Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

jastericka
22. jan 2009

put, Ty závidíš bruško? Ja vôbec nie, ja by som brala, keby trvalo tehotenstvo 9 týždňov a nie 9 mesiacov 😀

vejinka
22. jan 2009

zuzi moooc gratulujeeeeeeeem 😉 ja tiez uvazujem nad druhym ale pockame kym bude mat maly aspom rok 😅

loss
22. jan 2009

zuzi ved Saska je dobrucka a hlavne je ze ste babo chceli a tesite sa budete mat 2-nasobnu radost a ine sa zvladne 😵

putyna
22. jan 2009

jastericka no jasne som chodila taka namyslena ze mam take velke brusko a ja som vobedz nemala pocit ze idem rodit.

zuzi este keby ze mas jednu babu tak nemusis kupovat ani vecicky pre malinku

jastericka
22. jan 2009

veru, veru, aj ja som nad tým rozmýšľala, že druhé by som tiež chcela babu, vecičky by už mala po Tinke, keď my máme všetko skoro ružové 😀
Ale ani chlapček by nebol zlý, zase by som všetko nakúpila v modrom 😉

lila794
22. jan 2009

Ja som tiez chcela druhe co najskor, ale po cisarskom mi doporucili pockat aspon 2 roky. Chcela som, kym bol Davidko malicky, ked sa este nehybal. Teraz neviem, ako by som to s nim zvladala byt tehotna.

Ale ideme sa trochu pochvalit - Davidko nam dnes vydrzal sam stat bez opory asi 10sekund a urobil par krokov, ked sme ho drzali iba za jednu rucku. Juj, zlate to je sledovat ako sa to dietatko uci nove veci. Aj kyvame papa, robime tap-tap, aj žižu vieme ukazat - sranda! Len keby sme v noci nemuseli byt aj 10x hore 😝

putyna
22. jan 2009

jastericka no ja tiez neviem ci by som uz nechcela aj babu hehe

lila tak to vstavanie ti vobedz nezavidim dufam ze pri druhom ja nebudem musiet tolko vstavat lebo pri timim iba raz za noc

slonicek
23. jan 2009

Ahojte maminky nemám Vám ani kedy napísat 🙂 máme sa fajn so Sophiou cez den vyspinká horšie to je večer kojím ju stále ale ju už aj prikrmujem lebo to je papkoš riaden po ockovi 🙂 čo sa týka toho porodu tak ako Vám napísala Alinka mala som ho tažký nemohla som ju vytlačit mala som uzke porodné cesty 6 tlakov mi vyvolávali a 2 sestričky mi tlačili na bruško a moja zlatá mamina mi držala hlavu ale už ked mala bola vonku tak ma nič nebolelo a rodila som z epidurálom ešte že som si ho dala lebo neviem akoby som to zvládla ale už je to zamnou a hlavne že sme zdravé obe ,tak sa majte pekne všetky Vás pozdravujem a ked budem mat času tak Vám zase napíšem a ak bude nejaké stretko tak myslite aj na Nás 🙂 Ahojte.

jastericka
23. jan 2009

Kati a prečo prikrmuješ, máš málo mliečka? Ten pôrod Ti nezávidím, ale zvládla si to. Šup s fotkami malej Sophi do albumu 😉

lila: Krásne to Davidkovi ide, je šikovný, aj Maťka sa vie už postaviť sama, ale musí mať na to podmienky, darí sa jej to len na gauči, keď sa má poriadne o čo chytiť 🙂 , ale nechce štvornožkovať, nepáči sa jej to, tak ju ani nenútim. Aj my tak vstávame v noci, tak viem, o čom píšeš 😔

paskova
23. jan 2009

Ahoj baby, Katka veru fotecky marne hladam od teba, daj nejake do albumu, nech vidime tvoju malu aj my. 😵 😵

lila, Evi to mate sikovne deticky ked sa uz stavaju na nohy. Mne Natalka do jedneho roka sa motala iba po stvornozky, uz sme sa smiali, ze aj do skolky tak pojde 😵 😵 😵 . Ostatne deti uz davno behali, jej sa to podarilo az po roku. Ale potom to bolo o drzku furt za nou behat. Takze si to pekne uzite kym vam sedkaju. 😉 😉

bambulka026
autor
24. jan 2009

Mne je veru tiez luto za bruskom.
Ja som zboznovala ked som citila ako sa tam vrti a kopka.
Keby sme na tom boli financne lepsie nevaham, a chcela by som druhe i ja, i ked by to bol zaberak.

Lilus, tak to je Davidko sikulka, Matko sa v tom veku uz tiez zacal stavat na nozky v postielke.
Pockaj ked budes musiet za nim behat.
🙂 😀

Baby, co keby sme spravili stretko na Podbrezkach vo Veronike?
Co pozeram cukraren je takmer stale prazdna, a myslim ze kociky by sme mohli nechat i na tej terase, tam by sme ich videli, popripade by nam otvorili tie dvere.
Co poviete?
Navrhnite nejaky datum a cas kedy sa Vam to hodi.
Ved vacsina nas je aj tak z Podbrezin alebo okolia.

zuzana24
24. jan 2009

ajojjte kocky.takze lossik chceli sme druhe takze ked som si spravila test a bol pozitivny potesili sme sa.
lila ja som tiez po cisarskom a saska akurat v maji ide mat dva roky a chcela by som asi este raz rodit cisarom.
najhorsie na celej veci je ze mi nebyva dobre a suhlasim s evkou keby nosenie bruska trvalo 9 tyzdnov a nie9 mesiacov.ja by som bola tiez za to keby som aj druhu mala babu ale kamaratka ma chlapca takze nam vecicky pozicia takze ani to nieje zle 🙂 v pondelok idem na vysetrenie tak som aj ja zvedava v kolkom tt som pak vam napisem.

lila794
24. jan 2009

Bambu, super! Ale cez vikend sa mi neda. Idem k nasim a zajtra sme vsetci v LH - oslavujem 30tku 😝 😀

Zuzi, aj ja by som brala cisarsky, ale skor tak planovany, lebo ma vytrapili ako psa a az potom nas zachranovali cisarom, takze som potom bola znicena.

jastericka
24. jan 2009

lila: wow, to letí 😝 všetko najlepšie k narodeninkám

Zuzi: ako to zvládaš, keď Ti býva zle, júúj moja, viem, ako to je, mne bolo nanič celé tehu a to som sa ešte nemusela starať o dieťatko ako Ty. Ale bude lepšie 😉
Určite napíš, ako si dopadla v poradni, som hrozne zvedavá.

paskova
24. jan 2009

lila vsetko naj k narodkam. 🙂 🙂 🙂

vejinka
24. jan 2009

mam nove fotky v albume..dnes sme mali uvitanie do zivota maly ani nevrngol zlaty bol 😉

vejinka
24. jan 2009

lilka..aj ja sa pridavam vsetko naj ku krasnemu jubileu 😉

lila794
24. jan 2009

Dakujem dievcata, veru, uz to leti, uz starnem - teda, zacinam si to uvedomovat 😝

Veji, Erik je zlatyyy. A uz velky chlap!

paskova
25. jan 2009

Veji aky je uz Erik velky. A to si pamatam ako som obzerala tvoje fotky z porodnice, ako keby to bolo teraz. Strasne rychlo tie deticky rastu. 🙂 🙂 A preco ste len teraz boli na tom uvitani? To volaju kazdeho alebo sa tam musis nahlasit?

ewusiklm
25. jan 2009

lila-pripajame sa ku gratulaciam a tiez Ti prajeme všetko naj k narodeninkám 😉
vejinka-maly Erik je zlatucky

alinka189
25. jan 2009

konečne sa mi podarilo zmenšiť fotky...kuk do albumu 🙂

vejinka
25. jan 2009

alinka no ten je rozkosnyyyyyy 😵 😵 😵 😵

vejinka
25. jan 2009

dakujem kocky...veru je to nase slniecko

a na urad volaju...asi bolo vela deti v auguste 😉

vejinka
25. jan 2009

tiez to vidim az na erikovi ako ten cas leti...boze ved ja uz idem mat 26 stara raspla zo mna uz... 😀 a potom tridsat styridsat patdesiat......a potom si zacnem hlinu davat na hlavu aby som si zvykala 😀

ale treba to brat sportovo...chystam sa mat 4 deti takze to cas prejde rychlo ani sa nenazdam 😅 a 30rokov je krasne jubileum 😉

paskova
25. jan 2009

alinka no konecne 🙂 🙂 🙂 maly je krasnucky, sa tesim, ze Sofi bude mat tolkych fesakov na vyber. 😀 😀

bambulka026
autor
25. jan 2009

Lila, pripajame sa ku gratulaciam, a prajeme vsetko naj.

My sme ani uvitanie do zivota nemali ☹
Aj na matrike som sa bola opytat a nic.

Alinka, Kristianko je zlatunky, vsimli ste si ako vela chlapov tu je?

Baby budu mat na vyber... 😀

Co s tym stretkom?

lila794
25. jan 2009

Babenky, este raz dakujem. Veji, stara raspla? A ja som uz potom co???? Netaraj!! Citim sa mlado, takze mi to vobec nepride, ze uz mam 30 😀

Ali, Kristianko je kraaaasny!

Stretko? Navrhnite vy a ja sa skusim vopchat do terminu, lebo mam plny tyzden, ok?

vejinka
26. jan 2009

lilka ved ty si dievcatko este...akych 30 rokov? 😉 ja sa po zle vyspatej noci citim ako sestdesiatnicka 😀

slonicek
27. jan 2009

Ahojte dievčatá včera sme boli v poradni tak malinká priberá len nechce papat z cicky tak ju musím dokrmovat a aj odstrekovat mliečko som z toho neštastná ☹ do 3 hodín sa mi nenaplní tolko mlieka tak ju prikrmujem a potom ked jej dám cicku tak sa srdí nechce vobec tak musím odstreknut do flašky a potom papá pekne ,nechce sa jej tahat a z flašky sa jej to leje ,cez noc vyspinká ked sa dobre napapá vypije tých 90 nutrilonu a aj mliečka ked odstreknem .

paskova
27. jan 2009

Ahoj Katka, tak to tiez nemas ruzove ☹ , ale to asi ani jedna z nas. Mne vcera od siestej do polnoci s 15 minutovymi driemkaniami bola hore do dvanastej. Plakala, srdila sa no hruza. Teraz som ju dala spinkat na balkon, ako ju poznam prespi cely den a potom v noci bude vyvadzat. 😠 My ideme do poradne zajtra, som zvedava kolko pribrala. Ja tiez dokrmujem ale iba na noc raz, lebo sa mi nenazbiera tolko mliecka akoby chcela a potom place. Ale inaksie cely den iba kojim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre