Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

paskova
25. nov 2008

No kramove bolesti mam take slabucke, obcas ma pichne v podbrusku, mala ma kope riadne, ale to ma kopala furt. 😉 Ide o to, ze pri Natalke som bolesti mala v porodnici a nie doma. To ma z poradne doki hned poslal do nemocky, tam som bola predsa len pod dohladom.

karolka1
25. nov 2008

Ahojte 🙂
Paskova, drzkaj sa, blizi sa to 🙂 a nic sa neboj, ak si chces byt ista, ci treba ist do porodnice, daj si vanu. Ak bolesti povolia, mas cas, ak sa zosilneju, chystaj sa 😵
Drzim palce a tesime sa na foto malinkej Sofi 😉

Siesta choroba - aj my sme mali asi v 3 mesiacoch, ten vysyp zmizne asi po 3 dnoch 😉

Vejinka, teba som minule s kocikom videla v meste, pravdupovediac, uputala ma jeho kraaasna farba, ale kedze sme leteli do poistovne, nemohla som sa zoznamit 😖 hadam nabuduce 🙂

vejinka
26. nov 2008

karolka...aj my sme leteli ale do banky 😀 noo veru nieje to modra ale tyrkysova farba...ja som sa do nej zamilovala na prvy pohlad..a to som si myslela ze nebede erik ale simonka 😀

ok tak nabuduce sa uz zoznamime...ja v poslednej dobe cumakujem na maminy s kocikami lebo ktovie ci ma nepoznaku tutok z konika 😅

paskova
26. nov 2008

Dobre ranko babenky, takze ja som este stale 2 v 1 🙂 Z 🙂 Zajtra idem k dokimu, ale ako ho poznam nic mudre mi nepovie. Takze len cakam kedy to na mna pride. 😉

vejinka
26. nov 2008

paskova...trpezlivost ruze prinaaasa 😉

vejinka
26. nov 2008

kocky a nemohli by sme sa stretnut cez tyzden?? sak sme na materskej nie? 😉 navrhujem stredu o tyzden okolo 13-14 hodine...niekde v meste
inak bola som kuknut v jasnej..a je to veru tam peknee aj kaviarnicka tam je..hmm len co s tollkymi kocikami 🙄

lila794
26. nov 2008

Juj, rada by som!!!!!

Konecne sa stahujeme - do 2 tyzdnov, tak mame teraz frmol 😝

putyna
26. nov 2008

vejka a v nedelu bude mikulas aj v jasnej som citala na letaku

lila no ako som si myslela ze timik ma iba 9 zubkov tak vcera ze idem nech si pohrizie dasnami aj moj palcek a co som nenasla dalsie dva cize ich mame 11 normalne sosm bola vsoku kde sa to vzalo v tych jeho ustockach

no baby kedy bude to stretko???

jastericka nie neboli sme lebo aj nam sopliky ale zajtra ideme mozno sauna pomoze

vejinka
26. nov 2008

k nam sa ziadne letaky nedostanu..tusim sme na konci sveta 😠

to je super je ze aj v jasnej...ale bude tam natresk ☹

jastericka
26. nov 2008

put, aj my zajtra ideme, dúfam, že nebude mať veľa soplíkov ráno.....lenže my to máme zo zúbkov, takže to nie je infekčné, tak sa iné maminy nemusia báť.....

ten Mikuláš v Jasnej - SUPER 🙂 🙂

vejinka
26. nov 2008

kocky mam video ako sa erik smeje. 😉 .kuk : http://galeria.cechovci.com/main.php?g2_itemId=...

paskova
26. nov 2008

No baby ako vam to stretko zavidim 😒 ja este doma fucim,akurat som sa dobre napapkala a idem si sadkat ku telke. Okrem tvrdnutia brucha ma netrapi nic. Tipujem, ze pojdem cez weekend, skor by som nechcela ani koli Natalke, v noci by sme ju nemohli samu nechat doma, takze verim, ze to na mna pride v sobotu. Sice vravia, ze to je nic moc byt na weekend v nemocke, ale mne by to nevadilo. 😉

lila794
26. nov 2008

Regi, bude to lepsie, ja som tiez bola, Davidko sa narodil z piatka na sobotu - je tam ovela vacsi klud, ziaden frmol, vizity a pod. Drzim palceky, normalne som za teba nervozna 😝

Put, juuuuuuj, Timik je frajer!!!!

lila794
26. nov 2008

Ozaj, baby, Davidko zacina trosku stvornozkovat, zlatyyyy je 😀 😉

paskova
27. nov 2008

Ahoj babenky, prave idem od dokiho, som otvorena na 4 tak ma poslal do nemocnice. Uvidim, ci ma este neposlu domov. 😉 😉 Myslite na mna prosiiiiim!!!! 😉 😉 😉 😉

alinka189
27. nov 2008

jáááj, Regi, jasná vec....drž sa 😉

arieska
27. nov 2008

Paskova, drzim palce, ja som prisla do nemocnice otvorena na 5 a o 3 hodiny bol krpec na svete 😀

lila794
27. nov 2008

Regi, to sa uz vratis iba s malou, ja som bola iba na jeden a aj tak som rodila 😝 drzim palce 😉

ewusiklm
27. nov 2008

paskova-drzakm palceky nech to mas uz za sebou 🙂
😉

vejinka
27. nov 2008

paskova mooooooooc drzim palce..

lila aj ja som bola na centaak a sup islo to rycho 😉

arieska
27. nov 2008

Baby, podporte ma, v stredu ideme na kontrolu k MUDr. V utorok nás bola pozrieť sestrička a že Oliver sa pri sedení nejako hrbí. Je možné aby takmer v 9,5 mesiaci ešte nesedel poriadne? Dúfam, že s ním nebudem musieť chodiť na nejaké cvičenia. Inak je to živel, preplazí v priebehu pár sekúnd celý byt, len ešte ani neštvornožkuje a aj to sedenie sa im nejako nepáči ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jastericka
27. nov 2008

Regi: ja som išla rodiť, keď som bola na 3cm 😀 . Ale Ty už to máš v tejto chvíli možno aj za sebou. Držím palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂

arieska: mojej kolegyne synček začal sedieť, keď mal 9 mesiacov a kúštik....Naša malá má 7 mesiačkov, tiež si myslím, že nebude ešte dlho sedieť, lebo je dosť lenivá 😅. Je to individuálne. Netrápila by som sa preto.
A to hrbenie sa pri sedení akože môže byť čoho dôsledoK? čo ešte povedala tá sestrička?

karolka1
27. nov 2008

Vejinka, jasne, nabuduce Ta "okriknem" 🙂 nas si mozno nevsimnes, my sa uz v kociku vozime veeelmi malo 😅
Paskova, drizme palceeee!

Arieska, neboj sa, radsej si pripadne problemiky teraz odcvicite, akoby mal mat maly cely zivot problemy s chrbticou 😉 ved to cvienie urcite nie je take zle, ja by som mozno rada s malou cvicila aj preventivne, len neviem ako 😒

arieska
27. nov 2008

jastericka: nič nepovedala, len že ho možno ešte nemá pevný. ale ona bola u nás akurát keď som ho už dávala pomaly spať, už nechcel ani sedieť, nervózny bol - možno aj z toho, lebo včera som ho celý deň pozorovala a nemám pocit, že by sa nejako hrbil. práveže robí aj tú takú roznožku, že sedí, roztiahne nohy a hrudník ťahá na zem medzi nohy ako dáky gymnasta. a s pekným rovným chrbátikom 😒 tak neviem. uvidím, čo mi povie MUDr.

karolka: ja by som s ním tiež cvičila, ale neviem ako a nechcem mu viac poškodiť ako pomôcť. švagriná mi ukazovala nejaké cviky na podporu lezenia, že sadneš si k nemu odzadu keď je na bruchu, zodvihneš mu zadoček aby sa dal na kolená a pevne mu chytíš boky. on by sa mal proti tomu vzpierať a tým by sa mal posilovať. pár krát som to s ním robila, ale on sa pri tom smial 😅

bambulka026
autor
28. nov 2008

Paskova, tak uz to mas asi za sebou.
Uz sa tesim na foto 🙂

Lila, tak to Vam nezavidim stahovanie teraz pred vianocami. 😖
My sme sa stahovali v januari, cele sviatky sme balili a vyzeralo to u nas hrozne.
Cely byt hore nohami, same skatule, vrecia s vecami...no na druhej strane sme sa tesili ze budeme konecne sami. 🙂

Put, vy sa kedy stahujete?

lila794
28. nov 2008

Bambu, asi tak, presne z tohto mam strasne stresy!!!!! 😝 Ale hlavne, ze uz budeme sami, aj cez sviatky.

Regi, tak ako? Rychlo foto!!!

bambulka026
autor
28. nov 2008

No my budeme tento rok tiez sviatkovat sami, ale neviem si predstavit ako zvladnem popri Matkovi vsetko to varenie a pecenie. 😅
Asi ho odveziem k nasim kym vsetko porobim 😀

Baby, uz mate pokupene darceky?
Ja este nic, akurat som dnes vybrala fotky na kalendare pre nasich a svokrovcov.

vejinka
28. nov 2008

ahojte baby...tak uz mame ockovanie za sebou

meriame 63cm vazime 5620g

velmi sme plakali dala nam dve injekcie jednu do jednej nozicky druhu do druhej a daku vodicku do pusinky..ta jedinaa mu nevadila a hltal akoby to bolo mliecko...mama isla radsej von z ordinacie lebo sa nemohla divat ako ho pichaju a ako hrozne plakal potom som kojila a zaspal mi na pleci..pooblikali sme sa a frcali domov zaspal o jednej a zobudil sa o tretej cely den mame pokazeny co sa spania a rezimu tyka ale nevadi...teraz sme pripraveny na vysoke horucky takze noc bude zrejme zaujimava.

a najvacsie prekvapenie dna: idu na zuby

lila794
28. nov 2008

Veji, neboj, noc bude v pohode, Davidko to absolvoval uz 2x - trochu zvysena teplota, ale cely cas prespal. To sa musis vybavit pevnejsimi nervami, ockovanie nie je nic 😉 my sme si aj horsie veci prezili 😝
Zubyyyyy????

Bambu, ja som uz tiez dala robit kalendare 😀 a ostatne darceky, ja nemam cas ist ani do mesta 😝

vejinka
28. nov 2008

veru zuby...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre