Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

bambulka026
autor
24. jún 2008

Put, tak pis, som zvedava...

loss
26. jún 2008

no Zuzka som tu teda v noci bol lejak no malinka to nijak nezaregistrovala spinkala takze super 😵

lila794
26. jún 2008

Ahojte! Mozem s vami trochu pokecat? Som z LM, teda momentalne z LH a je mile stretnut, aspon takto nejake maminy z blizkeho okolia.
Pridavam sa do klubu - aj my chceme dievcatko 🙂 V rodine su sami chlapi, do kelu!!! Davidka vsak straaasne lubim a nedala by som ho za nic na svete!!!

lila794
26. jún 2008

Klinko, no a z mojho maleho co bude? Uz ma skoro 8kg!!!! Pomoooc! ☹

putyna
26. jún 2008

lila tak vitaj heh som rada ze sa to tu tak rozsiruje heh ved aj mi lubime svoje dietky ale aj bubu by sme chceli vsak bambu

putyna
26. jún 2008

lila inak ste krasny

klinko
26. jún 2008

ahoj lila. uz nech som doma, aj ja sa chcem s vami stretnut!!! mas krasne babatko, pripomina mi mojho drobceka. prihlasime ich na to sumo spolu 😀 😀 😀 snad ked zacnu behat to zhodia ahoj lossik, Nelinka je nadherna

lila794
26. jún 2008

Ahojte, dakujeme! Aj vy ste peknuckiii!!! Konecne maly zaspal, lebo nie a nie. Tak som ho supla v kocari na balkon a v momente zaspal. Tak sa mozem krmit ja. Ale doobedu mi vyspal 4 hodiny.

Tak veru, Klinko, su to riadne maxi babies 😀 ,ale kazdy ma ukludnuje, ze to je len z mliecka - hadam to vybehaju. A kde presne ste v Irsku? Mam tam plno znamych, ale musela by som zistit, kde to presne su. A ty si z LM?

Ozaj, kedy chodite s malymi vonku, ked je takto horuce?

lila794
26. jún 2008

Inak, Klinko, ti nasi chlapi su fakt podobni! Ha 🙂

bambulka026
autor
26. jún 2008

Lila, aj nas Matko mal presne 4000g a 52cm ked sa narodil 😀

Loos,ani matko sa nezobudil, hoci hrmot to bol poriadny.

lila794
26. jún 2008

Bambu, sranda, ze? A tiez maju podobne tvaricky 😀 Joj, taka som netrpezliva, aj ja chcem, aby uz chodil, rozpraval,.....!!! No, som normalna? Ved je taky zlaty aj teraz!! A pokroky kazdy den!

Inak, my sme mali v noci pootvarane okna, tak si to viete predstavit. Som skoro infarkt dostala, co som sa zlakla! Ale maly ako druk spal.

putyna
26. jún 2008

bambu pozeram ze si dostal jablckovy napoj od sunarky

klinko
26. jún 2008

lila, my sme v Killarney. je tu vela slovakov, aj z okresu LM. inac som z Vychodnej. to teda mame junakov. keby ste videli, ake tu sa rodia drobnucke babatka. moj maly bol najvacsi v porodnici, keby nebol cely cas pri mne, tak si myslim, ze mi podhodili niejake mesacne babo 😉 😉 😉 videla som v spravach co narobila ta burka, hrozne! tu dnes lialo cely den, nedalo sa ist ani von 😠 😠 😠

lila794
27. jún 2008

Dobre ranko! Ako ste sa vybuvali?Davidka talcili prdiky, tak sme az 2x boli hore - inak by spal ako drucik. Prave sa chystame do BB, tak ja popri ranajkach este pisem 🙂 A coze nam dnes ide prsat?

klinko
29. jún 2008

hallo, tu uz nikto nepise? co je nove na Slovensku, ako sa maju vase deticky? lila, ja som pila vela fenikloveho caju, a maly s prdikmi mal pokoj. prdeli sme sice obaja, ale sme mali aspon kludne noci. 😀 😀 😀

lila794
30. jún 2008

Ahoooj! Cez vikend sa nedalo dostat na net- stale nieco. Maly kolikoval. Klinko, my sme uz vyskusali vsetko a niekedy absolutne nic nepomaha, musime z toho len vyrast. ☹ ale v noci je pohoda, tak sa aspon vyspime. Chyta ho to vsak len tak na par dni. Ale dnes rano poriadne poprdkal a vyzera, ze bude dobre, uvidime.

Aky ste mali vikend? V piatok sme boli v BB, maly zboznuje cestovanie. A ked sme sa vratili "odlozili" sme ho k nasim do LM a isli sme na nakupy - minut kupony z bonusovej knizky do DM, atd. V sobotu sme boli na svadbe a tuto sobotu ideme na dalsiu. Dve segry sa vydavaju tyzden po sebe. Inak, Klinko, oni (ich rodicia a ta druha) su v Irsku. Zabudla som sa vsak spytat, kde presne. 😒 Teraz prisli iba odbavit svadby. Su zo Svateho Kriza.

klinko
30. jún 2008

ahojcek. vikend? ani neviem,ze daky bol!mi mame vikend, ked ma ocino volno. jooj, aj ja by som sla na daku svadbu. som na jednu pozvata, ale ju nestiham. dnes to tu vypada zase na dazd, to zas bude den! 😠 😠 😠 vy mate ake pocasie?

bambulka026
autor
1. júl 2008

Put, dostali, a veru mu chuti.
Ty si neposielala tu sutaz?

Baby, my sme boli od piatku na chate aj Matkom, bolo super, az na to ze si nemohol pospinkat kolko by potreboval(vysvetlite pripitym ludom ze maju byt ticho :0)))...) a tak bol trosku nervozny, no inak pohoda.

alinka76
1. júl 2008

no ahojte, som tu nebola asi 100 rokov, že? 🙂 a hneď taká novinka, ahoj Evuliiiiiik, teba som tu teda nečakala, že ťa tu stretnem 🙂 tak kedy dôjdete domov? už sa vás neviem dočkať. škoda že na slávnosti nebudeš už domka. dnes boli u nás Lubo s rodinou, už máme čerešne , tak si boli nazbierať.

ako sa máte? my super, až na tie horúčky. ideme sa uvariť a malý je strašne spotený a asi z toho sme zase lapili nádchu, zase kašlíkujeme, no čo už. a zapálilo sa nám plece s TBC vakcínou, tak to musíme držať v suchu, ale doktorka vraví, že je to v pohode, že to rezať nebudú 😝

papáme už zeleninku vo veľkom, i keď brokolica mu nechutí, ale mrkvička so zemiačikom, to môže stále. dnes som mu musela dať normálne mimo plánu, lebo sme obedovali halušky a tak sa naťahoval, že by zjedol aj mne z taniera 😀

no a konečne sa začal pretáčať ten môj lenivec z chrbta na bruško, doteraz nemal záujem, ale už sa mu to ľúbi. kedy bude nejaké stretko? dúfam,ž e som nezmeškala 😒

klinko
1. júl 2008

ahoj Alusiiiik. aspon takto som spojena s domovom. prideme 31.7. uz odratavam dni, neviem sa dockat. je tu hrozna nuda a este aj pocasie je na figu! je mi luto, ze nebudeme na slavnostiach, este som nevidela novy amfik. keby som vedela, ake tu bude pocasie, idem skor domov, ale mam uz kupenu letenku a musime ist do Dublinu vybavit malemu doklad na vycestovanie. Adamko restie, blaboce, slinta, rucicky sa cudujem, ze ma este cele, stale ich ma v ustach. stale ho kojim, len na noc mu davam UM. aj my sa uz na vas velmi tesime, som zvedava na Samka. stretko dohodnite, ked budeme doma aj my 😉 😉 😉

alinka76
1. júl 2008

ahojcek Evi, vidím, že tiež ponocuješ 🙂 ja by som sa mala aspoň odsať, lebo včera ma malý okašľal a jedol až ráno o pol šiestej a skoro som tie hrčky nerozchodila 🙂 ale už mám mlieka tak akurát pre malého, odsajem naozaj len takú jednu dávku denne, večernú, alebo cez deň, ako vydá. už som mala toho dosť, ale aj tak je to záhada, ako sa tak rýchlo stratí to obrovské množstvo 😉
my sa nemáme kedy nudiť, stále sa dačo deje, preto nestíham ani na net chodiť. nejako mi deň rýchlo ubehne, ale to chodíme s babami na pivo u nás 😀 dnes sme boli zase v hore trošku si povegetiť a tak. deň prejde raz-dva. uvidíš, keď dôjdeš, ani sa nezastavíš, ešte ti bude chýbať ten pokoj. budeš mať aj auto nejaké k dispozícii, či sa ti nebude dať šoférovať? vlastne ani neviem, či máš vodičák.

bzuco
1. júl 2008

ali ahoj
v decembrovkách - albume sú naši drobci 😉

alinka76
1. júl 2008

ahoj bzučko, jeej, pozriem 🙂 ja som aj zabudla sa ti ozvať s fotkami, pošlem ti, len mi hoď do IP adresku. bolo super to stretko, musíme zase my dôjsť pozrieť vás, nech sa aj naše baby skamarátia. 🙂 už sa pretáčame na bruško, konečne, najprv si pomáhal vankúšom, že sa do neho zaprel a už mu to ide. teraz zase zúri, keď mu je dlho, lebo sa nevie stočiť naopak 😀

bzuco
1. júl 2008

ali...asi bude v pondelok stretko v RK...ja, bocmanka, abbi...neprídeš? 😉

decembrovcatka2007
1. júl 2008

vážne? no to by som došla, abbi je skade? nemôžem nájsť ten album ☹

alinka76
1. júl 2008

som blbá, som sa neodhlásila 🙂

bambulka026
autor
1. júl 2008

Ahoj Ali, ponocujes?
Pozeram, ze sa Ti uz tiez mliecko trati, mne sa tiez kolo 6-7 mesiaca.
Stretko co sme planovali si zatial nezmeskala 🙂 , hadam sa dohodneme na ten august.
Uz som zvedava na tie deturence.

Lila, inak som Ta asi videla v LH, kde to presne byvas, na Prekazke?

Put, ako sa ma Timik?

klinko
1. júl 2008

Ali, neponocujem, my tu mame este len desat. a maly len pred chvilkou zaspal... vodicak mam, aj auto k dispozicii, Mino si kupil, len neviem, ci sa po dlhej dobe odvazim. musim si dat dake skusobne jazdy. mozno vas dojdeme pozriet hned na druhy den, ako prideme, Marek chce ist na trening. dam vediet

klinko
1. júl 2008

babenky, mozu nam ist uz zubky? maly je volaky nervozny, a place tak cudne, tak zurivo. chudiatko moje, tak mi ho je luto.

lila794
2. júl 2008

Ahojte!! My sme vcera boli v Pribyline - kosit, maly si tam pospinkal, tak super. Joj, ake by to bolo perfektne babo, keby ho to brusko furt nejedovalo ☹
Klinko, mne dr. hovorila, ze uz mozu ist aj v 4. mesiaci. Ze je to aj podla rodicov, ako im isli. Ale my sme na to este mali, ja sa nevyznam.

Bambu, byvame na Belanskej. A kde si ma videla? Slabuckomodry kocar?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre