Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

vejinka
28. nov 2008

sama doktorka neverila vlastym ociam..zavolala si aj sestricku aby kukla aj ona

lila794
28. nov 2008

Veji 😀 ale to mu dlho nevydrzia - sa vravi 😝 , ktovie, ono to zavisi od dobrej hygieny a hlavne od toho, ci vela sladkosti dieta nepapa, nie?

Baby, Regi uz isto porodila, lebo cely den sa neozvala 😒

jastericka
28. nov 2008

veji, tak to je sila s tými zúbkami 🙂

Regi už je mamina.....určite, že? Nemáte niekto správy?

vejinka
29. nov 2008

ahojte mamcule
noc bola relativne dobra.
.zaspali sme o pol jedenastej..bez kupania..a zjavne mu to chybalo u nas je to taky ritual.
.nuz co v noci o pol dvastej bol hore chytila som ho a ako ohen..
rychlo mu dala papat...teda pit najprv predne mliecko z jedneho a potom tiez len predne z druheho...
a teplota sla akoby zazrakom dole..po papani som mu chytila celo a mal ovela chladnejsie..prebalil ho muz a odmerala som tak vtedy mal 38,1 v konecniku co je 37,6. takze sme nic nepodavali a vratili sme sa do postele kde som ho dokojila z oboch...
potom vstal o pol piatej uz nebol ani troska horuci takze to bola rychlovka nakojila som a spali sme do pol osmej...
o siedmej som si ho vzala k sebe do postele lebo mrncal ale mal zavrete ocka..
.no a ozaj vcera vecer ked tak dlho nexcel spat tak som si ho vzala k sebe d postele a mlady pan ma uplne zatlacil k postielke ..
pamatam si ze som rukou vrazila do tych priecok..a bolo vtedy daco po jedenastej kompletne rozbita som sa rozhodla ze maly bude spat vo svojom..
a prehodila som ho..a konecne som sa vystrela a zaspala

vejinka
29. nov 2008

regi uz je dvojnasobna mama...musela som ta opravit jastericka 😉

vejinka
29. nov 2008

no dufam ze bude mat zubky po tatovi a nie po mame 😅

ewusiklm
29. nov 2008

ahojte babenky,ako sa mate?my celkom fajne az na to,ze drobec sa nauci kazdy den nejaku somarinu...teraz sa naucil vyliezt na moj stroj na cvicenie,chyti sa postielky a skace po stroji,no hrozne nieco...nemozem ani na chvilu od neho odskocit aby nieco nevyparatil...a behame uz ako ozivot...uz ani v kociku nechceme sediet...no a o tyzden na Mikulasa mame rocik 🙂)) joj ja uz mam darceky chvalabohu pokupene

bambu-ja mam tiez kalendar s drobcovimi fotkami pre nas,nasich a aj svokricku 🙂

joj ja by som uz tiez rada sviatkovala sama s rodinkou....a mozno sa nam to v januari splni,asi ideme dostat byt 🙂)) juj nech sa podari 🙂

ewusiklm
29. nov 2008

dala som pár nových foto 😀

ewusiklm
29. nov 2008

vejinka-všetko dobré prajem Erikovi k 3 mesiačiku 😉

lila794
29. nov 2008

Ewusik, Samko je uz velkyyyy a vyzera riadny sibal podla fotiek 😀 😀 ale je krasnucky 😉 hadam vam ten byt vyjde!!!!!

lila794
29. nov 2008

Ozaj, aj ja som dala spravit kalendare a aj vianocne pohladnice s malym - su krasne! A myslim, ze ten kalendar je dobry darcek 😉

jastericka
29. nov 2008

vejinka: jasné, dvojnásobná mamina 😉

aj ja som dala robiť kalendáre pre našich a svokrovcov, je to veľmi milé ako darček
🙂

vejinka
30. nov 2008

aj ja som dala robit kalendare. 😀

lenocka80
30. nov 2008

babulky a kde ste to davali robit tie kalendare...? Lebo ja som to pozerala na Happy foto a tam to stoji 500sk 😒

jastericka
30. nov 2008

Leni, je to cez www.fotolab.sk
Tam si dáš "stiahnuť Môj Cewe Fotosvet" - nainštaluješ si software a potom už si len tvoríš kalendáre od výmyslu sveta. Pošleš im to cez net a do týždňa, dvoch ich máš urobené. Vyzdvihnúť si ich môžeš napríklad na pobočke fotolabu v LM, tak to robím ja.

lila794
30. nov 2008

Fiha, to som nevedela, ze aj takto sa to da 😝 ja som to objednala cez jednu pani v MMB - ona mi robila aj pohladnice. Ale tiez tak okolo 400-500sk 😝

A aky ste mali vikend? Davidko zase v noci "zuruje", neviem, co sa mu zase robi. Inak, uz sa nam stavia na nohy, kroky vala ako svet! Moc ho vsak nechcem, kym poriadne nestvornozkuje, ale on ani sadnut 😝 som mu kupila choditko, tak som zvedava, ked nam dojde domov, ci sa mu bude pacit.
Teraz mi zaspal s ocinkom a bude spat pri nom - teda manzel pri postielke miesto mna, tak som zvedava.
Pekny tyzden vam prajeme!!!! 😉

lenocka80
30. nov 2008

jastericka diiik, pokukam to tam.

No Lilka my sme mali uz dve noci take,ze sa v noci vkuse vrti a vrti...najskor som si myslela, ze mu treba kakat, ci co...ale ked sa vykakal a zaspal zacalo to znova... 😝 Ale co som ostala prekvapena minulu noc som mu dala cicik len okolo pol druhej a potom az rano o siestej a bol v pohode...ked sa zobudil znova som ho uspala a vobec necakal na cicku...spi ale samozrejme so mnou 😀

Ozi babky a to stretko ako...to sme sa dohodli na datum kedy su trhy? Nebude to divocina??? Teda myslim, ze moc luci v meste...

putyna
1. dec 2008

lenocka no ja si tiez myslim ze by to bol brutal 5 a neviem ci by som vobedz prisla lebo isto by som chcela ist do mesta aj s rodinkou

lila ja som si zase dala urobit cez jednu pani vystrazny trojholnik s timkovou foto na okno v aute a je to krasne
pod foto je napisane ze Pozor! timko je na palube a timusko je v trojuholniku tak kazdy vie ze ide nas timik a ziadny iny

vejinka
1. dec 2008

tak dievcata ktore by ste sli v stredu o druhej na stretko..?

lenocka80
1. dec 2008

veji mne osobne moc streda nevyhovuje...teda hlavne preto,ze budem bez auta 😒

lila794
1. dec 2008

ja som tiez bez auta, takze sa neda. Zajtra ideme do poradne, tak som zvedava!!!!! A ideme sa pochvalit, dnes mi maly zacal otvarat pusu na papu, Leni, konecne! Som mu na obed vlocky s maskom, vecer kasicku, papa o 106. Dobre mi dr. vravela, ze raz otvori tie usta 😀

zuzana24
1. dec 2008

ahojte baby ako sa mate,kukam kukam ze ste tu moooooooooooooc popisali,Regi dufam ze uz mas po a bolo vsetko ok 🙂 no ja sa idem pochvalit my sme zasa chory mame zapalene hrdlo tak zas papame antibiotika ach jaj ☹ ani nic nestiham ani vas sledovat buduci tyzden letime tak mam kopec zariadovania ani neviem kde mi hlava stoji 😒 a este aj saska ochorel,iank citala som co ste popisali o tej 6 chorobe uuz sme si ju presli aj my uz som aj tu pisala ze sme mali teploty ale nic jej nebolo,nastastie ako pisala stanka mi sme sa nepovyhadzovali sme mali len tie teploty.lilus a vy ste uz v LM ci este stale v LH?

bambulka026
autor
2. dec 2008

Evusik, tak teda drzime palce aby sa vam ten byt postastil.

Jasterka, ja som skusala stiahnut ten CEWE svet no nejde mi to... 😖

Vejka, ani my nepojdeme lebo vtedy Matko este spi.
Pojdeme vo stvrtok kuknut na trhy a v piatok ma v MC mikulasa, takze ani 5.12 nepojdeme do LM.

Skuste navrhnut iny datum na stretko...

Zuzi, tak nech Saska rychlo vyzdravie a pekne sviatky, kedze uz s Vami nebudeme. 🙂

ewusiklm
2. dec 2008

caute babenky.neviete stale nic o paskovej???som strasne zvedava na malu Sofinku 🙂

bambulka026
autor
2. dec 2008

ewi, to sme vsetky... 😀

putyna
2. dec 2008

no to sme teda ale hadam sa uz zachvilu dozvieme daco

alinka76
2. dec 2008

ahojte mamule, čítam že chcete dať stretko. ja som tiež bez auta, ale možno budúci týždeň budem mať. ja by som vás rada videla, však som dlho tu nebola, sa hanbím. ☹

zuzana24
2. dec 2008

baby ja na stertko tiez nemozem ist bo sme chory.

bambu dakujeme a podobne 😉

ali nemusis sa hanbit alebo teda niesi sama,ja to tu tiez volako nestiham ☹

jastericka
2. dec 2008

veji: tak to teda asi odložíme, lebo žienky nemôžu...nájdeme iný termín 😉

vejinka
3. dec 2008

dobre teda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre