Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

lila794
5. aug 2009

Ale baby, ved je celkom dobre, aspon nie je horucava. Vcera, ked skoncila burka, tak sme boli - gumaky a nepremokava bunda a bolo. Maly sa vysantil. A dnes uz ani nehovorim 😉

lenocka80
6. aug 2009

Presne, ja sa tesim, ze je take pocko. Ved v tej horucave sa ani von nedalo ist. A teraz rovnako ako Lila pise, supneme gumaky, vetrovku a ideme. Samozrejme hned je v prvej mlake, ale pokial si do nej nesada, tak je dobre 😀

lila794
6. aug 2009

Leni, David si aj sada 😀 domov ideme ako prasiatka 😝

Zuzi, krpec uz zalahol o 11tej, sam ma dotiahol do postele, sme ich riadne unavili 😀

zrepka
6. aug 2009

Lila aj Matko zaspal behom 5min. 😉 Asi to je aj tym pocasim!Len skoda ze spal iba hodinu a potom nie a nie zaspat znova.tak behal po byte urevany nervozny.No skoro ma porazilo.O 15.30 zaspal znovu a ja s nim 😅 😀

lila794
6. aug 2009

Zuzi, no, aspon tak! David spal 3 hodiny, ako vzdy a uz sme aj vonku boli tak hodinku 😉

ewusiklm
6. aug 2009

ahojte babenky,takže ja zajtra dojdemtrošku neskôr lebo autobus mi ide o 13:40...takže hodinu by sommusela trčať v meste do tretej a potom o štvrť na 4 takže pôjdem tým

ewusiklm
6. aug 2009

a inak dnes máme presne 20 mesiacov 🙂 🙂 🙂

paskova
6. aug 2009

Saminkovi vsetko naj k 20 mesiacikom!!!! 😵 😵 😵 😵

vejinka
6. aug 2009

aj my sa pripajame..k vymesaciu 😉

vejinka
7. aug 2009

tak co kocky pripravene na dnesne mega rande? 😀

ewusiklm
7. aug 2009

ahojte..dakujeme babenky za gratulacie...no už sa veru tešíme aj s drobcom na to rande 🙂

paskova
7. aug 2009

Ahoj baby, ja vo velkom upratujem, ideme totiz v nedelu k mojej mame na tyzden. aspon si trocha oddychnem. Moj manzel v pondelok ide do Talianska do prace asi na 3 mesiace. Uz teraz mi je za nim smutno. ☹ Ale hadam to nejako zvladnem s mojimi tigricami tak ako vzdy. 😉 😉 Tesim sa na vas, dufam, ze slniecko vydrzi a nezacne prsat. Paaaacko. 😵 😵 😵

lila794
7. aug 2009

Babule, prideme, ale trochu neskor, lebo Davidko iba teraz zaspal.

Zuzi, co to tu vyhrava pod oknami na tej harmonike??????????????? Iba som musela vsetky okna pozatvarat, lebo to hrozne vrieska a maly konecne zaspal. Bolo vidno, ze sa doobedu iba v kocari vozil, lebo nie a nie zaspat!

vejinka
7. aug 2009

aj my sme teraz zaspali ale do druhej by mal byt hore toto je nas uz druhy spanok

zrepka
7. aug 2009

No my sme spali do dvanastej a vybuvany bol do ruzova chvalabohu.Pekne sa napapal no dnes mi zatial len radost robi 😵 Hej aj ja som pocula harmoniku sranda ktovie co to za umelca 😀 ale dalo sa to pocuvat.

Tak sa na vsetkych tesime .My by sme mali prist na cas, len dufam ze sa nebudem hodinu prechadzat sama pred Janosikom 😀 A verime v pocetnu ucast.

Zatial papa

lila794
7. aug 2009

Baby, uz sme hore, tak asi to v pohode stihame aj s tym nakupom na 3tiu 😉

vejinka
7. aug 2009

my este stale buvame..hadam to stihneme 😉

vejinka
7. aug 2009

ved to mame kusok...tak aj keby ste tam uz neboli a budete v parku taky by som vas mala vidiet..a ako sa tam dostnem? len cez janosik? alebo je tam aj bocny vchod? lebo doteraz okolo chodievam pravidelne kazdy den ale toto som si nikdy nevsimla 😅 a este musim ist do lekarne rozhodla som sa pre tie homeo..tak ich rovno aj kupim

vejinka
7. aug 2009

halo halo...za apr minut sem hodim fotky z dnesneho stretka..iank bolo mi s vami super az na to ze som od Erika nemohla ani na minutku prec poklabosit s tymi babami co boli pred hracim kutikom..skoda no... 😔

alinka189
7. aug 2009

ahojte, jéééj, bolo stretko???
a ja som sa k PC dostala po dlhej dobe až dnes ☹
a ako bolo?

vejinka
7. aug 2009

alinka super...ale v blizkej dobe xceme dalsie aspom teda my s Erikom 😀

vejinka
7. aug 2009

alinka davam fotky ..tak kukaj🙂

ewusiklm
7. aug 2009

ahojte...alinka...naozaj bolo super...pridavam aj ja foto

alinka189
7. aug 2009

vejinka, fotky už mám kuknuté....aké sú tie vaše detičky už velké a kráááásne 🙂

alinka189
7. aug 2009

ewusik, pozrela som aj tvoje...
niektoré vás ani nepoznám
a kukám, že je prevaha chlapov....kde ste baby??? frajerky budú naši za chvilu naháňať???
to bude mať Regiina Sofi čo robiť 😀

vejinka
7. aug 2009

fotky a komentare pridane..uff to bola makacka🙂

alinka189
7. aug 2009

veji...Erik na nepoznanie....mne sa konečne podarilo zmenšiť (teda bol čas na to) aaaaž 3 fotky 😀
ale aspon niečo...tak kuk ako sme aj my narástli 🙂

vejinka
7. aug 2009

alinmka waaaaaaaaaaaaaaaw vy ste teda veliky..a krasny 😉

zrepka
7. aug 2009

Bolo naozaj super kludne si zopakujeme. 😉 Ali skoda mohla si uzavriet desiatku (ak spravne pocitam bolo nas 9(Nam sa asi najviac pacilo v parciku.Ste rychle baby sikovnice fotky su zlate.
Aspon na jedno to bolo dobre lebo doteraz sme ani nepostrehli ze je tu preveha chlapcov.No keby prisli aj Jastericka a Loos tak vylepsili pomer.Mozno nabuduce.

alinka189
7. aug 2009

dakujeme...vy takisto...všetky bábenká
ale ten čas letí, čoo? prednedávnom sme kecali v poradni...
veji, Erik už chodí? my len tak popri niečom...sám ešte nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre