Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

lila794
21. aug 2008

No ahoj, Evi, konecne si aj tu! 🙂 Aj Martinka je krasnucka - ved vies, buduca nevesta 😀 😀 😀

putyna
21. aug 2008

lila diky heh

bambu vsetko naj martinkovi

lila794
21. aug 2008

Jani a aj tebe vsetko naj k meninam!!!!

putyna
21. aug 2008

heh diky

jastericka
22. aug 2008

áno, Davidko ženích 😀 😀 , som hovorila Martinke a ukazovala fotky, sa smiala, hehe 😉

plostica2502
22. aug 2008

paskova ahoj....ja som mala aj male,aj velke,ale su lepsie tie velke,lebo,ked na siroko balis,aby postolky neodierali,tak plienka musi trcat,tak odporucam stacia ti len velke 😉

paskova
22. aug 2008

plostica2502: vdaka, a kolko si ich mala nakupene? Pocula som totiz ze uz od zaciatku sa moze balit do Pampersiek. Ci nie?

vejinka
22. aug 2008

jasne uz v porodnici sa bali do pampersiek 😉

lila794
23. aug 2008

Paskova, aj ja odporucam len tie velke. Bali sa uz do Pampersiek a na to jedna bavlnena a postolky. Ja som ich mala 30ks, ale mavaju aj menej, niektore aj viac. Zalezi od teba ako casto sa ti chce prat. Mne teda casto nie 😝 a maly sa strasne potil, tak som ich casto menila. A zidu sa na kadeco, pod hlavicku, maly sa s nimi teraz hrava 😀 , na grckanie... ved to poznas 🙂

lila794
23. aug 2008

Inak, baby, vcera som mala sialeny den. Keby nebol mangel doma, tak koniec. Uz treti den ma strasne bolela hlava. Zacalo to vzdy poobede, ale vcera neskutocna migrena. Triaslo ma, napinalo na vracanie, maly tiez nervozny, stale plakal a vecer zaspal az o pol desiatej s placom. Inokedy spava uz o 8mej ako dudok. Dufam, ze dnes ma to obide, lebo muz isiel na cucoriedky. Pomoooc, idem zavarat!

alinka189
23. aug 2008

lila, to zaváranie sa celkom dá, nie? ale to čistenie ...... 😝 Či mangelík očistí?

lila794
23. aug 2008

No ved to, to cistenie, jooooj! Zase ma zacina boliet hlava, asi si musim dat kavu. Maly mi tak reval, ze som ho musela supnut do kocara a von... Este pri panelaku zaspal. Ale len na pol hodinu, ma porazi!!!

zuzana24
23. aug 2008

ahojte mamule tak dlho sme tu neboli ale vcera sme dostali vysoke horucky tak sme leteli na pohotovost a tak nakoniec sme doma s hnisavou anginou chuda moje male ☹ ☹ ☹ ano lilus boli sme v cukrarni mala si na mna zakricat 😀

plosti mi do jana chodime skoro stale no dufam ze bude este pekne a sa tam dostaneme ako bolo?

bambulka026
autor
23. aug 2008

Ahojte, dakujeme za priania... 😀 😀 😀
Uz len necely mesiac a mame rocik, ako to ubehlo... 😖

Put, i my Vam blahozelame k tym 11 mesiacikom aj vsetkym Jankam k meninam...

Plosti, mala som na prazdninach bratrancovu dceru, no bol to zaberak.
Musela som na nich davat ovela vacssi pozor, ako ked je Martinko sam.
Stale ho chcela len natahovat, a on jej vrestal, no horor...

Lila, to cistenie a zavaranie nezavidim, mne zavaraju nasi, zatial... 🙂
Ja kompoty nelubim, tak teraz zavarili po troske pre Matka.

Zuzi, rychlo sa uzdravte, chudatko male, sa teraz vytrapite.

Ja by som isla na kupko, len mi treba kupit nove plavky, lebo ako som prisla o mlieko tak su mi akesi volne... 😀 😀 😀 😀

plostica2502
23. aug 2008

ahojte🙂)

paskova,netreba ti vela tych plienok,pravda je,ze vyuzijes,aj pri kupani,aj do vankusov,aj ked krcne,kup kolko uznas za vhodne,ak budes pouzivat tie jednorazovky,netreba vela...ja mam sice skoro 100,ale to su este podedene,ked sa pouzivali aj na balenie,ale dobre,ze mam,aj ako podbradnik su dobre 😀 😀 a aj sa nicia pranim dost...ozaj ti postaci tych 30,40...to je az az...

zuzi24....joj to by bolo dobre,kebyze idete so saskou,slavka nechce it iny den s malym,lebo v utorok je cista voda..vstupne je 200...a baba neplatia"??lebo ja som tam chodila zadara,kym tam robila mamca,ale uz tam asi rok nieje,tak uz zaplatime 😀 😀 😀

bambu...to musel byt horor...uprimne,po takom tyzdni by ti bodla dovolenka 😉 🙂 😅

loss
23. aug 2008

Zuzky pozerala som vase albumy ste krasnucky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana24
23. aug 2008

paskova plienky si do porodnice mozes kupit uz 2 ja som si ich kupila a pouzivala som ich kym s nich nevyrastla 😉 plienky inak kupujes podla kil kolko ma malinke.inak ja som tie newborn ani nekupovala zdalo sa mi to vyhodene peniaze ked moja mal sa narodila uz 4,225g 😀

zuzana24
23. aug 2008

lossik dakujem vy tiez nie ste na zahodenie 😀 nellka je krasna riadna baba 😉

lila794
23. aug 2008

ani ja som nekupovala newborn, ale rovno 2, lebo bol velky

Bambu, uz mas konecne pokoj, co???

Zuzi, rychlo sa uzdravte, nech sa zase Sasenka krasne smejka 🙂

zuzana24
24. aug 2008

dakujeme lilus vy sa ako mate?mmmm.......nhzgfkgdsbbbbbbbv toto ti napisala saska ze pozdravuje davidka a posiela mu pusinu 😀

paskova
24. aug 2008

ahojte dievcata: chcem sa len opytat kolko ste pribrali pocas tehu? ja som na zaciatku mala 45kg 🙂 teraz mam 52kg. Nie je to moc rychle priberanie? Minuly tyzden v pondelok v poradni som mala iba 50kg. Vdaka!!

vejinka
24. aug 2008

paskova pokial nepriberes za tri tyzdne 4 kila ako ja..tak pohoda ale nechapem kde to vo mne je lebo ja nikde inde nepriberam len do bruska..inak ja som pred tehu mala 58 potom som schudla na 53 a teraz mam 68kil.

bambulka026
autor
24. aug 2008

Paskova ja som nabrala 24kg za cele tehu... 😀 😀 😀
Neboj, tie kila zhodis len co sa drobec narodi a budes kolo neho behat. 😉

Ja som mala 20 latkovych plienok, a do porodnice som kupila tie Pampesky co su do 5kg.

Plosti, teraz mi uz bezny den pripada ako dovolenka.
Keby bola este tyzden u nas, tak by som asi zosalela.

Loos, dakujeme, dnes som Ta videla v Porubke, mamina Ti kocikovala Nelku. 🙂

Veji, este nic?

Zuzi, ako je Saske?

ewusiklm
24. aug 2008

paskova ja som za cele tehotenstvo pribrala 25kg a teraz nie a nie schudnut....

vejinka
24. aug 2008

bambulka...ne ne este nic..ale boli ma kompletne cely clovek 😖

bambulka026
autor
24. aug 2008

Veji, uz to vydrz, za chvilu to mas za sebou.
Mna strasne bolieval chrbat, ze som az plakavala.

vejinka
24. aug 2008

bambulka...a zlepsilo sa to po porode lebo ja mam strach ze to zostane..mna boli chrbat od 20tt ..ale teraz uz nebboli..teraz je to uz na nevydrzanie 😖

lila794
24. aug 2008

zuzi, davidko dakuje, tiez posiela pusinku 😕 😵 dnes zacal konecne normalne kakat 😝 uz je lepsie sasenke?

Veji, drz sa!!!!

Paskova, ja som pribrala 20kg a teraz uz mam o 27kg menej - maly ma cucia - asi aj tuk mi vyciciava.

Baby, dnes som mala hrozny zazitok. Boli sme u nasich na Nabrezi, byvaju v 13poschodovkach, poculi sme krik, tak sme vybehli na balkon a na vedlajsej bytovke na streche chlap za zabradlim, roztiahnute ruky a krical - chcel skocit dolu. Dolu uz policajti a z nasej bytovky na neho kricala susedka, aby nerobil somariny a tak. Nakoniec po nom skocil jeden chlap zozadu a strhol ho. Takze to skoncilo dobre. Ale ked som ho tam videla a ked sa uz cukol, ze skoci, musela som odist prec, co som sa tak roztriasla. Som sa bala, ze mlieko stratim od laku. Hrozneeee!!!

vejinka
24. aug 2008

lilka..a coho sa to mam drzat? 😀 terminu ? 😉

jastericka
24. aug 2008

lila: to je hrozné, bože to táto doba dnešná ☹ , ale našťastie to dobre dopadlo
Že Martinka pozdravuje Davidka 😀 Inak, my už máme 7,6kg, takže Maťka je tiež riadne veľká

Zuzi, ahoj, dúfam, že sa Saška čoskoro uzdraví, som čítala, že máte angínu, chúďatko moje. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre