Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

loss
28. sep 2008

mna zase cievkovali 2x a celkom sa dalo 😔

lila794
28. sep 2008

mna 4x a tiez v pohode a na tom stole mi to az tak nevadilo, v podstate mi bolo jedno, co so mnou robia, len nech to uz rychlo urobia, aby ta strasnaaaaa bolest presla

lila794
28. sep 2008

Jejda, Zuzi, hrozne, ja by som asi zinfarktovala. Si sa musela triast ako osika od strachu o malu, ze? Hlavne, ze uz je po tom.

loss
28. sep 2008

zuzi teda si si vytrpela ja by som ani nespala bez malej 😢

zuzana24
28. sep 2008

no ani mi nevravte preplakala som cely vecer a v noci som nespala ☹ najhorsie bolo ked mi v nemocke povedali ze by nebolo dobre pre mna ani pre nu keby som tam ostala lebo ju priviazu do postielky a napichaju infuzkami a keby ma videla tak by nelezala ale tahala by sa ku mne,a ze nemali ani volne miesto na oddeleni ale keby tam musela ostat este jeden den alebo viac to uz by som povedala ze chcem ostat s nou chvalabohu je to uz za nami a som stastna ze to nezjedla a vsetko je v poriadku kazdopadne nieco take uz zazit nechcem.

klinko
28. sep 2008

zuzi, az mi oci vypuca, ked to citam. museli ste si vytrpiet ☹ ☹ ☹ som rada, ze ste v poriadku a ze to bol len plany poplach. este ze tie deticky tak rychlo zabudnu. tak uz ste zas same? vitajte opat v klube

babenky, nestraste s tym cievkovanim. ja som mala normalny porod a tiez ma cievkovali. nebolo to az, take hrozne. pri tych bolestiach som to ani nevnimala. len ked som sla prvy krat cikat, som si myslela, ze mi tam nieco zabudli. neboj alinka, na vsetko zabudnes, ked ti daju babatko do ruk. aj my sme sa bali 😉 😉 😉

paskova
29. sep 2008

klinko pripajam sa k tebe, ze na vsetko zabudnes, ked uvidis mimco. 😉 Ja som po prvom porode povedala, ze nikdy viac a teraz ked cakam druhe babo sa neviem dockat kedy ten moj naklad vylozim. Sice sa asi bojim trocha viac, lebo viem co ma caka, ale stoji to zato. 😉

loss
29. sep 2008

no zuzi som rada ze ste Ok daj malej Sasuli od nas pusku
a zastavte sa po ten vrchnacik 😀

zuzana24
29. sep 2008

lossik dakujeme a urcite sa zastavime.

evi ja len dufam ze zabudla bo v noci mi zo spanku place dufam ze to bude chvilkove som sa skor obavala ze sa bude dokiny bat ale bolo to v pohode dnes sme tam boli tak sa na nu usmievala a asi 10minut jej v ordinacii mavala 😀

jastericka
30. sep 2008

zuzi, jeeežíši, to je hrozné....chvalabohu, že ste v poriadku....bože, neviem si predstaviť nechať malú samú v nemocnici, ja by som si tam sadla na zem a basta a nejdem preč ani za svet, tak by som spala na stoličke no a čo....

ale už je dobre, už je Sašenka pri Tebe...tak ju bozkaj za nás 🙂

paskova
30. sep 2008

zuzi je to veru riadny horor co sa vam stalo, chvala bohu, ze ste v poriadku.

jastericka: kedy sa stahujete do mojho susedstva? dufam, ze uz tu budes kym porodim, keby som nahodou daco potrebovala. 😀

zuzana24
30. sep 2008

dakujem evi,paskova.no co uz ale uz je dobre.dufam ze sa nam uz nic podobne nestane.evi sa stahujete?

jastericka
30. sep 2008

noo Regi, zmena plánu, nedajú nám v banke taký úver, lebo ja mám momentálne nízky príjem...
Zuzi, chceli sme ísť preč do väčšieho bytu a aj pre susedov, ktorí nám dosť znepríjemňujú život, sú strašne hluční....
ale vyriešili sme to tak, že si odhlučníme stenu, bude nás to stáť menej peňazí ako samotné sťahovanie

zuzana24
30. sep 2008

do vacsieho vsak mate 3izbovy byt ak sa nemylim?s tymi susedmi to mate dost blbe.to ste si dobre vymysleli.

paskova
1. okt 2008

jastericka a ja som sa uz na vas tesila, ze konecne bude niekto s babom aj v mojom okoli. 😒 No ale dufam, ze sa niekedy stretneme aj s detickami. 🙂

lila794
1. okt 2008

Zuzi, inak Sasula mi kyvala az ku pošte 😀 zlatuckááááá!!

zuzana24
1. okt 2008

som videla 😀 no co bola si jej sympaticka a mozno budes jej buduca svokra 😀 😀 😀 😀

lila794
2. okt 2008

😀 😀 😀 veď človek nikdy nevie 😀

lila794
2. okt 2008

Haloooo baby, ako zijete????

bambulka026
autor
2. okt 2008

Ahojte, my sme zacali chodit do toto detskeho centra Lienka tu v LH.
Matkovi sa tam strasne paci, a musim povedat, ze mu to prospieva.
On ma strasne rad deti, a vyzera to tak, ze do skolky nebudeme mat problem.
Predtym bol strasne naviazany na mna, a teraz si ma za cely cas nevsimne... 🙂 asi zacnem ziarlit... 🙂

Jastericka, ta odhlucnena stena by sa veru zisla i nam... 😀

putyna
2. okt 2008

Ahojte baby my sa mame super nestihame ani zit s plosticou sme sa prihlasili do pokracovacieho kurzu plavania tak je super sme lahsi o dalsich 2400sk uz sa aj potapame vo velkom heh

no bambu ja by som to asi neprezila heh moj timik ked sa udrie hned bezi zamnou sa postiskat a mne sa to velmi paci moje krasne a inac to tam robite ci sa iba hrate. my na bud tyzden ideme zase na tie cvicenia z detmi sa mi to paci ze trocha aktivity maju tie deti a nielen somariny vymyslat

putyna
2. okt 2008

heh sme s plosticou vymysleli ze ked budu starsi tak ich dame na vela kruzkov

zuzana24
2. okt 2008

put to mam aj ja v plane dat tu moju na vela kruzkov 😀

putyna
2. okt 2008

no aspon nebudu mat cas na somariny hehe a mozno sa na dakom aj stretnu

jastericka
3. okt 2008

bambulka: no veru, keď my máme takých susedov, že sa to dakedy nedá vydržať. Sťahovali sme si kvôli nim už spálňu z jednej izby do druhej, lebo tam sa nedalo spať a to keď si predstavím, že by tam mala mať detskú izbu Martinka, no nie nie.....Tak sme sa rozhodli odhlučniť steny, ale keď si predstavím, že kvôli debilom minieme na to 40 tisíc, tak mi je zle.
Keby bol s nimi aspoň rozumný dohovor, ale tresnú Ti dvermi pred nosom a majú na háku a hudbu dajú ešte hlasnejšie. Aj som sa pýtala na mestskej polícii, povedali, že keď to nie je v čase nočného kľudu, tak nemôžu nič.... 😠

Zuzi: chceli sme kúpiť väčší trojizbový bytík, my máme 62 štvorcov a tamten bol skoro 80, to je rozdiel, ale nevyšlo to

paskova: neboj, určite budeš mať s kým kočíkovať. S nami by si to aj tak nevyhrala, lebo my sa nekočíkujeme 😀 , ale nosíme

ahoj lila: ako sa má Davidko krásnučký??? Som čítala, že máme konkurenciu v malej Sašenke 😀 , tak už má Davidko dve nevesty 😀 😀

jastericka
3. okt 2008

put: takže sa Vám ten kurz páči? Stojí to za tie peniažky? A voda nie je veľmi studená?

lila794
3. okt 2008

Evi 😀 😀 😀 ale, mame sa celkom dobre. Je to sidlo neposedne - take zive striebro. Este ani poriadne nesedi a nestvornozkuje a uz niekedy nestiham. Furt vyzaduje pozornost!! V noci sa zacal castejsie budit. Ale buduci tyzden uz zaciname s mrkvickou, tak som zvedava 😉
A ti susedia - moja, nezavidim!!! Aki su ti niektori ludia sprosti, vsak? Taki neohladuplni! Fuj!

Zuzi, Bambu, to co tu v LH tak vyhravaju? Ide mi to dobre na nervy!!!

lila794
3. okt 2008

Ozaj, Evi, Matka uz ma 5 mesiacov - marisku sedivu, to letiiiiii! A predali sme uz vanicku z kocara 😉

tinus
3. okt 2008

Ahojte dievčatá ja by som sa chcela spýtať Put, či sú tieto kurzy plávania pre deti aj poobede, lebo ja pracujem popri materskej , ale veľmi by som chcela s malou chodiť aspon by sa osmelila

jastericka
3. okt 2008

júúúj lila, veru letí, ani sa mi nechce veriť, pred nedávnom sa narodila 😀
Vaničku som už predala do Košíc, máme urobený šporťák, ale ani tam nechce byť.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre