Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

bambulka026
autor
11. máj 2008

Put, my sme na mimiaukcii vydrazili tu sedacku na chrbat, kocik-sportak co mame a teraz drazim hracky. 😀
Hadam sa mi podari i vyhrat, dnes koncia. 🙂
Na to cvicenie by sme i chodili, no z Porubky sa trepat do Lm, cez den ma auto manzel... a na autobuse to by bol horor... 😖
Inak i ja drzim palce na to aby si matury zvladla, mne teraz i brasko maturuje, tak to prezivam s nim... 😅 😀

putyna
12. máj 2008

heh tak to ty si ju slohla (tu sedacku) mala som ju medzi sledovaniymi hehe

zase mame forda escorda no pisomne neboli bohvie co

bambulka026
autor
12. máj 2008

Put 😀 , musis byt rychlejsia... 😀

loss
12. máj 2008

cauky bambulka my sme stale 2v1
a ako sa mate vy?

simonko
12. máj 2008

ahojte,chcela by som sa popytat na porodnicu v LM...ake su dojmy,pristup...a tak...a tiez na gynekologov z LM a okolia...na ktorych su najlepsie a najhorsie referencie...dakujem

alinka76
12. máj 2008

ahojte, ako po víkende? my celkom fajn, ale malému sa nechce spávať a potom je mrzutý.

ja tiež dražím ako divá, včera som pre dievku vyhrala šaty na leto krásne a kúpila som malému frajerské košele na leto. konečne aj chalani môžu byť fešáci, nielen baby princezničky 🙂

Simonko, ja sa nemôžem sťažovať, pôrod bol super, i keď som sa bála doktora, ale bol nakoniec super! Rodil ma Skladaný a nemôžem na neho povedať krivého slova. Aj na novorodeneckom sú sestričky super, až na jednu výnimku, ktorá nebola 2x ochotná, lebo si myslela, že druhorodičky už všetko vedia 😠

Bambulka, dohodila som Trembáčovej novú maminu s mliečkom, možno sa pridá aj k nám do klubu, je tiež z LM 🙂

zuzana24
12. máj 2008

ahojte babenky som sa dlho neozvala lebo som nestihala mali sme veliku oslavu cez vikend tak bolo veselo som aj rada ze uz to skoncilo 🙂 potom vam hodim foto do albumceka ake torty boli a co sme dostali.inak sa ako mate?

bambulka026
autor
13. máj 2008

Ahoj loos, no my sa mame celkom fajn. Nelinke sa von nechce potvorke, dobre jej je v brusku... 🙂

Ali, ja tiez mam pre nu jednu zienku, bude rada Trembacova 😀

Zuzi, uz som zvedava na tie foto...

Simonko, no ja nemozem povedat nic zle ani na lekarov, ani na sestricky na porodnici, a je pravda ze som bola v nemocnici za tehu viac nez dost.

nadka01
13. máj 2008

nova mliecna mamina sa hlasi 😀

nadka01
13. máj 2008

kocky odkial ste presne z LM? Ja som z Podbrezin.
simonko: tiez si nemozem stazovat na porodnicu v LM.Pocula som na nich kadeco,ale vlastna skusenost je vlastna skusenost.Sestricky na novorodenineckom super,sestricky na porodnici tiez(bola tam jedna mne menej sympaticka 🙂 ) a doktori asi tiez.moc som ich nestretla.Len na kontorle.Vraj doktorkz su zlate.Napr.Krekacova.Primar v pohode a mna rodil tiez Skladany a nebol taky hrozny ako o nom vravia.Normalka.Ved vacsinu casu aj tak s Tebou je sestricka a doktor pride az na koniec porodu.

putyna
13. máj 2008

nadka ja som tiez s podbrezin dolnych za vodou nadi a mas pravdu ku mne doktor prisiel az ked mali uz bol pomali von cize ma uz iba zasil

zuzana24
13. máj 2008

ahoj puty tak co mas pred maturami ako to zvladas a co maly uz je prec kedy pojdeme kocikovat?

nadka ja mam tiez rodicov na podbrezinach a som tam dost casto bo som s malou sama tak mi kus pomozu byvaju na hornych.

plostica2502
14. máj 2008

ahojte zienky
....ali,aj mne je minco mrsny daky,boli ma za hlava a som nevyspata strasne sa mrvi v noci a musi spat s nami,asi pojdu zubky,ci sto to...

jani,budem drzat prsty,hlavne,ze si presla...

nadka,aj ja mam rodicov na podbreze,aj muz a byvame v stosiciach....

zuzi,to ty sama s malou byvas,ci ako...

putyna
14. máj 2008

plostica no chvala bohu aj to bolo len ochlp hmmm ale mam pocit ze zo sjl budem este raz v septembri skusky mam 27 28 29

zuzana24
15. máj 2008

ano plosti ja som s malou sama byvame v LH ocina mame v anglicku.

bambulka026
autor
15. máj 2008

nadka vitaj... 😀
Ja mam tiez rodicov na Podbrezinach dolu pri Bille, a tiez som tam casto s malym.

Put, budem drzat palce i mne tak ma brasko matury 🙂

Baby uz mame 2 dolne zubky, no plany je ako cert, taka mala prisavka, hned reve ked ma nevidi, ani tatko ho uz nezaujima... 😖
Vcera mi zase spadoz postele na hlavk,l a to som mu len po flasu do kuchyne odbehla.

Z 3 stran bol oblozeny a z tej 4 sa zrubal dolu.
Tak plakal, a ja s nim.
Som volala i na pohotovost ci ho nemam prist dat vysetrit, no kazali mi ho len sledovat a az ked sa mi nebude nieco zdat tak mam ist ku doktorke...
Zatial vsak vyzera ok..

Ozaj Zuzi, Tana uz porodila 4300g a 52cm...riadna zena ta Nelinka... 🙂
Chcela by som ju ist kuk do porodnice, nepridas sa?

zuzana24
15. máj 2008

viem citala som riadna ozaj moja bola taka ista a tiez sme rodili cisarom takze tiez mame doma cisarovnu 😀 😀 a zuzi rada by som sa pridala len asi bude mat vela navstev a ja mam kopu vybavovaciek zajtra a este aj buduci tyzden 😠 takze asi ee.

bambulka026
autor
15. máj 2008

Ok, ja tiez pojdem len ak bude maly ok, je volaky uplakany...

zuzana24
16. máj 2008

bambu a nejdu malemu zubky?ak ti mozm poradit ale isto ti to aj pedia povedala kup mu gel na zubky ja som malej kupila potrela som jej tym dasienka a mala bola o chvilu kludna ten gel sa vola calgel.a tiez uz ked bolo moc zle dala som jej sirup nurofen a bolo dobre,ale ty neviem ako ked mate problemy s tym srdieckom ci by si mu ten nurofen mohla,no uvidis.

bambulka026
autor
16. máj 2008

Zuzi, uz mame pravy dolny von, vysiel mu 8.5. 😀
A teraz mu ide lavy spodny, no on je taky mamickar teraz, ani s nasimi sa uz nechce mojkat ako predtym.
Ja som mu skusila ten gel, no nechce ani usta otvorit, tak mu tiez sem tam dam Nurofen ked je najhorsie.

alinka76
16. máj 2008

vitaj naďka, tak ako, ideš dávať mliečko do PP?

môj malý je v poslednom čase tiež riadna prísavka, cucká si aj po hodinke--dvoch niekedy. ale to z toho tepla a trdlo malé si nechce chytiť fľašu, aj z lyžičky keď mu dávam, tak mu to tečie po brade 😀

Ploštica, aj náš je teraz nejaký iný. stále sliní, prsty si pchá do pusy, včera som ho našla dokonca spať s prstami v ústach, čo sa ešte nestalo 🙂 a najnovšie zaspávame v našej posteli, dám mu cicu, zaspí a spí aj 2 hodiny cez deň, čo v kočíku je málokedy, lebo hučia popri nás autá a to ho hneď zobudia 😠 takže už mám fintu, ako ho uspať aspoň . ale v noci pekne spí, nebudí sa.

baby, vaše malé keď mali soplíky a chrčalo im to dnu, tak ste išli k doktorke? lebo náš to má tiež, ale väčšinou len ráno, cez deň je kľud, tak neviem, či sa mám stresovať 😒

vejinka
16. máj 2008

dievcata potrebovala by som pomoct..kde sa to chodi na ten cukor?? na rizikovku alebo tam kde je ultrazvuk??

putyna
16. máj 2008

na rizikovu aspon ja som tam bola

putyna
16. máj 2008

ali ja som nesla k doktorke my to robime stale

putyna
16. máj 2008

my sme uz boli ockovany proti pneumokokom v utorok no ale potom mal tploty a plakali sme celu nocku ale uz je v pohode o mesiac ideme na druhu injekciu

alinka76
16. máj 2008

put a to vám doporučila doktorka tú vakcínu? nám zatiaľ nič také nehovorila. ideme za 2 týždne na poradňu, asi sa na to opýtam.

zase mal drobec krízu, naposledy jedol o 11-tej a potom keď mal jesť, tak ziapal a nechcel vôbec prsník, o 3-tej zaspal a spal doteraz a konečne sa najedol. ale je spokojný. chápete to? žeby to bolo tým teplom?

zuzana24
16. máj 2008

ali to sa musis ty informovat na tie koky 😀 aspon ja sa tak musela nam tiez o tom nevravela.a co sa tyka toho chrcania ja som k doktorke sla ale neskoro tiez som si myslela ze to prejde ale nepreslo a dostali sme taky kasel ako stary tuberak bolo to strasne pocut take male tak kaslat ☹

bambu put tak aj my sa ideme ockovat proti kokom 😀 ale to len preto ze o mesiac letime do anglicka.

bambulka026
autor
16. máj 2008

Ahoj, my sa nejdeme ockovat, mozno az po rocku...

Ali, aj Matkovi sem tam chrci, no ked mu to robilo i cez den sli sme k doktorke a zistila mu zapal priedusiek, tak sa chod radsej opytat.

Veji, ja som bola tiez na rizikovom v nemocke.

Zuzi, bola som pozriet Tanu s Nelkou a riadny syslik to je. Take ma licka tucnucke... 🙂 ...krasna je.
Uz aby boli doma , ked sa im trosku ustali rezim, pojdem ju kuknut a povarovat si zas take male babenko...
...aj ja chcem este take malinke... ☹
Matko je uz velky chlap, a uz sa nechce tak mazninkat a pusinkovat ako ked bol malinky. 😖

zuzana24
16. máj 2008

bambu nebud smutna ved mozno sa zadari este 🙂 urcite bude mat matko surodenca.

bambulka026
autor
16. máj 2008

Dufam... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre