pracovnu zmluvu a nie dopredu.
Tak to skuste.
V Tescz som bola doplnat miminkovske zasoby, moja Natalka by tam nakupovala kazdy den. 🙂

jastericka
27. okt 2008

Leni, no veru, odkukávajú beťárikovia maličkí 😀 . Tak túžim spať celú noc.....teraz viem, čo som mala, keď som mohla spať a som si to nevážila 😝 😝 . Ale, hlavné je, že je maličká zdravá 😉

ewusik: chvalabohu, že je to v poriadku, super 🙂

put: kedy pôjdete plávať???

klinko
27. okt 2008

ewusik, som rada, ze to mate v poriadku. aj ja som uz skusala, ci tam Adamkovi nieco nenajdem.
bambulka, moj muz-priatel, je tam na vlastnu past. ale uz to tam ide dolu vodou, mozno uz ostane doma. ale ak chces, mozem ti poslat kontakt na Ivu Svihrovu, asi ju poznas, lebo ja Ta poznam z Molesu, ak by mu nieco skusila najs. ale ako som pisala, v Irsku to uz nieje ako byvalo. a ja by som uz cez agenturu nesla, bola som cez agenturu v cechach a nebolo to bohvie co. najlepsie je ist cez niekoho znameho.

bambulka026
autor
28. okt 2008

Jeej, klinko ahoj,
som nevedela ze si to Ty 🙂
Az teraz podla foto.
Ten kontakt na Ivu mi mozes dat, uvidime, este si skusi pohladat nieco tu.
Uz kukal i ponuky z ciech, no nic moc.

lila794
28. okt 2008

Ahojte, ako? My sa stale trapime s prikrmami. To moje dieta je len na tej cicke zavisle 😝 😀 ale nejako pomalicky robi pokroky, kazdy den spapa o lyzicku viacej, ale zhruba tak 50ml 😝 . Ani pit mi nechce, tak furt sa hrame, ze pijeme 😀 nechceme kakat - hroza!

Ale od vcera sa PLAZIME! Sranda!

ewusiklm
28. okt 2008

AHOJTE BABENKY-DAKUJEME!!!

ja som bola v Taliansku cez agenturu a viac som zaplatila agenture ako som ja dostala,naozaj je najlepsie ist cez nejakeho znameho alebo na vlastnu päst.

...dnes ráno mi drobec našiel krém a kym som mu robila ranajky,tak ho otvoril a cely krem si natrel na seba a na koberec,no ked som to zbadala ma skoro vystrelo,ale aspon som sa zasmiala 🙂 skoda ze som nemala pri sebe fotak...uz ani neviem co mozem od maleho cakat 🙂

jastericka
28. okt 2008

ewusik: 😀 😀

paskova
28. okt 2008

ewusik, skoda, ze to nemas zdokumentovane.
Baby je to normalne, ze ten moj drobec s v kuse mrvi? Ved uz by tie pohyby mali byt miernejsie ku koncu. Zeby este malo tolko miesta? Ci sedim, ci stojim, lezim, no v jednom kuse sa vrti.

lenocka80
28. okt 2008

paskova tak to bude potom poriadne zive striebro 🙂 Nemyslim, ze by si sa mala bat, kazde babo je ine. A zasa lepsie ked ho stale citis akoby si sa mala strachovat, ze sa nehybe a nevediet co sa deje...

Lilka no to je super. Davidko je riadny sikovnicek 😀 Tak teraz ti uz nacisto treba davat pozor, kde je a kam pojde 😀 Inak s tym kakanim sme na tom rovnako. Dnes som ho napchala jablckom a slivkami, tak ak sa po tomto nevykaka, tak ja uz fakt neviem 😀 😀 😀

paskova
28. okt 2008

akosi mi tvrdne brucho asi kazdych 5min. Neviem co to je, brucho sa vyduje do takeho divneho tvaru potom povoli. Ani to neboli, len neviem co mam robit. 😒

lenocka80
28. okt 2008

paskova aj mne sa to stavalo, hlavne vecer a vtedy ked sa maly velmi hybal...ono je to do urcitej miery normalne, len je asi tazke urcit do akej...ak ti to neprejde, tak chod radsej do porodnice, pre istotu sa nechat pozriet.

paskova
28. okt 2008

Ja len dufam, ze sa to tak mala puci. Je to stale na tej istej strane, a predtym ako sa vyduje visim ze sa hybe. Nechcem zbytocne zmatkovat a vyvolavat dokimu. Keby to nepreslo tak mam ist rovno z vecami do porodnice, alebo sa mam ohlasit mojmu doktorovi?

klinko
28. okt 2008

bambu, poslala som ti IP.

ewusik, som sa zasmiala 😀 😀 😀 to je dobre, ze sa s nou len ponatieral. moje sidlo si dalo rybaciu mast do pusy, kym som ho prebalovala. viete si predstavit ten dych?

paskova, asi ma este miesto, ked tak vystraja. s tym tvrdnutim Ti neviem poradit, skus zavolat doktorke. pre istotu.

lila, gratulujem k lezeniu. Adamko je lenivec, ani sediet sa mu velmi nechce. uz chvilku vydrzi, ale este ho vala. najradsej by bol len na nohach a skackal ako zabka. ani posilovat nemusim.

ewusiklm
28. okt 2008

paskova-no tak to sa mas na co veru tesit,urcite to bude riadne sidielko 🙂 ale aspon sa nebudes pri nom nudit a budes vediet ze ho mas 🙂

klinko-no to chvalabohu,ze ho nedal do pusy...uz to mi bolo podozrive ze bol tak ticho 🙂 a to si viem predstavit ten jej dych haha

zuzana24
28. okt 2008

lila je super ze lozite moja saska tak divne lozila jednou nohou sa posuvala a druhu mala pod sebou 🙂 no sranda.

a ked vravite o natierani moja mala mi nasla korektor vysunula ho a ponatierala si nim tvar aj vlasky namiesto gelu to mala 🙂 a minule mi vytiahla zvyraznovac zlty a pomalovala si tvar si viete predstavit ako vyzerala som myslela ze sa pocikam od smiechu skoda ze clovek nestihne ten fotak nastartovat 🙂

regi neboj nic to vrtenie som mala aj mala bola ku koncu velmi neposedna a kontrakcie zistis hned budes to mat v casovom intervale ale to urcite vies ja som mala kontrakcie od tretej rana ale nevedela som co to a rano to bolo intenzivnejsie zhruba kazdych 5 min uz aj som utekala s taskou do nemocky a uz som tam aj ostala na porod 🙂

zuzana24
28. okt 2008

evi-klinko zabudla som este aj ja napisat ze nam sa peto tiez vrati este ostane do marca este na sviatky ideme za nim,lebo uz aj v UK to ide dolu vodou a vsteci 4 slovaci co boli v dome sa vracaju na slovensko bo sa to tam uz neoplati,financna kriza nenechala na seba dlho cakat ☹

ewusiklm
28. okt 2008

zuzi- 😀 😀 tak to potom Saška je tiež riadne číslo 🙂

klinko
29. okt 2008

zuzka, aj z irska sa vela ludi vracia domov. ja som aj rada, lebo mne sa tam uz velmi nechcelo ist. tam kde Marek pracuje, maju prepustat, on nastupil medzi poslednymi, tak asi pojde ako prvy. no uvidime. aspon ti nasi chlapi si uziju deturence, no nie?

paskova
29. okt 2008

Ahojte babenky, co sa tyka tej prace v zahranici, tak moj muz robi v Rakusku u toho isteho zamstnavatela uz 6 rokov. A ten je s nim taky spokojny, ze aj keby chcel odist tak ho nepusti. Nastastie, lebo si neviem predstavit co by sme bez tych peniazkov robili. Sice starostlivost o deti a o domacnost je na mne, ale asi by som to nechcela zmenit. 😉

putyna
29. okt 2008

ahojte bambule my sa mame ok uz je nam dobre
ewusik tak sme radi ze ste ok heh ved ani ty sa neozves este chodis na podbrezky ci ta treba prist az domov pozriet????? inac mame new auto fiat stilo multivagon hmmm

jasericka no az v pondelok tak vas budem potom teda cakat ok cmuk

ivanett
29. okt 2008

Evi KLINKO a Zuzi BAMBULKA ..., pisala som Vam do IP 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre