Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

porubenka
4. aug 2009

Neviem ci lila myslela von ci dnu v Janosiku. Ale ten kutik dnu je dost maly - ratam teda ze sa nas stretne co najviac maminiek. Keby nas bolo par tak v pohode.

porubenka
4. aug 2009

Este som chcela, ze sa ozvem Zuzke - tictactoe, a Zuzke so Saskou, lebo tu asi nechodia, aby vedeli co sa organizuje. A myslim ze mam cislo aj na dalsiu Zuzku - bambulka s Martinkom nech sa pridaju tiez.

vejinka
4. aug 2009

ok... 😉

zrepka
4. aug 2009

Jeeej tak to keby sa podarilo vsetky mamicky zohnat to by bolo ine stretko.Parada len dajte vediet komu mozte. Ale co s Jasterickou a Loos?
tak to sme mali za noc hrucky 38,5 a viac.Ja som z toho vyklepana uz teraz Lila nie este 40tky.A tri dni preboha nestras. Rano sa zobudil celkom fajn uz mal len zvisenu a potom trosku pobehal a zrazu horucka naspat.dala som mo prso a zaspal a ked sa zobudil taaaak sa klepal ze som sa zlakla a volala dokine.On sa klepal nie ako od zimy ale ako stary dedko.Skoro som sa rozplakala.My sme este nebolichori ja na to nie som zvyknuta.Dokina povedala ze to je normal a ak by sa cely den a celu noc nic nezmenilo tak zajtra mame prist. Ufff tak dufam ze az tak dlho to trvat nebude.red tym sme mali len zvysenu teplotu ale to len tak na hodinku a dost.

lila794
4. aug 2009

Zuzi, neboj, to prejde! Maly mi tiez este nemal teplotu, preto som bola vyklepana.

Porubenka, podla mna je detsky kutik v Janosiku najvacsi v meste, ale ako chcete, prisposobime sa.

Evke-Jastericke dam vediet cez facebook.

porubenka
4. aug 2009

Ja poznam len detsky kutik v Janosiku, iny nie 😉 . Tak neviem povedat ktory je aky velky. Ja len ze si neviem predstavit ze napr. 10 maminiek s babatkami sa vprace do toho kutiku. A oproti kutiku su dve sedacky, inak by sme museli sediet v kaviarni odkial by nebol vyhlad na deti. Tak to asi nechajme na piatok ze podla toho kolko nas bude tak tam pojdeme alebo nie, hm?

paskova
4. aug 2009

Ahoj baby, ten kutik v Janosiku je fajn a je vonku aj parcik keby bolo horuco vo vnutri. Takze summa summarum by sme sa mali stretnut o 15::00 pri Janosiku? Mne to maximalne vyhovuje, dufam, ze mi Sophi pospinka kym pojdem cez mesto.

Zuzi dufam, ze sa Matko polepsi a stretneme sa, budem drzat palce. 😉 😉 😉

Velmi sa na vas vsetky tesiiiim.

vejinka
4. aug 2009

ok takze predbezne sme dohodnute pri janosiku o tretej..kto bdue meskat sme v kaviarni ci kde to tam vnutri alebo vonku v parciku 😉

lila794
4. aug 2009

super, tak, Zuzi, ja asi pojdem autom, je to dost daleko

vejinka
4. aug 2009

babyyyyyyyyyyyyyyy nepoznate jedno homeo ktore sa dava proti teplote po ockovani?? tu jeeeeeeeeee

vejinka
4. aug 2009

volaju sa: LEDUM PALESTRAE 9CH davkovanie: 1x5granul jeden den pred ockovanim
2x5granul v den ockovania a 1x5granul den po ockovani

vraj je to vyborne lebo deti vobec nemaju horucky tym padom nehrozia febrilne krce..a ockovanie prebehne bez vedlajsich ucinkov!!!!

VRELE DPORUCAM..moja doktorka mi to poradila vraj to mam kupit ak xcem aby mal narodky kludne...kedze presne na jeho narodky dostane povinnu davku

lila794
4. aug 2009

Baby, nechcem vas strasit, ale s tymi homeo by som trochu davala bacha, citala som dost clankov o tom, ake su neziaduce ucinky vsetkych homeo, o ktorych sa vsak nikde na pribalovych letakoch nepise. Hlavne u deti, ked su starsie mavaju tazke sny, casto sa trhaju zo spanku, sniva sa im o strasidlach, drakoch a furt ich v snoch nieco prenasleduje. Ono ta metoda homeopatik ma velke "spiritisticke" pozadie, hoci o tom sa nehovori. Najhorsie je, ze sa to stava najoblubenejsou formou liecby. No, ale v konecnom dosledku, je to kazdeho vec. Ja len svoj nazor na to. Nikoho neobvinujem, jasne 😉

lila794
4. aug 2009

ked budete mat cas, tak si precitajte

http://www.horiaciker.sk/e-poradna.php?q=132

vejinka
4. aug 2009

fiiiiiiiiha lila to si kde citala??? 😨

vejinka
4. aug 2009

no nevieeeeeeem..ja som uzivala homeo na tvorbu mlieka..a drakov som nevidela 😀

vejinka
4. aug 2009

no ale husty clanok.... 😔

lila794
4. aug 2009

Marisku, ide burka a to som chcela ist do mesta malemu kupit sandalky do Aviceny, bo su mu uz male, cize uz druhe za toto leto 😝

lila794
4. aug 2009

Ozaj a Jastericka s Tinuskou pridu na stretko 😉 Este Evke napisem, nech da vediet Loss.

vejinka
4. aug 2009

superrrrrrrr jo uz leje....kurnik sopa my sme xceli ist von

vejinka
4. aug 2009

my sme tiez kupili v avicene..ale trocha vacsie aby vydrzali do ejsene..

vejinka
4. aug 2009

mam aj v albume

putyna
4. aug 2009

heh baby ale ste toho popisali no baby nam to tiez vyhovuje poobede lebo my spime od vecera 8 hod do rana do pol 10.hmmm

zrepka heh isla by som peso s podbrezin heh len to by som musela mat kocik heh alebo iba ak by isiel timik na trojkolke heh a to neviem ci by az do mesta vysedel.

renca lm heh to potom asi kupim aj ja nasmu timimu lebo tiez ho nic nezaujima

heh baby ja kukam ze vase deturence krasne buvaju ci doobeda ci poobede heh a ten moj timik ako vstane tak najskor zaspi az medzi 20 az 21 a ziadne poobede heh a to sa mu nechce ani vecer ist spat to iba nasilu heh a vobedz to neni na nom vidno ze by bol daky mrzuty alebo co uplne v poho. 😀

zrepka
4. aug 2009

No babky tak den zvladame trochu lepsie ako noc.uz bola teplota len 38 najviac. Mrzuty je ako drak.Ale da sa to vydrzat lebo skoro stale spi tak dve hodinky pobeha po byte a potom len cici a buvat.Este ze stale kojim lebo za cely den nic nespapal.len zafuci a otrci gambu ked mu daco ponuknem. Myslim ze najhorsie je za nami len sa trosku obavam toho co bude v noci ked cely den buva.

Tak ked sa mame pred tym Janosikom stretnut tak aj my pojdeme autom.Ak niekto chce moze sa s nami zviest.

zrepka
5. aug 2009

Tak sa ideme pochvalit ze sme zase fit vcera isiel spat az o 22.00 ale spinkal dobre a rano uz sa teplota nevratila.Uz zas vystraja ako stary dobry Matko nezbednik. 🙂 😵
hurrrraaa konecne pojdeme von!

vejinka
5. aug 2009

zrepka tesim sa s tebou ze teplota zmizla 😉

paskova
5. aug 2009

zrepka fajn, ze ste uz zdravucky 🙂 🙂

Co vravite na toto hnusne pocasie? My sme vcera ani vonku neboli, tak uz ku veceru bola Sophi ako cert. Dnes vstala o 8:00, tak som zvedava kedy zaspi. 😉 😉 😉

putyna
5. aug 2009

Baby kde sa to mame teda stretnut ked som citala ze pred DS a zrepka uz pise ze pred Janosikom zacinam byt stoho madar

ewusiklm
5. aug 2009

no ja mam z toho tiež veru miš-maš

paskova
5. aug 2009

ale baby, no predsa stretneme sa pred Janosikom v piatok o 15:00. 😀 😀 😀

vejinka
5. aug 2009

no vcera sme neboli ani my vonku a dnes chvilku...hruza 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre