Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
29. apr 2008

puty maly je krasny som kukla albumcek a si davala nove foto vsak?najviac sa mi paci to choditko 😀

alinka76
29. apr 2008

baby a akú značku čajíku dávate? lebo teda ten čo som mu dala Leros, mu vôbec nechutil 😖

zuzana24
29. apr 2008

alinka tak skus mu kupit je tam napisane bylinny detsky caj a taky cervenkasty obal ma a na obrazku je dietatko s podbradnikom.ja som davala ten alebo feniklovy len ja do tychto bylinnych davam aj trosku cukru mne to tiez nechcela pit a ked jej tam dam zopar zrniecok cukru tam mi ho vypije(ja som mala aj mlieko sladke tak preto mi nechcela pit caj neosladeni)

zrzuska
29. apr 2008

ja mam cajik feniklovy od ukonceneho 1. tyzdna a hamanek sa vola tusim. je to granulovany cajik

zrzuska
29. apr 2008

som sa sekla 😀 sunarek sa vola

putyna
29. apr 2008

no jasne boli vo vavrisove na tych autach som vyfotena s cmorikom hehe

nam tiez cajik zo zaciatku nechutil tak som zacala donho davat sunar a od vtedy normalne fungujeme

zuzi jasne hehe aspon trochu lebo sa mi moc nechce a nestiham

bambu tak potom daj vediet co a ako a co vam dovolila davat hamiky hmm neviem ci uz deti od 7 mozu aj rozky alebo co hmmm

bambulka026
autor
29. apr 2008

Ahojte, tak mame 10.5kg a 74cm 😀

Nam tiez neodporucila dat maleho zatial ockovat proti pneumokokom, vraj koli tej hrcke a koli liekom na srdiecko, aby sme mu este viac nezatazili organizmus.
Povedala, ze ak na tom budem nastojit tak nas zaockuje, no az po 1 roku.

Zuzi, a kde mate tatka?

Ali, my pijeme fenyklovy a bylinny od HAMI. Su granulkove a celkom aj sladke takze cukor tam davat nemusis.

Put, my papame rozky a chlebik s tym liptovskym maslom uz zo 2 tyzdne, vzdy na ranajky a spuci 1/2 chlebika ako nic.
Inak nam kazala davat masko 6x do tyzdna a zacat smotanove jogurty, no nie ochutene.

putyna
30. apr 2008

bambu no super aspon viem co uz mozme lebo ta nasa dok nam zabudla povedat co uz mozme lebo sa tam zaoberala tou vakcinou hmmm dakujem heh ak este daco tak napis prosim diky

zuzana24
30. apr 2008

ahojte mamulky bambu my mame tatka v anglicku na zarobkoch sme moc narocne tak nam musi vela peniezkov zarabat 😀 😀

putynka co si sa mi dnes neozvala sme boli vonku som tu az do pondelka tak sa mi ozvi ak budes chciet.inak my uz tiez skoro vsetko papame tiez jogurtiky ale ze len take jej mam davat co obsahuju skrob.inak mu mozes aj cestovinky davat nam to tiez dokina odporucala.a aku mate doktorku?

inak bambu mas riadneho chlapa doma teda 😀

joj baby buducu sobotu mame rok a sa normalne vytesujem ako keby som to ja isla oslavovat 😀 😀

bambulka026
autor
30. apr 2008

Zuzi, no a nejdes oslavovat?
Este nejdem blahozelat,aby som daco nezakrikla, stala som sa volaka poverciva ako mam drobca.... 😀
Bude aj torta?
My sme mu dali urobit uz na meniny, len skoda ze este nemohol okostovat. Tento rok mu spravime peknu oslavu...

Put, uz mozes davat pomaly vsetko, len nie to co obsahuje cokoladu, jahody, citrusi, a niektore druhy zeleniny ako su paradajky, paprika atd...
Mato uz papa to co varim pre nas, vcera mal sosovicu (trosku len a malo ochutenu ), dnes zeleninkove rizoto, proste varim pre nas, len menej okorenim a osolim vegetou bez glutamanu,a take mu chuti.
Neochutene ako by mal, ja do neho nedostanem. 😅

putyna
1. máj 2008

zuzi prepac hmm
bambu diky no ja zase do timiho dostanem apsolutne vsetko 😀

putyna
1. máj 2008

bbambu rpidaj aspon jednu new foto 😀

zuzana24
1. máj 2008

bambu jasne ze ideme oslavovat a aj torta bude az dve lebo aj nas ocino ma narodeniny 😀 pak vam napisem aka bola oslava a aj torty vam ukazem 😀 😀

plostica2502
1. máj 2008

ahojte mainusky🙂

ahoj alinka🙂..drzite sa....ja som cajik od zaciatku po troske davala,no minko uprednostnuje mliecko,lebo nechce flasku,tak caj papa lyzickov 😅 ...a uz som m dala aj mrkvicku a presnidavku 😀 tak momulal....

ahoj bambu,no mali sme nejaku,ze laxnost klbikov v sprave,ci cosi take,ale uz je hadam dobre

putyna
2. máj 2008

no tak to sa uz tesime na tie torty potom nam s nich aj nechaj

bambulka026
autor
2. máj 2008

Ahojte, kuk na nove fotky... 😀

zuzana24
2. máj 2008

puty jasne necham vam z nich teda saska vam necha 😀

juj bambu ale ste zlaty 😀

plostica2502
2. máj 2008

zuzulik..prajeme do predu secko najsamlepsie...

bambu,no ste krasnucky a v tom svetriku s kapucou,no uzas 😅 a mate taaaake velke licka ako my a aj dvojitu briadku 😀

baby slak ma trafi..mino mi kupil plienky v dm tych 100ks,ale od 4-9kg a my nosime uz od 7-...podla toho ake byvaju...porazi ma,hadam ho nebudu otlacat..posli chlapa do obchodu a mas to 😒 😖 😠 a este bol v lidli,listok som mu napisala,ci ho nestratil a nepokupil same hluposti,ak trafil 3veci...joj 😠

zuzana24
2. máj 2008

plosti to potesi 😀 tak chod vymenit tie plienky ak sa da inak otlacat by ho nemali ale moze ich precikat mam s tym skusenosti tiez mi chlap raz kupil 4-9 a my uz pouzivame 7-18 a my ich precikavala musela som casto prebalovat a prat 😀

alinka76
2. máj 2008

bambulka, malý je zlatulinký, taká buchtička malá. aj nášho som fotila zarána takého vyrehotaného, vtedy je najlepší 😵

včera som ho vážila a má už 7,8kg 😝 ledva ho udržím. a nič mu iné nedávam zatiaľ, stačí mu mliečko. a keď odmieta čajík, tak mu ani ten nebudem pchať nasilu. však ak by chcel, tak si popýta. ale kúpila som si už v kauflande karotienku mrazenú, mala by byť pre detičky a tiež mrkvové pyré a mrkvovo-zemiačkové pyre BIO. Nič iné som nenašla. Uvidíme, čo malému zachutí. Bojím sa kupovať tie čerstvé zeleniny, je to samá chémia a rýchlené ☹

a pochválim sa vám, dnes mi prišlo nové Dieťa časopis a je tam môj príspevok v rubrike poradňa dojčenia - hneď prvý 😵

bambulka026
autor
2. máj 2008

😅 Dakujeme... 😅

Ali, tak blahozelam.... 😀

Ja mu kupujem v kauflande tu mrkvu vo zvazkoch, no on mi aj tak zeleninu moc nechce,tak len vyvarim v polievke, a spuci s rezancami. 😅

Plosti, aj my mame este plienky 4-9, su nam uz pomensie, ale uz ich minieme. My kupujeme uz len tie Tesco, s nimi som spokojna.

putyna
2. máj 2008

no my kupujeme tiez tei tesco a su super a maju nove obrazky tmavsie sa mi pacia hehe

no moj chlap je zatial v tomto v pohode hehja timiimu nedavam tie presni davky co su v obchodoch ja radsej navarim a to mu dam heh

zuzi prepac hmmm sme hajkali inac timko ideteraz zo starkkou na tyzden prec aby som sa mohla uckat na matury tak von pojdeme az po maturach najskor

bambulka026
autor
3. máj 2008

Mato kupnu presnidavku ani nezje, takze mu aj ja varim domacu.

Put, a vydrzi Timko bez Teba tyzden? Mato ten sa stale taha za mnou, ani u nasich uz nechce byt tak ako kedysi, ze som ho tam mohla nechat cely den.

plostica2502
3. máj 2008

jej ali...gratulujem ti...

baby celkom su dobre este tieto,co som mala predtym plienky na tuto vahu otlacali stehienka uz,asi zalezi,ake ich sprevia...

jani vazne,vydrzi to a kam idu...to s tvojou maminou

inak baby ja som tiez minkovi dala mrkvu z polievky,aj brokolicu a chutilo mu viac ako presnidavka... 😀

putyna
3. máj 2008

baby no moj timko to isto vydrzi lebo my sme vkuse dakde na navsteve a uz pozna tolkych ludi ze to nieje mozne a vzdy ked sme dakde tak vkuse dakomu na rukach alebo pri dakom tak ani nevie ze ma ma 😀 heh no samozrejme vie ale nemusi byt somnou stale aj ked nemozem zo skoly skorej tak mi ho strazi dakto.tak isto vydrzi idu do pp k starej mame mojej.

bambu ja som sa bola pytat na to co moze papat a nam povedala doky ze iba tmave pecivo ze svetle nie a aj knedlu este moze

plostica2502
4. máj 2008

ahoj jani....ty brdo a ty to vydrzis,ja ked mi dakto vezne minka na vychadzku,tak len chodim hore dole a kukam kedy pridu,nieze by som si oddychla,pospala,alebo tak...popripade este riadim,peciem,alebo varim🙂,ale aj tak vykukam... 😀

putyna
4. máj 2008

zuzi vies vy tam byvate sami 3 no lenze my tu byvame az 7 cize je timka ani nevidim a ani si nepametam kedy som bola s nim von co nemam ani cas momentalne timko tu putuje od osobi k k osobe denne a nech este pride navsteva tak uz vobedz ho nevidim co byva kazdy tyzden daka heh iba rano ked vstavame o 6. ine by to bolo keby ze tiez byvame sami.a myslim si nech si zvyka aspon sa vo svete nestrati

putyna
4. máj 2008

urcite nam bude velmi chybkat ale ja mam tento tyzden prakticke maturity domov sa vratim az o 4 poobede tak do stredy my to ubehne ani sa nenazdam a vecer si pojdme ponho

jasne zuzi uz mame 3 auto hehe. mam sikovneho chlapa co

vejinka
4. máj 2008

putyna..pozdrav ho.. 😀

putyna
4. máj 2008

vejka no jasne ako inac uz vies co to bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre