Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

eronika
31. máj 2011

@gina333 Urcite niektory den prideme (podla pocasia) - dame vcas vediet 🙂 . O kolkej asi chodievate von, aby sa baby stihli aj pohrat a nasli sme si "busy", pretoze my chodime o 12:00 spavat. Inak to chodite na to hrisko na nabrezi pri vysokych bytovkach pri Vahu? Tesime sa. 🙂

gina333
31. máj 2011

@eronika : az ku Vahu nie, chodime na to mensie blizko k byvalej Polnobanke. Sophi tiez spi od 12:00, spi skoro 2 hodky, takze my od tej 14:30 uz mozme ist von. 😵

vejinka
31. máj 2011

jooj my spime takto.vilko 8pol9 do pol 11 a obaja cca 13.30 do 15.30. Von sa dostaneme okolo 4 pol 5.a do pol 6 lebo potom je vecera.nikde dalej sa absolutne neoplati.

vejinka
31. máj 2011

@gina333 ozaj ako sofi a plienky.u nas nastal zlom hned ako som sa tu stazovala.vyslo slnko dala som ho bez plienky po vonku a hned sa aj pytal doteraz sme mali dve nehody a raz sa pokakal do slipov.nocne plienky suche a rano sa vycika do nocnika.sam sa pyta nenutim ho.takze stal sa zazrak

gina333
31. máj 2011

@vejinka : ja som zacala odplinekovat asi pred tyzdnom, to ze sa vycika do nocnika je iba nahoda, sedi tam aj pol hodinu, potom sa postavi a do 5 minut sa vycika na zem, v pohode kaka do nohaviciek. Pekne porozprava kde ma cikat aj kakat, ale neurobi to. Takze to u nas bude na dlhy beh. 😲
Kedy ti potom vecer chodia spat, ked tak dlho spia? 😝

vejinka
31. máj 2011

@gina333 to chce cas erik je kusok starsi.okolo 9 vecer.

vejinka
31. máj 2011

@gina333 mohol by jej erik ukazat ako sa cika na stojaka ale to bude asi problem co? :D

gina333
31. máj 2011

@vejinka : Sophi uz od 20:00 spi, nastastie. 🙂 No s tym cikanim veru by som uz brala cokolvek len aby sme sa tych plienok zbavili. 😵 😵

vejinka
31. máj 2011

no ja utekam po erika dole ale ak by si chcela mozes dojst na dvore sa decka pohraju mame pieskovisko hojdacku bike odrazadla raketky plasmacar nudit by sa nenudila.

zmajerikova
31. máj 2011

ahojte kocky...mozem sa pridat? My byvame vo Vavrisove, vidim, ze vacsinou ste z LM. Moja dcerka ma len pol rocka,,,drobec malinky.

chrumen
31. máj 2011

@zmajerikova vitaaaaaaaaaj 🙂

eronika
31. máj 2011

@gina333 Ahoj, neviem preco som si myslela, ze von na ihrisko chodite doobedu (asi preto, ze my chodievame prave vtedy). 🙂 Poobede uz cakame ocka z prace a ideme niekam spolocne na vychadzku aj so psikom 😉 . ☹ Skoda ☹ . Inak mi to s poobednym spanim mame rozne - niekedy spime len 1,5 hod. a niekedy aj 3. hodiny. Ale tiez uz o 20.00 hod. spavame. 🙂

eronika
31. máj 2011

@zmajerikova Ahoj, samozrejme, ze sa mozes pridat. Vitaj medzi nami 🙂

vejinka
31. máj 2011

@zmajerikova tiez ta tu vitam.aj ja mam drobca a niesom sama

zmajerikova
31. máj 2011

@chrumen dakujem chrumka :D

vejinka
31. máj 2011

babulky kuknete si moj album? mam tam mdd s daylong a komu sa bude pacit date mi na album "paci sa mi? hram o opalovaci kremik a pre tych dvoch by sa veru nejaky kvalitny aj zisiel tento rok som uz kupila..ale tak nikdy nevies kedy ho budes potrebovat...nechcem vas nejako obtazovat takze nenutim..len si ho pozrite ak mame chut 😉

gina333
1. jún 2011

@eronika : skoda, ja doo nestiham, varim, upratujem a robim domace prace, poo uz chcem mat klud. 😉
@zmajerikova : aj ja ta vitam. 😵
@vejinka : ja keby som mala dvor veru nechodim nikde, to je super, ze mas tu moznost sadnut si do zahrady, brala by som to hned. 😵

vejinka
1. jún 2011

@gina333 vsetkeho vela skodi.a paci sa mi treba dat na cely album nie na fotku.inak moc dakujem.ale asi to nevyhram skoda no.

gina333
1. jún 2011

@vejinka : co vsetkeho vela skodi, to som nepochopila 😲 ale klikla uz som aj na cely album 😉

chrumen
1. jún 2011

@zmajerikova tiež musím byť všade hejže ?! 😀

vejinka
1. jún 2011

@gina333 no stale na dvore.erik furt uteka do zahrady za dedom a ja ho musim nahanat.takze vypadnut troska nikdy nieje na skodu.stale kricat na erika ma uz nebavi vilko zasa zjape v kociku kym nieje v pohybe.takze ma na vyber bud sa bude hrat na dvore alebo mu pohrozim ze ideme dnu ak bude behat za dedom.ten potom nemoze robit lebo mu tam erik zavadzia.a dnu na obed chodime zasadne revom.odmieta ist dobrovolne a ja uz na obed nevladzem lebo kym sme na dvore furt za nim beham alebo ma nahana.ked sme mimo domu tak zvycajne poslucha

gina333
1. jún 2011

@vejinka : jaj tak 😀 no to ti nezavidim, ostatne obdivujem kazdu matku s dvoma malymi detmi, je to fakt makacka. 😝 My mame nastastie len taku zahradu kde je trava, takze Sophi tam moze behat kolko chce a kde chce. 😉 😵

chrumen
1. jún 2011

@vejinka máš teda riadne veselo 😀

estanis
2. jún 2011

@zmajerikova nie si ty nahodou manzelka mata majerika?

zmajerikova
2. jún 2011

@estanis svet je strasne maly ze?to bude asi mojim nickom...som myslela ze to je len na prihlasenie, bola by som si dala nieco normalnejsie :D, ty sa s matom poznas?

lubicakovac
2. jún 2011

ahojte kočky, viete niektorá v okolí alebo priamo v mikuláši o kurzoch znakovej reči pre batoľatá?

estanis
3. jún 2011

@zmajerikova no ja som vlastne tiež z vavrišova 🙂 s maťom sa poznám len tak, že čau,čau 😀 ... vedela som, že sa vám nedávno narodilo bábo 😉 za slobodna som sa volala oberlová, určite mu to priezvisko niečo hovorí 😉

zmajerikova
3. jún 2011

@estanis opytam sa ho...a teraz kde byvas? Nechodievas do vavrisova?

chrumen
3. jún 2011

@lubicakovac ahoj čo viem tak v lm sa robia kurzy ale len takzvaného znakovania pre batolata - viac info v infocentre alebo pozri net : znakujeme.sk možno by ti vedeli pomôcť nájsť kde sa učí znaková reč 😉 za opýtanie nič nedáš

estanis
3. jún 2011

@zmajerikova teraz som uz dlho nebola, ale chystam sa nejaky vikend dojst, pozriet rodicov, tak potom mozme dat stretko, ak budes chciet 😉 teraz byvam v Dùbrave..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre