Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

bambulka026
autor
4. mar 2008

Dajte stretko cez vikend a prideme i my, co poviete?
Cez tyzden sa nemame ako dostat, auto ma muzik...

Zuzi, no to naozaj neviem preco sa nepozname z Podbrezin, museli sme sa spoznat az v LH 😀 😀 😀
Zuzka a ty teraz byvas na Podbrezkach? Nie v LH?

zuzana24
5. mar 2008

ja som tak striedavo oblacno, 🙂 ale cez vikend mame oslavu tak mamine pomaham s pecenim tak som cely tyzden tu.a buduci tyzden mam prileti ocino domov takze ja budem mat trosku oddych mozno 😀 put vravela ze by jej to vyhovovalo do soboty bo pak sa musi ucit a my mame tu oslavu cez vikend ale neboj rande bude urcite viackrat. 😀 😀 tak sa pak dohodneme.

gemerka
5. mar 2008

ahojte maminy z LM. Chcem vas poprosiť o radu, sťahujeme sa od mája do LM a rozmýšľam čo s kočíkmi. Máme takú 3kolku s velkými kolesami, no ja ju chcem predať a manžel mi hovorí že v LM ked bude sneh sa mi zide. Ja som chcela kúpiť malému od 6m šporťak s malými otočnými kolesami, no teraz fakt neviem, či sa s takým bude dať chodiť v zime po snehu. Poradte mi prosím. díky

jastericka
5. mar 2008

gemerka: je to len na Tebe, ani v LM už nebývajú také zimy ako kedysi, dva metre snehu 😀 . Videla som mamky, čo majú malé otočné kolieska, ale aj riadne šporťáky...Skôr tú trojkolku by si využila ani nie tak kvôli snehu, ale sú tu pekné doliny, super príroda, tam ju využiješ, pri prechádzkach, malé kolieska sa hneď rozhegajú.. 🙂

zuzana24
5. mar 2008

gemerka suhlasim s jasterickou,take zimy tu uz davno neboli zeby sa s kocikom prejst nedalo 🙂

putyna
5. mar 2008

no jasne ja by som suhlasila len mam problem heh ja a moj mangel vsade spolu cize my sme taka slavna trojka hehe lebo by aj tak bezomna nemal co robit on chodi somnou vsade no proste bez seba ani na krok ale uvidime

gemerka
5. mar 2008

vdaka, pomohli ste mi pri rozhodovani. Inak chodíte s bábetkami na plávanie? ak ano, napiste skúsenosti. papa

putyna
5. mar 2008

no ja nie heh chcela som ale my by sme asi potom nevyzili kedze sme na umelej strave

ale zato nabuduci mesiac zacneme na cvicenia chodit ale iba na suchu 😀

zuzana24
5. mar 2008

ja s tym tiez nemam skusenosti ale kamoska chodila s malym a ze mu to pomohlo aj na motoriku.

ok put tak sa ozvi,a hadam raz za cas ta pusti na"damsku jazdu" 😀

gemerka a ak by si chcela ist s malym na plavanie tak to robia v hoteli janosik v LM a stoji to 2400,- a chodi sa 5 tyzdnov.

zuzana24
6. mar 2008

ajojte babule zrzuska porodila vcera dcerku o 14,10 a mala 3710g a 52cm.

putyna
6. mar 2008

a ako sa vola tak gratulujeme

heh inac zuzi tvoja alex chodila v pavuku??? lebo vcera prisla svokra ze vraj deti ktore chodia v pavuku tak nebudu plazit 🙂

alinka76
6. mar 2008

gratulujem Zrzuske 😵 😵 😵 😵 nech sú zdravučkí a skoro sa ozvite 🙂

putyna
6. mar 2008

baby no ok dohodnime sa na sobote a napiste o ktorej sa vam to hodi mne je to jedno

putyna
7. mar 2008

a mohlo by byt pred rozkarnou (Cafecko)

zuzana24
7. mar 2008

put ja sobotu nemozem mame oslavu dohodni sa ak tak s bambu. a mala mi v pavuku nechodila.a zrzuskina dcerka sa vola ameli.a kde to je pred rozkarnou? 🙂

alinka76
7. mar 2008

cafte maminky, môj malý dnes v noci hodil rekord v nejedení, vydržal od 20.00 do 6.00 Až som bola z toho mimo, ale zaujímavé, že som sa budila po 4 hodinách, akoby mal jesť a aj tak som musela odsávať.

Bambulka, ty to ako riešiš, keď ti malý v noci spí? Stále odsávaš, alebo odsaješ až ráno?

bambulka026
autor
7. mar 2008

Ali, ja musim odsavat i ked nepapa, lebo by mi cicusky roztrhlo... 😀
Mne vydrzi spat vkuse od 20.00 do 01.30 a potom sa nevie dojest az tak hlce.
Potom uz zas kazde 2hod. zhruba papa

Zuzi, Put ja som sice zajtra doobedu na Podbrezkach no o 12.00 ideme do Vychodnej za starkou, lebo je dost vazne chora, tak ideme este s malym kuknut....mozno uz naposledy... 😢

Zrzuske blahozelam a prajem im vela zdravicka a mliecka...

putyna
7. mar 2008

ok babenky tak inokedy hadam to dakedy vide hmm ja sa aspon troku viac kuk do knih heh

zuzi musi byt krasna heh ja sa uz teeraz tesim na to kedy budem mat dalsie hehe
rozkaren je cafecko na podbrezkach

alinka76
7. mar 2008

Bambulka vsak to aj ja, normalne hrce mám v nich, az je to otrasne na pohlad. neviem si predstavit neodsat. esteze mi teraz dali z popradu viac flasiek, ked sme dve davky vynechali, budem mat viac zase pre nich.

zuzana24
7. mar 2008

zuzi ty mas starku vo vychodnej?mne odtial chlap pochadza 😀 tak som zas o nieco mudrejsia put. 😀 a vsimli ste si album dala som vam tam viac fotiek tak ako vam slubila 😀 😀 😀 inak uz cupkame pomaly ale isto.

zuzana24
8. mar 2008

ahojte maminy prajem vsetko dobre k sviatku 😀

putyna
8. mar 2008

zuzi a vies ze som si vsimla heh vcera ci kedy som obbzerala heh ste krasny

jasne uzime si sviatok cmuk

zuzana24
8. mar 2008

ahojte je tu niekto?inak put zabudla som ti povedat ze ta obdivujem za to ako zvladas skolu aj maleho,a chcela sa ta opytat ci ti to skola nejako aj umoznila so studiom?

julia225
9. mar 2008

ahojte...chodi sem maminka marianka???moze mat tak maximalne 6tyzdnovu dcerku...dakujem za odpoved 🙂

bambulka026
autor
9. mar 2008

Ahoj julia, taka maminka tu zatial nie je... 🙂

Ali, ja uz s odovzdavanim mlieka koncim, lebo maly uz ide mat 6 mesiacov.
Zacala som davat susede, lebo mala jej odmieta papat i pit, iba Hajaja a moje mliecko vypije tak aspon nemusim vylievat...

Put, neboj ide leto, prazdniny, potom budeme uz spolu kocikovat, ja sa chystam tak na 2-3 tyzdne k nasim cez prazdniny, lebo ideme malovat cely byt...

Inak i ja blahozelam k vcerajsiemu sviatku 😀 , aj ste daco dostali? Ja velke nic... 🙂

Zuzka to je muzova starka a teraz je tam u dcery co sa o nu stara,inak byvala v LH.

alinka76
9. mar 2008

Bambulka, to ti povedala tá pani, že len do 6. mesiacov? Ale kojiť ideš ďalej, nie?

Náš malý má už 6300g, doktorka je spokojná. Ale vyzerá ako malý sumo 😀 . Je strašne ubitý, kúpila som mu cez mimibazar bundičku na jar 62-ku a je mu úzka, musím kúpiť 68-ku.

Zuzka, aj môj muž je z Východnej 😵

plostica2502
9. mar 2008

ahojte babenky...aj ja vam prajem secko naj k MDZ 😀 ...boze baby moje,zase som chora,chodim s plienkou na krku a oci mam ako angorak a vyzeram otrasne....inak chcem ist ku kadere,ale neviem ako to riesit,asi peso s kocikom a muzom nech sa prechadza,aby spal minco maly a len tak,zeby ma vzali hned,to by bolo najlepsie,len ci ma veznu na podbrezkach...majte sa krasne,drzte sa

gratulujem zrzuske,ma riadny kus baby 😵 a prajem secko najsamlepsie pre ne.... 😉 🤐 😨

putyna
9. mar 2008

zuzi no ja som chodila do skoly az do posledneho dna kym som neporodila heh este aj v ten den som sa chystaa ze pojdem az na to ze mi odtiekla voda hehe do skoly chodim kazdy bozi den nastastie mam miska doobedu doma 1tyzden a druhy moj ocino robi denna nocna 2 dni volno a ked su nahodov obaja v robote tak bud svokor alebo ja ostanem doma heh uz nech je po skole heh zuzi ale aj tie moje znamky tak krasne teda vyzeraju no hlane je aby som skoncila hehe

putyna
9. mar 2008

bambu no ja som dostala take keksiky v sacku co chodia v reklame ze kit kat a tie hmm aspon daco ale zjedol ichpomali cele on

zuzana24
9. mar 2008

ali pozri si album mozno ho tam tvoj chlap spozna je tam asi na jednej fotke abo na 2-och 🙂

ja sa pridavam k bambu tiez som dostala velke nic.ale dnes mi chlap napisal aspon sms 😀 put to nevadi hlavne ze dokoncis skolu,znamky ti nik nebude studovat.a ak sa mozem opytat kam chodis do skoly?

bambu inak budes prekvapkana kto sa k nam za chvilu prida 😀 nechceem nic zakriknut zatial.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre