Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

lila794
8. aug 2009

Tento mi uz spi hodinu, ale tiez tazko zaspaval, bo nad nami furt vrtaju ☹

lila794
8. aug 2009

No, idem ja upratovat 😝

paskova
8. aug 2009

Ahojte baby, aj ja som velmi rada, ze sme sa konecne stretli, a dufam, ze to v dohladnej dobe zopakujeme. Fotecky su vydarene, ja ich ani neidem nahadzovat, lebo nemam tolko, dala som si ich na facebook.

vejnka zabudla som ti dat tu Dracik karticku. ☹ Teraz budem tyzden mimo LM, ale uz 17.-ho budem doma, ked ti to este nie je neskoro ohlas sa, kludne sa mozme stretnut aj v meste a karticku ti donesiem. Idem sa pobalit, este mam kopec zehlenia, lebo aj muz odchadza do Talianska, neviem si zatial pradstavit ako to tu zvladnem bez neho. Tak sa zatial drzkajte, krasne letne dni vam prajem. 😵 😵 😵 😵

vejinka
8. aug 2009

paskova..nevadiii muz zohnal od kolegu a mozno ani nebudem potrebovat ..zatial to vyzera ze kupim z MMB 😉

vejinka
9. aug 2009

baby xcela by som sa spytat kolko stoji to plavanie..rozmyslam ze od septembra by sme aj my chodili..aby sa troska rozhybal.. 😔

ewusiklm
9. aug 2009

veji-putyna mi vravela že 2500sk a10x sa tam ide...aspon minuly rok ze to tak bolo...ale len tak pre info ti to vravim 🙂

putyna
9. aug 2009

heh no ewusik ma pravdu 🤐

vejinka
9. aug 2009

takze aktualne ceny neviete? no nic nevadi aj tak dakujem 😉

putyna
9. aug 2009

no ja si myslim ze to menej nebude lebo aj paskova vravela ze to tolko stalo

vejinka
10. aug 2009

jooj to je trosku moc..ale uvidime a vy budete chodit baby?

tictactoe
10. aug 2009

ahojte dievcence, fotky zo stretka su super. skoda ze ta skupinova nevysla, snad inokedy 😉
veji, domco s erikom su tam podareni 🙂 a plavanie stoji 85 eur na 8 vstupov, ak nevynechas ani jedno plavanie tak mas potom dva vstupy k tomu - akoze bonus. teraz cez leto platime jednorazovo, lebo sa plava len raz tyzdenne a od septembra sa to zase bude platit naraz. je to drahe, ja som sa tomu tiez branila ale maly to tam ma rad, stretne sa s inymi detmi, ja s inymi mamami. mozes sa tam prist aj pozret, tak ze nas budes sledovat a sama sa rozhodnes.
dievcence, mam na vas prosbu. poslala som domcovu fotku do sutaze, mohli by ste mu poslat prosim hlas?!
staci ak kliknete na maximalny pocet hviezdiciek a potom vyplnite ten kratky formular, hlasujuci tiez hraju o nejake ceny. linka je: http://www.hamanektv.cz/sk/
Dakujem!!!

rencalm
10. aug 2009

Tictac nas hlas je tam 😀 😀 😀

vejinka
10. aug 2009

aj ja som uz zahlasovala....plny pocet 😉

vejinka
10. aug 2009

no maly dominic je tam uzastny 😵

vejinka
10. aug 2009

uuuha 85 eur...to je asi mnoho..som ratala ze ak to bdue do 50eur tak sa na to vsetci pokladaju anekupia mu ziadny darcek..ale tolkoto nevyzbieram ani ked sa pototo 😖

tictactoe
10. aug 2009

dakujem za hlasy dievcence! renca, preco ste neprisli na stretko, nevedela si o nom alebo ste boli prec?
veji je to vela, to je fakt, mne to tiez dobre nabura rozpocet kazdy mesiac ale este chceme potiahnut zopar kurzov, potom sa uvidi. do bazenu v janosiku mozes ist aj sama s drobcom po 5tej a plati sa 3 eura, len ta voda nie je vyhriata tak ako ked tam plavame s krpcami.

ewusiklm
10. aug 2009

tictactoe-ahojky,takže ja som tiež hlasovala a máte môj plný počet hviezdičiek 🙂 zlatučký tam je Dominic s tou presnedávkou 😀

rencalm
10. aug 2009

Ahoj Tictac, vedela som o stretku, ale mne maly spinka od 14-14.30 tak do 16-16.30, takze presne v tom case a ked ti poviem, ze uz tyzden komplet cela rodina hnackujeme... asi je nieco vo vzduchu, lebo uz je chora aj moja mamina, ocina to tiez tak lahko chytilo, ale uz sa to lepsi. Ale videla som fotky, tiez by som sa rada s vami vsetkymi stretla, normalne vam zavidim, ze sa uz osobne poznate a ze ste videli aj vsetky ostatne deticky, vyzeralo to tam ozaj na super atmosku 🙂 Hadam nabuduce to uz vide, dnes mi napriklad spal od 9 do 13.00 a potom uz do vecera nic, takze dnes by nam to urcite vyslo. Ale taketo dni su skor vynimkou....

paskova
11. aug 2009

Ahoj babky 🙂 tak ja trocha oddychujem u mamy, vykrmuje ma,lebo som zase scjavascript:addEmoticon('😉','vBody')hudla a to uz ani nechcem. Vravia, ze chudnem lebo kojim a preto, lebo mala v noci stale vystraja. Aj vcerajsia noc bola hrozna 😒 hadam kazdu hodinu sa budila. A este k tomu mi aj prestala pekne papat. Zje toho strasne malinko, 180ml mlieka pije aj hodinu, na etapy. Neviem co sa s nou deje, som z toho smutna ☹ ☹ , ved je to taky drobcek a teraz aj toto. Takze tak, uz sa tesim domov. Drzkajte sa. 😉 😉 😉

rencalm
11. aug 2009

Všetkým mamičkám a bábätkám Zuzkám z koníka dnes všetko naj k meninkám 😀

paskova
11. aug 2009

Joooj, ja som na tie meniny zabudla, vsetko naj, naj, naj Zuzicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tictactoe
11. aug 2009

ewi, dakujem za hlas, zlata si! dakujem tiez za meninove blahozelanie, ved je nas tu neurekom 😀
regi, mne sa tiez domco budi vela krat v noci ale o chudnuti u mna nemoze byt ani rec. ja som od porodu naopak pribrala. za cely den sa mi moc casu nedostane aby som sa najedla a potom som vecer hladna ako kon a tak sa to len lepi a lepi... 😠 ja uz balim do anglicka, vo stvrtok letime. asi naberiem zasobu chrumiek aby som krpca udrzala na mieste a nelietal po celom lietadle.

vejinka
12. aug 2009

aj ja prajem vsetkym zuzkam vsetko naj naj naj ..ja som celkom zabudla kuknut do kalendara 😖
my mame tiez tie noci o nicom ale co uz ...a vobec nechudnem skor priberam...vrrr ale furt je to v norme..len co s tym bruchom..ja neviem a brusaky robit nevladzem 🙄

putyna
12. aug 2009

My sa ku gratulacii pridavame Vsetko najlepsie zuzanky

mars83
14. aug 2009

Ahojte vsetky kocky. Tak nahodou som si precitala o com ste si pisali a presne to som sa aj chcela pytat- hlavne to plavanie.Moj maly sa narodil predcasne v 35tt, tak jemu by to asi pomohlo, na motoriku.Je uplne zdravy, ale troska lenivsi ako deti v jeho veku, teraz ma 7 a pol mes.Tiez neviem ci si to mozme dovolit teraz, uvidime od septembra, lebo manzel este stale nepracuje ☹ , tak uvidime. Ale rada by som s nim sla, aj koli sebe kedze by som niektore z vas aj osobne spoznala..
A co sa tyka toho chudnutia, tak ja som celkom schudla, da sa povedat na povodnu vahu, dve kila zostali a tie su na bruchu 😒 , taktiez sa mi nechce cvicit, leniva som.. A moj maly tiez v noci vystraja, nespi, len fnuka, raz chce mlieko, raz caj.. A este pre Paskova: tak moj maly je o cosi mladsi a tiez nevypije vela, len 120ml-150ml a vecer pred nocnym spankom mi kedysi vypil 250ml, teraz len 120ml..kedy ako..tak tiez neviem preco? ☹ Ale ja si myslim ze je to tym teplom a tiez prikrmami cez den, tie mu celkom chutia..tak neviem ci je to OK..
Prajem Vam pekny den 🙂

paskova
15. aug 2009

Ahoj babky, 🙂 🙂 konecne som doma. U mamy bolo fajn, super som si oddychla, mala zacala papatvseliake dobroty, palacinky, dzemik a tak. Viem, ze by este nemala, ale som rada, ze jej chuti a nic sa jej z tych jedal nestalo. 😉 😉 😉

mars, boli casy, ked mala vycucala z flasky vecer aj 240ml, veru teraz je to biednejsie. a na to plavanie chod, urcite to malemu pomoze. Ja som to tiez hrozne rada chodila, teraz sa ani s nikym nestretavam, vsetky baby byvaju na Podbrezkach, veru je mi tu niekedy v meste smutno.

Konecne zase bude slnecny weekend, tak si to uzite. 😵 😵 😵

rencalm
17. aug 2009

Ahojte,
pozdravujem specialne Zuzku-zrepku, som rada, ze sme sa spoznali, hadam sa dostaneme k vam na podbrezky aj castejsie, maly bol uplne uneseny a taky vystaveny, ze vecer ledva dopil mliecko a uz na flaske mi chrnel 😀

No zajtra ideme na rocnu prehliadku a s tym spojene aj ockovanie, uz teraz mam z toho strach, ja som dost naklonena homeopatii, takze som bola tiez kupit tie homeo, o ktorych pisala Vejinka { diky za tip} a uz dnes rano som mu dala 5 guliciek, aj vecer mu dam, hadam to trosku zmierni ten priebeh. Nas idu ockovat aj proti pneumokokom, lebo ja hlupa som ho v 3 mesiacoch od toho "ochranila" v domneni, ze ked bude starsi, bude to lepsie znasat, a teraz mi je jasne, ze som sa teda riadne obabrala. Jednak to bude znasat asi este horsie, a jednak za to zaplatim a to doslova, mohla som to mat takmer zadara. No co uz, za chyby sa plati. Hlavne nech to maly dako dobre zvladne, to je najdolezitejsie.

Co sa spania tyka, nechcem provokovat, ale nas maly uz asi 2 mesiace spava celkom dobre, aj cez den aj v noci, to najhorsie obdobie uz mame hadam za sebou, isto este budu zle noci, ked pojdu zubky a tak, ale zatial je to v pohode, tak som rada. Paradox je len to, ze ja sa aj tak citim stale strasne unavena a nevyspata, nechapem to.... Tak drzim palceky, nech sa aj vase babatka konecne dobre vyspinkaju a vy s nimi. 🙂

porubenka
17. aug 2009

Ahoj mars83, ak vam to vynde s peniazkami urcite na plavanie s drobcom chod. Moj maly sa tiez narodil v 35tt a takisto je pomalsi v motorike. My musime aj cvicit vojtovou metodou. Mame za sebou 1.kurz plavania. Maly bol asi prve 4 razy uplne stuhnuty, no a teraz je vo vodicke krasny. Krasne kope nozickami a cliape rucickami, co predtym vo vode nerobil. Vidim na nom ze nam ozil. Urcite nam to plavanie pomohlo. Ak nam nic do toho nepride, tak od septembra chceme pokracovat.

Renca, prepac prosim, ze sa neozyvam, no akosi nic nestiham. Ale uz sa polepsim a napisem 😎

loss
18. aug 2009

caute kocky

daaaavno som tu nebola tak ako sa vam vsetkym dari?My sa mame dobre Nelly je uzastna a aj drobec v brusku je zlaty zajtra ideme na 4D tak dam vediet co budeme mat 🙂
a co dake stretko sa nekona?

ewusiklm
18. aug 2009

ahojte,loss ale stretko bolo pred dvoma tyzdnami,kukni foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre