Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

putyna
2. sep 2008

heh no baby ja nastastie makka niesom ja nedam ani keby sa co dialo na rev som si uz uplne zvykla tak vobedz mi uz nastastie neprekaza tak nech si len trosku poplace ved ani to mu neuskodi

zuzi vela stastia

Plosti hej dosla

putyna
2. sep 2008

baby ked bude cas tak som pridala par foto tak kuk

bambulka026
autor
3. sep 2008

Put, to vydrzala ta Timkova postielka ten tvoj najazd_ 😀 😀 😀
Ja sa uz tiez pousilujem pridat foto, hned ked budem mat viac casu.

Zuzi, peknu dovolenku...

lila794
3. sep 2008

Put, krasni ste! A kolko ma Timik vlasov 🙂 pocuj, tebe sa lahko vhupne do postielky, ked si taka chuducka 😀

putyna
3. sep 2008

bambu ta postielka je este po mne a raz mi mamca ravela ze tam bola somnou tak som to chcela vyskusat aj ja hehe no a este drzi potom vsetkom heh mozno vydrzi este do mojich vnucat 😀

lila ako by si ty bola tazsia

ewusiklm
3. sep 2008

Ahojte maminky...dnes som bola so Samkom druhy krat na ockovani proti pneumokokom...Samko ani nezaplakal...no zlaty bol...puty-ja keby som si mala lahnut ku Samkovi do postielky tak by sme sa hned našli na zemi haha....lebo tieto nove postielky stoja za rit,taku slabu maju zivotnost.

lila794
4. sep 2008

samko je frajeeer, no to ano, my mame tiez staru postielku, ta by isto daco zniesla, ked uz tolko deti odchovala 😀

vejinka
4. sep 2008

caute baby...tak uz som doma..konecne ..zvykame si na seba ale papame kazde dve hodiny aj v noci takze prva noc doma bola horor 😀

ewusiklm
4. sep 2008

vejinka-no tak to ti naozaj nezavidim,ja uz som zvyknuta ze drobec zaspi o 8-9 vecer a zobudi sa rano o 8 a v noci keby sa zobudil tak ma ani nehne sa zobudit hehe

lila794
4. sep 2008

Veji, neboj, ono sa to casom ustali. My sme tiez tak papali. Ani sa nenazdas a bude vsetko ok. A inak sa ako citis po cisari? A kto ti ho robil?

putyna
4. sep 2008

veji vytaj doma chcela som ta prist kuk do nemocky ale dako sme vsetci ochoreli

ewi to je pravda ja tiez kym nezacne blikat tak ma ani nehne hehe by som asi neprezila keby som mala kazde 2 hodky vstavat

paskova
5. sep 2008

Ahojte baby, ako to robite niektore, ze vam deti prespia celu noc? Ja uz mam teraz husiu kozu z toho vstavania, a ked niektore pisu, koja kazdu hodinu, alebo, ze mimco nespi celu noc, no uff.

efka99
5. sep 2008

ahojcek babenky. konecne nam zapojili net, tak sa budeme castejsie hlasit. len v skratke: let bol v pohode, maly trosku plackal, ale zvladli sme to. maly uz asi chce spinkat, tak sa ozveme neskor. ali, kedy nas pridete pozriet?

klinko
5. sep 2008

boze, som ja tapa. prihlasila som sa pod inym menom. ta efka99 som ja 😵 😵 😵

putyna
5. sep 2008

linko tak vytaj na liptove teda

plostica2502
5. sep 2008

😀 😀 aj ja ta vytam klinko...kde teraz byvate...

jani kukala som si foto na pokeci...krasne su...

klinko
5. sep 2008

dakujem za privitanie. sme vo Vychodnej. konecne aj my vieme, co je to slnko 😕

lila794
5. sep 2008

Klinko, ahooooj, chybali ste. Ako Adamko? Uz ste zubati?

bambulka026
autor
5. sep 2008

Veji, tak pis, sme zvedave ako to prebiehalo...
Na to nocne vstavanie si zvyknes, aj mne tak Martino papal.
On i teraz vstava este 2-3x za noc. Kazde dietatko je ine...

klinko
5. sep 2008

ahoj lila. zubky este nemame, ale posledne dva dni nas poriadne hnevaju. Adamko by dal do pusinky aj neviem co. dufam, ze to uz nebude dlho trvat, kym mu daky vyjde. a vy co mate nove?

putyna
5. sep 2008

baby neviete od kolkych rokov sa da ist s dietatom do materskeho centra???

paskova
6. sep 2008

Ahojte vsetky: chcem sa vas opytat ci ste zavinovacky kupovali tie obycajne tenke, alebo s tym spevnenym chrbtom. Vdaka a pekny weekend kazdej! 🙂

vejinka
6. sep 2008

ahojte zienky mam problem..v noci z pupocnika mojho drobceka trolinka vyterala krv..som sa hrozne zlakla z coho to moze byt..neviete poradit? doktorka nam dala lieh ale ja s tym bojim ..lebo ho to bude stipat nie?? tak som mu len genciankou natrela a odvtedy je klud..len sa mi rano zasa zdal teply..ale uz to preslo..teraz hajaaa mna vystrie z tychto teplot hroznych..chodim cela spotena furt sa macem v sprche..ale co on? ma body s dlhym rukavom a take tenucke puncochace co som davala mojim babam ked som bola mala...nikdy by ma nenapadlo ze mu to bdue dobre 😀 ale ked ho prebalujem alebo prezliekam..tak strasne dlho sa mu ckaaa a kycha..no podla mna mu zima byt nemoze..ale ked ho zabalim tak prestane..skuste poradit budem velmi vdacna 😉

vejinka
6. sep 2008

putyna..ahoj moja..od narodenia..nieje tam urcena ziadna hranicna hodnota veku.

vejinka
6. sep 2008

no zienky co sa tyka cisara strach a hroza...ked ma tam zaviedli vyzliekli a priviazali remenmi nebolo mi vsetko jedno..som sa citila ako 5 minut pred smrtou a do toho ma "krasne vycievkovali" to bola bolest jak hovado..potom som dostala masku a na viac sa nepamatam..ozaj este si pamatam ako som tam tak hola lezala ze ma celu ponatierali nejakym oranzovym roztokom ..a bolo to studene a neprijemne cez tie kontrakcie..no a ked som sa prebrala nic nebolelo..ale prva noc bola otrasna ja sefka som si myslela ze to zvladnem aj bez liekom proti bolesti ale o druhej v noci sa to uz nedalo vydrzat poprosila som o daco..a pichli mi imjekciu do zadku..juj fajne to zaboello ale tak potom uz bol relativny pokoj..maleho mi ukazali asi o tri hodiny po cisarovi..a hnned ho brali prec. druhy den na jiske bol tiez zly ale s tym prvym sa neda porovnat. podotykam ze som sa nemohla vymocit..takze ma cievkovali este tri krat..druhy po operacii o tom ani neviem..treti a stvrty ked som bola na jiske. taky citlivy mechur a mocovu ruru som nemala nikdy...palilo stipalo boello a do toho ta jazva 😔 no ale uz je dobre uz som doma..a boli este ale rovno z porodnice sme sli na kociku takze som mala prechadzku lebo byvam kustik od kaufiku..a vo stvrtok sme boli na socialke sice nestrankovy den..ale reku muz nema inokedy volno a tak som si splnila povinnost do 15 dni 😉 takze to uz mam z krku..uz amme aj rodny list a este treba poistovnu no ale aj tak je toho vela..ale ked som zvladla ist do mesta pesi..s kocikom tak uz zvladnem vsetko 😀

lila794
6. sep 2008

Jaj, Veji, si mi to iba vsetko pripomenula - fuuuuj. Aj mna museli stale cievkovat 😝 , ale nebolelo ma to. Neboj, bude den co den lepsie. Inak ja som na tom operacnom stole ziapala, ze umriem. Mala som totiz kontrakcie uz stale. A ako ma priviazali, tak ma az vyduvalo od bolesti hore. Fuuuuj!!! Hrozne to bolo. Ale co uz, hlavne, ze su drobci s nami.

Ten pupcok - skus zavolat dokine a spytaj sa jej, v pohode ti poradi. A ten lieh kludne davaj.

A tie navaly teploty ti prejdu, ja som sa budila este tri tyzdne po porode spotena ako mys - doslova. Mala som mokre vlasy, pyzamo, plachtu. To tie hormony, kym sa spamataju. No, je pravda, ze takato horucava vonku nebola.

Maly je od vcera nejaky placlivy, neviem, ci uz zuby, ale nevidno. Iba to ma stale take opuchnute. Vcera mi dokopy spal iba hodinu a vecer, kym zaspal - to bolo revuuuuuu. Iba na rukach som ho uspala, lebo sa az zachadzal. Ale zaspal uz o 19, 30. v noci iba raz hore a spal ako dudok do rana.

Paskova, my sme mali tu perinkovu, ale ako som uz pisala, moc sme ju nepouzivali.

paskova
6. sep 2008

No baby, normalne ste ma s tym cisarskym vylakali. Ved tak rodia vsetky celebrity 😀 , ze to je taka hroza to som necakala. Len dufam, ze ja porodim normalne, i ked to sitie este mam stqale v pamati.

putyna
6. sep 2008

no boze normalne som stastna ze som rodila normalne ty kokso hmm

veji a aj sa tam daco plati alebo ako ak vies daco viac o tom tak mi prosim napis hmmm

baby v pondelok uz ideme do tych plaveckych jasliciek heh o 10/15 tak to som zvedava 😀

lila794
6. sep 2008

Paaskova, ale celebrity maju planovane cisare, ja som mala akutny, 22 hod ma trapili a ked som uz skoro ani nedychala sa nado mnou zlutovali a maleho zo mna vybrali 😝

Tak pekne poplavajte, a pozdravuj odo mna Lenku s Marekom - tiez sa tam v pondelok chysta. Dakujem!!

bambulka026
autor
6. sep 2008

Veji, si mi pripomenula moj porod, bola som na tom podobne... 🙂
No ja som ho porodila doobedu a doniesli mi ho prvy krat az vecer.
Ja som take bolesti po cisari nemala, sice som sa tiez nemohla vycurat a cievkovali ma takmer 2 dni, fuuuj neprijemne....
Zrejme este posobili tie homeomatika...

Paskova, ja som mala tu tenku zavinovacku.
Moc sme ju nevyuzili, lebo Matko bol velky a nepacilo sa mu v nej.

Put, my ideme do materskeho centra od 19/9, je to vzdy v utorok a stvrtok rano.
Este neviem kolko sa plati, no ja pojdem najskor na skusku ci sa mu tam bude pacit.
Drzime palce aby sa Timkovi vo vodicke pacilo...
Potom napis dojmy, ak nam to schvalia, budeme mozno dalsi kurz chodit i my.
23.9.sme objednany do Martina na toho Holtera, tak uvidime ake budu vysledky.

Lila, obe sme z LH a musime sa stretnut v Rackovej... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre