Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
24. aug 2008

bambu,lila,jastericka uz sa mame kusok lepsie dnes sme to zvladli bez teploty no antibiotika papame stale uvidime co zajtra ideme na kontrolu.

paskova ja som pribrala 13kg a az po roku sa mi podarilo schudnut 😀 ale kym som kojila ani som nemohla kojila som ju 13 mesiacov.

lila794
24. aug 2008

to je sranda s tym kojenim, lebo ja stale kojim, papam dost a strasne chudnem

zuzana24
24. aug 2008

to ti tak zavidim aj aj chcem ☹ 😠

ewusiklm
24. aug 2008

sice som ja kojila len 2 mesiace a drzala som vselijake diety a aj som cvicila a neschudla som ani kilo ale naopak len som priberala....ako vam zavidim ze mozete jest a ani nepriberiete

bambulka026
autor
24. aug 2008

Lila, to musel byt hrozny pocit...brrr az ma striaslo ked som to citala.
By som chcela vediet co cloveka dozenie az k takemu niecomu.

Inak ja som tiez zhodila ani neviem ako, no po 3 mesiacoch od porodu som bola na povodnej vahe.
A hoci sa tiez schuti napapkam uz mam zas o par kil menej. 🙂
Idem ja spat, dobru nocku...

ewusiklm
24. aug 2008

dobru nocku bambu 🙂

ewusiklm
24. aug 2008

idem uz aj ja spat,dobru nocku prajem vsetkym maminkam

alinka76
24. aug 2008

ahojte dievčatá, ja vás zanedbávam, ale celý týždeň sme prerábali dom, nemala som ani pomyslenie na net. mužík si vzal týždeň pracovné voľno a tak sme makali. už je to zhruba spravené, už len detaily, ale už som spokojnejšia.

no ja som pribrala dajakých 16kg, za 3 mesiace som mala menej ako pred tehu a teraz mám zase navyše 6kg 😠 😠 😠 ale musím jesť, keď kojím, ináč som nervozna. verím, že ked dokojím, tak to zhodím.

náš drobec za tento týždeň spravil riadny rekord - začal na štyroch sa pohupávať, posadí sa z ľahu sám a začal sa dvíhať na nohy, potvora, už sa mu to skoro aj v postieľke podarilo. a strašne sa pritom rehoce, keď je na nohách. už sa "teším", ako budem za ním behať, keď bude chodiť. chúďa putyna, normálne som ti nezávidela, keď si si ani sadnúť nemohla, čo ti Timko stále na stretku behal 🙂

ewusiklm
24. aug 2008

ahojky Alinka...no ja som sa tiez tesila ked mi maly zacal sam vstavat na nohy ale teraz ked sa mi uz vsade postavi a musim vsade na neho davat pozor tak to uz nieje ako predtym,ze som ho niekam polozila a tam aj ostal 🙂 teraz vsade musim zanim chodit a uz ma to niekedy ani nebavi 🙂)) ale inak je to radost pozerat na drobca ako kazdy den urobi nejaky maly pokrok....

alinka76
24. aug 2008

no to áno, už mám oči na stopkách už teraz, položím ho na posteľ a v sekunde je preč odo mňa. je to žihadlo.

ináč, neviem, či je to reťazová reakcia, ale aj my sme boli včera na pohotovosti ráno. v piatok celý deň kýchal a večer mu tieklo z nosa. V noci sa zobudil a tak plakal, až chrčal. som myslela, že hneď ideme, ale našťatsie zaspinkal. včera ráno mal teplotu, ale našťastie nemá nič chytené, len je prechladnutý. dnes to už bolo lepšie, ale je taký umraučaný, len by sa na rukách nosil. 😖 😝

ewusiklm
25. aug 2008

no ja to mam to iste s malym,ved už na stretávke mal nadchu a este stale ju ma a nie a nie sA jej zbavit...je to hrozne vidiet takeho drobca s plnym nostekom,ze ledva dycha a nevie sa vysmrkat...tak dufam skore vyzdravenie Samkovi 😉

putyna
25. aug 2008

cafte babuse my sme taky chory taku nadchu ma moj timik iba sople a kasel no chudacik moj krasny a ako sa rozculuje ked mu vytahujem sopliky a kvapkam kvapky

ewusiklm
25. aug 2008

no ahoj Puty...no nas je tiez chory,....je to hrozne s takymi malymi ked su chory....prajem mu skore uzdravenie 😲

bambulka026
autor
25. aug 2008

Ahojte, tak sa vsetci rychlo uzdravte, dufam ze Matko tu nadchu tiez nechyti, kedze ste uz takmer vsetci chory... 😅

Aj on mal dnes zly den, len by sa varoval, neviem ci dalsie zubky, no tie horne este stale nema uplne von...

Ali, to je Samko sikulka, teraz ho uz naozaj nemozes nechat bez dozoru. 🙂

zuzana24
25. aug 2008

ahojte kocky takze dnes sme boli na kontrole este ma to hrdlo zapalene a preto sa jej neda ani papat do stvrtku berieme antibiotika tak sa konecne tesim ze ju nemusim budit o desiatej a o siestej rano to je aj pre mna zabijak rano tak skoro vstavat kedze spime do pol deviatej 😀

lila794
25. aug 2008

aj ja prajem rychle uzdravenie vsetkym deturencom a pripaja sa aj Davidko, ten je zatial zdravi.

ked tak citam, co vsetko to uz vasi drobci dokazu, tak sa mi hlava kruti, co ma to vsetko caka!!!!! Ale tesim sa na to.

putyna
26. aug 2008

lila neboj zvladnes dako a ked nie tak ta porazi ale dufajme v to lepsie hmmm

no my asi pojdeme este raz k doky lebo uz aj kasleme a antibiotika do nosteka dako nezabrali hmmm chudatko moje

putyna
26. aug 2008

bambu a co si ty zistila s tym plavanim???

zuzana24
26. aug 2008

lilus moc sa netes za chvilu budes zufala z toho co ti maly vsetko dokaze a vsade vlezie vsetko vyberie....ale ked na teba urobi taky ten kuk ja nic tak mu to hned odpustis 😀

ewusiklm
26. aug 2008

alinka....vsetko najlepsie prajem Samkovi k meninkam 🙂))) a vsetkzm drobcom skore uzdravenie 😎

lila794
26. aug 2008

aj my prajeme Samkom vsetko naj..... 🙂

zuzana24
26. aug 2008

tiez sa pridavam k blahozelaniu meninovemu vsetkym samkom 😉

bambulka026
autor
27. aug 2008

Aj ked trosku oneskorene, o to srdecnejsie prajeme Samkom vsetko naj...

Put, my na plavanie este nemozme, az po vysledkoch z Holtera, a na ten sa mame len v septembri objednat...
Inak na Kardio nam povedali ze je to uz lepsie a podla vysledkov mu mozno i lieky vysadia.

alinka76
27. aug 2008

Ewusik, aj tvojmu drobčekovi všetko naj k včerajším meninkám. 😎 normálne som nevedela, ako to máme osláviť, keď ešte nič také nepapá, ale dostal o jednu piškotu viac 😀

ja som od malého chytila besnú nádchu, tak ma bolela hlava, že som nevládala nič robiť 😝 ☹ ☹ ale už je lepšie. Drobec nádchu nemá, len mu stekajú hlieny do krku, tak dávame sirup na odkašliavanie.

ewusiklm
27. aug 2008

dakujeme 🙂 my sme to nejak neoslavovali len sme mu pokupili zas plno blbosti...ale aj tomu sa potesil 🙂 no nas drobec je stale chory,ten soplik a kaslik mu nie a nie prejst...hadam s nim pojdem este ku doktorke

karolka1
27. aug 2008

Ahojte 🙂

pozeram, ze deticky ne´jako premahaju choroby, no tak sa pridavame do klubu 😒 uz treti den hnackujeme, vraj je to celoslovensky virus 😲 tak si davajte vsetci pozor 😉
Vsetkym soplikujucim a teplotkujucim zelame skore uzdravenie!

Este ma zaujala nejaka info o plavani v LM, viete o niecom? My sme uz sice trosku starsi, ale Nelka sa kupe len v sede, lahnut ani za svet, tak som ju chcela trosku skamaratit s vodickou 😵

jastericka
27. aug 2008

karolka1: pozri do témy - Bábätká - plávanie bábätiek Liptovský Mikuláš, tam o tom píšeme 🙂

maruska11
27. aug 2008

ahojte baby som vejinkina sestra a mam pre vas takyto odkaz: ahojte volam sa erik narodil som sa mamicke vejinke dnes o 12.55 a miery mam velmi slusne ved posudte sami dlzka 48 a Vaha 3100 velmi sa tesim ze som uz na tomto svete

ewusiklm
27. aug 2008

maruska....odkaz vejinke ze sa z toho tesime,GRATULUJEME a sme radi ze to uz maju obaja za sebou 🙂))

zuzulik79
27. aug 2008

jastericka -ozaj, keď píšeš o tom plávaní Vy idete s Martinkou chodiť? ja o tom uvažujem, no ešte je chvíľu čas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre