Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

lila794
19. feb 2010

Zuzka, myslim, ze tam je to ok. Ludia, aspon moji znami tam radi chodia. Ja osobne som tam este nebola, ale myslim, ze tam to bude super!!!! Mama tam tiez mala nejaku akciu a bola spokojna.

lila794
19. feb 2010

Ozaj, dnes som bola na sono, tak budeme mat divcatko, taky iny pocit mam teraz, neviem, co ma caka 😀 a ze vyzera byt o tyzden starsia.

gina333
19. feb 2010

lila gratulujem, dievcatko je uplne super, mala princeznicka, uvidis aka budes nadsena, ze mas aj malu babiku doma, nie len suhajka 😀 😀 😀 😀

vejinka
19. feb 2010

my sme mali svadbu v hoteli klar..a veru spokojnost maximalna 😉

zuzana.zz
19. feb 2010

Lila-dakujem za odporucanie,trosku som kludnejsia🙂 a gratulujem k dievcatku...
Vejinka-aj nad klarkom sme rozmyslali,ale ten liptov je predsa novsi a cenovo porovnatelny s klarkom..len tie referencie este nema:/

ewusiklm
20. feb 2010

ahojte maminky.
bambu-tak nám to chvalabohu prešlo,takže to nebolo naštastie mandlami...uľavilo sa mi...a Maťkovi prajem,nech to vydrží,určite to zvládne 🙂
joj ako tu čítam o tej svadbe,aj ja by som veru chcela už svadbu...ale niesme na to dvaja ☹ ☹ ale hádam sa mi to niekedy splní 😖
a Lila----musíš dať recept na dievčatko 🙂 chlapčeká už máme a ešte neskôr chceme sestričku pre Samka 😀

sampo
20. feb 2010

zuzana zz bola som v restauracii liptov, mali sme tam krstiny.. teda nie my, ale brat. jedlo bolo ok, akurat, co ma pobavilo bolo, ze nam nezapalili sviecky, lebo ze to je dekoracia 😀 😀 😀
lila gratulujem k dievcatku 🙂 🙂 🙂 super 🙂 ak bude ako moja, nebudes o nej ani vediet 😀 ze o tyzden starsia? to je ok, my sme zase stale zaostavali.. len mi stresy robili 😉

kloti
22. feb 2010

zuzana zz, kamoska mala svadbu v Apartmanoch Liptov, nestazovala si, no my sme mali svadbu v Klari a bolo tam uplne skvele, pretoze v jednej casti (oproti baru) sme mali stoly a v druhej casti (pri vychode na terasu) bol tanecny parket a kedze sme taka sialena tanecna rodinka, tak sme si tie priestory paradne uzili. Mozno sa zda Klar na prvy pohlad starsi (zariadenie a tak), ale su tam sikovni casnici a vedia to tam krasne nastriet, da sa s nim perfektne dohodnut, doniest si aj vlastne veci alebo skombinovat s tymi, co maju oni 😉 Tak prajem krasne pripravy...joooj, hned by som si to zopakovala 😉

lila, BLAHOZELAM, to je super, malinka sa bude mat hej, ked bude mat po boku velkeho brata 😉

Maminky, chcela som sa vas opytat, aky mate nazor na sportovy kocik X-LANDER 2010 (alebo aj 2009) stvorkolesovy. Citala som nan rozne recenzie a vychadza mi zo sportakov najlepsie, no ked som ho videla "nazivo" zdal sa mi trosku mensi od ostatnych ... ale to je mozno len zdanie. Aj napriek tomu sa nam s manzelom velmi paci (nielen dizajnovo ale aj funkcne). Vedeli by ste mi poradit, ci sa naozaj oplati? Mate s nim skusenosti? Alebo odporucate nieco ine???

Dakujeeeem 😀

lila794
22. feb 2010

Kloti, ja mam Casualplay, Davidko je velkyyyy chlap. Kocar je teiz jeden z tych mensich a v pohode nam stacil, takze kludne chodte do toho. X-landary su dobre. 😉

tictactoe
24. mar 2010

no dievcence, tu je teda ticho! po dlhom case som sem nakukla a sem nikto nic netuka 😲
akurat pozeram ze lila uz ma takmer termin, tak drzim palce nech to ide rychlo a hladko! a vybrali ste krasne meno, dufam ze vam s tym nebudu na matrike robit problemy! tak si vsetky uzivajte krasne pocasie a predcasne prajem vsetkym veselu a mokru Velku noc!!!!! 😉

zuzana24
31. mar 2010

ahojte babule straaaaaaaaaaaasne dlho sme to neboli mame sa fajne len som kuk co mate nove lilus gratulujem k malickej tesim sa ze aj tebe vysiel parik 🙂 drzim ti palceky aby si to zvladla 😉

tanika.t
31. mar 2010

ahoj maminky a budúce maminky🙂

rada by som vás oboznámila s drogériou Dedra Innovations,ktorá ponúka výrobky bez obsahu chloru,formaldehydu,perborátov a fosfátov-takže veľmi vhodné v rodinkách s detičkami. Výrobky sú koncentrované,takže stačí malé množstvo dávkovať.
Vyskúšané na "vlastnej koži".🙂
V katalogu si môžete všetko pekne pozrieť na www.dedra.cz
Rozvoz tovaru v LM zdarma. Kto má záujem,píšte do IP.

lenocka80
1. apr 2010

Tak maminky uuuuuuzasna novinka. Dufam, ze sa Lila nenahneva, ale uz to musim dat vediet, ked viem ja 😀 Tak vcera prisla mala Noemi konecne na svet. Prajem vseeeeeeetko len to najlepsie 🤐 🤐 🤐 cmuk, cmuk, cmuk.

vejinka
1. apr 2010

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

kloti
4. apr 2010

jeeeej, aj my gratulujeme a prajeme malinkej slniečkové dníčky 🙂

porubenka
6. apr 2010

Ahojte baby, ani my sme sa dlhe neozvali. Gratulujeme k malej Noemi. Ako ste sviatkovali? Chcem sa spytat, ci niektora z Vas co mate starsie deticky nechce predat trojkolku. Hladame nieco pre nasho drobca. Zatial sa majte.

lila794
9. apr 2010

Ahojte, dakujeme!!!!!
Porod bol uplne super, kedze som prvy mala cisarsky, teraz mala Noemi odhad 3500g, tak sa snazili porodit ju normalne. Rodil ma dr.Skolka, primar bol tiez pri tom, cakali do poslednej chvile, ako sa to vyvinie. Nakoniec sa nam to podarilo. Bol to uuuuuzasny zazitok. Nakoniec mala 3350g. Aj som sa velmi rychlo zahojila, tak uplne parada. Mala je zlata. Mam zase strasne vela mlieka, tak ma trochu problem s hltanim, nestiha, tak cez jedno kojenie musime grgat aj 4x. Aj brusko nas trochu trapi, ale dufam, ze to nejako prejde.

Drzkajte sa!!!!

vejinka
9. apr 2010

ahoj lila...no skolka ma pozeral ked som prisla na porodnicu a veru prsty ma asi dlhe a hrube lebo taka bolest ale inak je zlaty len sa ho troska hambim 😀

lila794
10. apr 2010

Veji, hej, bolestivo vysetruje, ved primar ma hrubsie prsty a to bolo nic 😀 😀 😀

Inak, nemas sa ho co hanbit, ja som mala pocit, ze on sa hanbil mna 😀 😀 😀 taky bol vyplaseny ako male kura, asi sa bal, ako to dopadne, na vsetko mi povedal, ze sa poradi s primarom 😀 este ze prisiel aj primar 😀 . A ked ma zasival, sme sa dokonca aj nasmiali, celkom bol vtipny 😀

sampo
10. apr 2010

lila gratulujem k dcerke, je krasna 😵
a inak skolka.. to cievkovanie mu nezabudnem 😝 skoro mi oci vyskocili, este ze bol aspon rychly 🙄

lila794
10. apr 2010

Sampo, dakujem! Ved nedavno som ta videla aj s kocarom a asi s tvojou mamkou, isli ste po ul. 1.maja. 😉 A vy uz mate pol roka, juj, ako to leti!!!!!

sampo
10. apr 2010

lila moze byt, pred velkou nocou som bola v lm 😀 a byvame tam nedaleko..takze tade chodim dost casto 😉 ani si nevsimnes a vy tiez budete mat pol roka. A ako prijal davidko sestricku? 🙂

kloti
30. apr 2010

ahojte maminky, už dlllho som tu nebola - vychutnávame si s mojim slniečkom krásne jarné dníčky 😉 Chcem sa vás opýtať, aké máte skúsenosti s bazénom v Hoteli Jánošík? S Jakubkom nechodíme na kurz plávania. Občas zájdeme na Permon - je tam parádne, ale chcela som vyskúšať aj bazénik v Jánošíku. Volala som na recepciu a povedali mi, že keď je kurz, vodu vyhrievajú na 33 stupňov. Inak má teplotu 29 stupňov. No neviem, či by nebola pre Jakubka studená. Neviete mi poradiť? Nechcem riskovať nejaké soplíky či prechladnutie. Ďakujem a prajem krásny víkend 🙂

lenocka80
30. apr 2010

Ahoj Kloti. Ja som chodila s malym na kurz plavania tam a veruze mu ta voda bola studena ☹ Cely kurz sme stravili vo virivke 🙂 Teraz chodievame do Besenovej, do tych vnutornych bazenov, tam je teplucka voda, nemineralna...tak tam sa mu paci 😉

kloti
1. máj 2010

Leni, ďakujem, asi ostaneme pri Permone a určite sa pôjdeme počľapkať aj do Bešeňovej 😉 pa a držkáme palce...nech je ďalšie krásne slniečko čo nevidieť na ceste do vašej rodinky... 😉

kloti
4. máj 2010

Leni, v nedeľu sme vyrazili do Bešeňovej. Bolo tam straaašne veľa ľudí - čo sa dalo čakať, pretože aj počasie bolo na figu. Ten bazénik pre malinké deťúrence je fakt malinký 😉 Tak sme sa čvachtali (samozrejme s prestávkami) v "teplom bazéne". Tam mala vodička 35 stupňov, ale páčilo sa mi, že môžem s Jakubkom plávať a nie ho len tak v predklone "posúvať" po vodenke. Takže paráda 😀 Ďakujeme za tip 😉
...len jedna nevýhoda - oddelené šatne - mala som dosť problém sa s malinkým vymotkať. Na Permone sú šatne spoločné, tak nie je problém s vyzliekaním, obliekaním - vystriedame sa s manželom... nuž čo, musím si vymyslieť nejaký systém 😉

lenocka80
6. máj 2010

Kloti to som rada, ze sa ti pacilo. To s tymi satnami ma veru nenapadlo, lebo my sme este na Permone neboli, ale tiez sa raz chystame 🙂 Detsky bazenik je maly, to je fakt, ale ja som tiez len vzdy tak plavala v tej tepluckej vode s nim. A maly ma este to take bezpecnostne koleso ak vies, tak to si aj nohami pokopkal, kym bol mensi. Teraz to tak striedame, ze velky bazen s kolesom a ked si chce sam pobehat, tak v tom malom sme, ale tam treba nanho zasa davat sakramensky pozor, lebo ta smykacka mala je fakt smykalava 😀 . A este ma napadlo, ze v PP v aquacity je super detsky bazenik, sice tam niesu ziadne smykacky ani nic, ale je dost velky a teplucka voda. My sme tam boli s manzelom len tak sami dvaja, ale toto sa mi tam pacilo. A tiez su tam vnutri fajne bazeniky, tak s malym pobehat na rukach 🙂

bambulka026
autor
13. máj 2010

Ahojte, my sme chodili i do Jana do hotela Maj, no tam je voda hrozne studena aj pre mna nie to pre dieta 😖

Teraz chodime tiez na Permon, je tam super, hlavne teraz ako to prerobili.
Vrelo odporucam... 🙂

lenocka80
14. máj 2010

Tak toto pocasie ma asi "zabije" 😝

vejinka
14. máj 2010

aj mna 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre