Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

bambulka026
autor
24. nov 2008

Ina ja Ti s tymto veru neporadim... 😖 🙂

To stretko by mohlo byt, a aj by som veru odfotila Martinka s tym Mikulasom.
Len ci nespusti rev ked mu ho polozim na kolena... 😀 😀 😀

Baby mi mame zas 39 horucky.
Uz od soboty vecera a nie a nie mu ich zrazit.
Vcera sme boli na pohotovosti a tam mu nic nezistili, akurat mu dala Paralen a povedala ze to mozu byt zuby. ☹

Uz som chora z toho ako behame stale po doktoroch.

putyna
24. nov 2008

baby caute dlho som tu nebola nam uz vysiel 9 zubok stolicka

v janosiku ide byt 7.12. mikulas rodicia ze maju doniest pre svoje deticky balicky na recepciu napisat na listok meno a priezvisko dobre a zle vlastnosti a prist toho 7.12 do janosika

putyna
24. nov 2008

bambu to ti verim my sme teraz dostali sopliky a kasel hmmm

lila794
24. nov 2008

Juj, Bambu, chuda Martinko - si ale vytrpi po tych doktoroch, mozno naozaj zubky.

Put, fiha, gratulujeme 😀 my este ani jeden 😝 aspon mu dlhsie vydrzia 😀

Ina, ja som ucitelka a asi by som odporucala tu cs. brigady.

Maly sa mi vyhadzal, asi z vody, lebo vzdy po kupani ma taku krupicku po ritke a chrbatiku...uvidime! Buduci utorok ideme do poradne, tak uvidim, ako sa to bude vyvijat 😝

ina77
24. nov 2008

lila, vdaka za tip, tiez sa mi to viac pozdava, ach jaj...

jastericka
24. nov 2008

bambuu: je mi ľúto, že je Martinko choručký....a má len vysoké horúčky? Lebo že takto sa prejavuje tá šiesta choroba, akurát dnes sme ju preberali s kamarátkou, jej dcérka to mala. Tri dni mala vysoké teploty a na tretí deň sa jej vyhádzala vyrážkami. Tak skoré uzdravenie...

ahoj put: boli ste dnes plávať? My sme neboli, lebo Martinka soplíkuje, ale to zo zúbkov, len jej veľa tiekli, tak som si to nevedela predstaviť, ako by sme to tam prežili.
To s tým Mikulášom je super, ale naša malá by z toho asi ešte nič nemala, keď je taká maličká.

lila: aj vy sa dočkáte zúbka 😉 Myslíš, že má Davidko tú krupičku z Permonu?

ina77: pýtala si sa na základné školy. Ja som tiež učiteľka ako lila 😀 , ja učím na ZŠ M.R.M 4. apríl (momentálne MD), takže by som Ti odporúčala v prvom rade našu školu 😀 😝 , aleee, keď si sa pýtala na tie ostatné dve školy, tak sa prikláňam k lile, Čs. brigády 🙂
Ak potrebuješ dačo vedieť ohľadom školy, kľudne mi napíš IP, rada odpoviem.

vejinka
24. nov 2008

put myslis ze by sme tam mohli ist aj my s drobcami?? ja by rada fotkuuu 😅

paskova
24. nov 2008

Baby ja vam zavidim, ze riesite Mikulasa. 😒 Mne dnes na monitore sestricka povedala, ze mi dost tvrdne brucho, ale ja dnes este chcem spinkat doma. 😵
Mala sa sice vrti na vsetky strany, hlavne ma tlaci dole, vcera som mala aj take kramove bolesti, ale to asi poslickovia sarapatia. 😠 Samozrejme, ze mam nadchu, tak velmi dufam, ze Sofi do konca tyzdne vydrzi v brusku. 😀

lenocka80
24. nov 2008

Ahojky. Paskova no nechcem ta strasit, ale ja ked som mala kramove bolesti tak som o tri dni rodila 😀 Tak ak je to pravda zajtra frcis 😀 😀 😀

paskova
24. nov 2008

No zajtra moze byt 😵 ale dnes bojim, bojim. A strasne sa bojim, ze ma to zdrapne v noci, chcem ist cez den, ale viem, ze si nemozem vybrat. 😵

jastericka
24. nov 2008

Regi, v noci sa rodí najlepšieee. Z vlastnej skúsenosti hovorím. Máš kľud, nikto nebehá po chodbe, je to super. Cez deň je rušno, chodia upratovačky...nooo, každopádne ako čítam, už to dlho trvať nebude 🙂
Silno na Teba myslím a držím palce, zvládneš to 😉
Zober si kvapky do nosa, mne sestrička vyslovené kázala si ich zobrať na pôrodnú sálu, mala som tehotenskú nádchu a nemohla som dýchať.... takže kvapky po ruke 😉

vejinka
24. nov 2008

a som mala kvaoky a boli mi na dve veci 😅
paskova..myslim na teba a neboj sa uz raz si to zazila 😉

lenocka80
24. nov 2008

ved to je to, ze to uz raz zazila 😀 😀 😀 Ja sa uz teraz bojim 🙂 ale aj tesim 😀

paskova
24. nov 2008

Ach baby, vdaka za podporu, ani neviete ako dobre to padne. Viem, ze sa to krati, uz som aj muzovi vydala instrukcie 😀 stale si myslim, ze bezomna to nezvladnu 😝 , ale mala sa uz normalne tesi nato, ze budu sami dvaja s Tatkom.

lila794
24. nov 2008

Juj, Regi, drzim palce!!!!!!

alinka189
24. nov 2008

regi, aj ja som pociťovala 2 dni predtým slabučké menšt.bolesti, inak vôbec nič a potom prááásk v noci o 1 voda...nebojkaj...myslíme na teba 😉

bambulka026
autor
24. nov 2008

regi, drzkaj sa.

bambulka026
autor
24. nov 2008

Jasterka, dufam ze nie, ma s tym ani nestras.

Myslim ze to mozno naozaj tie zubky, nechcem zakriknut, no teraz som ho bola kuknut a zda sa ze horucka polavila.
Este stale ma, no nie je az taky rozpaleny.

stankalm
24. nov 2008

ahojte...dnes tu bola živá debata ako tak čítam 😉
Ten Mikuláš bol na námestí aj minulý rok, má tam taký domček, kde môžu väčšie deti hádzať do schránky svoje želania a je tam aj anjel a čert a bol tam aj doobedu, to si pamatám, len neviem presne ako to bolo časovo...

Regi...držím palce, chápem, že sa bojíš, aj ja som sa bála, ale aspoň to už budeš mať za sebou 😉 Tak držím silno palce.

Bambulka...aj mňa napadla tá šiesta choroba ako písala jašterička, ono doktori to volajú aj viróza, ale správne sa to volá 6. choroba, aj moja Tamarka to mala asi 2.krát, 3 dni vysoké horúčky, potom horúčky zrazu prejdú a príde výsyp po celom tele, je dobré potom dať len fenistil kvapky proti svrbeniu a prejde to samé. Ale môže to byť aj zo zúbkov, každé dieťatko to znáša inak...my sme mali tiež vždy vysoké teploty. Tak držím palce, nech je malý skoro fit.

ina77
25. nov 2008

jastericka, dakujem. 1. stupen na 4.aprili sa mi tiez pozdaval, ale o tom 2. stupni nemam moc dobru mienku a kedze nechcem potom dcerku prekladat z jednej skoly na inu, tak sme zvolili tieto dve skoly, no a zatial vedie brigada. vdaka za postrehy, pomoze to, ked sa ozve niekto fundovany. 😉

paskova
25. nov 2008

Ahoj ina, moja dcerka chodi uz treti rok na cs brigady. Ja som s tou skolou spokojna, su tam zlate ucitelky, aj dobre kruzky, takze ti to aj mozem odporucit. 😵

vejinka
25. nov 2008

paskova takze noc si vydrzala... 😉

paskova
25. nov 2008

vydrzala vejinka 😉 akurat prisiel manzel s liekmy, kavapkami, cmulacimi cukrikmi z lekarne, hadam sa z tej chripky dostanem cim skor. 🙂
Akurat som pozerala tvoje fotecky, Erik je uz aky velky 😵 , uz nie je take miminko ale take krasne babatko. A cely Tato!!!! 😀

vejinka
25. nov 2008

co uz...baba bude po mne 😀 😀 😀

paskova
25. nov 2008

No aj na moju Natalku vavi kazdi ze je cely Tato 🙂 co je aj pravda, a to aj povahovo je uplne ako moj muz. Tiez im tvrdim, ze Sofi uz bude ako ja, no nechame sa prekvapit. 😀

vejinka
25. nov 2008

ale sak erik sa este bude menit...je tam sanca ze sa bude troska podobat aj na mna 😀

bambulka026
autor
25. nov 2008

Ani Martinko sa vraj na mna nepodoba, no dufam ze aspon povahu bude mat po mne, aj ked to zatial tak nevyzera. 🙂

vejinka
25. nov 2008

nooo erik by mohol byt povahovo po otcovi lebo ja mam velmi komplikovanu povahu 😔

paskova
25. nov 2008

Baby mam take divne tvrdnutie brucha, mam strach, ze nebudem vediet ako sa to zacne. ☹ Nic ma neboli, len mi tvrdne brucho.

vejinka
25. nov 2008

paskova klidek..mne tvrdlo brucho od 20tt...ale zasa si vsimaj ine symptomi ako napriklad..hnacka bolenie chrbta kramove bolesti pohyby babaka a taaak a hlavne nestresuj neboj sa zistis ked to naozaj pride...neda sa to pomylit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre