Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zrepka
7. apr 2009

Lila Davidkovi gratulujeme ! Uz mas rocneho chlapa! Teeeda!
Ako ste oslavili? Vsetko dobre!

zrepka
7. apr 2009

My sme tiez stale bez zubov.Uz som to prestala aj sledovat ☹ Ale loss ma celkom ukludnila ja som myslela ze to len my sme taky oneskorenci. Tekze raz hadam aj nam vyjdu 😀

lila794
7. apr 2009

Ahojte, Zuzi, dakujeme! Veru, uz mam rocneho chlapa, nechapem, ako to rychlo uslo 😝 Oslava dopadla dobre, som rada, ze uz mame po tom 😝 Idem tiez hodit dake fotky.

Inak, my tiez prvy zubok, teda dva naraz v 8. mesiacoch a treti az teraz v roku.

rencalm
7. apr 2009

Lilus blahozelám Dávidkovi je rozkosnýýýýý, taký okánik a smejko 🙂 My sme vás so zúbkami o tri týzdne predbehli, malý mal 7 aj týzden, ked mu vysiel prvý. Uz mu ho vidno este je taký malý a neviem, ci to tiez nie sú dva, zatial to vyzerá tak vseliak. 🙂

lila794
7. apr 2009

baby, vsimli ste si, ako dnes stale pocut sanitky? nestalo sa nieco?

rencalm
7. apr 2009

Ani mi nevrav, uz mám z nich nervy, chodia hore dole od rachmaninky po okolicné, húkajú ako drbnutí, malý sa mi stále budil. Nic sa nestalo, asi len prehánajú soférov a ucia ich ako sa majú vyhýbat, alebo zaúcajú nových soférov.

paskova
7. apr 2009

lila ani mi o tych sanitkach nehovor. 😠 Mala je zvyknuta spat doobedu na balkone, musela som ju po dvoch zobudeniach dat dnu koli tomu hukaniu. Maju cvicenie,pisali o tom v spravodaji a to iste nas este caka aj zajtra. Uz sa tesim. 😒
Baby nepoznate niekoho s takym malym babom ako moja Sophi? Totiz na plavanie je nas malo a mam strach, ze to odlozia na neskor. Ja uz nemam koho oslovit, keby ste o dakom vedeli tak mi to napiste. Pleeeeeease!!!

paskova
7. apr 2009

A aby som nezabudla tak Davidkovi vsetko naj!!!!!! 😀 😀

vejinka
7. apr 2009

lila maly je nadherny hlavne pri tej torte..a ta torta je krasna a velikaaaa 😉 a gratulujem k rocku 😵

vejinka
7. apr 2009

veru tie sanotky ma dnes vytacaju ale co uz 😅

tictactoe
7. apr 2009

ahojte,

tak my uz mame po "dovolenke" a aj po ockovaniach. dnes mal druhu hexu a dala som mu aj pneumokoka - dobre si za to daju zaplatit! regi, veru sli by sme na plavanie aj my. daj mi prosim cislo na tu pani a napis mi prosim aj o kolkej a ktore dni by to malo byt. diky!

paskova
7. apr 2009

zuzi ahoooj, presne som na teba myslela, ci by si nesla plavat, len som nevedela, ci si uz domka. Cislo ti napisem hned do IP, ale to , ze kedy bude a o kolkej nam este ona da vediet. Zatial to vyzera na 20.4. 🙂 🙂

lila794
8. apr 2009

Zuzi, ahoj! A to kde, v UK sa vela plati za pneumokoka? Lebo my sme platili zakyzdym okolo 85sk, to nie je az tak vela s porovnanim rotarixa - ten nas vysiel na 5000sk. My sme tiez v piatok boli ockovat.

Marecek, vsetko najsamlepsie k 1. rociku!!!!! 😀 Tesime sa dnes na vas!

paskova
8. apr 2009

Ahoj baby 🙂 dnes sme boli v poradni. Sophi vazi 6400g, dokina nas pochvalila, ze aka je krasna a sikovna.Ani selest nebolo vobec pocut, juj taka som rada. 😀 😀 Ano pri ockovani nejacala, iba kusok mrnkala, taka som na nu pysna, ze to zvladla. Dufam, ze vecer jej nevyskoci teplota. 😉 😉

Marecek happy birthday aj od nas vsetko najlepsie!!!!

Zuzi daj vediet ako ste pochodili s plavanim. 🙂 🙂 🙂

porubenka
8. apr 2009

Lila, Zuzkino Domca ockovali na SK, aj nas vcera ockovali proti pneumokokom. Teraz za to chcu 60 eur za 1 vakcinu !!!!!

lila794
8. apr 2009

Cozeeeeeee??????????????????????????

paskova
9. apr 2009

No nas proti pnoumo ockoval vcera a nic sme neplatili. Akurat som zacvakala 60 euracov za rotarix. Mala vcera mala len zvysenu teplotu, ale celu noc sa vrtela, mrnkala a kojila som hadam v kuse. 😒 A dnes rano ma 37,7, len aby to nevyslo vyssie. ☹

vejinka
9. apr 2009

paskova to je v pohode teplota len podavaj nieco az ked bdue mat vyse 38

vejinka
9. apr 2009

my sme pneumo mali prvy krat za tusim 90sk a druhy krat zadara..vraj od januara sa nic neplati

ewusiklm
9. apr 2009

ahojte babenky,ako sa mate?
Mareckovi a Davidkovi prajeme vsetko naj k 1 rocku 😝
lila-a co je to ten roatrix?o tom som vobec nic nepocula este...
pridala som pár foto 😎
prajem pekný dník

lila794
9. apr 2009

Ewi, nazdar! Rotarix - proti rotavirusom, co sposobuju tie detske hnacky, co koncia v nemocke na infuzkach. Iba vypije sirupcek - tusim 2x. Ale to asi len do polroka odporucaju.

Samko je uz riadny kus chlapa, zlatyyyy! 😀

lenocka80
9. apr 2009

Babky dakujeme za blahozelanie 😉 Nas ockovali rovno na narodeniny ☹ chuda moje, to mi neodpusti 😀 Horucky sme nastastie nedostali, ale ta jedna nozka mu opuchla ako kon a chuda ani chodit sa mu neda, musi ho to velmi boliet, lebo ho nic nebavi a stale len mrnka a chce sa nosit...No dufam, ze zajtra uz bude lepsie.

tictactoe
10. apr 2009

ahojte babky,

no za pneumokoka sa plati 63 od 1 aprila a to za jednu vakcinu. je to riadna palka, no ale radsej obetujem tie prachy ako to potom lutovat.
no a s plavanim... mam doma prihlasku, pojdem to dat potvrdit doktorke po sviatkoch a chceme zacat, ale 20teho urcite nie bo ideme na hematologiu na kontrolu. tak mi povedala ze nam tu jednu hodinu odpocita a zacneme od nasledujucej. bola som sa tam vo stvrtok aj pozret, tie deticky sa potapali jedna radost. priestory su sice troska stiesnene, ale sa mi to pacilo. no a v nedelu sme chceli ist vyskusat na permon lebo tu mame aj ocka, ale dnes mi pri tescu prdlo auto, tak ho teraz nemam ani ako odviezt v utorok do popradu na letisko 😠 no a zajtra krstime, tak bude zas plny dom ludi, idem sa zapojit do variaco-vypekacich prac 😝
vsetkym prajem krasnu velku noc, a hlavne tej vody si uzite!!!!

rencalm
10. apr 2009

Ahoj Regi, to som sa ti ja dnes pod panelákmi zdravila, prepác mi, ze to bolo také strasne narýchlo zoznámenie, ale kamoske velmi plackal syncek a este k tomu prsalo, takze sme trielili domov. Nabudúce to hádam bude trochu "normálnejsie" 🙂 🙂 🙂

Vsetkým prajem krásne sviatky, uzite si rodinky 🙂

jastericka
10. apr 2009

Veselú Veľkú noc všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

paskova
11. apr 2009

Ahoj babenky 🙂

zuzi som rada, zea aj vy budete chodit plavat. ja uz som zacala malu kupat takej vlaznejsej voda, aby si tam zvykla na tu 32 stupnovu. Nas krstiny iba cakaju, ked pride Tatino domov. Ale zato vypekame na Velku noc jedna radost. 😀

Renci sa normalne cudujem, ze si ma spoznala. Ja byvam v tej bytovke pri ktorej sme stali, cakali sme kym prestalo prsat a sli sme do mesta na zmrzku. 🙂

Aj prajem pekne a vesele sviatky 😵 😵 😵 😵 😵

ewusiklm
11. apr 2009

ahojte babenky,prajem Vám všetkým veselú Veľkú noc a hlavne veľa,veľa vody 🙂

idem sa aj ja už pustiť do pečenia 🙂
ahojte

vejinka
11. apr 2009

aj my sa pripajame a prajeme vesele velikonoce 😉 a pridala som par velkonocnych fotiek 😀

ewusiklm
13. apr 2009

ahojte babenky,ako ste prežili Veľkú noc?bolo dosť kupačov?a ešte viac vody?bo ja som bola 2x vo vani a 3x som sa musela prezliecť 😉
ale malý si moc tento deň moc neužil 😢 boli sme vonku na dvore a čakali sme našich a on sa zatiaľ obšmietal popri aute a nevšimnli sme si,že máme prasknuté predné sklo a Samko si tam rozrezal palček tak sme boli na pohotovosti na chirurgii tak ma 3 štichy ☹ ja som bola z toho tak v šoku že keď som videla ako krváca tak som skoro odpadla,iba naši ho museli ratovať.a na pohotovosti ani nvravím,keď som počula ako plače keď mu to šili,tak som musela vyjsť von z nemocnice a plakala som von.ale už je zas ako predtým,smeje sa,behá a zaviazaná ručička mu nevadí.Takže o týždeň pôjdeme vyberať štichy.No toto bola moja najhoršia Veľká noc.

ewusiklm
13. apr 2009

a pridala som aj pár nových foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre