Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

vejinka
9. aug 2008

bambulka..mno lebo sme na figu otoceni..a vraj sa uz neotocime lebo je velky ten nas erik..takze mame velkym napisne v knizke KP

vejinka
9. aug 2008

lilka..ja verim ze vsetci tam vedia rozrezat brucho a poriadne ho zasit 😅

zuzana24
9. aug 2008

ahoj zrzi furt mame nejaky program ale urcite ta prideme kuk a porozpravam ti ako bolo.

inak sa musim pochvalit ze my uz cupkame o 106 normalne musim za nou utekat ma taky rozbeh 😀 😀

bambu my chodime do Jana.

putyna
9. aug 2008

zuzi no my vieme uz stat urobit tri kroky sami ale este nebehame po vlastnych ako vy heh ale behame po 4 nozky osto sest a uz aj liest na postel vieme aj schadzat snej no len behat sami radsej este ee bojkame sa

putyna
9. aug 2008

baby tak ako s tym stretkomm bude

12.8.2008 o 15:00h??????????????????????????

bambulka026
autor
9. aug 2008

Veji, ani som nepostrehla ze to bude chlapcek.
Nemala si pisane ze dievcatko?
A ked mas sekciu, aspon sa nemusis hodiny trapit porodnymi bolestami... 😀

Zuzi, ani nevrav, mne Matko lieta po byte ako raketa.
Aj po vonku sa uz odvazil chodit sam, normalne si vytrhne ruku, aby som ho nahodou nedrzala... 🙂

Put, neboj o chvilku uz budes za nim behat i Ty.

Baby, to stretko bude v pondelok ci nie?
Ak bude prsat tak to radsej odlozme.
Muz bude zrejme potrebovat auto, a ja sa po dazdi s nim trepat do LH a potom do LM nebudem. 😖

putyna
9. aug 2008

bambu no ja uz za niim lietam dost teraz on by uz davno behal keby chodil v pavuku alebo dakto s nim za ruky ale nam sa nechce nie to je v utorok

bambulka026
autor
9. aug 2008

Put, ved ste kupovali pavuka nie?
Nebehal Ti v nom?

putyna
10. aug 2008

samozrejme kupili len sme ho do neho nedavali lebo vsetko valal maly byt na to a vela veci mame a kvetov tak pavuk odstaveny uz ako sme ho kupili heh len na okrasu

lila794
10. aug 2008

Baby, plati zajtra to stretko? Pri Bille o 15tej?

putyna
10. aug 2008

baby ja by som radsej navrhla stretko nabuduci tyzden lebo ako vidim asi by sme prisli iba 3 lebo ostatne asi nemaju ani potuchy ze bude stretko

bambulka026
autor
10. aug 2008

Put ja som tiez radsej za dalsi tyden.
My mame teraz volaku smolu...
Okrem toho som zajtra bez auta.

Dnes mi maly tak nestastne spadol vonku hlavkou na kachlicky, ze sme boli az na pohotovosti v LM.
Odtial nas poslali na chirurgiu, RTG a na neurologiu, no nastastie to vyzera iba na riadnu hrcu.
Hoci na neuro ma varovala ze sa to moze prejavit i neskor, a ze ho mam teraz radsej sledovat. ☹
Chudatko moje, a to som bola pri nom ked spadol... ☹ ☹ ☹

lila794
11. aug 2008

ok, tak inokedy. Bambu, myslim na vas, nech to nie je nic vazne! Chudatko, Matko! ☹

putyna
11. aug 2008

bambu s toho si nic nerob nas tymko padol z postele uz vyse 10x tak sa uz bojim ze bude hlupucky hmm ale zatial to vyzera super ze az nechapem po kom je taky mudry a sikovny

putyna
11. aug 2008

Takze stretko sa navrhuje:

18.8.2008 o 15hod. pred cafeckom v meste
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambulka026
autor
11. aug 2008

Zatial suhlasim, zariadime si to tak aby sme prisli. 🙂
Dufam, ze nas zas daco neskoli... 😅

vejinka
11. aug 2008

bambulka..veru malo to byt dievcatko..ale narastol jej pipiq 😀

paskova
11. aug 2008

Babenky, normalne Vam zavidim tie stretka. Dufam, ze nie som doterka, ale mozem sa k vam aj ja pridat ked sa nam narodi mimi? Moje kamosky uz totiz maju odrodene sa som straaasne sama, neviem si predstavit, ze budem chodit na prechadzky osamote a nebudem si mat s kym pokecat. 🙂

bambulka026
autor
11. aug 2008

Jasne paskova, kludne sa pridaj.
A kde v LM byvas?

paskova
11. aug 2008

Na ul. 1.maja, cize v meste. Stale pozeram do kocikov a tisko zavidim vsetkym maminam ktore uz maju porod za sebou. Mna to caka az koncom novembra, dufam, ze to nejako zvladnem.

bambulka026
autor
12. aug 2008

Neboj, zvladla si Natalku, zvladnes i druhe babo.
Este nevies co idete mat?

Ja som tak tiez tisko zavidela maminam kym som otehotnela,ze uz cakaju alebo maju babo, za kazdou tehu som sa obzrela 😅

A teraz by som uz tiez chcela dalsie....Matko sa uz nechce dat tolko mojkat, ako by som chcela ja... 😀

bambulka026
autor
12. aug 2008

Prid na to stretko, dotknem sa Ti bruska a mozno sa mi zas prilepi... 😀 😀 😀

putyna
12. aug 2008

paskova s toho si nic nerob ja tiez chodim sama kocikovat

paskova
12. aug 2008

Ahojte, budeme mat dievcatko. Uz podruhe. Ja sa z toho tesim, aj manzel a dcerka o chlapcovi ani nechcela pocut.
A ci sa tyka toho kocikovania, ked som bola na materskej s Natalkou boli sme perfektna partia, mala som s kym prebrat vsetky tie mamickovske starosti. Vtedy sme ale byvali na Podbrezkach a teraz sme v meste, ale verim, ze na niektore maminky natrafim, ked uz bude babo na svete. 🙂

putyna
12. aug 2008

paskova tak teda gratulujem

putyna
12. aug 2008

inak vsetky zuzky co ste tu vsetko naj k vcerajsim meninam nech vas drobci posluchaju

karolka1
12. aug 2008

Ahojte liptovske maminky!

hoci mam uz takmer rok a pol "stare" dievcatko, na forum som nakukla az teraz. Skor vypisujem na babetko.sk, ale vidim, ze aj tu ste dobra partia 🙂 No a kedze som na materskej a pomaly mi zacina chybat spolocensky zivot, budem rada, ak mi dovolite obcas k vam nakuknut a nieco popisat 😉

lila794
13. aug 2008

Ano, Zuzky, vsetko naj k meninam!!!!

Paskova a Karolka, vitajte!!!

Bambu, vsetko ok Matko?

Ja som tu teraz tak pomenej, mame uz plnu hlavu stahovania. Ale aj tak sa nekutocne tesim. Put, ty si tusim na Podbrezach, mozeme potom kocikovat spolu, nie? 🙂

paskova
13. aug 2008

Ahoj dievcata, poradte mi kedy ste zacali kupovat oblecenie a vecicky pre babatko. Ja sa este stale bojim nieco si kupit, som akasi poverciva. Ale stale polukujem po vykladoch aj na Mimibazari. A vlastne ani neviem aku velkost mam pozerat. Moja Natalka ma 8 rokov a normalne som zabudla na tie male velkosti. Vdaka a prajem kazdej pekny dnicek! 🙂 🙂

vejinka
13. aug 2008

paskova na zaciatok toho nepotrebujes vela..asi 5 body velkost 56-60
ciapocky tenke bavlnene 5ks najmensia velkost
hrubsie vlanene 5ks
postolky zo trojo 1,2 cislo
plienky aspom tych 20-30ks bavlnene
jednorazovky cely balik new born
ponozky, rukavicky, puncochace, svetriky, overal, perinky, deky. proste co ta napadne 😅
najmensia velkost je 56 a 60 tych 56 nekupuj vela..ozaj staci len par lebo z toho rychlo vyrastie skor take 68....a tak dalej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre