Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

bambulka026
autor
6. sep 2008

Ou, zabudla som, blahozelame k 5 mesiacikom.
Tak to bezi...

vejinka
7. sep 2008

put..za co platit? za cisar? ci ako? kdeze ja som nedala ani korunu 😀

vejinka
7. sep 2008

jaaaj platit za materske centrum?? to netusim..zalezi od nich ja som tam este nebola ale robi mi tam mojho muza bratrancova zena...boze ako komplykovane napisane 😀

eliska1983
7. sep 2008

ahoooj

lila794
8. sep 2008

Eliska, ahoooj!

Bambu, dakujeme, veru bezi to! Ja som sa tiez na tom smiala, ze prave v rackovej sa stretneme. Inak, Matko je krasnucky. Ked som vas prvykrat videla, myslela som, ze je cela ty, ale ked som videla manzela, tak to je cely tato. 😀
Bola to super prechadzka, vzduch a sum potoka tak na maleho vplyvali, ze zaspal Davidovi na rukach, potom ho musel az do auta odtrepat.

putyna
8. sep 2008

no uz sme s5 no bolo ok az nato ze timik preplakal skoro cely cas hmmm ale co uz

o tom materskom centre som sa pytala kamosky tak vravela ze tam bola a ze sa jej tam moc nepacilo ze to je taka stara miestnost a ze hracky este z dobi ked ona chodila do skolky a ze hudobne nastroje len palicky drevene a tak nic ok a este ze musis zaplatit 2000sk hned takze ked nebudes moct prist tak zbytocne vyhodene peniaze ked tam napr.pojdes 5x a mas zaplateny mesiac a tak

no ved bambu potom napises co a ako svoje dojmi, ja zatial ostanem na tom plavani a cviceni pri kozli zatial nam to stacihadam

plostica2502
8. sep 2008

jani,celkom dobre na tom plavani,uz sa ucis basnicky,daktore sa takie divnie 😀 ...minko vstal o 12.45 tak dako a zedol plnnnu mysu polievky 😀 😀 😀 😀 ...to ta voda...som zvedava na stvrtok...uz si zbalena...oza 😀 j a to ako myslela,ze ich budeme ponarat.... 😒

zuzana24
8. sep 2008

ahojte babule tak uz sme domka bolo super az na posledny den skoro by sme tam uz ostali aj na stalo,nejaky 41r de... chcel spachat samovrazdu tak si nanosil kanistre s benzinom do bytu ktore polial ppo byte a nasledne podpalil taka rana u babky sa rozleteli dvere a otriasli okna bolo to oproti v panelaku 4 mrtvy a 4 policajti tazko zraneni.to je hrozne co sa s tymi ludmi robi.esteze sme boli oproti ale aj tak mi nebolo vsetko jedno.

bambulka026
autor
8. sep 2008

Zuzi, preboha, mi zimomriavky behaju...
A kde ste to boli? Zomrel ten chlap?
To musi byt nejaky skrat v hlave ked toto spravi. Ak sa chce zabit, tak nech to urobi tak ze nikoho neohrozi.

Put, a preco Timi plakal? Sa mu vo vode nepacilo?

Lila, ved i Mato sa ubehal, spal celu noc ako dudok, len raz sa zobudil. 😀
Keby si ich videla, ked ho ma muz na rukach, tak je to jeho verna kopia.
Neodskriepil by ho ani keby chcel... 😀 😀 😀

putyna
8. sep 2008

asi bol hladny a najstarsi sme tam boli tak aj najviac vnimal asi sa mu to prvy krat nepacilo heh hadam vo sstvrtok bude lepsie

Plostica hej som ich kuk no riadne divne su
Mna odradila dost ta trenerka ma dost dojala tym ze hned na zaciatok nas tak riadne zdrbala a pritom nepravom no kto mal vediet ze sme sa uz davno mali prezliekat tak ma dost sklamala ze som cely denn stoho mala nervy som sa potom iba kazdemu musela s tym postazovat hmmm ty kokso ☹

zuzana24
8. sep 2008

bambu áno on zomrel a aj jeho druzka co snim tam zila.no neboj ani mne nebolo vsetko jedno.

bambulka026
autor
8. sep 2008

Zuzi,
Aj tak ta obdivujem, ze si to tak zvladla.
Mne by to veru este dlho nedalo spavat...
To musi byt clovek na tom velmi zle, ze si siahne na zivot.

lila794
9. sep 2008

Zuzi, vitajte doma!!! Marisku sedivu, co sa to s tymi ludmi robi????? Hrozne!!

Put, to daka cudna instruktorka, za tie prachy by aspon mohla byt milsia, nie? Inak Lenka v babatkach v teme Plavanie babatiek pisala, ze bolo super a ze ich instruktorka vychvalila, ze to je prvy kurz, co ani jedno babatko neplakalo. To Timika nepocula, ci co? Ci to idu dva kurzy sucasne. Boli ste vcera o 9tej?

putyna
9. sep 2008

oni boli pred nami my sme isli az o 10/15 vies no tiez si myslim ze sa mohla milsie ale co uz

bambulka026
autor
9. sep 2008

Mne tiez nebola moc sympaticka,ked som sa bola pytat o to plavanie... 😖

putyna
9. sep 2008

lila vsetko najlepsie davidkovi heh vela dalsich krasnych dnickov prajeme 🙂

putyna
9. sep 2008

baby trochu foto som vam pridala s plavania

lila794
9. sep 2008

dakujeme, a ideme kuknut fotecky. Aj ja dake pridam z rackovej, ale teraz sa mi nechce 😝 volaka som leniva, nic sa mi nechce

lila794
9. sep 2008

Put, krasni ste!!!! 😀

paskova
9. sep 2008

Tie fotky su fakt zlate 🙂 , ja tam chcem tiez chodit s malou, ak vsetko dobre dopadne.

lila794
9. sep 2008

Ja by som s malym sla na Permon, Bambu, odkedy ste tam s malym chodili? A kolko vydrzal vo vode? A aj nejake koleso ste pouzivali?

zuzana24
9. sep 2008

no ti poviem lilus ja som si hned spomenula na teba na ten tvoj zazitok ☹ a vsetko naj davidkovi

naozaj ste zlaty put.

bambulka026
autor
9. sep 2008

Mozes tam ist kedykolvek, my sme boli poobede ked sa naspal.
Z vody som ho nemohla dostat von, a stale chodil od jedneho bazena k druhemu a cliapal sa tam.
Mali sme i koleso, no jemu sa v nom nepacilo, radsej sedel na schodiku a clapkal rucickami... 😀
Zobrala som mu hracky do vody, takze sa vyhral.
Nezabudni plienky na plavanie, nas sa ta pani pytala ci mame.

zuzana24
9. sep 2008

bambu ani nam sa v kolese nepacilo radsej sme sa sami clapkali bez kola 😀 inak zabudla som vam oznamit ze pporubenke sa narodil syncek lukasko narodil sa o 5 tyzdnov skor a mal uctyhodnych 2500g a 45cm.

klinko
9. sep 2008

ahojcek babenky. no Zuzi, tak to si mala hrozny zazitok. este ze ste vy v poriadku. to je hrozne, co sa to v poslednej dobe deje.
inac, aj ja som chcela s malym chodit plavat, ale mam niejaky strach. on strasne rad vyvadza vo vani, az tak, ze uz si dva-krat tak chlipol, ze sa mi dusil. nemohol sa vobec nadychnut, len trepal nozickami. skorom som odpadla, co som sa tak zlakla. mamina nevedela, ci ma ratovat Adamka,ci mna. esteze ho kupala so mnou. odvtedy mam az hrozu, ked ho mam ist kupat.
lila, gratulujeme k 5mesiacikom

zuzana24
9. sep 2008

evi ahoj tak to mas tiez nezavideniahodne mne sa tak cajikom uz pije z flasky a jej to tecie viac a niekedy tak pije hlatvo ze nestiha prehltat a pak jej zabehne ja uz som tiez parkrat ozelenela.takze viem o com vravis iank sa ako mate?a ocino vam ostal v irsku?my sme tiez same bo peto pracuje v anglicku zase.

putyna
10. sep 2008

no tiez sa dusime hocikedy ale ta cvicitelka povedala ze sa nemusime bat ze deti si vedia lepsie odkasat nez mi dospely tak teda neviem

klinko
10. sep 2008

zuzi, ocino nam je v irsku, ale koncom novembra pride na operaciu, bude doma do januara a potom uvidime, co dalej. mozno pojdeme este s nim, aj ked sa mi tam velmi nechce.
s tym plavanim uvidime, mozno by sme aj isli, lebo Adamko sa rad clapka, akokolvek moze byt unaveny, vo vani vzdy ozije.

zuzana24
10. sep 2008

je vam aj smutno asi vsak?aj nam je a hlavne petovi.my tiez este za nim pojdeme a mozno sa uz s nami vrati pak domov uvidime.takze maly zvladol cestu super?

bambulka026
autor
10. sep 2008

Zuzi, a kedy porodila?
Musim jej napisat smsku... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre